Komedi Filmleri - IMDB Puanı Yüksek En İyi 40 Komedi Filmi

Komedi Filmleri - IMDB Puanı Yüksek En İyi 40 Komedi Filmi
01.06.201512:40

Komedi filmleri listemizde tüm zamanların en iyi Komedi filmlerini bir araya getirdik. Oldukça hoş vakitler geçireceğiniz en çok izlenen komedi film önerileri için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz. İşte, çok fazla güleceğiniz en komik komedi filmleri..

Haber güncelleme tarihi 04.07.2020 17:19

Tüm Zamanların En Çok İzlenen Komedi Filmleri

En iyi Komedi filmleri listesinde siz değerli okurlarımız için komedi dozu yüksek komedi filmleri ile karşınızdayız. İşte, IMDB sitesinde puanı düşükten yükseğe doğru sıralanan en iyi Komedi filmleri önerisi...

Komedi filmleri;

40. Git Başımdan (2010) IMDb: 6,6

en iyi komedi filmleri

2010 yılında vizyona giren, en komik filmler listesinde gösterilen Due Date, eşinin doğumuna yetişmeye çalışan Peter Highman’ın komedi dolu yolculuğu beyaz perdeye yansıtılıyor. Ancak bu yolculuğu tek başına yapmıyor. Uzun yolculukta yanında Ethan Tramblay bulunuyor ve ikilinin yolculuğu birçok problemi de beraberinde getiriyor. Birçok sahnesinde kahkahalara boğulacağınız Dua Date filmini kesinlikle izlemenizi öneririz.

Tür: Komedi, Macera

Fragman


39. Avrupa Muhabbeti (2004) IMDb: 6,6

en iyi komedi filmleri

Amerikan Pastası tarzı komedi filmlerini seven okurlarımızın güzel vakitler geçireceğini düşündüğümüz Eurotrip komedi filmini listemize hiç düşünmeden dahil ediyoruz. Filmde, internet üzerinden tanıştığı kişinin erkek olduğunu düşünen Scott durumun hiç de öyle olmadığını ve yazıştığı kişinin kız olduğunu öğrenir. Bu durumun ortaya çıkmasından sonra hiçbir zaman unutulmayacak Avrupa seyahati başlar. Her anı eğlenceli dolu bu filmi özellikle arkadaş ortamında izlemenizi tavsiye ederiz.

Tür: Komedi

Fragman


38. Bay Evet – 2008 – IMDb: 6,8

en iyi komedi filmleri

Bir insan düşününki ne olursa olsun her şeye hayır diyor. Yes Man filminde, Carl Allen (Jim Carrey) bir gün katıldığı kişisel gelişim programıyla her şeye “evet” demeye karar verir. Bu kararı aldıktan sonra hayatının daha güzel olacağını düşünür ancak bu durum tam da istediği gibi olmaz. Hem çok güldüren hem de düşündüren harika bir komedi film

Tür: Komedi, Dram

Fragman


37. Ayı Teddy (2012) – IMDb: 7,0

en iyi komedi filmleri

2012 yılında vizyona giren ve izleyici ile buluştuğu andan itibaren herkesin beğenisini kazan Ayı Teddy, oyuncak ayının canlanmasını konu edinir. Filmde, başrolünde bulunan John’un dileği bir gün gerçek olur. Artık çok sevdiği ayısı canlanmıştır ancak kendisi de bu dileği ile yetişkin bir insana dönüşür. Oldukça farklı bir senaryoya sahip olan Ted filmi, arkadaş ortamında izleyebileceğiniz etkileyici bir yapım.

Tür: Komedi, Fantastik

Fragman


36. Amerikan Pastası (1999) IMDb; 7,0

en iyi komedi filmleri

Türkiye’de en çok izlenen yabancı komedi filmlerinden bir tanesi olan Amerikan Pie, ilk olarak 1999 yılında vizyona girdi. Filmde, kızlara nasıl yaklaşacaklarını bilmeyen 4 genç erkeğin ve bu konularda tecrübeli olan 4 kızın yaşadıkları anlatılır.

Tür: Komedi

Fragman


35. Ajan (2015) IMDb: 7.0

en iyi komedi filmleri

CIA'de masa başı işi yapan ve analist olan Susan Cooper, başarılı operasyonların görünmeyen kahramanlarından biridir. Operasyonlarda görevli partneri Bradley Fine (Jude Law) ve İngiltere'den gelen Rick Ford (Jason Statham) deşifre olmuştur. Görevi yerine getirmek artık Cooper’a kalmıştır. Acemi ajan, dünyanın kurtuluşu için tek umuttur ve başına gelecek ilginç olaylardan henüz haberdar değildir. Aksiyona ve komediye doyacağınız bir yapım arıyorsanız, Ajan filmini komedi filmleri türünde mutlaka izlemelisiniz.

Fragman


34. Sorry to Bother You (2018) IMDb: 7.0

en iyi komedi filmleri

Hayatını tele pazarlamacı olarak devam ettiren Cassiun Greeen, profesyonel kariyerinde başarılı olmak için bazı sırları keşfeder. Ancak bu keşif sonrasında kendisini ürkütücü bir evrenin içerisinde bulacaktır. Her sahnesi eğlendiren ve güldüren bir yapım olan Sorry to Bother You, komedi ve bilmi kurgu türünde kesinlikle şans vermeniz gereken bir yapım.

Fragman


33. Oyun Gecesi (2018) IMDb: 7.0

en iyi komedi filmleri

2018 yılında vizyona giren ve izleyiciden tam not almayı başaran Oyun Gecesi, her maç akşamı bir araya gelen ve bunu bir gelen haline getiren bir grup arkadaşın başından geçen ilginç olayları beyaz perdeye aktarmaktadır.

Fragman


32. Kaza Kurşunu (2007) IMDb: 7.0

en iyi komedi filmleri

24 yaşında Magazin alanında gazetecilik yapan Scoot, işinde normal tempoda devam ederken, aşırı alkollü olduğu bir gece Ben Stone adlı sorumsuz ruhlu bir gençle yaşadığı bir gecelik ilişki, istenmeyen bir hamilelik sonucunu ortaya çıkarır. Bebeğini tek başına büyütmek ile babasını daha iyi tanımak arasında kalan Allison, genç adama şans vermeye karar verir.

Fragman


31. Adı Çıkmış (2010) 7.1

en iyi komedi filmleri

Lisede okuyan ve kendi halinde bir öğrenci olan Olive hakkında, herkesin meraklanmasına neden olan bazı dedikodular yayılır. Okulda konuşulan dedikoduya göre Olive bekaretini kaybetmiştir. Olive bunun yalan olduğunu anlatmaya çalışırken, dedikodu daha da gerçekçi bir hal almaya başlar. Kendi halinde bir kız olan Olive, bu haber sayesinde okulun en popüler kızı haline gelir.

Fragman


30. Vurguncular (2016) 7.1

en iyi komedi filmleri

ABD’nin Miami eyaletinde yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli ve David Packouz, henüz çok genç olmalarında rağmen, ABD Ordu ihalelerine girme fırsatını yakalayan iki kahramanımızdır. Girdikleri işlerde güzel paralar kazanan ve gününe gün demeyen iki arkadaş, bir gün Afganistan Ordusu’na silah temin etmek zorunda kalır.

Fragman


29. Hababam Rock (2003) IMDb: 7.1

en iyi komedi filmleri

Hayatı boyunca hiçbir başarısı olmayan sadece bir rock grubunda gitarist olarak çalışan Dewey Finn, gücünü sadece RocknRoll’dan alır. Bir gün grubu tarafından kapı önüne konulan Fİnn, hayatını devam ettirebilmek için arkadaşından destek aldığı bir okulda para kazanmaya başlar. Koridorlarda gezerken okul orkestrasının çalışma yaptığı odanın önünden geçerken müzik sesi duyar ve bu durum Dewey Finn için yeni bir hayatın da başlangıcı olacaktır.

Fragman


28. Efsane Haberci IMDb: 7.2

en iyi komedi filmleri

Oyuncu kadrosu epey sağlam olan absürd komedi filmidir. Başrollerinde Will Ferrell, Paul Rudd ve Steve Carell yer alır. Anchorman: The Legend of Ron Burgundy, 70'li yıllarda San Diego'da en ünlü haber spikerlerinden biridir. Ülkedeki, feminizm dalgası etkisiyle Ron'un yanına atanan yetenekli gazeteci Veronica Corningstone, haber spikeri olmaya kararlıdır. Ama önce Ron'la mücadele etmesi gerekecek…

Tür: Komedi

Fragman


27. Benim Komşum Bir Melek (2014) IMDb: 7.2

en iyi komedi filmleri

2014 yılında vizyona giren ve kadrosunda Bill Murray, Melissa McCarthy ve Naomi Watss gibi güçlü oyuncuların yer aldığı ST. Vincent filmi, izleyicilerden son derece yüksek puan alan bir yapım. Filmde, Maggie ve 12 yaşındaki oğlu Brooklyn’e taşınır. Uzun saatler çalışan Maggie, oğlunu komşusu Vincent’e bırakmak zorunda kalır. Dışarıdan bakıldığında huysuz bir adam olan Vincent, Oliver ile bir arada kalmaya başlayınca büyük bir değişim yaşayacaktır.

Fragman


26. Salak İle Avanak – 1994 – IMDb: 7,3

en iyi komedi filmleri

1994 yılında vizyona giren ve birçok ülkede en az bir kez benzeri çekilen Dumb & Dumber filmi gelmiş geçmiş en iyi komedi filmleri arasında yerini korumaktadır. Filmde, hayatlarında hiçbir işte başarılı olamayan iki salak arkadaşın yaşadıkları anlatılmaktadır. Birbirinden komik maceralara atılan bu iki kahramanımızı izlerken kahkahalarınıza engel olamayabilirsiniz.

Tür: Komedi

Fragman


25. Çılgın, Aptal, Aşk (2011) IMDb: 7,4

en iyi komedi filmleri

Son yıllarda çekilen ve romantik komedi film türünde herkesin beğenisini kazanan Crazy, Stupid, Love, zaman zaman duygulandıran zaman zaman ise yüzünüzde gülümsemeye sebep olabilecek harika bir film. 2011 yılında vizyona giren filmde tutucu bir adam olan Cal Weaver’ın eşi Emily’nin (Julianne Moore) kendisini aldattığını ve boşanmak istediğini öğrendikten sonraki gelişmeleri anlatır. Her anı eğlenceli olan bu filmi romantik komedi türünde tercih edebilirsiniz.

Tür: Komedi, Dram, Romantik

Fragman


24. Blindspotting (2018) IMDb: 7.4

en iyi komedi filmleri

2018 yılının en çok izlenen komedi filmleri arasında yer alan Blindspotting, ırk ve sınıflarla ilgili güncel bir hikayeyi komediyle birleştirip izleyiciye aktarıyor. Hapiste bulunan Colin’in tahliyesine 3 gün vardır ve bu günlerini sakim geçirmelidir. Normal hayatında işi ve sorumluluğu olan Colin, en yakın arkadaşı yüzünden tahliyesine sayılı günler kala sıkıntılarla boğuşmaktan zorunda kalır.

Fragman


23. Cenazede Ölüm (2007) IMDb: 7.4

en iyi komedi filmleri

Konusu bakımından birçok komedi filminden ayrılan Cenazede Ölüm, İngiliz bir rahibin ölmesi sonrasında, oğulları Daniel ve Robert ailenin yavaş yavaş dağıldığına tanıklık eder. Her şey karmaşık olarak devam ederken ve henüz cenaze üzerinden çok fazla vakit geçmemişken, ortaya çıkan bir yabancının babaları hakkında söyledikleri iki genci şok edecektir. Yabancının söylemesine göre ölen rahip GAY’dir… Oğullarının yapması gereken tek şey bu haberin yayılmasını önlemektedir… Son yılların en komik filmleri arasında yer alan Death at a Funeral’i mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Fragman


22. Evde Tek Başına (1990) IMDb: 7,5

en iyi komedi filmleri

Tüm zamanların en çok izlenen yabancı komedi filmlerinden bir tanesi olan Home Alone filmi, özellikle ülkemizde kış aylarında televizyonlarda yayınlanan ve her defasında yayınlanan kanalın reytinglerinin yükselmesine imkan tanıyan bir yapım. Filmde, çok zeki ve yaramaz bir çocuk olan Kevin, ailesi tatildeyken evi hırsızlardan korumaya çalışır. Aile komedi filmleri arasında gösterilen Evde Tek Başına, günümüzde yeni versiyonları ile izleyiciyle buluşmaya devam etmektedir.

Tür: Aile, Komedi

Fragman


21. Tucker and Dale vs Evil (2010) IMDb: 7.5

en iyi komedi filmleri

Bir film düşünün ki, hem korkacak hem de kahkaha tufanı yaşayacaksınız… Bu tür filmler arasında türünün en iyi örneği olan Tucker and Dale vs Evil, son yılların en popüler komedi filmlerinden bir tanesi… 2010 yılında vizyona giren ve IMDB’de 7.5 puan alan komedi ve korku türündeki bu yapımı mutlaka izlemelisiniz.

Fragman


20. Canım Öğretmenim (2011) IMDb: 7.5

en iyi komedi filmleri

Komedi ve Dram türünde son yılların en başarılı yapıtları arasında bulunan Canım Öğretmenim filmi, herhangi bir öğretmenin intiharından sonra apar topar işe alınan Cezayir asıllı yedek öğretmen olan Beşhir Lazar’ın başından geçen olayları anlatmaktadır.

Fragman


19. Çok Fena (2007) IMDb: 7,6

en iyi komedi filmleri

2007 yılında vizyona giren harika bir komedi filme ile listemize devam ediyoruz. Son yılların en çok izlenen komedi filmi olarak gösterilen Superbad, iki asosyal liselinin başından geçen olayları komik bir şekilde beyaz perdeye aktaran bir yapım. Klasik gençlik film klişesinden kurtulmak isteyen okurlarımız için gerçekten güzel bir tercih.

Tür: Komedi

Fragman


18. Aşkın 500 Günü (2009) IMDb: 7,7

en iyi komedi filmleri

2009 yılının aşk komedi filmlerinden bir tanesi olan ve uzun yıllardır hafızlardan silinmeyen 500 Days Of Summer, aşık olan bir erkekle aşık olmayan bir kadının hikayesini beyaz perdeye yansıtmaktadır. Yer yer hüzünlendiren ama daha çok güldüren bu film, gelmiş geçmiş en iyi romantik komedi filmleri arasında oldukça başarılı bir konumdadır. Sevgilinizle güzel bir romantik komedi dalında bir film izlemek isterseniz, ilk tercihleriniz arasında olabilecek bir yapım.

Tür: Komedi, Dram, Romantik

Fragman


17. Felekten Bir Gece (2009) IMDb: 7.8

en iyi komedi filmleri

Yabancı komedi filmleri arasında son yılların en iyi komedi filmlerinden bir tanesi olarak olarak gösterilen The Hangover, bekarlığa veda partisi için Las Vegas'a giden ve kaldıkları otelde geçirdikleri gecenin ardından hiçbir şey hatırlamayan dört arkadaşın başından geçen olayları anlatmaktadır. Vizyona girdikten sonra büyük bir hayran kitlesine oluşan filmin sonraki yıllarda devam filmleri de çekilmiştir. Eğer, The Hangover filmlerini henüz izlemediyseniz mutlaka ama mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz.

Tür: Komedi, Macera

Fragman


16. Uçak (1980) IMDb: 7.8

en iyi komedi filmleri

Felaket filmlerinin parodisi olan geçmiş yılların bu yabancı komedi filminde, 2. Dünya Savaşı pilotlarından Ted Striker travmatik kişiliği ve alkolik yapısına rağmen besin zehirlenmesi nedeniyle uçağı kullanacak kimse kalmayınca kokpite geçmesiyle başlar. Öncelikle tüm havaalanı felaket filmlerini kendine model alan ve onların klişeleriyle alabildiğince dalga geçen film, ZAZ ekibinin en tutulan filmlerinden biri…  İki yıl sonra ikinci filmi de çekilmiştir. "Airplane!" birçok listede en komik film olarak gösterilmektedir.

Tür: Komedi

Fragman


15. Zombilerin Şafağı (2004) IMDb: 8,0

en iyi komedi filmleri

2004 yılında vizyona giren komedi filmleri arasında oldukça farklı bir tür olan Shaun Of The Dead, film eleştirmenlerinden büyük övgüler alan bir yapım. Zombi içerikli korku filmlerini sert bir dille eleştiren Zombilerin Şafağı filmi ile oldukça eğlenceli anlar geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Tür: Korku, Komedi

Fragman


14. Büyük Budapeşte Oteli  (2014) IMDb: 8.0

en iyi komedi filmleri

İkinci Dünya Savaşı’nın adeta ince ince işleyen bir film olan The Grand Budapest Hotel, çalışan iki görevlinin arkadaşlığını yansıtıyor. Otelde kapıo görevlisi görevinde bulunan Gustave H ile Mustafa’nın yaşadıklarına hem çok güleceksiniz hem de ikinci dünya savaşının derin izlerini derinlemesine hissedeceksiniz.

Tür: Macera, Komedi, Drama

Fragman


13. Deadpool (2016) IMDb: 8.0

en iyi komedi filmleri

Marvel Filmlerinin en sevilen ve en yeni süper kahramanları arasında bulunan Deadpool, kanser teşhisi konulan Wilson’un başından geçenleri izleyiciye aktarmaktadır. Marvel Evreni’nin anti kahramanı Deadpool’u komedi, bilim kurgu ve aksiyon türünde izleyebilirsiniz.

Fragman


12. Truman Show (1998) IMDb: 8,1

en iyi komedi filmleri

Truman Show, televizyon sektörü üzerine yapılan en esaslı eleştirileri yapan komedi ve dram türünde harika bir yapıt. The Truman Show'da başrolde yer alan Jim Carrey (Truman) 30 yıl boyunca bir film stüdyosunda hayatını geçiren ve bu durumdan haberi olmayan birisini canlandırmaktadır. Bir gün ölmüş babasını görür, gördüğü kişinin bir anda ortadan kaybolduğunu anlar. 1998 yılında vizyona girmesine rağmen günümüzde halen daha etkisi sürdüren Truman Show’u mutlaka izlemelisiniz.

Tür: Macera, Drama, Bilim Kurgu

Fragman


11. P.K (2014) IMDb: 8,2

en iyi komedi filmleri

Son yıllarda vizyona giren komedi filmlerinden bir tanesi de Hint sinemasının başarılı ismi Aamir Khan’ın rol aldığı Peekay filmi… Aamir Khan filmleri arasında toplum eleştirisini iğneleyici ve komik bir dille anlatan yapım Peekay, filmde dini kendi çıkarları için kullanan insanları gerçek yüzünü izleyiciye gösteriyor. 2014 yılında vizyona giren P.K, Hindistan sinemasının ne kadar ilerlediğini bizlere açıkça gösterin efsanevi bir yapım.

Tür: Komedi, Drama

Fragman


10. Büyük Lebowski (1998) IMDb: 8,2

en iyi komedi filmleri

Günün bütün yorgunluğu üstünüzden atmak için güzel için tek yapmanız gereken güzel bir komedi izlemekse bu tercihinizi The Big Lebowski'den yana kullanabilirsiniz. Sinemanın komedi ve suç türünün bir araya geldiği etkileyici yapımın replikleri günümüzde halen daha kullanılmaktadır. Filmi açın ve geriye doğru yaslanın. Gülmek için tercih ettiğiniz bu yapımdan hiç pişman olmayacaksınız.

Tür: Komedi, Suç

Fragman


9. Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana (1998) IMDb: 8,2

en iyi komedi filmleri

Sinemanın en sıra dışı filmlerinden bir tanesi olan Lock, Stock And Two Smoking Barrels, polisiye bir film olmasına rağmen aynı zamanda komedi türünün de en başarılı örnekleri arasında yer almaktadır. Komedi, aksiyon, suç ve polisiye türlerini içerisine alan bu eseri kesinlikle izlemelisiniz. Bugün sinema dünyanın en çok kazanan isimlerini bu filmde bir arada görürseniz hiç şaşırmayın.

Tür: Komedi, Suç

Fragman


8. Kutsal Kadeh (1975) IMDb: 8.3

en iyi komedi filmleri

Tüm zamanların en komik filmleri arasında gösterilen Monthy Pyhton and Holy Grail filminde, kral ve onun şövalyeleri gökten gelen bir emir sonrasında kayıp olan kutsal kaselerin peşine düşer. Kahramanlarımızın kutsal kaseyi bulmak için önlerine çıkan engeller izleyiciyi heyecanlandırırken aynı zamanda güldürmektedir. Yabancı komedi filmleri arasında kesinlikle tercih etmeniz gereken yapım.

Tür: Macera, Komedi, Fantastik

Fragman


7. Kapışma (2000) IMDb: 8.3

en iyi komedi filmleri

2000’li yılların başında vizyona giren, hem komedi hem de aksiyon türünde güzel bir yapım alan Snatch, yer altı suç örgütünü ilgilendiren iki farklı konuyu ele almaktadır. İki olayın birbiri ile başta bağlantısı olmasa da sonrasında olaylar öyle bir gelişir ki, hikaye adeta Arap saçına döner.

Fragman


6. 3 Salak (2009) IMDb: 8.4

en iyi komedi filmleri

Son yıllarda oldukça gelişen Hint sinemasından bir yapım ile listemize devam ediyoruz. En çok izlenen yabancı komedi filmlerinden bir tanesi olan 3 Idiots, Aamir Khan’ın baş yapıtları arasında yer almaktadır. Filmi izlerken birbirinden komik olaylara şahitlik ederken, aynı zamanda sistem üzerine de eleştirel düşüncelere yönelmenizi sağlayacaksınız. Henüz, 3 Idiots filmini izlemediyseniz, emin olun ki çok şey kaçırıyorsunuz.

Tür: Komedi, Dram

Fragman


5. Hannah Gadsby: Nanette (2018) IMDb: 8.4

en iyi komedi filmleri

Tan anlamıyla komedi türünü içerisinde barındıran Hannah Gadsby: Nanette, yaptığı stand up gösterilerinde cinsiyete, cinselliğe ve çocukluğa dair şahsi açıklamalar yapan bir komedyendir. Netflix’te yayınlanan yapım, aynı zamanda stand up sektöründe de yeni bir bakış kazandırmaktadır.

Fragman


4. Modern Zamanlar (1936) IMDb: 8,5

en iyi komedi filmleri

Charlie Chaplin’in önemli filmlerinden biri olan Modern Times, komedi film türleri arasında olmasına rağmen aynı zamanda dönemin en büyük eleştirel filmlerinden de bir tanesidir. 1936 yılında çekilmesine rağmen günümüze de ışık tutan bu yapım, tüm zamanların en komik filmleri arasında yer almaktadır.

Tür: Aile, Komedi, Dram

Fragman


3. Büyük Diktatör (1940) IMDb: 8,5

en iyi komedi filmleri

Dünyanın en önemli mizah ustası olan Charlie Chaplin’in tüm zamanların en komik filmi The Great Dictator’de Nazi Almanyası’yla ve Hitlerle ilgili espirileri adeta kahkahalar atmanıza sebep olacak. Çok çok eski bir yapım olmasına rağmen günümüzde IMDB listesinde halen daha en tepelerde yerini korumaktadır.

Tür: Komedi, Dram, Savaş

Fragman


2. Geleceğe Dönüş (1985) IMDb: 8.5

en iyi komedi filmleri

Bilim kurgu filmleri arasında karşımıza çıkan ancak en az bilim kurgu türünde olduğu kadar komedi türünde de yer almayı hak eden Back to the Future filmi 80’li yıllara damgasına vuran bir yapım. Filmde, oldukça çılgın fikirlere sahip olan Dr. Brown ile deli dolu bir genç olan Marty arasında yaşananlar anlatılır. Marty, çılgın doktorun icat ettiği 1950 yılına döner. Bu andan sonra olaylar gelişir ve izleyici hem maceraya, hem aksiyona hem de komediye doyar.

Tür: Komedi, Macera, Bilim Kurgu

Fragman


1. Hayat Güzeldir (1997) IMDb: 8,6

en iyi komedi filmleri

İkinci dünya savaşını en iyi anlatan filmler arasında gösterilen Life Is Beautiful, daha çok dram türünde bir film olarak bilinse de aslında içerisinde geçen sahneler ile birçok komedi filmine taş çıkartmaktadır. Filmde, başrolde bulunan kahramanımız Guido, oğlunu savaşın yıkıcı etkilerinden korumak adına yaşananları bir oyun gibi anlatmaktadır. Her sahnesi ayrı bir dram olan ancak bunu da komedi ile aktaran oldukça etkileyici bir yapım. 1999 yılında vizyona giren Hayat Güzeldir filmi 7 dalda Oscar’a aday gösterildi ve 3 dalda da ödüllerin sahibi oldu.

Tür: Komedi, Dram, Romantik

Fragman


Önerilen İçerik: En İyi Filmler, Unutulmaz Filmler ve Film Önerileri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4295
2847
1268
335
334
269
5119
35
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 5
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.