En Ucuz ve En İyi 10 Buzdolabı Modeli, Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Evren Yetim
Evren YetimZamanını değerli kullan.Bu içerik TEKNOLOJİ kategorisine 23 Temmuz 2020 08:10 tarihinde eklendi

En Ucuz ve En İyi Buzdolabı Tavsiyeleri

Beyaz eşya denilince şüphesiz herkesin aklına kesinlikle “Buzdolabı” gelecektir. Birinci sınıf ihtiyaç haline gelen buzdolabı birçok marka ve modelle üretiliyor. Alıcılar ise bu yüzden kararsız ve korkuyla yaklaşıyor. Bu içeriğmizde sizler için en uygun ve en kaliteli buzdolabı modellerini araştırdık ve maddeler halinde inceledik. İşte en iyi buzdolabı modelleri.

1. Regal RGL 900 A+

Regal RGL 900 A+

A+ Enerji sınıfında satışa sunulan Regal RGL 900 A+ dondurucu aynı zamanda soğutucu olarak da kullanılmaktadır. Çok amaçlı üretilen Regal RGL 900 A+ büro tipi şeklinde adlandırırsak daha doğru olacaktır. Soğutucu kısmında ve dondurma kısmında soğuktan etkilenmeyen özel cam bulunuyor. Bu camlar LED’lerle desteklenerek tamamen parlak ve görülebilir bir iç dizayn sunuyor.

Kullanıcı Yorumları:

Tek kişilik kullanım için ideal fiyatına göre de çok kullanışlı bir ürün. Aşırı derecede ses sıkıntısı da yok Fikret A.

Ortalama büyüklükte bir ofisin ihtiyacını karşılayacak ebat ve özelliklere sahip. Satın almadan önce endişelerim vardı, ancak bunun yersiz bir endişe olduğunu kullandığımda algıladım. Söz konusu fiyata bundan daha iyi bir mini buzdolabı olmak pek mümkün değil sanırım Eray E.

Regal RGL 900 A+ Satın Al 


2. Samsung RT46K6000WW A+

Samsung RT46K6000WW A+

Çift kapılı olan Samsung RT46K6000WW A+, A+ enerji sınıfındadır. Brüt hacmi 468 litre, dondurucu hacmi, 111 litre hacmindedir. Samsung RT46K6000WW A+ boyutları ise 182.5 x 70 x 72,6 cm yüksekliği ise 180- 195 cm şeklindedir.

Kullanıcı Yorumları:

Twin cooling teknolojisi güzel, tatile çıkarken alt kısmı komple kapatıp üst kısmı normal soğutucu gibi kullanabilirsiniz. Biraz küçük gibi göründü gözümüze ama haznesi geniş. Şimdi alacak olsam bir büyük modeline fikir değiştirirdim belki. Ama genel olarak çok iyi soğutuyor görünüş olacakta başarılı. Tavsiye ederim. Gül C.

Ürün beklediğimden çok daha küçük geldi. Bu arada orada yazılan net hacmi değil brüt hacmi imiş. Toplamda 460lt. fakat alt kısım 342lt. bunu bilerek alın derim. Bir puanı buradan kırdım. Onun dışında Samsung kalitesi yine kendini gösteriyor. Oldukça sessiz bir buzdolabı. Küçük olması dışında memnunum.3 veya en fazla 4 kişilik bir aileyseniz tercih edin derim İlknur A

Samsung RT46K6000WW A+ Satın Al 


3. Samsung RL4353FBASL A++

Samsung RL4353FBASL A++

Samsung RL4353FBASL A++ 706 x 1850 x 742.7 mm boyutlarındadır. Net litre toplamı 435 litre toplamına sahiptir, brüt toplamı ise 473 litredir. Samsung RL4353FBASL A++ enerji verimliliği ile ekonomik yönüyle de dikkat çekiyor.

Kullanıcı Yorumları:

Daha kullanmaya başlamadım ancak çok kullanışlı görünüyor ayrıca derin dondurucu kısmı çekmeceli ve kapaklı dolap kısmı da gayet geniş ve güzel görünüyor ben çok beğendim inşallah herkes memnun kalır (bu arada diğer dolaplara göre daha uzun ve en olarak ince ölçüleri olmasına rağmen görüntü olarak da iç hazne olarak da bence hiçbir sıkıntısı yok) Emine T.

Ebatları yazıyor evet ama gerçekten küçük ama iç hacmi derin,2-3 kişilik aileler için uygun biz ofise aldık bu fiyata kategorisinin en iyisi, burada sipariş verdik ertesi gün öğlen servis getirip yerleştirdi çok hızlı teslim edildi. Cengiz E

Samsung RL4353FBASL A++ Satın Al 


4. VESTEL SK350 A+

VESTEL SK350 A+

Buzdolabınızın içerisine yerleştirdiğiniz gıdalar ne kadar temizlenmiş olsa da birçok aynı gıdanın aynı yerde saklanması haliyle kokularının birbirine karışması gibi birkaç sorunu da göz önünde bulunduruyor. VESTEL SK350 A+ Bulunan hava filtresi ise bu koku problemini tamamen ortadan kaldırıyor ve size ferah bir hava sunuyor.

Kullanıcı Yorumları:

Güzel bir buzdolabı. 2-3 kişilik aileler için ideal. 3 yıl garantili. Vestel servisi çok ilgili. İzmir’den İstanbul'a teslimi tam 10 gün sürdü. Ezgi P.

No Frost olmamasına rağmen buzlanma yapmıyor. Sadece görüntü olarak ince bir ürün ben tek kişi olduğum için bana yetiyor iade etmeyeceğim. Ceylan M.

VESTEL SK350 A+ Satın Al 


5. Bosch KGN56PI32N A++

Bosch KGN56PI32N A++

Bosch KGN56PI32N A++ içerisinde bulunan ömrü boyunca çalışan LED ışıklar homojen bir aydınlatma sağlar ve parlama yapmaz. İçerisinde bulunan geniş hacimli kapakları ve bölmeleri sayesinde yiyeceklerinizi fazla sıkıştırmadan geniş geniş saklayabiliyorsunuz. No Frost sayesinde ise buzlanmayı engelleyerek zaman ve enerji tüketen buz sorununu ortadan kaldırıyor.

Bosch KGN56PI32N A++ Satın Al


6. UğurUES 273 D2K A++ 

UğurUES 273 D2K A++ 

UğurUES 273 D2K A++ Enerji sınıfının A++ olması sayesinde 24 saatte sadece 0,47kwh enerji harcıyor. Bu da bir ampulün 24 saatte harcadığı enerjiye eş değerdir. İçerisinde bulunan ışık teknolojisiyle birlikte kapağını açar açmaz yanan ışıklar buzdolabında ki hiçbir yeri atlamadan tamamen parlak ve net bir görüş sağlamaktadır.

Kullanıcı Yorumları:

Ürünün boyutuna dikkat edin çok büyük değil tek yaşayanlar için ideal teşekkürler. Ayça A.

Çok güzel ekonomik tam zamanında teslim teşekkürler. Tam ihtiyacım olduğu anda geldi boyutu ve hacmi gerçekten çok güzel ve çok kullanışlı ben tek yaşıyorum ama 2 3 kişilik ailelerde rahat rahat kullanabilirler. Fatih B

UğurUES 273 D2K A++  Satın Al


7. AltusALK 471 NIX Inox A++

AltusALK 471 NIX Inox A++

AltusALK 471 NIX Inox A++ İçerisinde bulunan 3 adet soğutucu rafı sayesinde yiyeceklerinizi tamamen korumaya alabilirsiniz. Dondurucu bölmesi ise günlük 6,5 kilograma kadar dondurma sağlayabiliyor. AltusALK 471 NIX Inox A++ bulunan No Frost teknolojisi sayesinde buzlanmayı engelleyerek zamandan ve enerjiden kazanıyorsunuz.

Kullanıcı Yorumları:

Fiyat performans açısından çok iyi bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim. Sessiz çalışıyor, görünüş olarak çok estetik. Ayrıca kuruluma gelen kişiler çok kibardı. Eylül B.

Eş değerlerine kıyas fiyatı uygun. 560 litre çok kullanışlı. Kapı kolları ürünü daha kullanışlı kılmış... dijital olması ayarlamaları daha kolay kılıyor. Tüm materyaller gizlenmiş toz alma korkusu yoktur. Ölçüleri standart diğer dolabımın yerine tam oturdu. Tek kusur Horoz kargo... Ürün geldi 5'nci kat asansör çalışmıyor diye ürünü çıkarmak istemediler. Ek ücret istediler. Aynısını oğlum aldı oda Arçelik marka aynı özelliklere sahip.2000 TL farkı var. Ürün kullanışı birebir aynı. Ufak tefek görünüş özelliklerinde farklılıklar var. Alınabilecek bir ürün çok memnun kaldık. Sessiz çalışıyor. Fikret C.

AltusALK 471 NIX Inox A++  Satın Al


8. LA SOMMELIERE Şarap Dolabı Ecs30.2z ECS30.2Z

 LA SOMMELIERE Şarap Dolabı Ecs30.2z ECS30.2Z

2020 En iyi buzdolabı modelleri listemizde LA SOMMELIERE Şarap Dolabı Ecs30.2z ECS30.2Z Diğer modellerinizden farklı, adından da anladığınız gibi şarap dolabı olarak satışa sunulan LA SOMMELIERE Şarap Dolabı Ecs30.2z ECS30.2Z 29 şişeye kadar soğutma haznesi bulunduruyor. 86 cm yüksekliğe, 43 cm ise derinliğe sahiptir.

LA SOMMELIERE Şarap Dolabı Satın Al


9. Siemens KG86NAI42N A+++

Siemens KG86NAI42N A+++

Siemens KG86NAI42N A+++ Buzdolabı geniş depolama alanı, yüksek derece dondurma ve soğutma kapasitesi ve sade tasarımıyla dikkat çekmiştir. Tüm rafları kolay silinebilir ve kırılmaz camdan yapılmıştır. Ç ok yönlü hava akış sistemi sayesinde ise buzdolabının her bölgesine aynı derecede soğutma yaparak yiyeceklerinizi uzun süreli saklama imkanı sunuyor.

Kullanıcı Yorumları:

Ürün çok güzel ve şık duruyor. Bu hacım ve fiyat aralığında (yerli markalar harici) bir buzdolabı arıyorsanız gayet mantıklı bir tercih olduğunu düşünüyorum. Sesiyle ilgili olarak ise abartılacak bir durum yok. Sonuçta bir kompresör çalışıyor. (Dipnot: Umarım beni ilerleyen zamanlarda yanıltmaz ????) Sena T

Öncesinde ben buzdolabı kullanmamışım dedirten bir ürün. Yiyecekler uzun süre taze kalıyor iç hacmi çok geniş her şeyi alıyor. Sesle ilgili rahatsız olduğum bir şey olmadı 8-9 aydır kullanıyorum.  Fatma I.

Siemens KG86NAI42N A+++ Satın Al


10. LG GR-F802HLHU A++

LG GR-F802HLHU A++

LG GR-F802HLHU A++ Buzdolabında bulunan sıcaklık değişimini minimuma indiren LINEAR Cooling teknolojisi sayesinde tazeliği çok daha uzun süre koruyabiliyorsunuz. LG GR-F802HLHU A++ tamamen bir teknoloji eseri diyebiliriz akıllı telefonunuzdan yapabileceğiniz Smart ThinQ özelliği sayesinde LG GR-F802HLHU A++ buzdolabını çok daha ayrıcalıklı bir hale getiriyor.

LG GR-F802HLHU A++ Satın Al


Önerilen İçerik: Buzdolabı Temizliğinin 5 Püf Noktası!

NeOldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
0
2
0
0
0
0
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
BENZER İÇERİKLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.