IMDb Puanı Yüksek En İyi 25 Chris Evans Filmi Önerisi (Güncel Liste)

IMDb Puanı Yüksek En İyi 25 Chris Evans Filmi Önerisi (Güncel Liste)
24.08.201917:10

Chris Evans’ın IMDb puanı yüksek en iyi filmlerini listeledik. İçeriğimizde Chris Evans'ın fantastik filmleri, dram filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, gerilim filmleri, romantik filmleri ve bilim kurgu filmleri yer alıyor...

Haber güncelleme tarihi 11.07.2021 15:10

En İyi ve En Yeni Chris Evans Filmleri Listesi 

Bu listede tüm zamanların en iyi Chris Evans filmlerini spoiler içermeden bir araya getirdik. Listemizde yer alan en güzel Chris Evans filmlerini IMDb puanlarına göre sıralıyoruz. İşte rol aldığı aksiyon filmleri ile sinemaya damga vuran Chris Evans'ın en iyi filmleri...

Chris Evans filmleri;

25. Darbe (2009) - IMDb: 6.1

Chris Evans Filmleri

Gerilim filmleri türünde 2009 yılında vizyona giren Push... Film, Hong Kong’lu bir grup gencin ABD hükumeti tarafından gizli sürdürülen operasyonu karşısında zor durumda kalmasını konu etmektedir. Tamamen kendi çıkarları doğrultusunda hareket eden ekipten kurtulmayı planlayan gençler, insanların beyinlerini kontrol etmekle ünlenmiş Alyssa English’e ulaşmaları gerekecektir.

Tür: Gerilim, Aksiyon

Yönetmen: Paul McGuigan

Oyuncular: Dakota Fanning, Camilla Belle, Chris Evans

FRAGMAN

Darbe Benzeri Filmler;

 • The Losers I (2010) IMDb: 6.3
 • Adalet Peşinde (2011) IMDb: 6.8
 • Ölüm Hattı (2004) IMDb: 6.5

24. Dadım Aşık (2007) -  IMDb: 6.2

Chris Evans Filmleri

2002 yılında kaleme alınan “The Nanny Diaries” romanından sinemaya aktarılan filmin yönetmen koltuğunda Robert Pulcini ve Shari Berman yer almaktadır. Üniversiteden henüz yeni mezun olmuş Annie, ne yapması gerektiği konusunda oldukça çaresizdir. Şans eseri parkta oynayan bir çocuğun hayatını kurtaran Annie, zengin bir aile tarafından dadılık teklifiyle ödüllendirilmektedir. Teklifi kabul eden Aniie, kısa süre sonra bambaşka bir maceranın içerisine girecektir. Komedi ve dram temalarının en iyi şekilde işlendiği “Dadım Aşık” filminin başrollerinde Scarlett Johansson, Chris Evans, Laura Linney, Alicia Keys ve Paul Giamatti rol almaktadır.

Tür: Komedi, Dram

Yönetmen: Robert Pulcini, Shari Springer Berman

Oyuncular: Scarlett Johansson, Paul Giamatti, Laura Linney

FRAGMAN

Dadım Aşık Benzeri Filmler;

 • The Perfect Score (2004) IMDb 5.7
 • Senden Önce (2011)  IMDb: 6.1
 • Kaçan Kovalanır (2014) IMDb: 6.0

23. Ninja Kaplumbağalar (2007) - IMDb: 6.2

Chris Evans Filmleri

Ninja Kaplumbağalar, TMNT’nin yazar ve yöneticisi olarak bilinen Kanadalı yönetmen Kevin Munroe tarafından beyazperdeye aktarılmıştır. New York sokaklarının giderek güvensizleştiği şehir hayatında, şehrin yeniden eski haline dönmesi için Ninja Kaplumbağalar’ın elini uzatması gerekecektir. İşin en üzücü kısmı ise ekip üyeleri arasında yer alan Donatello, Michelangelo ve Raphael ortadan kaybolmuştur. Şehrin yeniden güvene kavuşması artık Leonardo ve Splinter’ın mücadelesine bağlıdır. Filmin başrollerinde Chris Evans “Casey”, Nolan North “Raphael”, James Anold “Leonardo” ve Patrick Stewart “Winters” karakterlerine hayat vermektedir.

Tür: Fantastik, Bilim Kurgu

Yönetmen: Kevin Munroe

Oyuncular: Mitchell Whitfield, James Arnold Taylor, Chris Evans

FRAGMAN

Ninja Kaplumbağalar Benzeri Filmler;

 • Küçük askerler (1998) IMDb: 6.2
 • Neşeli dalgalar (2007) IMDb: 6.7
 • Astro Boy (2009) IMDb: 6.3

22. Kaçaklar (2010) - IMDb: 6.3

Chris Evans Filmleri

Vertigo çizgi roman serisinden sinemaya uyarlanan filmin yönetmenliğini Sylvain White üstlenmiştir. 2010 yılında gösterime giren “The Losers” filmi, Bolivya ormanlarına gönderilen Özel Kuvvetleri timinin üyelerini konu etmektedir. Arama ve imha etme üzerine görevlendirilen ekibin içerisindeki çatlaklar, Max adı verilen düşman ile doğrudan ortaya çıkacaktır. Dram ve gerilim temalarının en açık haliyle sergilendiği filmin başrollerinde Chris Evans, Zoe Saldana, Oscar Jaenada, Idris Elba ve Jeffrey Dean rol almaktadır.

Tür: Gerilim, Aksiyon

Yönetmen: Sylvain White

Oyuncular: Jeffrey Dean Morgan, Idris Elba, Zoe Saldana

FRAGMAN

Kaçaklar Benzeri Filmler;

 • Sokağın kralları (2008) IMDb: 6.8
 • Darbe (2009) IMDb: 6.1
 • Takers (2010) IMDb: 6.2

21. Fierce People (2005) - IMDb: 6.5

Chris Evans Filmleri

Dirk Wittenborn’un “Fierce People” kitabından sinemaya uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Griffin Dunne yer almaktadır. Film, masaj terapisti olarak çalışan kadının, New York’tan kaçmak için kocasının yanına gitmek istemesiyle başlamaktadır. İlkel Güney Amerika yerlileri üzerinde araştırma yapmakta olan adam, bir antropolog olarak çalışmaktadır. Oğlunun başına geleceklerden habersiz olan anne ve babası, her şey yoluna girdiğinde yeniden parçalanacaklardır. Filmin başrollerinde Chris Evans, Kristen Stewart, Diane Lane, Anton Yelchin ve Donald Sutherland rol almaktadır.

Tür: Dram

Yönetmen: Griffin Dunne

Oyuncular: Diane Lane, Donald Sutherland, Anton Yelchin

FRAGMAN

Fierce People Benzeri Filmler;

 • The Loss of a Teardrop Diamond (2008) IMDb: 5.8
 • The Cake Eaters (2007) IMDb: 6.3
 • The Paper Boy (2003) IMDb: 7.5

20. The Red Sea Diving Resort (2019) - IMDb: 6.5

Chris Evans Filmleri

İsrailli senarist ve yazar Gideon Raff’ın yömetmen koltuğunda oturduğu “The Red Sea Diving Resort”, 2019 yılında vizyona giren en iyi casusluk temalı filmler arasında yer almaktadır. Film, Etiyopyalı mültecilerin izinsiz olarak İsrail’e götürülmesi ve gerçek bir turist gibi gösterilmelerini konu almaktadır. Filmin başrollerinde ünlü oyuncu Chris Evans ve beraberinde Michael K. Williams, Haley Benett, Ben Kigsley rol almaktadır.

Tür: Aksiyon

Yönetmen: Gideon Raff

Oyuncular: Chris Evans, Michael K. Williams, Ben Kingsley

FRAGMAN

The Red Sea Diving Resort Benzeri Filmler;

 • The Coldest Game (2019) IMDb: 6.1
 • Kaçan Kovalanır (2014) IMDb: 6.0
 • The Angel (2018) IMDb: 6.6

19. London (2005) - IMDb: 6.5

Chris Evans Filmleri

Ünlü sinema yönetmeni Hunter Richards tarafından beyazperdeye aktarılan “London”, dram ve romantizm temalarının bir arada işlendiği en güzel filmler arasında yer almaktadır. Film, iki eski sevgilinin ayrılıklarından uzun bir süre sonra partide yeniden karşılaşmalarını konu etmektedir. Eski sevgililerin başlarına gelecek olan konuları anlatan London filmi, başrollerinde Chris Evans, Jason Statham, Jessica Biel ve Isla Fisher rol almaktadır.

Tür: Dram, Romantik

Yönetmen: Hunter Richards

Oyuncular: Jessica Biel, Chris Evans, Jason Statham

FRAGMAN

London Benzeri Filmler;

 • Kaos II (2005) IMDb: 6.5
 • Fierce People (2005) IMDb: 6.5
 • Turn It Up (2000) IMDb: 4.2

18. Cellular (2004) - IMDb: 6.5

Chris Evans Filmleri

Cellular, Amerikalı dublör David R. Ellis tarafından yönetilen filmin başrollerinde Chris Evans, Jason Statham, Kim Basinger ve Jessica Biel rol almaktadır. Film, bilinmeyen sebeplerle kaçırılarak bir kadının parçalanmış telefon kablolarını bir araya getirerek yardım çığlıkları atmasını konu etmektedir. Telefonun diğer ucunda yer alan Ryan karakteri, başına geleceklerden habersiz bir şekilde duruma müdahale etmeye çalışacaktır.

Tür: Gerilim

Yönetmen: David R. Ellis

Oyuncular: Kim Basinger, Chris Evans, Eric Christian Olsen

FRAGMAN

Cellular Benzeri Filmler;

 • Koruyucu I (2012) IMDb: 6.5
 • Blitz (2011) IMDb: 6.2
 • Banka işi (2008) IMDb: 7.2

17. Adalet Peşinde (2011) - IMDb: 6.8

Chris Evans Filmleri

Adalet Peşinde filmi, Michael David ve Paul Danziger’ın gerçek hayat hikayesinden sinemaya uyarlanmıştır. Filmin konusu; soygun sırasında kızını ve eşini kaybeden Shelton’un intikamını konu etmektedir. Son derece dürüst ve sevgi dolu aile babası olan Shelton, evine giren hırsızlar tarafından karısı ve kızının katledilmesini asla sindiremeyecektir. Filmin başrollerinde Mark Kassen “Paul Danziger”, Adam Kassen “Young Doctor”, Chris Evans “Mike”, Vinessa Shaw “Vicky” karakterlerine hayat vermektedir. Filmin yönetmenliği Adam Kassen ve Mark Kassen tarafından gerçekleştirilmiştir.

Tür: Dram

Yönetmen: Adam Kassen, Mark Kassen

Oyuncular: Chris Evans, Mark Kassen, Vinessa Shaw

FRAGMAN

Adalet Peşinde Benzeri Filmler;

 • Senden Önce (2011) IMDb: 6.1
 • Dadım aşık (2007) IMDb: 6.2
 • Deha (2017) IMDb: 7.6

16. Sokağın Kralları (2008) - IMDb: 6.8

Chris Evans Filmleri

Amerikalı senarist David Ayer’in yönetmen koltuğunda oturduğu “Street Kings” filmi, karısını kaybetmiş bir emekli polis memurunun yeniden meslek hayatına girmesini konu etmektedir. Arkadaşının infazı konusunda yeniden göreve çağrılan Tom, alışık olmadığı polislik mesleğine başkaldırmak zorunda kalacaktır. Suç ve dram temalarının en güzel şekilde anlatıldığı filmin başrollerinde Keanu Reeves, Chris Evans, Forest Whitaker ve Hugh Laurie rol almaktadır.

Tür: Dram

Yönetmen: David Ayer

Oyuncular: Keanu Reeves, Forest Whitaker, Hugh Laurie

FRAGMAN

Sokağın Kralları Benzeri Filmler;

 • Acımasız hayat (2005) IMDb: 6.9
 • Suçlu Kim? (2010) IMDb: 6.0
 • Kayıp Yaşamlar (2012) IMDb: 4.0

15. Before We Go (2014) - IMDb: 6.8

Chris Evans Filmleri

Chris Evans’ın en iyi filmleri arasında gösterilen “Before We Go” filmi, New York Manhattan’daki trenini kaçıran genç bir kadının tanıştığı adamla arasında geçenleri konu etmektedir. Yönetmenliğini ve başrolünü Chris Evans’ın üstlendiği filmde şans eseri aşk, onları birçok gizemin peşine sürükleyecektir. Filmin oyuncuları arasında yer alan Alice Eve “Abby Randazzo”, Mark Kassen “Danny”, Emma Fitzpatrick “Hannah” karakterlerini canlandırmaktadır.

Tür: Dram, Romantik

Yönetmen: Chris Evans

Oyuncular: Chris Evans, Alice Eve, Emma Fitzpatrick

FRAGMAN

Before We Go Benzeri Filmler;

 • The Iceman (2012) IMDb: 6.8
 • Love, Rosie (2014) IMDb: 7.2
 • Bu kız beni aşar (2010) IMDB: 6.4

14. The Iceman (2012) - IMDb: 6.8

Chris Evans Filmleri

The Iceman adıyla 2012 yılında vizyona giren “Katil” filmi, ünlü tetikçi Richard Kuklinski’nin hayatını konu almaktadır. Ariel Vromen yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılan filmin başrollerinde Michael Shannon, Chris Evans, Winona Ryder, James Franco ve Ray Liotta rol almaktadır. Çocukluğundan girdiği yeraltı dünyasının kirlilikleriyle büyüyen Richard, suç örgütlerinin en azılı katilleri arasında yer almaktadır. ABD’de yaşanan bir çok yasa dışı olayda adı geçen Richard, polisler ve özel ekiplerin peşinde olduğundan haberdardır.

Tür: Dram, Gerilim

Yönetmen: Ariel Vromen

Oyuncular: Michael Shannon, Winona Ryder, James Franco

FRAGMAN

The Iceman Benzeri Filmler;

 • The Losers I (2010) IMDb: 6.3
 • İrlandalıyı Öldür (2011) IMDb: 7.1
 • The Iceman Confesses: Secrets of a Mafia Hitman (TV Short 2001) IMDb: 7.7

13. İlk Yenilmez: Kaptan Amerika (2011) - IMDb: 6.9

Chris Evans Filmleri

Marvel Comics’in “Captain America” çizgi roman serisinden sinemaya uyarlanan film, Joe Johnston yönetmenliğinden beyazperdeye aktarılmıştır. Stece Rogers’ın Kaptan Amerika olma yolundaki hayatını konu eden film, Marvel Evreni’nin ilk günlerine uzun bir yolculuğa çıkartmaktadır. “Captain America: The First Avenger” filmine hayat veren karakterler arasında Hayley Atwell “Peggy”, Sebastian Stan “Kış Askeri”, Hugo Weaving “Red Skull” ve Chris Evans “Kaptan Amerika” rollerinde yer almaktadır.

Tür: Bilim Kurgu, Gerilim

Yönetmen: Joe Johnston

Oyuncular: Chris Evans, Hayley Atwell, Sebastian Stan

FRAGMAN

İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Benzeri Filmler;

 • Thor (2011) IMDb: 7.0
 • Demir Adam (2008) IMDb: 7.9
 • Doktor Strange (2016) IMDb: 7.5

12. Snowpiercer (2013) - IMDb: 7.1

Chris Evans Filmleri

Tren konulu filmler listemizde en beğenilen yapımlardan bir tanesi olan yapım, Güney Koreli yönetmen Bong Joon-ho tarafından beyazperdeye aktarılmıştır. Snowpiercer, başarısızlıkla sonuçlanan bir deneyin tüm yaşamı ölüme terk etmesini konu etmektedir. Gezegenimizin çevresinde dönmekte olan tren, yalnızca hayatta kalan insanların tek çaresi olacaktır.

Tür: Fantastik, Bilim Kurgu

Yönetmen: Bong Joon Ho

Oyuncular: Chris Evans, Jamie Bell, Tilda Swinton

FRAGMAN

Snowpiercer Benzeri Filmler;

 • Tokyo! (2008) IMDb: 7.1
 • Cinayet Günlüğü (2003) IMDb: 8.1
 • Okja (2017) IMDb: 7.3

11. Gün Işığı (2007) - IMDb: 7.2

Chris Evans Filmleri

Altın Küre ödüllü İngiliz yapımcı Danny Boyle tarafından yönetilen filmin başrollerinde Cillian Murphy, Chris Evans, Rose Byrne, Michelle Yeoh ve Cliff Curtis yer almaktadır. Film, 2057 yılında Güneş gezegeninin işlevini kaybetmesi sonucunda Dünya’nın yok olma tehlikesine girmesini konu etmektedir. Güneşi yeniden aktif hale getirmek için görevlendirilen astronotlar, ne yazık ki başarısız olacaklardır. Aradan geçen 7 yılın sonrasında yeniden aynı görev için uzaya gönderilen ekip, bu yolculuğunda farklı bir gizemin içerisinde kaybolacaklardır. Film, 2007 yılında vizyona giren en iyi bilim kurgu ve gerilim temalı yapımlar arasında gösterilmektedir.

Tür: Bilim Kurgu, Gerilim

Yönetmen: Danny Boyle

Oyuncular: Chris Evans, Cillian Murphy, Rose Byrne

FRAGMAN

Gün Işığı Benzeri Filmler;

 • Ay (2009) IMDb: 7.9
 • 28 gün sonra (2002) IMDb: 7.6
 • Mesaj (1997) IMDb: 7.4

10. Yenilmezler: Ultron Çağı (2015) - IMDb: 7.3

Chris Evans Filmleri

Marvel filmleri listesinde en çok izlenen yapımlardan Avengers: Age Of Ultron'un yönetmenliğini Joss Whedon üstlenmektedir. Marvel Sinematik Evreni’nin 11.süper kahraman filmi olarak vizyona giren “Yenilmezler: Ultron Çağı”, Avengers’un tüm ekibini içerisinde barındırmaktadır. Avengers kahramanlarının bir arada vereceği mücadeleyi konu alan film, süper kahramanların kişisel hayatlarını ve birbirleriyle olan ilişkilerine vurgu yapmaktadır.

Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon

Yönetmen: Joss Whedon

Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth

FRAGMAN

Yenilmezler: Ultron Çağı Benzeri Filmler;

 • Thor: Karanlık Dünya (2013) IMDb: 6.9
 • Demir Adam 2 (2010) IMDb: 7.0
 • Galaksinin Koruyucuları 2 (2017) IMDb: 7.6

9. Ant-Man (2015) - IMDb: 7.3

Chris Evans Filmleri

Marvel Comics’in “Karınca Adam” çizgi roman serisinden uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Peyton Reed yer almaktadır. Marvel aleminin sevilen kahramanları arasına girmeyi başaran Ant-Man, biyokimya uzmanı Dr. Hank Pym’nin bir deney esnasında yaşayacağı kaza sonucunda hayatı değişecektir. Dr. Hank’ın altatomik partiküller üzerinde gerçekleştirdiği sayısız deneyin başarısızlıkla sonuçlanması üzerine yaşadığı kaza, onun böceklerle iletişim kurmasına olanak sağlayacaktır.

Tür: Gerilim, Bilim Kurgu

Yönetmen: Peyton Reed

Oyuncular: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Corey Stoll

FRAGMAN

Ant-Man Benzeri Filmler;

 • Ant-Man ve Wasp (2018) IMDb: 7.1
 • Demir Adam 3 (2013) IMDb: 7.1
 • Doktor Strange (2016) IMDb: 7.5

8. Scott Pilgrim Dünyaya Karşı (2010) - IMDb: 7.5

Chris Evans Filmleri

 Bryan Lee O’Malley’in “Scott Pilgrim” çizgi romanından sinemaya uyarlanan filmin yönetmenliğini Edgar Wright üstlenmektedir. Film, baş karakter Scott’un kız arkadaş edinme konusundaki zorlu mücadeleyi konu etmektedir. Son derece eğlenceli ve sürükleyici bir anlatım biçimine sahip olan “Scott Pigrim vs. the Wold” filminin başrollerinde Michael Cera, Mary Elizabeth, Brie Larson ve Chris Evans rol almaktadır. 

Tür: Aksiyon

Yönetmen: Edgar Wright

Oyuncular: Michael Cera, Mary Elizabeth Winstead, Jason Schwartzman, Chris Evans

FRAGMAN

Scott Pilgrim Dünyaya Karşı Benzeri Filmler;

 • Zombilerin Şafağı (2004) IMDb: 7.9
 • Tam Gaz (2017) IMDb: 7.6
 • Dünyanın Sonu (2013) IMDb: 7.0

7. Örümcek Adam: Eve Dönüş (2017) - IMDb: 7.5

Chris Evans Filmleri

Süper kahraman filmleri listesinde de yer alan Spider-Man: Homecoming, aklında suçlarla mücadele etme fikri olan Peter Parker’ın dünyayı tehdit eden güçlere karşı vereceği kıyasıya savaş konu edilmektedir. Peter, bir yandan normal bir insan gibi yaşamına devam ederken diğer yandan yepyeni düşmanıyla savaşmak zorunda kalacaktır. “Örümcek Adam: Eve Dönüş” filminin başrollerinde Tom Holland” Spider Man”, Marisa Tomei “May Hala”, Robert Downey “Demir Adam” ve Chris Evans “Kaptan Amerika” karakterlerine hayat vermektedir.

Tür: Fantastik, Bilim Kurgu

Yönetmen: Jon Watts

Oyuncular: Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr.

FRAGMAN

Örümcek Adam: Eve Dönüş Benzeri Filmler;

 • Thor: Ragnarok (2017) 7.9
 • Örümcek-Adam: Evden Uzakta (2019) IMDb: 7.5
 • Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (2016) IMDb: 7.8

6. Gifted (2017) - IMDb: 7.6

Chris Evans Filmleri

Gifted filminin yönetmenliğini “Aşkın Gülü” ve “İnanılmaz Örümcek Adam” filmleriyle yakından tanıdığımız Marc Webb üstlenmektedir. Film, hayatı başarısızlıklarla dolu bir adamı ve onun yetiştirdiği yeğenini konu etmektedir. Frank’ın büyüttüğü yeğeni Mary’nin okul hayatına başlaması ile büyük bir savaşın içine dahil olan Frank, Mary’nin annesi Evelyn ile hukuk mücadelesine girecektir. Filmin başrolündeki Frank karakterini Chris Evans canlandırırken Mckenna Grace “Mary”, Lindsay Duncan “Evelyn” ve Henny Slate “Bonnie” karakterlerine hayat vermektedir.

Tür: Dram, Komedi

Yönetmen: Matt Nix

Oyuncular: Stephen Moyer, Amy Acker, Sean Teale

FRAGMAN

Gifted Benzeri Filmler;

 • Gizli Sayılar (2016) IMDb: 7.8
 • Ben, Tonya (2017) IMDb: 7.5
 • Defending Jacob (2020) IMDb: 7.9

5. Captain America: The Winter Soldier (2014) - IMDb: 7.8

Chris Evans Filmleri

Marvel Comics’in “Captain America: The Winter Soldier” çizgi romanından sinemaya uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Joe Russo yer almaktadır. Yenilmezler kahramanlarının yeniden filme döndüğü bu yapımda, Sebastian Stan “Kış Askeri”, Chris Evans “Kaptan Amerika”, Anthony Mackie “Sam Wilson”, Scarlett Johansson “Kara Dul” ve Emily CanCamp “Sharon Cartel” karakterini canlandırmaktadır. Film, Rusya Özel Kuvvetleri’nde yetişmiş bir ölüm makinesi olan “Winter Soldier” karakterinin güç gösterisine karşı meydan okumayı konu etmektedir. Kaptan Amerika, Falcon ve Kara Dul’un birlikte savaşacağı bu filmde büyük bir mücadeleye şahitlik edeceksiniz. Filmin ana karakteri olan Kaptan Amerika’yı “Chris Evans”, Kış Askeri’ni “Sebastian Stan”, Kara Dul’u “Scarlett Johansson” ve Sam Wilson’u Anthony Mackie canlandırmaktadır.

Tür: Gerilim, Bilim Kurgu

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo

Oyuncular: Chris Evans, Scarlett Johansson, Anthony Mackie

FRAGMAN

Captain America: The Winter Soldier Benzeri Filmler;

 • Yenilmezler: Ultron Çağı (2015) IMDb: 7.3
 • Demir Adam 2 (2010) IMDb: 7.0
 • Demir Adam 3 (2013) IMDb: 7.1

4. Captain America: Civil War (2016) - IMDb: 7.8

Chris Evans Filmleri

Marvel Comics’in “Captain America: Civil War” çizgi romanından sinemaya uyarlanan filmin yönetmenliği Joe Russo tarafından gerçekleştirilmiştir. Politik güçler tarafından baskılara maruz kalan Yenilmezler, fikir ayrılığı sebebiyle iki gruba ayrılmaktadır. Marvel alemi için sivil savaş çanlarının çaldığı filmin başrollerinde Chris Evans “Kaptan Amerika”, Robert Downey “Demir Adam”, Anthony Mackie “Sam Wilson”, Sebastian Stan “Kış Askeri” ve Elizabeth Olsen “Kızıl Cadı” karakterlerine hayat vermektedir.

Tür: Bilim Kurgu, Gerilim

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo

Oyuncular: Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson

FRAGMAN

Captain America: Civil War Benzeri Filmler;

 • Örümcek-Adam: Eve Dönüş (2017) IMDb: 7.4
 • Ant-Man (2015) IMDb: 7.3
 • Doktor Strange (2016) IMDb: 7.5

3. Avengers (2012) - IMDb: 8.0

Chris Evans Filmleri

Marvel Comics’in süper kahramanlar çizgi romanından sinemaya uyarlanan “The Avengers”, dünyaya karşı yaklaşan büyük tehlikenin sonuçlarından kurtulmak için süper kahramanları bir araya getirmektedir. Yönetmenliğini Joss Whedon’un üstlendiği “Yenilmezler” filminin başrollerinde Scarlett Johansson, Robert Downey, Chris Evans, Colie Smulders ve Chris Hemswort rol almaktadır. Uluslararası Barış Örgütü’nün lideri Nick Fury, dünya üzerindeki tehlikelerle karşı karşıya kalmıştır. Fury, tehlikenin engellenmesi için süper kahramanlardan yardım alması gerektiğini bilmektedir. Film, 2012 yılında vizyona giren en iyi bilim kurgu ve fantastik temalı yapımlar arasında gösterilmektedir.

Tür: Bilim Kurgu, Fantastik

Yönetmen: Joss Whedon

Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo

FRAGMAN

Avengers Benzeri Filmler;

 • İlk Yenilmez: Kaptan Amerika (2011) IMDb: 6.9
 • Demir Adam (2008) IMDb: 7.9
 • Thor: Karanlık Dünya (2013) IMDb: 6.9

2. Avengers: Infinity War (2018) - IMDb: 8.5

Chris Evans Filmleri

Marvel Comics’in “Avengers: Infinity War” çizgi romanından sinemaya uyarlanan film, Marvel’ın süper kahramanlarını yeniden bir araya getirmektedir. Yönetmenliğini Russo kardeşlerin üstlendiği filmin başrollerinde Chris Hemsworth, Robert Downey, Elizabeth Olsen, Tom Holland ve Chris Evans rol almaktadır. Kaptan Amerika ve Iron Man’in arasında yaşanan tatsızlıklardan dolayı, tüm süper kahramanlar kendi saflarına çekilmiştir. Yaklaşan yeni bir tehlikenin farkına varacak olan süper kahramanlarımız, güçlerini birleştirmek için bir kez daha bir araya gelme kararı alacaktır. Film, büyük bir tehlikeye maruz kalan dünyanın kurtarılması için verilen büyük mücadeleyi konu etmektedir.

Tür: Fantastik, Bilim Kurgu

Yönetmen: Joe Russo, Anthony Russo

Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo

FRAGMAN

Avengers: Infinity War  Benzeri Filmler;

 • Galaksinin Koruyucuları (2014) IMDb: 8.0
 • Kaptan Amerika: Kış Askeri (2014) IMDb: 7.7
 • İlk Yenilmez: Kaptan Amerika (2011) IMDb: 6.9

1. Avengers: Endgame (2019) - IMDb: 8.6

Chris Evans Filmleri

2019'un en iyi filmleri arasında gösterilen aynı zamanda IMDB puanı yüksek en iyi filmler arasında da gösterilen “Avengers: Endgame”, Marvel Studios tarafından beyazperdeyle buluşmuştur. Marvel Comics’in süper kahramanlar çizgi romanından sinemaya uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Russo Biraderler ve Joe Russo yer almaktadır. Birçok süper kahramanın küle dönüştüğü “Avengers: Infinity War” filminin ardından Kaptan Amerika, Thor ve Hulk çaresizlik içinde kalmıştır. Kuantum Bölgesi’nden kurtulmanın yolunu bulan Ant-Man, Thanos’un dengesini değiştirmek için büyük bir mücadeleye girecektir.

Tür: Fantastik, Bilim Kurgu

Yönetmen: Joe Russo, Anthony Russo

Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo

FRAGMAN

Avengers: Endgame Benzeri Filmler;

 • Black Panther (2018) IMDb: 7.3
 • Başlangıç (2010) IMDb: 8.8
 • Kara Şövalye Yükseliyor (2012) IMDb: 8.4
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
11
0
5
2
2
2
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.