• DOLAR5,7403-0.18
 • EURO6,34040.09
 • ALTIN270,856-0.37
 • BIST105.3801.54

Benedict Cumberbatch Filmleri ve TV Şovları - IMDB Puanına Göre En İyi Benedict Cumberbatch Filmleri

Benedict Cumberbatch Filmleri ve TV Şovları - IMDB Puanına Göre En İyi Benedict Cumberbatch Filmleri
22.08.201917:19

Benedict Cumberbatch 'ın rol aldığı en iyi filmleri IMDb puanına göre listeledik. Hollywood'un en başarılı oyuncuları arasında gösterilen Benedict Cumberbatch'ın dram, aksiyon, gerilim, romantik, biyografik, aksiyon, suç ve fantastik filmleri..

Haber güncelleme tarihi 24.08.2019 12:08

Benedict Cumberbatch Filmleri ve TV Şovları – IMDb Puanına Göre En İyi Benedict Cumberbatch Filmleri

Bu listede tüm zamanların en iyi Benedict Cumberbatch filmleri ve TV şovlarını spoiler içermeden bir araya getirdik. Listemizde yer alan en güzel Benedict Cumberbatch filmleri ve TV şovlarını IMDb puanlarına göre sıralıyoruz.

Benedict Cumberbatch filmleri;

30. Mogli: Orman Çocuğu (2018) - IMDb: 6.5

Benedict Cumberbatch Filmleri

Andy Serkis yönetmenliğinde çekilen “Jungle Book: Origins”, 2018 yılında gösterime giren en iyi macera ve dram filmleri arasında yer almaktadır. Film, Hindistan’ın derin ormanlarında kurtlar tarafından yetiştirilen orman çocuğu Mogli’yi konu etmektedir. Ormanda sayısız vahşi hayvan ile mücadele etmeyi başarmış Mogli, insan ırkıyla tanıştığında daha büyük bir tehlikenin içerisinde olduğunu hissedecektir. Rudyard Kipling’in 1894 yılında yayınladığı “Orman Çocuğu” kitabından uyarlanan filmin başrollerinde Andy Serkis, Christian Bale, Benedict Cumberbatch ve Rohan Chand rol almaktadır.

Tür: Dram, Fantastik

FRAGMAN


29. Boleyn Kızı (2008) - IMDb: 6.7

Benedict Cumberbatch Filmleri

Boleyn Kızı, Philippa Gregory’nin “The Other Boleyn Girl” romanından beyazperdeye aktarılmıştır. Justin Chadwick’in yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin başrollerinde Scarlett Johansson, Natalie Portman, Eric Bana ve Benedict Cumberbatch rol almaktadır. Film, iki kız kardeşin krala aşık olmasını ve bambaşka yapılara bürünmesini konu etmekjtedir. Film, insanın istekleri doğrultusunda neler yapabileceğini en açık şekilde göstermektedir.

Tür: Dram, Uyarlama

FRAGMAN


28. Fields of Gold (2002) - IMDn: 6.8

Benedict Cumberbatch Filmleri

Benedict Cumberbatch’ın en iyi TV şovları arasında yer alan “Fields of Gold”, 2002 yılının Haziran ayında gösterime girmiştir. Bill Anderson yönetmenliğinde izleyiciyle buluşan TV şovu, genetiği değiştirilmiş mahsullerin deneylerindeki yanlış giden şeyleri konu etmektedir. Film aynı zamanda hastanede kullanılan yasadışı antibiyotik ilacın birkaç kişiyi öldürmesini konu almaktadır. Ronan Bennet ve Alan Rusbridger’ın ortak yazdığı “Fields of Gold”, izleyiciyi düşündüren iyi bir bilim kurgu filmidir.

Tür: Dram

FRAGMAN


27. Kara Düzen (2015) - IMDb: 6.9

Benedict Cumberbatch Filmleri

Scott Cooper yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılan “Black Mass”, 2015 yılında vizyona giren en iyi dram türünde filmler arasında yer almaktadır. Filmin başrollerinde Johnny Depp (Whitey), Dakota (Lindsey), Joel Edgerton (John), Benedict Cumberbatch (William Bulger) rol almaktadır. Boston bölgesinin en azılı suçlularından İrlandalı mafya babası James ve aynı sokakta beraber büyüdüğü arkadaşı FBI ajanı John’un yolları yeniden kesişecektir. İtalyan mafyasını ortadan kaldırmak için tekrar bir araya gelecek John ve James, büyük bir tehlikenin içerisine girecektir.

Tür: Dram, Suç

FRAGMAN


26. Yaratılış (2009) - IMDb: 6.9

Benedict Cumberbatch Filmleri

Jon Amiel yönetmenliğinde sinemaya aktarılan “Creation” filmi, Yaratılış filmi, Darwin’in 1859 yılında yayımlanan “Türlerin Kökeni Üzerin” adlı kitabından beyazperdeye aktarılmıştır. Filmin konusu “Tanrı mı?” yoksa “Evren mi?” sorusunun cevabını araştırırken 10 yaşındaki kızını kaybetmesini konu etmektedir. 2009 yılının en iyi dram ve romantik türünde filmleri arasında yer alan “Yaratılış” filminin başrollerinde Jennifer Connelly, Paul Bettany, Benedict Cumberbatch, Toby Jones ve Martha West rol almaktadır.

Tür: Dram, Romantik

FRAGMAN


25. Brexit: The Uncivil War (2019) - IMDb: 7.0

Benedict Cumberbatch Filmleri

“Brexit: The Uncibil War”, James Graham tarafından yazılmış ve Toby Haynes’in katkılarıyla izleyiciyle buluşmuştur. Ünlü oyuncu Benedict Cumberbatch’ın başrollerinde yer aldığı film, en iyi tv sovları arasında gösterilmektedir. 2019 yılında yayımlanan film, 2016 referandumuna giden İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden çıkmaya iten “Oy Bırakma” kampanyasının stratejisini en açık şekilde göstermektedir. Brexit: Sivil Savaş filminin başrollerinde Benedict Cumberbatch, Rory Kinnear, Richard Goulding, Lee Boardman ve Oliver Maltman rol almaktadır.

Tür: Dram

FRAGMAN


24. Sherlock: The Abominable Bride (2016) - IMDb: 7.0

Benedict Cumberbatch Filmleri

Sherlock serisinin özel bir bölümü olarak izleyiciyle buluşan “Sherlock: The Abominable Bride”, Benedict Cumberbatch en iyi televizyon şovları arasında yer almaktadır. BBC One ve Channel One kanallarında yayınlanan YV dizisi, Sherlock dizisinin karakterlerini bir zaman çizelgesinde konu etmektedir. “En İyi Televizyon Filmi” ödülüne layık görülen “The Abominable”, Douglas Mackinnon yönetmenliğinde Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Mark Gatiss, Andrew Scott ve Amanda Abbington gibi büyük isimler başrolde yer almaktadır.

Tür: Dram, Gizem

FRAGMAN


23. Muhbir (2010) - IMDb: 7.1

Benedict Cumberbatch Filmleri

Tarihi olay örgüsü üzerine çekilmiş ve 2010 yılının en iyi gerilim filmleri arasında gösterilen “The Whistleblower”, Larysa Kondracki yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılmıştır. Polis memuru Kathryn’ın Birleşmiş Milletler konseyine kafa tutuşunu ele alan filmde, BM memur ve polislerinin korkunç seks ticaretine ve kimsenin cevaplayamayacağı entrikalara yol açacaktır. Muhpir filmi, gerçek bir hikayeye dayanarak izleyiciyle buluşmuştur. Filmin başrollerinde Rachel Weisz “Kathryn Bolkovac”, Monica Bellucci “Laura”, Vanessa Redgrave “Madeleine” ve Benedict Cumberbatch “Nick Kaufman” karakterlerine hayat vermektedir.

Tür: Gerilim, Tarihi Drama

FRAGMAN


22. Köstebek (2011) - IMDb: 7.1

Benedict Cumberbatch Filmleri

En iyi Soğuk Savaş filmleri arasında gösterilen “Köstebek” filmi, John şe Carre’in “Tinker, Tailor, Soldier, Spy” romanından beyazperdeye uyarlanmıştır. Thomas Alfredson’un yönetmen koltuğunda oturduğu film, 8 farklı dalda ödül alırken 38 farklı dalda ödüle aday gösterilmiştir. Dram ve gizem temalarının en güzel şekilde göstericiye yansıtıldığı filmin başrollerinde John le Carre (Christmas), Gary Oldman (George), Colin Firth (Bill), Benedict Cumberbatch (Peter) ve Tom Hard (Rick) rol almaktadır.

Tür: Dram, Gizem

FRAGMAN


21. Savaş Atı (2011) - IMDb: 7.2

Benedict Cumberbatch Filmleri

Savaş Atı filmi, İngiliz yazar Michael Morpurgo’nun 1982 yılında kaleme aldığı “War Horse” romanından beyazperdeye uyarlanmıştır. Dram ve savaş temalarını ele almakta olan filmin yönetmenliğini Steven Spielberg üstlenmektedir. Birinci Dünya Savaşı sırasında gerçekleşen olaylar zincirini anlatmakta olan filmin başrollerinde Jeremy ırvine (Albert Narracott), Tom Hiddleston (Captain James), Benedict Cumberbacth (Binbaşı Jamie) ve Emily Watson (Rose) rol almaktadır. 2012 yılında gösterime giren film, “En İyi Film Oscar’ı” dahil olmak üzere 6 farklı Oscar ödülüne aday gösterilmiştir.

Tür: Savaş, Dram

FRAGMAN


20. Aile Sırları (2013) - IMDb: 7.2

Benedict Cumberbatch Filmleri

Tracy Letts’in “August: Osage County” romanından uyarlanan film, John Wells yönetmenliğinde beyazperdeye uyarlanmıştır. 2013 yılının en sevilen dram ve komedi türü filmleri arasında gösterilen “Aile Sırları”, birbiriyle alakası olmayan dağınık bir aile yapısını konu almaktadır. 13 kişilik kadrosuyla izleyiciyi büyülemeyi başarmış filmin başrollerinde; Meryl Streep “Violet”, Julia Roberts “Barbara”, Benedict Cumberbatch “Küçük Charles”, Abigail Breslin “Jean” ve Ewan McGregor “Bill” karakterine hayat vermektedir. Film 2014 yılında “En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar” ödülüne aday gösterilmiştir.

Tür: Dram, Komedi

FRAGMAN


19. Dört Aslan (2010) - IMDb: 7.3

Benedict Cumberbatch Filmleri

Oyuncu, yazar ve yapımcı Chris Morris’in ilk kez yönetmenlik koltuğunda oturduğu “Four Lions”, hicivli komedi türünün en güzel örnekleri arasında yer almaktadır. Dört Aslan filminde rol alan oyuncular arasında Riz Ahmed “Omar” karakteri, Kayvan Novak “Waj” karakteri, Nigel Lindsay “Barry” karakteri, Preeya Kalidas “Sofia” karakteri ve Benedict Cumberbatch “Ed” karakterine hayat vermektedir.

Tür: Dram, Kurgusal

FRAGMAN


18. Özgürlüğün Şarkısı (2006) - IMDb: 7.4

Benedict Cumberbatch Filmleri

Michael Apted’ın yönetmen koltuğunda oturduğu “Amazing Grace”, İngiliz İmparatorluğu’nun köle ticaretine karşı izlediği politikayı ele almaktadır. Köle karşıtı William Wilberforce’nin biyografik anlatımını konu alan filmin başrollerinde Loan Gruffudd (William), Albert Finney (John Newton), Romola Garai (Barbara Spooner), Benedict Cumberbatch (Genç William) ve Michael Gambon (Lord Charles) rol almaktadır. 2006 yılında sinemayla buluşan film, romantik ve drama türünün en güzel örnekleri arasında gösterilmektedir.

Tür: Dram, Romantik

FRAGMAN


17. Hobbit: Beş Ordunun Savaşı (2014) - IMDb: 7.4

Benedict Cumberbatch Filmleri

Destansı fantezi türünün en güzel örnekleri arasında gösterilen “Hobbit: Beş Ordunun Savaşı” filmi, Hobbit serisinin 3 filminin sonuncusu olarak beyazperdeye aktarılmıştır. J.R.R. Tolkien’in 1937 yılında yazdığı “Hobbit” romanından sinemaya aktarılan film, “Hobbit: Smaug’un Viranesi” filminin devamı niteliğindedir. Serinin son filmi olan yapımda Lee Pace (Thranduil), Martin Freeman (Bilbo), Luke Evans (Okçu), lan McKellen (Gandalf) vr Benedict Cumberbatch (Smaug) rol almıştır.

Tür: Fantastik, Macera

FRAGMAN


16. Doctor Strange (2016) - IMDb: 7.5

Benedict Cumberbatch Filmleri

Marvel Comics’in “Doctor Strange” çizgi romanından uyarlanmış film, 2016 yılının en iyi fantastik ve bilim kurgu yapımları arasında gösterilmektedir. Yönetmenliğini Scott Derrickson’un üstlendiği Doktor Strange’de, Benedict Cumberbatch Doktor Strange karakterini, Tilda Swinton Ancient karakterini, Rachel McAdams Christine karakterini ve Chiwetel Ejiofor Baron Mordo karakterine hayat vermiştir. Marvel Comics’in süper kahramanlarının yer aldığı filmin senaryosu Derrickson ve C. Robert tarafından yazılmıştır.

Tür: Fantastik, Bilim Kurgu

FRAGMAN


15. Third Star (2010) - IMDb: 7.5

Benedict Cumberbatch Filmleri

Edinburg Film Festivali kapanış filmi olarak gösterime giren “Üçüncü Yıldız”, 2010 yılında İngiliz tiyatrosu olarak seyirciyle buluşmuştur. Başarılı yönetmen Hattie Dalton’un kontrolündeki filmin başrollerinde Benedict Cumberbatch James karakteri, Tom Burke Davy karakterini, JJ Feild Miles karakterini ve Adam Robertson Bill karakterine hayat vermektedir.

Tür: Dram, Komedi

FRAGMAN


14. Hawking (2004) - IMDb: 7.6

Benedict Cumberbatch Filmleri

Benedict Cumberbatch’ın en iyi TV şov filmleri arasında gösterilen “Hawking”, 2004 yılından BBC Two kanalında yayınlanmıştır. Ünlü fizikçi, evrimbilimci ve yazar Stephen Hawking’in hayatından alıntılar yapan film, motor nöron hastalığına karşı Hawking’in mücadelesine değinmektedir. Aynı zamanda küçüklüğünde başarısız olarak bilinen Hawking’in hastalık öncesi okul hayatı da konu edilmektedir. Filmin başrollerinde Benedict Cumberbatch Stephen Hawking karakterine hayat verirken, Tom Hodgkins (Robert Wilson), Lisa Dillon (Jane Wilde), Alice Eve (Martha) ve Adam Godley (Frank Hawking) rol almaktadır.

Tür: Dram, Biyografi

FRAGMAN


13. Bilinmeze Doğru: Star Trek (2013) - IMDb: 7.7

Benedict Cumberbatch Filmleri

Star Trek Bilinmezliğe Doğru filmi, 2009 yılında vizyona giren “ Star Trek” filminin devamı niteliğinde beyazperdeye uyarlanmıştır. Yönetmenliğini J.J. Abrams’ın üstlendiği filmin başrollerinde Chris Pine (James), Benedict Cumberbatch (Han Noonien), Zachary Quinto (Spock), Zoe Sandra (Nyota) ve Simon Pegg (Montgomery) yer almaktadır. Roddenberry’nin “Star Trek” romanından sinemaya uyarlanan film, 2013 yılının en iyi bilim kurgu ve aksiyon yapımları arasında gösterilmektedir.

Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon

FRAGMAN


12. Kefaret (2007) - IMDb: 7.8

Benedict Cumberbatch Filmleri

Lan McEwan’ın “Atonement” romanından uyarlanan film, 2007 yılında beyazperdeye aktarılmıştır. Joe Wright’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin başrollerinde James McAvoy Robbie Turner karakterini, Keira Knightley Cecilia karakterini, Saoirse Ronan Briony karakterini ve Benedict Cumberbatch Paul Marshall karakterini canlandırmaktadır. En İyi Film Müziği Oscar’ı alan Kefaret filmi, ablası ve hizmetçinin oğlunu sevişirken gören bir gencin travmatik hayat hikayesini konu almaktadır.

Tür: Romantik, Dram

FRAGMAN


11. Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (2012) - IMDb: 7.8

Benedict Cumberbatch Filmleri

J.R.R. Tolkien’in 1937 yılında tazdığı “Hobbit” roman serisinden sinemaya uyarlanan film, Peter Jackson’un yönetiminde beyazperdeye uyarlanmıştır. 2012 yılında Hobbit: Beklenmedik Yolculuk ismiyle vizyona giren filmin devamında Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları ve Hobbit: Beş Ordunun Savaşı filmleri çekilmiştir. Toplam 3 farklı diziden oluşan filmin başrollerinde Peter Jackson (Albert Dreary), Martin Freeman (Bilbo Baggins), lan MckELLEN (Gandalf) ve Benedict Cumberbatch (Smaug) yer almıştır.

Tür: Fantastik, Macera

FRAGMAN


10. Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (2013) - IMDb: 7.8

Benedict Cumberbatch Filmleri

2012 yılında vizyona giren “Hobbit: Beklenmedil Yolculuk” filminin devamı niteliğinde olan bu yapım, 2013 yılında dram ve fantastik türünde beyazperdeye aktarılmıştır. Peter Jackson’un hem yönetmenlğini üstlendiği hem de senaryosunda farklılıklar yaptığı filmin başrollerinde Peter Jackson (Albert Dreary), Benedict Cumberbatch (Smaug), Martin Freeman (Bilbo Baggins), Richard Armitage (Thorin Meşekalkan) rol almaktadır. Film , “ En İyi Dövüş Sahnesi Dalında MTV Film Ödülü” kazanmıştır.

Tür: Dram, Fantastik

FRAGMAN


9. Thor: Ragnarok (2017) - IMDb: 7.9

Benedict Cumberbatch Filmleri

Thor çizgi romanından beyazperdeye uyarlanan “Thor: Ragnarok”, Marvel Sinematik Evreni’nin 17. filmidir. Bilim kurgu türünün en güzel örnekleri arasında gösterine filmin yönetmen koltuğunda Taika Waititi yer alırken başrollerinde; Tessa Thompson (Valkyrie), Chris Hemsworth ( Thor), Taika Waititi (Korg), Cate Blanchett (Hela) ve Benedict Cumberbatch (Doktor Srange) rol almaktadır. Thor: Tagnarok filmi, Marvel Comics’in “Thor” serisinde vizyona giren 3. filmidir.

Tür: Fantastik, Bilim Kurgu

FRAGMAN


8. Stuart: Gerisin Geriye Bir Hayat (2007) - IMDb: 7.9

Benedict Cumberbatch Filmleri

Stuart: Gerisin Geriye Bir Hayat filmi, Alexander Masters’ın ilk kitabından alıntı yapılarak beyazperdeye uyarlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Dacid Attwood yer alırken başrollerinde; Tom Hardy (Stuart Shorter), Benedict Cumberbatch (Alexander Masters), Nicola Duffett (Judith), Claire Cordwell (Karen) ve Candis Nergaard (Sophie) rol almaktadır.  

Tür: Uyarlama, Dram

FRAGMAN


7. Van Gogh: Painted with Words (2010) - IMDb: 8.0

Benedict Cumberbatch Filmleri

Andrew Hutton’un yönetmen koltuğunda oturduğu “ Van Gogh: Painted with Words” filmi, 2010 yılında beyazperdeye aktarılmış belgesel niteliğinde bir dram örneğidir. Filmin başrollerinde Benedict Cumberbatch, Van Gogh karakterine hayat vermektedir. 1800’lü yıllarda ki kaynaklardan alıntılar yapılarak hazırlanan film, ünlü sanatçı Van Gogh’u daha yakından tanıma fırsatı sunmaktadır. Von Gogh hakkında bilinmeyen ilginç gerçeklerin konu edildiği filmde, ünlü sanatçının hayat hikayesi ve ilham kaynağı olan ince detayları öğrenebilirsiniz.

Tür: Dram

FRAGMAN


6. 12 Yıllık Esaret (2013) - IMDb: 8.1

Benedict Cumberbatch Filmleri

Tarihsel epik filmlerinin en güzel örnekleri arasında yer alan “12 Yıllık Esaret”, başarılı yönetmen Steve McQueen’in katkılarıyla 2013 yılında beyazperdeye aktarılmıştır. Vizyona girdiği tarih “En İyi Film Oscar” ödülüne layık görülen yapım, 1841 yılında Wahington DC’de kaçırılmış ve köle olarak pazarlanmış Solomon Northup’un 12 yıllık esaretini anlatmaktadır. Filmin başrollerinde Chiwetel Ejiofor (Solomon Northup), Michael Fassbender (Edwin), Brad Pitt (Samuel Bass), Lupita Nyong’o (Patsey) ve Benedict Cumberbatch (Ford) yer almaktadır.

Tür: Tarih, Dram

FRAGMAN


5. Patrick Melrose (2018) - IMDb: 8.2

Benedict Cumberbatch Filmleri

Edward St Aubyn’ın otobiyografik romanından TV şovuna aktarılan “Patrick Melrose”, Showtime ve Sky Atlantic TV kanalları aracılığıyla izleyiciyle buluşmuştur. 2018 yılının en sevilen Benedict TV Şovları arasında gösterilen dizinin başrollerinde; Benedict Cumberbatch (Royalist), Tim Roth (Oliver), Olivia Williams (Lady Anne), Dougray Scott (Thomas) ve Rupert Everett (King Charles) yer almaktadır.

Tür: Dram, Kara Mizah

FRAGMAN


4. Avengers: Sonsuzluk Savaşı (2018) - IMDb: 8.5

Benedict Cumberbatch Filmleri

En iyi bilim kurgu filmleri arasında gösterilen “ Avengers: Sonsuzluk Savaşı”, Marvel Comics’in aynı isimde yayımlanan çizgi roman serisinden beyazperdeye uyarlanmıştır. Marvel Sinematik Evreni türünde oldukça başarılı bir aksiyon, macera, bilim kurgu ve fantastik film olarak izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Filmin başrollerinde Chris Hemsworth (Thor), Robert Downey Jr. (Demir Adam), Elizabeth Olsen ( Kızıl Cadı), Tom Holland (Örümcek Adam) ve  Benedict Cumberbatch (Doktor Strange) yer almıştır.

Tür: Fantastik, Bilim Kurgu

FRAGMAN


3. National Theatre Live: Hamlet (2015) - IMDb: 8.6

Benedict Cumberbatch Filmleri

Yönetmenliğini Robin Lough’un üstlendiği “National Theatre Live: Hamlet”, 2015 yılında vizyona giren en başarılı dram filmleri arasında yer almaktadır. Başrollerinde Benedict Cumberbatch (Hamlet), Sian Brooke (Ofelya), Ciaran Hinds (Claıdius), Anastasia Hille (Gertrude) ve Kobra Holdbrook ( Laertes) rol almaktadır.

Tür: Dram

FRAGMAN


2. Avengers: Endgame (2019) - IMDb: 8.6

Benedict Cumberbatch Filmleri

Marvel Studios tarafından yapımı gerçekleştirilen “Avengers: Endgame”, Marvel Comics’in süper kahraman grubundan beyazperdeye uyarlanmıştır. 2019 yılının en sevilen filmleri arasına girmeyi başarmış bu yapım, 2018 yılında vizyona girmiş “Avengers: Sonsuzluk Savaşı” filminin devamı niteliğindedir. Filmin başrollerinde Scarlett Johansson ( Kara Dul), Robert Downey Jr. (Demir Adam), Chris Hemsworth (Thor), Chris Evans (Kaptan Amerika) ve Benedict Cumberbatch (Doktor Strange) rol almıştır.

Tür: Fantastik, Bilim Kurgu

FRAGMAN


1. Sherlock (2010-) - IMDb: 9.1

Benedict Cumberbatch Filmleri

Sir Arthur Conan Doyle’ın “Sherlock” adlı romanından uyarlanan TV dizisi, Mark Gatiss tarafından geliştirilmiştir. Sherlock TV dizisinin başrollerinde Benedict Cumberbatch (Sherlock Holmes), Martin Freeman (Dr. Watson), Mark Gatiss (MyCroft Holmes), Louise Brealey (Molly Hooper), Andrex Scott (Profesör James) rol almaktadır.

Tür: Dedektif, Suç

FRAGMAN

Önerilen İçerik; En İyi James McAvoy Filmleri

Neoldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
2
2
2
2
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
BENZER HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.