Sinema Dünyasına Damga Vuran En İyi 21 Morgan Freeman Filmi

Sinema Dünyasına Damga Vuran En İyi 21 Morgan Freeman Filmi
09.03.202015:28

Usta aktör Morgan Freeman'ın muhteşem oyunculuk performanslarıyla harikalar yarattığı en iyi filmlerini bu içeriğimizde bir araya getirdik. İşte sinema dünyasının sevilen oyuncusu Morgan Fremaan'ın gelmiş geçmiş en iyi 21 filmi...

Haber güncelleme tarihi 03.02.2021 16:45

Morgan Freeman Filmleri Listesi

Dünya sinemasının en değerli aktörlerinden Morgan Freeman kariyeri boyunca birçok filmde rol almış ve Oscar ödüllerine layık görülmüştür. Her filminde etkileyici bir oyunculuk sergileyen Morgan Freeman'ın en çok izlenen filmlerini listeledik. İşte usta aktör Morgan Freeman'ın bilim kurgu filmleri ve aksiyon filmleri başta olmak üzere bir çok farklı türe ait mutlaka izlenmesi gereken en iyi 21 filmi...


21. Angel Has Fallen (2019) – IMDb: 6.4

Morgan Freeman Filmleri

Aksiyon ve heyecan dolu bu filmde bir suikast suçunun faili olarak görülen özel ajan Mike Banning’in kendini aklama çabaları anlatılıyor. Başkan Allan Trumball’ın yakın koruması olan Mike üstüne atılan suç sebebiyle açığa alınır. Kendini aklamak amacıyla harekete geçen Banning hem düşmanlarına karşı hem de onu suikastçı olarak tanımlayan dostlarına karşı amansızca bir mücadele verecektir.

Tür: Aksiyon

Yönetmen: Ric Roman Waugh

Oyuncular: Gerard Butler, Morgan Freeman, Lance Reddick

Fragman

Angel Has Fallen Tarzı Filmler;

 • Tenet (2020) – IMDb: 7.6
 • The Gentlemen (2019) – IMDb: 7.8
 • Extraction (2020) IMDb: 7.0

20. Lucy (2014) – IMDb: 6.4

Morgan Freeman Filmleri

Bilim kurgu türünün en iyi filmlerinden biri olan “Lucy” ünlü yönetmen Luc Besson imzalı olup başrollerinde Scarlett Johansson ve Morgan Freeman yer almıştır. Filmi konusu sıradan bir kadın olan Lucy’nin beraber eğlendiği Richard tarafından kandırılıp suç çetesi için zorla kuryelik yapmasını ve devamında gelişen olayları anlatmaktadır. Ufak bir operasyonla karnına bir torba sentetik uyuşturucu yerleştirilen Lucy maddenin kanına karışmasıyla insanüstü yeteneklere sahip olur. Kanına karışan madde yavaşça algılarını açarken bu durumun ne olduğu öğrenmek için danışacağı kişi profesör Norman (Morgan Freeman) dır.

Tür: Bilim kurgu, Aksiyon

Yönetmen: Luc Besson

Oyuncular: Scarlett Johansson, Morgan Freeman, Min-sik Choi

Fragman

Lucy Tarzı Filmler;

 • Taşıyıcı (2002) - IMDb: 6.5
 • Aranıyor (2008) - IMDb: 6.7
 • James Bond (1962-2015) - IMDb: 7.0

19. Kod Adı: Olympus (2013) – IMDb: 6.5

Morgan Freeman Filmleri

Aksiyon filmleri türünde gişe de büyük başarılar elde eden bir yapım Kod Adı: Olympus... Amerikan başkanına yapılan bir suikast girişimi ve başkanın esir alınması sonucu yapılan kurtarma operasyonunu anlatmaktadır. Yaptığı bir tercih yüzünden başkanı koruma görevinden alınıp masa başı bir işe verilen Mike Banning devletin başına yapılan saldırı sonrası harekete geçer. Kendine vazife bildiği başkanı koruma işine girişen Mike Pentagon dahil herkesin eli kolu bağlıyken tek başına ve kahramanca öne atılarak başkanı kurtarmaya çalışır. Heyecan ve gerilim dolu sahneleriyle dikkat çeken filmin yönetmenlerini usta yönetmen Antonie Fuqua yapmıştır.

Tür: Aksiyon, Gerilim

Yönetmen: Antoine Fuqua

Oyuncular: Gerard Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman

Fragman

Kod Adı Olympus Tarzı Filmler;

 • Musul 1 (2019) – IMDb: 7.2
 • Cehennem Melekleri (2010) - IMDb: 6.5
 • Devlet Düşmanı (1998) - IMDb: 7.3

18. Sihirbazlar Çetesi 2 (2016) – IMDb: 6.5

Morgan Freeman Filmleri

Renkli karakterleri ve akıl dolu sahneleriyle öne çıkan Sihirbazlar Çetesi film serisinde yan rollerden birinde görev alan Morgan Freeman aslında senaryonun en etkili isimlerinden de biridir. İlk bölümüyle izleyenleri kendine hayran bırakan film 2. bölümüyle de bir hayli konuşuldu. Sihirbazlık numaraları yaparak zengin insanları soyan çete aynı zamanda yaptıkları gösterilerle halkında desteklerini arkalarına alırlar. Mahşerin 4 atlısı olarak bilinen sihirbazların numaralarını kimse anlamazken Thaddeus Bradley (Morgan Freeman) tüm gizemi çözebilen tek kişidir.

Tür: Suç, Gizem, Gerilim

Yönetmen: Jon M. Chu

Oyuncular: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson

Fragman

Sihirbazlar Çetesi 2 Tarzı Filmler;

 

 • İtalyan İşi (2003) - IMDb: 7.0
 • Tam Gaz (2017) IMDb: 7.6
 • Ocean's 11 (2001) IMDb: 7.8

17. Son Macera (2017) – IMDb: 6.6

Morgan Freeman Filmleri

İzlerken kesinlikle keyif alacağınız bir Morgan Freeman filmi olan “Son Macera” 3 yaşlı adamın ilerleyen yaşlarına rağmen hayatlarının son ve en büyük vurgununu anlatmaktadır. Willie, Joe ve Al uzun yıllardır yakın arkadaş olan 3 yaşlı adam olup hayatları boyunca parasızlıkla uğraşmışlardır. 3 yakın arkadaşın kafa kafaya verip düşündükleri tek şey ise daha silah bile tutmayı bilmezken büyük bir banka soygunu yapmaktır. Muhteşem senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla en iyi Morgan Freeman filmlerinden biri olan Son Macera’nın oyuncu kadrosunda Morgan Freeman, Michael Caine ve Alan Arkin rol almıştır.

Tür: Komedi, Polisiye, Suç

Yönetmen: Zach Braff

Oyuncular: Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin

Fragman

Son Macera Benzeri Filmler;

 • Görevimiz Tehlike (2011) - IMDb: 7.4
 • Kanlı Elmas (2006) - IMDb: 8.0
 • Köstebek (2006) - IMDb: 8.5

16. Wanted (2008) – IMDb: 6.7

Morgan Freeman Filmleri

Sinema tarihinin en iyi aksiyon filmlerinden bir olan Wanted ünlü yönetmen Timur Bekmambetov imzalı olup başrollerinde James McAvoy, Angelina Jolie ve Morgan Freeman rol almıştır. Eski bir kiralık katilin oğlu olan Wes babasının yolundan gitmek için can atmaktadır. Bu yolda bulduğu bağlantılardan ilerleyen Wes kendisine bu mesleği öğretecek olan Fox ve Sloan ile birlikte heyecan dolu operasyonlara katılır.  Morgan Freeman ve Angelina Jolie’nin muhteşem oyunculuk performansları sunduğu efsanevi film James McAvoy’a kariyer basamaklarını hızlı hızlı çıkartmıştır.

Tür: Aksiyon

Yönetmen: Timur Bekmambetov

Oyuncular: James McAvoy, Angelina Jolie, Morgan Freeman

Fragman

Wanted Benzeri Filmler;

 • Ghajini (2008) - IMDb: 7.3
 • John Wick (2014) - IMDb: 7.3
 • Zor Ölüm (1988-2013) - IMDb: 7.5

15. Aman Tanrım (2003) – IMDb: 6.7

Morgan Freeman Filmleri

Jim Carrey ve Morgan Freeman’ın başrolünde yer aldığı komedi dolu hikayesiyle öne çıkan film Tanrı ile iletişim kuran Bruce Nolan’ın komik hikayesini anlatmaktadır. Her işi yolunda giden Nolan kariyerinde bir hayli ilerlediği günlerde çıkan bir sorun üzerine tanrıya isyan etmeye başlar. Defalarca bu isyanı tekrarlayan Nolan bir anda isyanlarına karşılık alınca ne olduğunu şaşırır. Tanrı’nın kendisiyle iletişime geçtiğini gören Nolan büyük bir şaşkınlık yaşarken Tanrı insan siluetine bürünüp Bruce Nolan’a büyük bir ders vermek ister.

Tür: Komedi, Fantastik

Yönetmen: Tom Shadyac

Oyuncular: Jim Carrey, Jennifer Aniston, Morgan Freeman

Fragman

Aman Tanrım Tarzı Filmler;

 • American Made (2017) IMDb: 7.1
 • Kingsman: Gizli Servis (2014) IMDb: 7.7
 • Soysuzlar Çetesi (2009) IMDb: 8.3

14. An Unfinished Life (2005) – IMDb: 7.0

Morgan Freeman Filmleri

Dağılan bir alenin tekrar bir araya gelme çabalarını yansıtan filmin oyuncu kadrosunda Jennifer Lopez, Robert Redford, Josh Lucas ve Morgan Freeman yer almıştır. Oğlunun ölümüne sebep olduğu gelinini ve torununu görmek istemeyen bir adam yakın arkadaşıyla beraber çiftlik evinde yaşamaktadırlar. Bu sırada genç kadın çocuğunu da yanına alıp büyük babanın evine gelir. Yeniden aile olabilmek için çabalayan insanlar geçmişte yaşanan küslükleri bir yana bırakıp güzel bir gelecek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Tür: Aile, Dram

Yönetmen: Lasse Hallström

Oyuncular: Jennifer Lopez, Robert Redford, Josh Lucas, Morgan Freeman

Fragman

An Unfinished Life Tarzı Filmler;

 • Enola Holmes (2020) – IMDb: 6.6
 • Into the Wild (2007) IMDb: 8.1
 • Cast Away (2000) IMDb: 7.8

13. Kır Zincirlerini (2005) – IMDb: 7.0

Morgan Freeman Filmleri

Başrolünde Jet Li ve Morgan Freeman’ın rol aldığı efsanevi film acımasız bir canavar olarak yetiştirilen Danny’nin adeta insanlığa geri döneceği zorlu bir hikayeyi anlatmaktadır. Henüz küçük yaşlardan beri Bart Amca dediği adamın yanında dövüştürülmek üzere bir canavar gibi yetiştirilen Danny duygusuz bir canidir. Bir gün Bart ile berberken bir kaza geçirirler ve Bart Komaya girer. Danny ise düşmanları tarafından öldürülmekten kaçarken gözleri görmeyen bir piyanist olan Sam (Morgan Freeman) ve yeğeninin yanına sığınır. Danny’ye aşık olan Victoria onu sevgisi ve şefkatiyle iyi bir insan yapmaya çalışır.

Tür: Gerilim, Aksiyon, Dram

Yönetmen: Louis Leterrier

Oyuncular: Jet Li, Bob Hoskins, Morgan Freeman

Fragman

Kır Zincilerini Tarzı Filmler;

 

 • Çılgın Max: Öfkeli Yollar (2015) - IMDb: 8.1
 • Logan (2017) IMDb: 8.1
 • Kill Bill (2003-2004) - IMDb: 8.1

12. Red (2010) – IMDb: 7.0

Morgan Freeman Filmleri

Eski ve başarılı bir ajan olan Frank Moses artık bu hareketli hayatı bir kenara bırakarak sevdiği kadın olan Sarah ile birlikte sükunet içinde yaşamak ister. Ancak kimliği açığa çıkan Frank ve Sarah’ın hayatı büyük bir tehlike içine düşer. Frank ise eski takımını toplayıp düşmanların üzerine adeta fırtına gibi çökmek ister. Başrollerinde Bruce Wills, Morgan Freeman ve Helen Mirren’in rol aldığı film en iyi aksiyon filmlerinden biridir.

Tür: Komedi, Aksiyon

Yönetmen: Robert Schwentke

Oyuncular: Bruce Willis, Helen Mirren, Morgan Freeman

Fragman

Red Benzeri Filmler;

 • Minority Report (2002) IMDb: 7.6
 • The Expendables (2010) IMDb: 6.5
 • Catch Me If You Can (2002) IMDb: 8.1

11. Yenilmez (2009) – IMDb: 7.3

Morgan Freeman Filmleri

Hollywood’un ünlü aktör ve yönetmeni Clint Eastwood’un unutulmaz filmlerinden biri olan Yenilmez’in konusu Güney Afrika başkanı Nelson Mandela’nın ülkenin birlik ve beraberliği için ülkenin milli takım kaptanıyla yaptığı anlaşmayı ve işbirliğini anlatmaktadır. Filmin başrollerinde Morgan Freeman ve Matt Damon yer almıştır. 1995 Dünya Kupası’nı fırsat bilen Mandela ülkedeki ayrımcılığı futbolun evrensel dili ile bitirmek ister.

Tür: Dram, Tarih, Biyografi

Yönetmen: Clint Eastwood

Oyuncular: Morgan Freeman, Matt Damon, Tony Kgoroge

Fragman

Yenilmez Benzeri Filmler;

 • The Aeronauts (2019) – IMDb: 6.6
 • Operasyon: Argo (2012) – IMDb: 7.7
 • The Lion King (2019) IMDb: 7.1

10. Şimdi Ya da Asla (2007) – IMDb: 7.4

Morgan Freeman Filmleri

Sinema dünyasının en iyi aktörlerinden Jack Nicholson ve Morgan Freeman’ın birlikte adeta bir resital sundukları başarılı filmde hayatlarının son günlerini yaşayan iki adamın bu günleri dolu dolu geçirmek için atıldıkları maceraları konu edinmiştir. Kanser hastası olan iki adam hastanede birbirleriyle tanışırlar ve ikisi de kurtuluşlarının olmadığını bilirler. Kendilerine mutlu bir son hazırlamak isteyen iki kafadar şimdiye kadar yapamadıklarını bir listeye yazarlar ve yola çıkarlar. Muhteşem senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Şimdi Ya da Asla en iyi Morgan Freeman filmlerinden bir tanesidir.

Tür: Macera, Komedi, Dram

Yönetmen: Rob Reiner

Oyuncular: Jack Nicholson, Morgan Freeman, Sean Hayes

Fragman

Şimdi ya da Asla Tarzı Filmler;

 • Jumanji: The Next Level (2019) – IMDb: 6.7
 • The Martian (2015) - IMDB: 8.0
 • Limitless (2011) IMDb: 7.4

9. Bayan Daisy ve Şoförü (1989) – IMDb: 7.4

Morgan Freeman Filmleri

Morgan Freeman’ın dört dalda Oscar kazanan efsanevi filmi “Driving Miss Daisy” zengin bir kadın olan Bayan Daisy Werthan ile ona şoförlük yapan Hoke’nin ilk başlarda yaşadıkları problemlerin büyük bir dostluğa dönüşmesini anlatmaktadır. Yaşlı bir kadın olmasına rağmen kendisine bir yardımcı alınmasını istemeyen Bayan Daisy kendisine şoför olarak alınan Hoke’u yanında istemez. Her ne kadar ona kötü davransa da karşılığında hep saygı gösteren Hoke en sonunda Bayan Daisy’nin bütün dertlerine ortak olur.

Tür: Dramatik Komedi

Yönetmen: Bruce Beresford

Oyuncular: Morgan Freeman, Jessica Tandy, Dan Aykroyd

Fragman

Bayan Daisy ve Şoförü Tarzı Filmler;

 • The Last Samurai (2003) IMDb: 7.7
 • The Last of The Mohicans (1992) IMDb: 7.8

8. Gone Baby Gone (2007) – IMDb: 7.6

Morgan Freeman Filmleri

Oscar ödüllü aktör ve yönetmen Ben Affleck’in yönetmenliğinde çekilen film 4 yaşında bir kızın kaybolması üzerine küçük kızın teyzesinin Patrick Kenzie ve Angie Gennaro isimli iki dedektif tutmasını ve devamında gelişen olayları anlatmaktadır. Boston Polis Karakolu kızı bulamayıp çaresizce beklerken gözü kara olan iki dedektif kızı bulmak için son derece zorlu bir işin içine girerler.  Filmin Oyuncu kadrosunda Casey Affleck, Michelle Monaghan ve Morgan Freeman rol almıştır.

Tür: Polisiye, Dram

Yönetmen: Ben Affleck

Oyuncular: Casey Affleck, Michelle Monaghan, Morgan Freeman

Fragman

Gone Baby Gone Tarzı Filmler;

 • Da 5 Bloods (2020) – IMDb: 6.5
 • The Old Guard (2020) – IMDb: 6.6
 • Hanna (2011) – IMDb: 6.8

7. Şanslı Slevin (2006) – IMDb: 7.7

Morgan Freeman Filmleri

Son günlerde başına birçok bela gelen Slevin ilk olarak sevgilisi tarafından boynuzlanmış sonra evden kovulmuş bir de üzerine kimlik kartını hırsızın birine kaptırmıştır. Bunca felaket üzerine Los Angeles’tan kaçıp New York’ta oturan yakın arkadaşı Nick Fresher’ın evine giden Slevin’in başı burada da belaya girer. Şehrin en büyük mafyalarından olan Patron ve Haham yeni bir anlaşma yapmış ve haraç bölgelerini ayırmışlardır. Ancak bu anlaşma Patron’un intikamına engel olmayacaktır. Bu sırada patrona borçlu olan Nick Fresher’da kiralık katilin hedefindedir. Ancak ihale Nick’in evinde kalan Slevin’a kalacaktır. Ünlü yönetmen Paul McGuigan imzalı filmin başrollerinde Morgan Freeman, Stanley Tucci ve Robert Forster rol almıştır.

Tür: Polisiye, Komedi, Gerilim

Yönetmen: Paul McGuigan

Oyuncular: Morgan Freeman, Stanley Tucci, Robert Forster

Fragman

Şanslı Slevin Tarzı Filmler;

 • Mission: Impossible: Rogue Nation (2015) IMDb: 7.4
 • Sherlock Holmes (2009) IMDb: 7.6
 • The Kingsman: Top Secret Service IMDb: 7.7

6. Zafer – Glory (1989) – IMDb: 7.8

Morgan Freeman Filmleri

Amerikan iç savaşını konu edinen film 1989 yılında çekilmiş olup ünlü yönetmen Edward Zwick imzalı bir yapımdır. Başrollerinde Matthew Broderick, Cary Elwes, Denzel Washington ve Morgan Freeman’ın rol aldığı film konusu Amerikan iç savaşında siyahilerden oluşturulan askeri timin ayrımcalıklarla mücadelesini anlatmaktadır. Grup komutanı Robert G. Shaw hem kendine yapılmak istenen suikast girişimleriyle hem de siyahilere karşı yapılan ayrımcılıklarla mücadele etmektedir. Morgan Freeman ve Denzel Washington’un mükemmel oyunculuk performansları sunduğu film sinema tarihine damgasını vurmuştur.

Tür: Savaş, Tarih, Dram

Yönetmen: Edward Zwick

Oyuncular: Matthew Broderick, Cary Elwes, Danzel Washington

Fragman

Glory Tarzı Filmler;

 • Life Of Pi (2012) IMDb: 7.9
 • The Revenant (2015) IMDb: 8.0
 • Inglourious Basterds (2009) IMDb: 8.3

5. Milyonluk Bebek (2004) – IMDb: 8.1

Morgan Freeman Filmleri

Clint Eastwood’un unutulmaz filmlerinden biri olan Milyonluk Bebek kızı ile arasında büyük bir küskünlük olan Frankie Dunn’un affedilmek için harcadığı çabaları gözler önüne sermektedir. Hayata tutunmak için eski boksör Scrap ile spor salonuna gelene Maggie Fitzgerald’ı eğiten ikili bu kız sayesinde iyi bir insan olduğunu kanıtlayacaktır. Dört dalda Oscar alan filmin başrollerinde Clint Eastwood, Morgan Freeman ve Hilary Swank rol almıştır.

Tür: Dram

Yönetmen: Clint Eastwood

Oyuncular: Clint Eastwood, Morgan Freeman, Hilary Swank

Fragman

Milyonluk Bebek Tarzı Filmler;

 • The Hunger Games (2012) IMDb: 7.2
 • Death Race (2008) IMDb: 6.4
 • Mumya (1999) IMDb: 7.0

4. Affedilmeyen (1992) – IMDb: 8.2

Morgan Freeman Filmleri

Clint Eastwood ve Morgan Freeman ikilisini yan yana getiren bir başka baş yapıt olan “Affedilmeyen” 90’lı yıllarda hala Western türünün yaşadığını ispatlayan bir filmdir. Dikdatör ve sadist bir şerif olan Little Bill Dagett kasabayı adeta yaşanmaz bir yer haline getirir ve adaleti ancak kendi bildiği gibi uygulamaktadır. Ancak bu durum eski bir suçlu olan Will’i oldukça rahatsız eder ve Will yanında iki arkadaşı ile birlikte şerife karşı savaş açar. En iyi Morgan Freeman filmlerinden biri olan Affedilmeyen ile Clint Eastwood en iyi yönetmen Oscar’ına layık görülmüştür.

Tür: Western, Dram

Yönetmen: Clint Eastwood

Oyuncular: Clint Eastwood, Gene Hackman, Morgan Freeman

Fragman

Affedilmeyen Tarzı Filmler;

 • Harry Potter Series (2001 – 2011) IMDb: 7.6
 • Deadpool (2016) IMDb: 8.0
 • James Bond: Casino Royale (2006) IMDb: 8.0

3. Yedi – Seven (1995) – IMDb: 8.6

Morgan Freeman Filmleri

Sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi filmler listesinde yer alan Seven filmi başrolünde Morgan Freeman ve Brad Pitt rol almıştır. Alanında kendini kanıtlamış iki dedektifin peş peşe işlenen 7 cinayetin arkasındaki sırrı çözmeye çalıştıkları filmde hem Morgan Freeman hem de Brad Pitt olağan üstü bir oyunculuk performansı sunmuşlardır.

Tür: Suç, Gizem, Dram

Yönetmen: David Fincher

Oyuncular: Brad Pitt, Morgan Freeman, Gwyneth Paltrow

Fragman

Seven Benzeri Filmler;

 • The Rise of Planet of The Apes (2011) IMDb: 7.6
 • Interstellar (2014) IMDb: 8.6
 • Avengers: Endgame (2019) IMDb: 8,6

2. Kara Şövalye (2008) – IMDb: 9.0

Morgan Freeman Filmleri

Christopher Nolan’ın Batman filmlerine yeni bir boyut getirdiği Kara Şövalye filmi muhteşem oyuncu kadrosunun yanı sıra etkileyici senaryosuyla da sinema dünyasının en iyi filmlerinden biri olmayı başarmıştır. Usta aktör Morgan Freeman’ın da rol aldığı film Batman ile Joker arasındaki büyük mücadeleyi konu edinmiştir. Morgan Freeman filmde yan rolde görev alsa da her sahnesinde kalitesini ortaya koymuştur.

Tür: Aksiyon, Gerilim

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Christian Bale, Heath Ledger, Aaron Eckhart

Fragman

Kara Şövalye Tarzı Filmler;

 

 • The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) IMDb: 7.8
 • Mad Max: Fury Road (2015) IMDb: 8.1
 • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) IMDb: 8,8

1. Esaretin Bedeli (1994) – IMDb: 9.3

Morgan Freeman Filmleri

Kült filmler listesinde de yer alan Esaretin Bedeli IMDb’de aldığı 9.3’lük yüksek puanla en iyisi olduğunu kanıtlıyor. Başrollerinde Tim Robbins ve Morgan Freeman’ın rol aldığı efsanevi filmde yaptığı bir hata sonucu hapse düşen Andy Dufrense zorluklarla geçen günlerinde hayat karşı olan ümidini hiç kaybetmez. Bu sırada onun yanında olan tek kişi ise hapishane arkadaşı olan Red’dir. Dram dolu sahneleriyle izleyenleri etkisi altına alan başarılı film usta aktör Morgan Freeman’ın da en iyi filmidir.

Tür: Dram

Yönetmen: Frank Darabont

Oyuncular: Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton

Fragman

Esaretin Bedeli Benzeri Filmler;

 • Children of Man (2005) IMDb: 8.0
 • My Name is Khan (2010) IMDb: 8.0
 • 12 Years a Slave (2013) IMDb: 8.1
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
1
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.