En İyi 10 Tezgah Altı Mini Buzdolabı Modeli Önerisi | 2021

En İyi 10 Tezgah Altı Mini Buzdolabı Modeli Önerisi | 2021
16.08.202011:39

Bu içeriğimizde küçük boyutu sayesinde bürolarda, otellerde ve yazlık evlerde kullanabilen en iyi mini buzdolabı modellerini listeledik.

Haber güncelleme tarihi 17.10.2021 18:15

Mini Buzdolabı Markaları ve Modelleri

Boyutları itibariyle bir hayli kullanışlı olan mini buzdolaplarıyla ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. İçeriğimizde yazlık, ofis ve karavanların vazgeçilmezi olan en iyi mini buzdolabı modellerini bir araya getirdik.

Mini buzdolabı tavsiye içeriğimizde Dijitsu, Vestel, Altus ve Regal gibi markaların modelleri bulunuyor. Bu modelleri artı ve eksi yönlerine göre değerlendirerek bir sıralama hazırladık. Ayrıca içeriğimizde en iyi tezgah altı buzdolabı markalarından olan Beko'nun ürününü de bulabilirsiniz.

En çok tercih edilen mini buzdolapları çoğunlukla sessiz çalışan modeller oluyor. Bu yüzden içeriğimizde sessiz mini buzdolaplarına ağırlık verdik. En iyi mini buzdolabı hangisi? diye soruyorsanız.

İşte sessizliğiyle ön plana çıkan en iyi mini buzdolabı modelleri...

1. VESTEL Retro SB14001

Mini Buzdolabı

ARTILAREKSİLER
Yüksek hacim
Özel soğutma sistemi

Yerli üretici markamız Vestel'in bu modeli enerji tasarrufu ile dikkat çekiyor. Kokuları birbirine karıştırmayan özel soğutma sistemi sayesinde yiyeceklerinizin daha uzun süre boyunca taze kalmasını sağlayan mini buzdolabı, 122 L'lik toplam hacmiyle tüm dikkatleri üzerine topluyor. Kırılmaya dayanıklı özel cam rafları sayesinde büyük veya ağır yiyeceklerinizi bile koyabildiğiniz cihaz, bu özelliği sayesinde çok beğeniliyor. Son olarak 40 dB ses seviyesinde çalışan ürünün oldukça şık bir tasarımının olduğunu söyleyelim.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Büyük buzdolabına göre dezavantajları olduğu kesin fakat avantajları fazla. Öncelikle markası Vestel, ihtiyacın kadar olanı kullanıyorsun. Küçük olduğundan dolayı elektrikte az yakıyor. Bekar yaşayan için ve büroda kullanmak için ideal. Ömer Ç.

👤 Eğer aklınızda böyle büro tipi bir buzdolabı almak varsa kesinlikle tavsiye ediyorum. Biz iş yeri için aldık. Ofisimizde hem çok yer kaplamadı birde çok işimizi gördü. Soğutması, iç bölmeleri ve derin dondurucusu harika. Ahmet Ş.

2. Altus AL 306 B Mini Buzdolabı

Mini Buzdolabı

Altus AL 306 E, mini buzdolabı olmasına rağmen 114 L gibi büyük bir iç hacme sahiptir. Üründe dondurucu ve soğutucu olarak 2 ayrı kısım vardır. Sadece 36 dB değerinde ses seviyesinde çalışan model, A+ enerji sınıfında tüketim yapmaktadır. Mekanik kontrol, statik soğutma ve kapı yönü çevirebilme gibi özellikler ürünü fazlasıyla kullanışlı bir hale getiriyor. Ayrıca kaliteli bir aydınlatması olan Altus AL 306 B'de 1 adet sebze saklama yeri de bulunmaktadır.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Sesli çalışmıyor ve iyi soğutuyor. İç hacmi de oldukça yeterli büro tipi buzdolabı olarak. Bu üründen ikinci alışımız. 2012 senesinde aldığımız aynı üründe hiçbir sorun olmadı hala iyi soğutuyor. Tavsiye ederim. Ali O.

👤 Ses seviyesi normal düzeyde, çok sessiz çalışıyor denilemez. Soğutması ve iç hacmi gayet yeterli. Buzluk kısmı 5 şişe alıyor. 3 kişinin 1 haftalık alışverişi sığdırılabilir. Arka kısmının biraz karlanma yaptığı doğru ancak problem bir durum değil. Berk Y.

3. Regal RGL 900 Mini Buzdolabı

Mini Buzdolabı

ARTILAREKSİLER
A+ enerji sınıfı
Değişebilen kapı yönü

Mini buzdolabı tavsiye içeriğimize Regal RGL 900 ile devam ediyoruz. Kullanıcılardan olumlu puan almayı başaran Regal RGL 900, A+ olması sayesinde düşük enerji tüketimi yapmaktadır. Cihaz, 2 adet kırılmaya dayanıklı ayarlanabilir soğutucu cam rafa, 10 L dondurucu alanına ve 90 L büyük soğutucu bölümüne sahiptir. Ek olarak modelin kapılarının açılma yönünü değiştirebilirsiniz.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Ortalama büyüklükte bir ofisin ihtiyacını karşılayacak ebat ve özelliklere sahip. Satın almadan önce endişelerim vardı. Ancak bunun yersiz bir endişe olduğunu kullandığımda algıladım. Söz konusu fiyata bundan daha iyi bir mini buzdolabı olmak pek mümkün değil sanırım. Semih H.

👤 Arkadaşlar ürünü hiç çekinmeden alabilirsiniz. Çalışması gayet sessiz ve soğutma performansı mükemmel. En üst tarafına 1 şişe su koydum. Şişe kemik gibi donmuş. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Aslı K.

4. Elektromarla DR 45 S Mini Buzdolabı

Mini Buzdolabı

ARTILAREKSİLER
Düşük ses seviyesiDüşük saklama kapasitesi
Titreşimsiz

Tamamen sessiz ve titreşimsiz olarak çalışabilen Elektromarla mini bar, 45 litre kapasiteye sahiptir. 16 kg ağırlığında olan bar, 24 saatte sadece 1 kWh elektrik harcamaktadır. İçeceklerinizi her zaman soğuk tutan mini buzdolabı, oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede uzun süre boyunca ilk günkü gibi kullanırsınız.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Ofisler için ideal. En uygun fiyat buradaydı. Buzluk kısmı normal buzdolaplarından farklı.

👤 Yaklaşık 4 aydır ofisimizde kullanıyoruz, gayet memnunuz. Hiçbir sıkıntı çıkarmadı ve soğutması da iyi.

5. Beko BK 7722 Mini Bar Buzdolabı

Mini buzdolabı

ARTILAREKSİLER
Sessiz çalışma
Düşük tüketim

En iyi tezgah altı buzdolabı modellerini listelediğimiz içeriğimize Beko BK 7722 ile devam ediyoruz. Yazlık evinizde veya ofisinizde rahatça kullanabileceğiniz Beko BK 7722, oldukça sessiz bir motora sahiptir. 43 litrelik hacmi bulunan model, günlük 0.42 kW değerinde enerji tüketimi yapmaktadır. Ayrıca cihaz A+ enerji sınıfındadır.

Gittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün buzdolabı değil, bir mini bar. Bu yüzden sessiz, hatta tık yok. Klimasız bir ortamda uzun sürede soğutuyor ve soğutması iyi. İzzet Ö.

👤 Teslimat gerçekten çok hızlı oldu. Almadan önce yorumları okumuştum. Şimdi daha iyi anladım, gerçekten çok sessiz çalışıyor. Soğutma performansı da içecekler için kesinlikle yeterli. C** G**.

6. Flavel FLV 1090

Mini Buzdolabı

ARTILAREKSİLER
A+ enerji sınıfı
Değişebilen kapı yönü

Güçlü soğutmasıyla gıdalarınızın uzun süre boyunca tazeliğini korumasını sağlayan cihaz, ergonomik boyutu sayesinde her alana sığabiliyor. Kapı yönü değiştirilebilme özelliği sayesinde oldukça kullanışlı olan buzdolabı, farklı soğutma seçenekleriyle her mevsim kullanıma uygundur. Ek olarak bu cihazda sebzelik bölümü de bulunmakta.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Buzluk kısmı çok şaşırttı, mükemmel ötesi. Dondurulmuş gıda buz şeklinde kalıyor. Ayar düğmesini 4'e getirirseniz 2,5 kg büyüklüğünde yoğurt rahat sığıyor, o bile buzlanıyor. Oldukça sessiz çalışıp çalışmadığı anlaşılmıyor. Düşük bir miktar ödeme ile garanti 5-7 yıla çıkarılabiliyor. Rümeysa K.

👤 Daha iyi nasıl olabilir ki söyleyin yani bir mini buzdolabında ne arıyorsunuz? Ses var mı var, az ama. Rahatsız etmiyor, bazen tamamen ses kesiliyor. Buzluk kısmı çalışıyor. Mükemmel bir şekilde buz yapıyor ve et donduruyor. Bu fiyata bu ürün mükemmel. Diğer modelleri bilmem ama bunu tavsiye ederim. Cem Ş.

7. Regal Rgl 1090 Mini Buzdolabı

Mini Buzdolabı

ARTILAREKSİLER
Düşük ses seviyesi
Kaliteli soğutma

Büro tipi buzdolabı tavsiyelerini verdiğimiz içeriğimize Regal RGL 1090 ile devam ediyoruz. 90 litre hacme sahip olan Regal Rgl 1090, tezgah altı için uygun yapıdadır. Harika bir soğutma sistemi bulunan dolap, uygun fiyatlı olması nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca cihaz sessiz bir şekilde çalışarak rahatsızlık yaratmıyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün korunaklı bir şekilde geldi. Servis hizmeti hızlı ve en iyi şekilde kurulumu sağladı. Mini buzdolapları içinde gayet geniş iç hacim ve kullanıma sahip. Çok memnun kaldım. Çok teşekkürler. Ahmet T.

👤 Üründen de firmanın hızından da çok memnun kaldık, teşekkürler. Sibel R.

8. VESTEL SB14001

Mini Buzdolabı

ARTILAREKSİLER
Büyük hacim
Statik soğutma

Özellikle yeni yiyecekleri buzdolabına koyduğumuz zaman cihazın içerisinde sıcaklık yükseliyor. VESTEL SB14001, bu durumu engellemek için otomatik sıcaklık kontrolü özelliğini kullanıyor. Cihaz, iç ortam sıcaklığını anlık olarak ölçerek ihtiyaca göre soğutma yapabiliyor. Bu sayede yiyecekleriniz daha uzun süre boyunca taze kalır. Kırılmaya dayanıklı özel cam rafları sayesinde büyük ve ağır yiyeceklerinizi saklayabileceğiniz ürünün kapı yönü değiştirilebilirdir. Bu sayede buzdolabını her alana yerleştirebilirsiniz.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Büro kullanımı için ideal bir ürün Dağda bağda hobi bahçeleri için elektriğin olmadığı yerlerde güneş paneli ve akü ile çok rahat çalıştırılabiliyor. Asuman L.

👤 Sebzelik bölümü biraz daha geniş olabilirmiş onun dışında çok güzel ve kullanışlı herkese tavsiye ediyorum fiyatını fazlasıyla hakkediyor. Pelin O.

9. Altus AL 305 B Mini Buzdolabı

Mini Buzdolabı

ARTILAREKSİLER
Güçlü aydınlatmaDüşük soğutma
Düşük tüketim

En iyi mini buzdolaplarını listelediğimiz içeriğimizi Altus AL 305 B ile bitiriyoruz. Daha çok ofisi olan insanların tercih ettiği 90 L hacimli bu mini buzdolabı, güçlü aydınlatma fonksiyonu ile pratik kullanım sağlamaktadır. Model, tatmin eden performansı sayesinde kullanıcıları tarafından çok beğeniliyor. Ayrıca düşük enerji tüketimi yapan cihazın hızlı bir şekilde gıdalarınızı soğutabildiğini söyleyelim.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Buzluk kısmı yeterince soğutmuyor, dondurma eridi mesela. Onun dışında iyi bir ürün, şimdilik bir sıkıntısı yok.

👤 Ofis için satın almıştım, hızlı soğutuyor, verimli ve elektrik tüketimi az. Memnun kaldım.

10. Dijitsu DB50 Mini Buzdolabı

Mini Buzdolabı

ARTILAREKSİLER
Düşük ses seviyesiDüşük kapasite
Çevre dostu üretim

En iyi tezgah altı buzdolabı modellerini listelediğimiz içeriğimize Dijitsu ile başlıyoruz. Kullanımı basit ve kullanıcı dostu olması sayesinde çok beğenilen mini buzdolabı, sadece 38 dB değerinde ses çıkartmaktadır. Üretiminde çevre dostu malzemeler kullanılması sayesinde tercih sebebi olan cihaz, rakiplerine göre daha az yer kaplayarak en küçük odalarda bile kullanılabiliyor. Ayrıca A+ değerinde enerji tüketimi yapan ürünün 50 L hacminin olduğunu belirtelim.

Gittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumları

👤 Ofisimde kullanıyorum. Günlük ihtiyacımı çok rahat görüyor. Ofis içindeki günlük, olağan ses içinde hiç ses çıkartmıyor gibi (Klimam bile daha çok ses yapıyor). Soğutması dahil her şeyden çok memnunum. Kesinlikle öneririm. Fuat İ.

👤 Ürünü işyerime aldım. Ölçüleri de tam buradaki bir dolabın içine girecek şekilde denk geldi. Çok sessiz çalışıyor. Büyüklüğü de ideal. Elektrik durumunu bilmiyorum fakat A+ yazdığına göre iyidir. Tavsiye ederim. Celil Ş.


Benzer İçerik Tavsiyeleri
Portatif KlimalarAlttan Donduruculu Buzdolaplar

Mini Buzdolabı Modelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Basit ihtiyaçlarınızı kolayca gideren mini buzdolabı modelleri hakkında merak edilenleri cevapladık. İşte mini buzdolabı hakkında sıkça sorulan sorular (SSS)…

Tezgah altı buzdolapları nasıl çalışmaktadır?

Tüm buzdolabı modelleri genel olarak aynı şekilde çalışmaktadır. Mini buzdolabı modellerinin tek farkı boyut olarak diğerlerinden küçük olmasıdır.

Tezgah altı buzdolabı kaç W?

Tezgah altı buzdolaplarının enerji tüketimleri modelden modele göre değişiyor. Fakat bir genelleme yapacak olursak bu buzdolaplarının 1 gün içerisinde 1 kWh değerinde enerji tükettiğini söyleyebiliriz.

En iyi mini buzdolabı hangisi?

Arçelik ile Vestel ülkemizde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu iki firmanın sunmuş olduğu hizmetler ve ürünün kalitesi kendilerini diğer markalardan bir adım öne çıkarmaktadır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
1
0
1
1
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.