Hayatta Kalma Filmleri – En İyi 30 Hayatta Kalma Filmi

Hayatta Kalma Filmleri – En İyi 30 Hayatta Kalma Filmi
16.01.202016:40

Soluksuz bir maceranın içine atılmak isteyenlerin en çok tercih ettiği filmler kesinlikle hayatta kalma filmleridir. Bazen bir mucize bazen de bir başarı öyküsü gördüğümüz IMDb puanı yüksek en iyi hayatta kalma filmleri...

Haber güncelleme tarihi 10.08.2020 09:31

Gelmiş Geçmiş En İyi ve IMDb Puanı Yüksek 30 Hayatta Kalma Filmi

Nefesinizi kesecek kadar heyecanlı 30 filmi bir araya getirdiğimiz bu içeriğimizde, sizler için etkileyici senaryolarıyla akıllarda iz bırakan en iyi hayatta kalma filmlerini listeliyoruz. İşte IMDB puanlarına göre listelenmiş en iyi 30 hayatta kalma filmi

Hayatta Kalma Filmleri;

1. Ölüm Ormanı – Back Country (2014) – IMDb: 6.0

hayatta kalma

Şehir hayatından birazcık olsa da uzaklaşmak isteyen Jenn ve Alex Kanada’nın ıssız ormanlarından birinde kamp yapmaya giderler. Orada tanıştıkları Brad isimli adamdan pek hoşlanmayan Alex bu sebeple gitmeyi düşündükleri Blackfoot Trail bölgesine doğru yola koyulurlar. Yol boyunca sürekli didişen çift Alex’in yolu kaybetmesiyle birbirlerine daha da sert olacaklardır. Adam McDonald’ın hem yazıp hem de yönetttiği filmin başrollerinde Missy Peregrym ve Jeff Roop rol almıştır.

Tür: Gerilim, Korku, Hayatta Kalma

Fragman


2. Karanlık Sular – The Shallows (2016) – IMDb: 6.3

hayatta kalma

Okyanusta tek başına sörf yapan bir kadının köpek balığı saldırısından sakına bilmek için denizin ortasında mahsur kaldığı ve büyük bir hayat mücadelesi vermesini konu alan filmin oyuncu kadrosunda Blake Lively, Oscar Janeada ve Blake Lively gibi tanıdık isimler bulunmaktadır.

Tür: Korku, Hayatta Kalma, Gerilim

Fragman


3. Sineklerin Tanrısı – Lord Of The Flies (1990) – IMDb: 6.4

hayatta kalma

Mükemmel bir dram filmi olan sineklerin tanrısı izleyenlerin gözyaşlarını tutamayacağı ve uzun süre etkisinden kurtulamayacağı bir filmdir. Yönetmenliğini Harry Hook’un yaptığı filmin oyuncu kadrosunda o zamanlar daha küçük yaşta olan Balthazar Getty, Danuel Pipoly ve Edward Taft gibi isimler rol almıştır. Filmin konusu, uçak kazası sonucu ıssız bir adaya hapsolan küçük çocukların hayatta kalmak için yaptıklarını anlatmaktadır. Talihsiz bir şekilde yetişkin insanların hayatını kaybettiği kazandan sağ kurtulan çocuklar kendi başlarına hayatlarını kurtarmaya çalışırlar. Ancak bir grup barınacak yer yapmaya çalışırken diğer grup etrafa saldırmanın peşinde olup acımasız birer caniye dönüşürler. Yavaş yavaş birbirlerine zarar veren çocuklar bir hiçliğin ortasında insanlıklarında da kopmaya başlarlar.

Tür: Dram, Hayatta Kalma

Fragman


4. Sürükleniş – Adrift (2018) – IMDb: 6.6

hayatta kalma

Tanıştıktan çok kısa bir süre sonra birbirlerine bağlanan Tami ve Richard hayatlarını birleştirmek adına evlenirler. Maceraperest çift tekneleriyle açıldıkları okyanusta hayatlarının en büyük şokunu yaşayacaklardır. Şimdiye kadar görülmemiş büyüklükte bir fırtınaya kapılan çift kendilerine geldiklerinde teknelerinin harap halde olduğunu görürüler. Ağır yaralanan Richard’ın tek kurtuluşu bir an önce kıyıya çıkmaları olacaktır. Tami sevdiği adamı ve kendini kurtara bilmek için büyük bir hayat mücadelesi verecektir.

Tür: Dram, Macera, Hayatta Kalma

Fragman


5. Orman – Jungle (2017) – IMDb: 6.7

hayatta kalma

Daniel Radcliffe’nin başrolünde oynadığı son dönemlerin en iyi hayatta kalma filmi olan Jungle etkileyici senaryosu ve mükemmel oyunculuk performanslarıyla öne çıkmaktadır. Filmin konusu Bolivya ormanlarında gezintiye çıkan bir grup arkadaşın sahtekar bir rehber yüzünden ormanda kaybolmalarını anlatır. Başlarına birçok felaket gelen grup mükemmel bir ölüm kalım savaşının içine düşeceklerdir.

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma, Dram

Fragman  


6. Gri Kurt – The Grey (2011) – IMDb: 6.8

hayatta kalma

Alaska’da petrol sondajında çalışmak üzere yola çıkan bir grubun geçirdikleri uçak kazası sonrasın son derece soğuk ve ıssız bir yerde gözlerini açmalarıyla başlayan hikaye hem yaraları hem de vahşi hayvanlardan dolayı hayatları bir hayli tehlikede olan insanları konu edinmiştir. Grubun lideri olan Ottway ekibini kurtlardan korumaya çalışır ve aynı zamanda buradan kurtulmanın yolunu bulmakla uğraşmaktadır. Filmin başrolünde Liam Nesson görev almıştır.

Tür: Aksiyon. Macera, Hayatta Kalma

Fragman


7. Denizin Ortasında – In The Heart Of The Sea (2015) – IMDb: 6.9

hayatta kalma

Ron Howard’ın yönetmen koltuğunda oturduğu hayatta kalma filmi olan Denizin Ortasında’nın oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth, cillian Murphy ve Brendan Gleeson gibi ünlü isimler yer almaktadır. Filmin konusu 1820 yılında Nantucket isimli geminin balina avı sırasında büyük bir İspermeçet balinasının saldırısına uğramasını konu ediniyor. Okyanusun ortasında parçalanan geminin mürettebatı hayatlarını kurtarabilmek için büyük bir uğraş vereceklerdir. Aksiyonu ve heyecanı bol olan bu filmi Nathanial Phillbrick’in romanından sinemaya uyarlanmıştır.

Tür: Macera, Dram, Hayatta Kalma

Fragman


8. Sona Doğru – All Is Lost (2013) – IMDb: 6.9

hayatta kalma

Tek kişilik dev sinema tabirinin beyaz perdeye aktarılmış hali olan bu filmin başrolünde Robert Redford rol almıştır. Hint okyanusunda tek başına yatıyla gezintiye çıkan bir adamın geçirdiği deniz kazası sonrasında bilinç kaybı yaşaması ve uyandığında ise bir hiçliğin ortasında hayatta kalmaya çalışması bu filmin konusudur. Geçirdiği kazayı yavaş yavaş hatırlamaya başlayan denizci telsiz ve navigasyon gibi yön bulabileceği aygıtları da kaybetmiştir. Hiçbir donanımı olmadan okyanusun ortasından kurtulmaya çalışan adamın yiyecek ve içecekleri de tükenmek üzeredir.

Tür: Hayatta Kalma, Dram, Macera

Fragman   


9. Yaşamak İçin – Alive (1993) – IMDb: 7.1

hayatta kalma

Yaşanmış bir hikayeden sinemaya uyarlanan Alive filminin konusu Uruguay Ragbi takımının Ant dağlarına çarptıktan sonra yaşadıkları hayatta kalma mücadelesinin anlatmaktadır. Yaşamak için hayata dört elle tutunan insanların zorlu hava koşularına rağmen verdikleri çaba izleyenlerini son derece etkilemektedir. Filmin yönetmenliğini Frank Marshall yaparken oyuncu kadrosunda da Ethan Hawke , Vincent Spano ve Josh Hamilton gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Tür: Macera, Hayatta Kalma

Fragman


10. Everest (2015) – IMDb: 7.1

hayatta kalma

Baltasar Kormakur’un hayatta kalma üzerine yaptığı filmlerden biri olan Everest, oyuncu kadrosunda Jake Gyllenhaal, Jason Clarke, Ang Phula Sheroa ve Thomas Wright gibi isimlere yer vermiştir. Filmin konusu Everest’e tırmanan iki farklı ekibin büyük bir kar fırtınasına yakalanması ve verdikleri yaşam mücadelesini anlatmaktadır. Film 1995 yılında Everest’te geçekleşen yaşanmış bir hikayeden uyarlanmıştır.

Tür: Macera, Hayatta Kalma

Fragman


11. Yol – The Road (2009) – IMDb: 7.2

hayatta kalma

Film Kıyamet gününün gelip çattığı ve Amerikanın yangın yerine döndüğü bir ortamda küçük çocuğuyla birlikte hayatta kalmaya çalışan adamın hem zorlu hava koşulları hem de haydutlara karşı verdiği büyük mücadeleyi anlatmaktadır. Başarılı bir oyunculuk performansı gördüğümüz filmin senaryosu da oldukça etkilidir. Filmin yönetmenliğini John Hillcoat yaparken başrolde Viggo Mortensen rol almıştır.

Tür: Dram, Bilim Kurgu, Hayatta Kalma

Fragman  


12. Boyun Eğmez – Unbroken (2014) – IMDb: 7.2

hayatta kalma

Ünlü oyuncu Angelina Jolie’nin yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Jack O’Connell, Domhnall Gleeson ve Garrett Hedlund yer almaktadır. Louis Zamperini ‘nin gerçek hayat hikayesinin anlatıldığı filmin konusu ABD adına girdiği olimpiyatlarda iyi bir derece alan ünlü atlet Louis’in 2. Dünya savaşında gönüllü olarak savaşa katılması, sonrasında pasifikte geçirdikleri bir kaza sonucu 47 gün boyunca 2 arkadaşı ile birlikte verdikleri hayat mücadelesi anlatılmaktadır. 47 günün üzerine denizden kurtarılan askerler bu seferde düşman askerlerinin eline düşerler ve binbir türlü işkenceye maruz kalırlar.

Tür: Savaş, Biyografi, Hayatta Kalma

Fragman


13. Ben Efsaneyim – I Am Legend (2007) – IMDb: 7.2

hayattakalma

Ünlü yönetmen Francis Lawrence’ın sinema dünyasına kazandırdığı bu etkileyici filmin başrolünde Will Smith rol almıştır. Filmin konusu adeta insanlığın sonunu getiren bir virüs’ün tüm dünyaya yayılmasıyla oluşan Kaos ortamında hayatta kalmaya çalışan Robert Neville’nin dünyayı kurtarma çabaları anlatılmıştır. İyi bir bilim adamı olan Robert Neville bu felakette ailesini kaybetmiş ve harap olmuş olmasına rağmen insanlık için hayatta kalmış ve bu virüsü yok etmeye çalışmaktadır.

Tür: Bilimkurgu, Aksiyon

Fragman


14. Özgürlük Yolu – The Way Back (2010) – IMDb: 7.3

hayatta kalma

Peter Weir’in yönetmenliğini yaptığı Özgürlük Yolu filmi Slawomir Rawicz’in “The Long Walk” isimli kitabından sinema uyarlanmıştır. Ancak anlatılan hikaye yaşanmış bir hayatta kalma mücadelesidir. 1940 yılında Sovyet Rusya’nın Sibirya çalışma kampında esir olan bir grup insanın özgürlük için kamptan kaçıp Gobi çölünü de aşarak memleketlerine dönmesini konu edinmiştir. 6000 kilometre yürüyen bu insanların maceraları filmin konusu olmuştur.

Tür: Macera, Hayatta Kalma

Fragman


15. Şafak Harekatı – Rescue Dawn (2006) – IMDb: 7.3

hayatta kalma

2006 yılının en etkileyici filmlerinden biri olan Şafak Harekatı filmi Vietnam Savaşı yıllarında pilotluk yapan Dieter Dengler’in uçağının düşürülmesi sonucu esir edilmesini ve orada yaşadığı olayları anlatmaktadır. Gerçek bir hikayenin sinemaya aktarıldığı bu film de ana karakter Dieter, Esir kampından kaçmak için ölümü bile göze alacaktır. Ünlü yönetmen Werner Herzog imzalı filmin başrolünde Christian Bale rol almıştır.

Tür: Hayatta Kalma, Savaş, Tarih, Dram

Fragman


16. Son Kalan – Lone Survivor (2013) – IMDb: 7.5

hayatta kalma

Red Wing operasyonu için seçilen 4 kişilik SEAL komando ekibi Afganistan’ın Kunar bölgesine gidip Taliban lideri Admad Shad’ın işini bitireceklerdir. Ancak bu görev söylendiği kadar basit olmayacaktır. 4 Asker görev için ilerlerken büyük bir kuşatmanın arasında kalırlar 3 silah arkadaşı ağır yaralanan asker hayatını kurtarabilmek ve yardım çağırabilmek için kaçmak zorunda kalır. Mark Whalberg, Taylor Kitsvh ve Eric Bana gibi ünlü isimlerin rol aldığı filmin yönetmenliğini Peter Berg yapmıştır.

Tür: Savaş, Dram, Hayatta Kalma

Fragman


17. Kıyamet Günü – The Impossible (2012) – IMDb: 7.6

hayatta kalma

2004 yılında yaşanan tsunami faciasından kurtulmayı başaran bir ailenin yaşanmış öyküsünü beyazperdeye aktaran film yönetmen Juan Antonio bayona imzalıdır. Başrolünde Naomi Watss veEwan McGregor’un rol aldığı filmin konusu Tayland’a tatil için giden bir ailenin Christmas partisinin ertesi gününe uyandıklarında üzerlerine gelen kocaman dalgalardan kurtulmak için verdikleri hayat mücadelesini anlatmaktadır.

Tür: Dram, Hayatta Kalma

Fragman   


18. Apollo 13 (1995) – IMDb: 7.6

hayatta kalma

Apollo 13 isimli uzay aracı ile Ay’a gitmeye çalışan NASA astronotları daha yolun yarısında yaşadıkları büyük bir olayla hayata olan bütün inançlarını bir an kaybederler. Uzay aracının oksijen tüpünde yaşanan patlama Astronotların ne aya ne de dünyaya gidebilmesini neredeyse imkansız kılmıştır. Bu imkansızlık içerisinde NASA’nın yardımını bekleyen astronotlar büyük bir yaşam mücadelesi vereceklerdir. Filmin başrolünde usta oyuncu Tom Hanks rol almıştır. Filmin yönetmenliğini ise Ron Howard üstlenmiştir.

Tür: Dram, Macera, Hayatta Kalma

Fragman


19. Jeremiah Johnson (1972) – IMDb: 7.6

hayatta kalma

1840’lı yıllarda Meksika Savaşı’nda asker olan Jeremiah hayatının geri kalanını huzurlu ve sakin bir yerde geçirmek ister. Bu amaçla çıktığı yolda aradığı huzuru Rock dağlarında bulur. Tek başına bir hayat sürmeye çalışan Jeremiah çetin geçen kış günlerinde deneyimleri ve bilgileri sayesinde güvenle yaşamayı sürdürür. Güzel bir biyografi filmi olan Jeremiah Johnson etkileyici maceralarıyla nasıl hayatta kalınacağını da bir nevi izleyenlerine öğretiyor. Sydney Pollack’ın yönetmenliğini yaptığı filmin başrolünde Robert Redford rol almaktadır.

Tür: Western, Macera

Fragman


20. 127 Saat – 127 Hours (2010) – IMDb: 7.6

hayatta kalma

Yönetmen Danny Boyle’un liderliğinde çekilen filmin oyuncu kadrosunda James Franco, Amber Tamblyn ve Kate Mara bulunmaktadır. Filmin konusu gerçek bir hayat hikayesine dayanmaktadır. Kimseye haber vermeden dağa tırmanmaya giden Aron tırmanış esnasında kolunu kayaların arasına sıkıştırır kurtuluşun imkansız göründüğü yerde bir umut yardım bekler ancak kimsenin ondan haberi yoktur. 5 gün boyunca büyük bir hayat mücadelesi veren Aron yaşamın gerçeklerini kendi iç dünyasındaki sorunları düşünerek zaman geçirmeye çalışır ancak bu durum bir zaman sonra psikolojik bir savaşa dönüşecektir.

Tür: Dram, Gerilim, Hayatta Kalma, Biyografi

Fragman  


21. Sonsuz Çöl – Walkabout (1971) – IMDb: 7.6

hayatta kalma

Avustralya’da yaşayan İngiliz bir ailenin iki çocuğu babalarının ölümü üzerine kurak çöllere doğru kaçmaya başlarlar. Yaşları oldukça küçük olan iki kardeş şimdiye kadar yaşadıkları hayattan farklı olarak çöl şartlarında hayatta kalmaya çalışırlar. Şansları yaver gider ki yolda karşılaştıkları genç aborjin çocuğu onlara sahip çıkar. İlginç bir macera ve dram yüklü bir film olan Sonsuz çöl’ün yönetmenliğini Nicolas Roeg yapmıştır.

Tür: Dram, Hayatta Kalma, Macera

Fragman  


22. Yerçekimi – Gravity (2013) – IMDb: 7.7

hayatta kalma

Başrollerinde Sandra Bullock ve George Clooney rol aldığı filmin yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Alfonso Cuaron oturmaktadır. Filmin konusu emekli olmak üzere olan astronot Matt Kowalsky ve ilk defa uzaya çıkan Dr. Ryan Stone’nin uzayda keşif yürüyüşü yaptıkları sırada geminin parçalanmasıyla uzay boşluğunda kalmaları anlatılmıştır. Hayatta kalmak için çabalayan ikili duygusal sahnelerdeki başarılı oyunculuklarıyla izleyenlerin gözlerinin doldurmayı başarmışlardır.

Tür: Gerilim, Hayatta Kalma

Fragman


23. Yeni Hayat – Cast Away (2000) – IMDb: 7.8

hayatta kalma

Başarılı oyuncu Tom Hanks’in hayatta kalma konulu filmi olan “Yeni Hayat” ünlü yönetmen Robert Zemeckis’in eseridir. Film iş gereği Noel gecesinde çok sevdiği sevgilisini geride bırakıp Malezya’ya giden Noland’ın uçağının düşmesiyle verdiği hayatta kalma mücadelesini anlatmaktadır. Şimdiye kadar sadece teknolojiyle kendini geliştirmiş olan Noland ıssız bir ada da yaşamaya çalışacaktır.

Tür: Macera, Dram,

Fragman  


24. Apokalipto – Apocalypto (2006) – IMDb: 7.8

hayatta kalma

Dünyaca ünlü film yıldızı Mel Gibson’un hem yazıp hem de yönettiği Apokalipto filmi etkileyici senaryosu ve başarılı oyunculuk performanslarıyla dünya sinemasının en iyi filmlerinden biri olabilmiştir. Filmin konusu Maya uygarlığı döneminde yaşayan kendi halinde huzur ve mutluluk dolu bir kabileye yapılan saldırı sonucu bir çok insanın hayatını kaybetmesini ve geri kalanların hayatta kalma mücadelesini anlatmaktadır. Hamile karısını ve oğlunu kurtarmak için saklayan Jaguar Paw hayatta kalabilmek ve ailesini koruyabilmek için büyük bir yaşam mücadelesi verecektir.

Tür: macera, Dram, Hayatta Kalma

Fragman


25. Pi’nin Yaşamı – Life of Pi (2012) – IMDb: 7.9

hayatta kalma

Ünlü yönetmen Ang Lee’nin dünya sinemasına kazandırdığı bu başarılı film Hindistan’dan Kanada’ya giden bir geminin batması sonucu 16 yaşında bir çocuk ve birkaç hayvanın okyanusun ortasında küçük bir filikada verdikleri yaşam mücadelesini konu edinmiştir. 16 yaşında Pi adındaki Hintli çocuk batan gemiden kurtulan tek insan olmuştur. Bindiği filikada ise bir sırtlan, kırık bacaklı bir zebra, bir orangutan ve bir Bengal kaplanı vardır. Besin zincirinin uçları olan bu hayvanlar birbirlerine zarar vermeden Pi’nin önderliğinde yeniden hayata kavuşmak için sıra dışı bir yolculuk yapacaklardır.

Tür: Macera, Dram, Hayatta Kalma  

Fragman


26. Diriliş – Revenant (2015) – IMDb: 8.0

hayatta kalma

Sinema dünyasına izini bırakan efsane oyunculardan Leonardo Di Caprio’nun başrolünde rol aldığı film 2015 yılında birçok ödüle de laik görülmüştür. Oynadığı çoğu filmin Oscar almasına rağmen kişisel olarak ödülü bulunmayan Di Caprio bu filmden sonra beklenilen ödüle kavuşmuştur.  Filmde Di Caprio’nun yanı sıra Tom Hardy ve Will Poulter gibi önemli isimlerde rol almıştır. Filmin konusu Kürk için avcılık yapan bir grubun deneyimli tuzakçısı olan Hugh Glass’ın ayı saldırısı sonrasında yavaşlaması ve tehlikeli bölgede yavaşlamak istemeyen arkadaşlarının onu ölüme terk etmesini anlatmaktadır. Hayatta kalma ile ilgili birçok deneyime sahip olan Glass intikam alabilmek için hayata 4 elle sarılacak ve bir şekilde yaşamaya çalışacaktır.

Tür: Western, Macera, Hayatta Kalma

Fragman


27. Marslı – The Martian (2015) – IMDb: 8.0

hayatta kalma

Ünlü yönetmen Ridley Scott’un şimdiye kadar ortaya koyduğu en iyi film olarak nitelendirilen Marslı’nın başrolünde ise Matt Damon görev almıştır. Mars gezegenindeki uzay üssüne giden bir grup astronot dönerken yakalandıkları kum fırtınası sebebiyle öldü zannedilen arkadaşları Mark Watney’i geride bırakak gezegenden ayrılmalarını konu edinir. Olaydan Saatler sonra uyanan Mark hayatta olduğuna sevinse de evi binlerce kilometre uzaktadır. Marsın doğa şartlarında kendi hayatını devam ettirebilmek için birtakım çalışmalar yapan Mark dünya ile de iletişim kurmaya çalışacaktır. Mükemmel bir bilimkurgu filmi olan The Martian Mark Watneyin hayatta kalmak için verdiği mücadele ile ön plana çıkmaktadır.

Tür: Bilimkurgu, Hayatta Kalma

Fragman


28. In To The Wild (2007) – IMDb: 8.1

hayatta kalma

Hayatını özgürlük üzerine yaşamayı seven genç Christopher üniversiteden mezun olduktan sonra hayatını vahşi doğada hiç bilmediği yerlerde yaşamaya karar verir. Bu uzun yolculuk Christopher’a yeni insanlar ve yeni yaşam mücadelesi sunacaktır. Hayatın gerçekleriyle yüzleşen Genç Adam yaşamın anlamını ve ölümün kaçınılmazlığını en sert şekilde öğrenecektir. Filmin yönetmenliğini usta yönetmen Sean Penn yapmıştır.

Tür: Dram, Macera

Fragman


29. Dersu Uzala (1975) – IMDb: 8.3

hayatta kalma

Başarılı yönetmen Akira Kurosawa’nın unutulmaz filmlerinden biri olan Dersu Uzala Rus ordusuna mensup bir araştırmacının bir ormanda araştırma yaparken karşılaştığı bilge adam Dersu Uzala ile aralarında geçenleri anlatmaktadır. Doğa ile iç içe yaşayan Dersu, bilgilerini araştırmacıya aktarmaya çalışır. Akira Kurosawa’nın en iyi yabancı film ödülünü kazanan filmi yönetmenin şimdiye kadar çıkardığı efsanevi filmlerinde başında gelmektedir.

Tür: Dram

 Fragman


30. Piyanist – The Pianist (2002) – IMDb: 8.5

hayatta kalma

Roman Polanski’nin unutulmaz filmlerinden biri olan Piyanist çoğu insanın hayatında yer edinen efsane bir filmdir. Ağır dram yüklü bu film mükemmel oyunculuk performanslarına da sahne olmuştur. Filmin başrol oyuncusu Adrien Brody “Piyanist” ile kariyerinin zirvesini görmüş başarılı bir film yıldızıdır. The Pianist’in konusu gerçek bir hayat hikayesinin sinemaya yansıması olup Polonya’lı ünlü piyanist Wladyslaw Szpilman’ın anılarını anlatmaktadır. İkinci Dünya Savaşı’nın en kanlı geçtiği dönemlerde işgal altındaki Polonya’da hayata tutunmaya çalışan Wladyslaw’ın defalarca umudunu kaybetmesine rağmen bir şekilde hayat tutunma macerasını anlatmaktadır.

Tür: Dram, Tarih, Hayatta Kalma

Fragman  

Önerilen İçerik: Hayata 4 Elle Bağlanmanızı Sağlayacak En İyi 30 Motivasyon Filmi

NeOldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
7
25
5
1
2
22
3
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.