Hugh Jackman Filmleri - IMDb Puanına Göre En İyi Hugh Jackman Filmleri

Hugh Jackman Filmleri - IMDb Puanına Göre En İyi Hugh Jackman Filmleri
23.08.201917:20

Hugh Jackman’ın rol aldığı en iyi filmleri IMDb puanına göre listeledik. IMDb puanına göre Hugh Jackman'ın fantastik filmleri, dram filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, gerilim filmleri, romantik filmleri, bilim kurgu filmleri sizlerle...

Haber güncelleme tarihi 31.01.2021 12:47

IMDb Puanına Göre En İyi Hugh Jackman Filmleri

Bu listede tüm zamanların en iyi Hugh Jackman filmlerini spoiler içermeden bir araya getirdik. Listemizde yer alan en güzel Hugh Jackman filmlerini IMDb puanlarına göre sıralıyoruz. İşte aksiyon filmleri türünün vazgeçilmez aktörü Hugh Jackman'ın en iyi filmleri...

Hugh Jackman filmleri;

25.The Front Runner (2018) - IMDb: 6.1

Hugh Jackman Filmleri

Oscar adayı Jason Reitman yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılan film, Senatör Gary Hart’ın Demokratik Parti’den düşüşünü ve yükselişini konu etmektedir. 1988 ABD başkanlık seçimlerinde Demokratik Parti’den aday gösterine Hart, Donna Rice adında bir kadınla evlilik dışı ilişki yaşadığı gerekçesiyle adaylıktan atılmıştır. Olayın tüm gerçekliklerini gözler önüne seren “The Front Runner” filmi, ABD siyasetinin derin lekelerini gözler önüne sermektedir. Filmin başrollerinde Hugh Jackman “Gary Hart”, Vera Farmiga “Oletha Hart”, J.K. Simmons “Bill”, Sara Paxton “Donna Rice”, Alfred Molina “Ben” karakterini canlandırmaktadır.

Tür: Dram, Politik, Gerilim

Yönetmen: Jason Reitman

Oyuncular: Hugh Jackman, Vera Farmiga, J.K. Simmons

FRAGMAN


24. Bazıları Çabuk Bırakır (2001) - IMDb: 6.1

Hugh Jackman Filmleri

Bazıları Çabuk Bırakır filmi, Laura Zigman’ın 1998 yılında kaleme aldığı “Animal Husbandry” romanından sinemaya uyarlanmıştır. Romantik komedi temalarının işlendiği filmin yönetmen koltuğunda Tony Goldwyn yer almaktadır. Film, erkek arkadaşı tarafından terk edilen prodüktör Jane’nin, erkeklerin aleyhinde yazdığı köşe yazılarıyla ön plana çıkmaktadır. Jane, erkek arkadaşları tarafından terk edilmiş kadınların büyük şöhreti haline gelecektir. Filmin başrollerinde Ashley Judd, Hugh Jackman, Marisa Tomei, Ellen Barkin ve Greg Kinnear rol almaktadır.

Tür: Romantik, Komedi

Yönetmen: Tony Goldwyn

Oyuncular: Ashley Judd, Hugh Jackman, Greg Kinnear

FRAGMAN


23. Şantaj (2008) - IMDb: 6.1

Hugh Jackman Filmleri

Marcel Langenegger yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılan “Şantaj” filmi, 2008 yılında vizyona giren dram ve gizem temalı yapımlar arasında yer almaktadır. Film, borsa simsarları arasında gösterilen Jonathan karakterinin, “Liste” adında bir seks kulübünü arayarak kadın istemesiyle başlamaktadır. Oldukça güzel bir kadın ile ilişkiye girmenin heyecanına kapılan Jonathan, hiç ummadığı bir cinayet ve ihanetin içerisine gireceğinden habersizdir. Jonathan karakterine hayat veren oyuncu Ewan McGregor ve beraberinde Wyatt karakteri için Hugh Jackman filmin başrollerinde rol almaktadır.

Tür: Dram, Gizem

Yönetmen: Marcel Langenegger

Oyuncular: Hugh Jackman, Ewan McGregor, Michelle Williams

FRAGMAN


22. Tereyağı (2011) - IMDb: 6.2

Hugh Jackman Filmleri

İngiliz yönetmen Jim Field Smith’in beyazperdeye aktardığı “Butter” filmi, 2011 yılında vizyona giren en iyi komedi türleri arasında yer almaktadır. Film, yıllardır birinciliği kimseye kaptırmayan Laura’nın, geleneksel tereyağı heykel yarışmasındaki küçük zenci kızla tanışacaktır. Tereyağı oyma konusunda adeta usta olan kız, Laura’ya hayatını zindan edecektir. Filmin başrollerinde Jennider Garner “Laura”, Olivia Wilde “Brooke”, Yara Shahidi “Destiny”, Hugh Jackman “Body” karakterini canlandırmaktadır.

Tür: Komedi

Yönetmen: Jim Field Smith

Oyuncular: Jennifer Garner, Ty Burrell, Olivia Wilde

FRAGMAN


21. Büyülü Çift (2001) - IMDb: 6.4

Hugh Jackman Filmleri

Büyülü Çift, 1876 yılında New York’ta geçen bir aşk hikayesini anlatmaktadır. “Kate & Leopold” adıyla vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda James Mangold yer almaktadır. Bir tablo sayesinde zamanda yolculuk etmeyi başaran karakterler, birbirlerini şans eseri bulmanın şehvetini yaşayacaklardır. Filmin başrollerinde Meg Ryan “Kate”, Hugh Jackman “Leopold”, Liev Schreiber “Stuart”, Breckin Meyer “Charlie” ve Natasha Lyonne “Darci” karakterine hayat vermektedir.

Tür: Romantik, Bilim Kurgu

Yönetmen: James Mangold

Oyuncular: Hugh Jackman, Meg Ryan, Liev Schreiber

FRAGMAN


20. Paperback Hero (1999) - IMDb: 6.5

Hugh Jackman Filmleri

Paperback Hero, başrollerinde Hugh Jackman ve Claudia Karvan’ın yonadığı 1999 yapımlı komedi filmidir. Antony J. Yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılan filmde, kamyon şoförü olan Jack, yazdığı romantik bir kitabı tanıtmak için Ruby ile Sydney’e yola çıkmaktadır. Romanın baş karakterlerinin kendisi ve erkek karakterin Jack olduğunu fark eden Ruby, ne yapacağını şaşıracaktır.

Tür: Romantik, Komedi

Yönetmen: Antony J. Bowman

Oyuncular: Claudia Karvan, Hugh Jackman, Angie Milliken

FRAGMAN


19. Kod Adı Kılıçbalığı (2001) - IMDb: 6.5

Hugh Jackman Filmleri

Kod Adı Kılıçbalığı filmi, Amerikalı film yönetmeni Dominic Sena tarafından beyazperdeye aktarılmıştır. Film, CIA’nın hapisten yeni çıkmış bir hacker işbirliğiyle yüklü miktarda paraya haklamasını konu etmektedir. Filmin başrollerinde Halle Berry “Ginder”, John Travolta “Gabriel”, Hugh Jackman “Stanley” ve Vinnie Jones “Marco” karakterlerini canlandırmaktadır. Film 2001 yılının en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Tür: Gerilim

Yönetmen: Dominic Sena

Oyuncular: John Travolta, Hugh Jackman, Halle Berry

FRAGMAN


18. Avustralya (2008) - IMDb: 6.6

Hugh Jackman Filmleri

Avustralya tarihinde en çok hasılat yapan ikinci film olma sansını yakalamış “Australia”, ünlü yönetmen Baz Luhrmann tarafından beyazperdeye aktarılmıştır (İlk sırada Timsah Dundee yer almaktadır). Başrollerini ünlü oyuncu Hugh Jacman ve Nicole Kidman’ın oynadığı filmde, İkinci Dünya Savaşı öncesi romantik bir aşkın hikayesi konu edilmektedir. Şehre çok uzaklardan gelen İngiliz aristokrat Lady Sarah’ı canlandıran Nicole Kidman, Drove karakterine hayat veren Hugh Jackman’e aşık olacaktır.

Tür: Dram, Romantik

Yönetmen: Baz Luhrmann

Oyuncular: Nicole Kidman, Hugh Jackman, David Wenham

FRAGMAN


17. X-Men Başlangıç: Wolverine (2009) - IMDb: 6.6

Hugh Jackman Filmleri

X-Men üçlemesinin ön hikaye niteliğinde vizyona giren “X-Men Başlangıç: Wolverine” filmi, başarılı yönetmen Gavin Hood tarafından beyazperdeye aktarılmıştır. Marvel Comics’in kurgusal karakteri arasında yer alan Wolverine”, karakteri başarılı oyuncu Hugh Jackman tarafından canlandırılmaktadır. Babasını öldürmesi üzerine Victor’la kaçmaya karar veren Logan, Stryker ile tanışacağından habersizdir. Onların özel bir mutant ekibine dahil olmasını isteyen Stryker, aradan geçen yılların ardından yeni bir teklif sunacaktır. Weapon X projesiyle Logan’ı etkilemeyi başaran Stryker, vücuduna enjekte edeceği Adamantium metaliyle onu bir yenilmez haline getirecektir. Filmin başrollerinde Hugh Jackman “Wolverine”, Ryan Reynolds “Deadpool”, Liec Schreiber “Sabretooth” ve Taylor Kitsch “Gambit” karakterlerini canlandırmaktadır.

Tür: Bilim Kurgu, Gerilim

Yönetmen: Gavin Hood

Oyuncular: Hugh Jackman, Danny Huston, Liev Schreiber

FRAGMAN


16. Erskineville Kings (1999) - IMDb: 6.6

Hugh Jackman Filmleri

İngiliz yönetmen Alan White tarafından beyazperdeye aktarılan “Erskineville Kings”, Sydney banliyölerine geçen bir şehir hikayesini konu etmektedir. Ayyaş ve kötü huylu babasından kurtulmak için şehri terk eden Barky isimli genç, iki yıl sonra cenaze haberiyle yeniden şehre dönecektir. Arasının bozuk olduğu kardeşleriyle barışma çabasına giren Barky, karmaşık zihninin dışavurumlarıyla mücadele etmeye çalışacaktır. Drama türünde çekilen filmin başrollerinde Marty Denniss “Barky”, Hugh Jackman “Wace”, Joel Edgerton “Wayne” ve Aaron Blabey “Tunny” karakterlerini canlandırmaktadır.

Tür: Drama

Yönetmen: Alan White

Oyuncular: Marty Denniss, Hugh Jackman, Andrew Wholley

FRAGMAN


15. Wolverine (2013) - IMDb: 6.7

Hugh Jackman Filmleri

Marvel Comics çigi romanında yer alan “Wolverine” karakrterinin sinemaya uyarlandığı filmde, büyük depresyon ve sıkıntı içerisine giren baş karakterin Japonya yolculuğu ile başlamaktadır. Japonya’da ölümsüzlükten kurtularak sıradan bir canlıya dönüşmeyi kabul eden Wolverine, ölümcül bir savaşın içerisine gireceğinden habersizdir. Amerikalı yönetmen James Mangold tarafından beyazperdeye aktarılan filmin başrollerinde Hugh Jackman “Wolverine”, Tao Okamoto “Mariko”, Rila Fukushima “Yukio”, Hiroyuki Sanada “Shingen” ve Svetlana Hodçenkova “Viper” karakterlerini canlandırmaktadır.

Tür: Bilim Kurgu, Fantastik

Yönetmen: James Mangold

Oyuncular: Hugh Jackman, Tao Okamoto, Rila Fukushima

FRAGMAN


14. Scoop (2006) - IMDb: 6.7

Hugh Jackman Filmleri

Amerikalı senaryo yazarı ve aktör Woody Allen tarafından yönetilen “Scoop” filmi, 2006 yılında fantastik ve gizem temalarının işlendiği en güzel örnekler arasında yer almaktadır. Film, “Tarot Kartı Cinayeti” olarak adlandırlan bir seri cinayet olayını araştırmakla görevlendirilmiş gazeteci Joe Strombel’in öldürülmesiyle başlamaktadır. Joe’nin öğrencisi Sondra, cinayet araştırmasına kaldığı yerden devam etme kararı alacaktır. Ansızın gittiği bir sirkte, sihirbaz tarafında ilginç bir bilgiye sahip olan Sondra, aristokrat Peter Lyman’ın ismini duyacaktır. Filmin başrollerinde Woody Allen “Sid”, Scarlett Johansson “Sondra”, Hugh Jackman “Peter”, lan McShane “Joe” ve Kevin McNally “Mike” karakterlerine hayat vermektedir.

Tür: Fantastik, Gizem

Yönetmen: Woody Allen

Oyuncular: Scarlett Johansson, Hugh Jackman, Woody Allen

FRAGMAN


13. X-Men: Son Direniş (2006) - IMDb: 6.7

Hugh Jackman Filmleri

X-Men serisinin 3.filmi olarak gösterime giren “X-Men: Son Direniş”, Marvel Comics’in süper kahraman çizgi romanından sinemaya uyarlanmıştır. Süpermen filminin yönetmenliğiyle tanıdığımız Breett Ratner’ın beyazperdeye aktardığı “X-Men 3”, ikinci bölümde yayınlanan Dark Phoenix’in hikayelerini konu etmektedir. Dark’ın yeniden hayat bulacağı filmde ağır bedel ödeme sırası bu kez ona gelecektir. Oldukça heyecan verici bir yapım olarak karşımıza çıkan X-Men: Son Direniş, Wolverine karakteriyle tanıdığımız Hugh Jackman’ın en iyi filmleri arasında gösterilmektedir.

Tür: Bilim Kurgu, Fantastik

Yönetmen: Brett Ratner

Oyuncular: Halle Berry, Rebecca Romijn, Anna Paquin, Hugh Jackman

FRAGMAN


12. Chappie (2015) - IMDb: 6.8

Hugh Jackman Filmleri

Chappie; bilim kurgu filmlerinin üstadı Neill Blomkamp yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılmıştır. 2015 yılında suç ve bilim kurgun temalarının işlendiği filmin başrollerinde Yolandi Visser “Yolandi”, Hugh Jackman “Vincent”, Dev Patel “Deon”, Sharlto Copley “Chappie” ve Sigourney Weaver “Michelle” karakterini canlandırmaktadır. Film, kolluk kuvvetlerinin robotlar tarafından sağlandığı bir ülkede, çete tarafından çalınan “Chappie” isimli robotun Deon tarafından yeni bir teknolojiyle donatılmasını konu etmektedir. İnsanlığı adeta tehdit eden robot, Deon’un düşünceleri ve hisleriyle kontrol edilmektedir.

Tür: Bilim Kurgu

Yönetmen: Neill Blomkamp

Oyuncular: Sharlto Copley, Dev Patel, Hugh Jackman

FRAGMAN


11. Çelik Yumruklar (2011) - IMDb: 7.1

Hugh Jackman Filmleri

Kanadalı film yönetmenli Shawn Levy tarafından beyazperdeye aktarılan “Çelik Yumruklar” filmi, şampiyonaya hazırlanan bir çocuğun, babası tarafından yapılan bir robot ile boksörlük eğitimini konu etmektedir. Boks dünyasının yakın geçekte robotlar ile gerçekleşeceğini anlatan filmin başrolünde başarılı oyuncu Hugh Jackman rol almaktadır. Charlie karakterini canlandıran Hugh dışında Dakota Goyo “Max Kenton”, Evangeline Lilly “Bailey”, Kevin Durand “Ricky” ve Anthony Mackie “Finn” karakterine hayat vermektedir.

Tür: Drama, Spor

Yönetmen: Shawn Levy

Oyuncular: Hugh Jackman, Dakota Goyo, Evangeline Lilly

FRAGMAN


10. Kaynak (2006) - IMDb: 7.2

Hugh Jackman Filmleri

Amerikalı yönetmen Darren Aronofsky’ın beyazperdeye aktardığı “Kaynak” filmi, bilim kurgu ve dram temaları başta olmak üzere din ve tarih konularını harmanlamaktadır. Film, üç ayrı hikayesiyle “geçmiş, bugün ve gelecek” zaman dilimlerini anlatırken sonsuzluğa dair aşkın peşinde olan erkekleri konu etmektedir. Filmin başrollerinde yer alan ünlü oyuncular arasında Hugh Jackman “Tom Creo”, Rachel Weisz “Izzi Creo”, Mark Margolis “Father Avila”, Ellen Burstyn “Dr. Lillian” karakterilerini canlandırmaktadır.

Tür: Bilim Kurgu, Dram

Yönetmen: Darren Aronofsky

Oyuncular: Hugh Jackman, Rachel Weisz, Ellen Burstyn

FRAGMAN


9. X-Men 2 (2003) - IMDb: 7.4

Hugh Jackman Filmleri

X-Men film serisinin 2.filmi olarak gösterime giren X2, Bryan Singer yönetmenliğinden beyazperdeye aktarılmıştır. Marvel Comics’in süper kahraman çizgi romanından sinemaya uyarlanan “X-Men 2”, bilim kurgu ve gerilim temalarının işlendiği en güzel filmler arasında yer almaktadır. Filmine efsanevi karakterlerinden Wolverine “Hugh Jacjman”, Storm “Halle Berry”, Mystique “Rebecca Romijn”, Jean Grey “Famke Janssen” ve Profesör X “Patrick Stewart” hayat vermektedir. Film, insanlığı katletmek isteyen ve her geçen gün güç toplayan Styker’ın Profesör X ve ekibi ile mücadelesini konu etmektedir.

Tür: Bilim Kurgu, Gerilim

Yönetmen: Bryan Singer

Oyuncular: Patrick Stewart, Hugh Jackman, Ian McKellen

FRAGMAN


8. Kartal Eddie (2015) - IMDb: 7.4

Hugh Jackman Filmleri

İngiliz oyuncu ve yönetmen Dexter Fletcher tarafından beyazperdeye aktarılan film, 2016 yılının en iyi dram ve spor temalı filmleri arasında yer almaktadır. Film, İngiltere’nin en ünlü kayakçılarından Michael Edwars’ın muhteşem azmini ve hayat öyküsünü konu etmektedir. 1984 Kış Olimpiyatları’nda kayak atlama alanında İngiltere’nin ilk yarışmacısı olarak ünlenmiş Michael’i Taron Egerton, Bronson karakterini Hugh Jackman, Janette Edwars karakterini Jo Hartley canlandırmaktadır.

Tür: Spor, Dram

Yönetmen: Dexter Fletcher

Oyuncular: Taron Egerton, Hugh Jackman, Christopher Walken

FRAGMAN


7. X-Men (2000) - IMDb: 7.4

Hugh Jackman Filmleri

X-Men serisinin ilk filmi olarak gösterime giren yapım, Bryan Singer yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılmıştır. Marvel Comics’in süper kahraman çizgi romanından sinemaya uyarlanan “X-Men”, bilim kurgu ve fantastik temalarının işlendiği en güzel filmler arasında yer almaktadır. Filmine efsanevi karakterlerinden Mystique “Rebecca Romijn”, Wolverine “Hugh Jackman”, Rogue “Anna Paquin”, Magneto “lan McKellen” ve Jean Grey “Famke Janssen” hayat vermektedir. Film, Profesörün olağanüstü güçlere sahip insanları bir okulda toplamasıyla başlamaktadır. Yetenekleriyle ön plana çıkan karakterler, dünyayı kurtarmak için elinde gelen tüm meşakkati sergileyecektir.

Tür: Bilim Kurgu, Fantastik

Yönetmen: Bryan Singer

Oyuncular: Patrick Stewart, Ian McKellen, Hugh Jackman

FRAGMAN


6. Sefiller (2012) - IMDb: 7.6

Hugh Jackman Filmleri

Victor Hugo’nun 1862 yılında kaleme aldığı “Sefiller” romanından beyazperdeye uyarlanan film, 2012 yılında vizyona giren müzikal dram filmleri arasında yer aşmaktadır. Tom Hooper’ın yönetmenliğini yaptığı Sefiller filmi, 19. Yüzyıllarda Fransa’da geçen hayatları konu etmektedir. Fransız Devrimi sırasında gerçekleşen olaylar, ihtilalin sonuçlarını gözler önüne sermektedir. Filmin başrollerinde Hugh Jacjman “Jean”, Russell Crowe “Javert”, Anne Hathaway “Fantine”, Amanda Seyfried “Cosette” karakterine hayat vermektedir. Film En İyi Ses Oscar ödülüne layık görülmüştür.

Tür: Dram, Romantik

Yönetmen: Tom Hooper

Oyuncular: Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway

FRAGMAN


5. Muhteşem Showman (2017) - IMDb: 7.6

Hugh Jackman Filmleri

Avustralyalı yönetmen Michael Grace tarafından beyazperdeye aktarılan film, 2017 yılında gösterime giren en iyi Hugh Jackman filmleri arasında yer almaktadır. Dram ve romantik temalarının bir arada işlendiği “Muhteşem Showman”, doğuştan iş insanı olarak dünyaya gelen 12 yaşındaki P.T Barnum’un azimli girişimcilik öykülerini konu etmektedir. Başrollerinde Hugh Jackman “P.T. Barnum”, Zac Efron “Phillip Carlyle” Zendaya “Anne”, Keala Settle “Lettie” ve Michelle Williams “Charity” karakterlerine hayat vermektedir.

Tür: Dram, Romantik

Yönetmen: Michael Gracey

Oyuncular: Hugh Jackman, Zac Efron, Michelle Williams

FRAGMAN


4. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (2014) - IMDb: 8.0

Hugh Jackman Filmleri

Ünlü Marvel çizgi romanı”X-Men” serisinden sinemaya uyarlanan film, Bryan Singer yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılmıştır. X-Men serisinin 7.filmi olarak gösterime giren “X-Men: Geçmiş Günler Gelecek”, soyları tükenmekte olan mutantlara hayat vermek için zamanda yolculuğun efsanevi maceralarını konu etmektedir. Başrollerinde Hug Jackman “Wolverine”, James McAvoy “Profesör X”, Michael Fassbender “Magneto”, Patrick Stewart “Profesör” ve Jennifer Lawrence “Mystique” karakterini canlandırmaktadır.

Tür: Bilim Kurgu, Fantastik

Yönetmen: Bryan Singer

Oyuncular: Hugh Jackman, James McAvoy, Michael Fassbender

FRAGMAN


3. Logan (2017) - IMDb: 8.1

Hugh Jackman Filmleri

Marvel Comics’in kurgusal karakterlerinin yer aldığı “Wolverin” çizgi romanından uyarlanan film, başarılı yönetmen James Mangold tarafından beyazperdeye aktarılmıştır. X-Men film serisinin 10. filmi olarak gösterime giren “Logan”, Profesör C ve Wolverine’nin Meksika sınırında saklanmasıyla başlamaktadır. Profesör Charles’ın Alzheimer hastalığına yakalanmasından dolayı Logan’a büyük bir iş düşmektedir. Filmin başrollerinde Hugh Jackman “Wolverine”, Boyd Holbrook “Donald”, Patrick Stewart “Profesör”, Stephan Merchant “Caliban” ve Dafne Keen” X-23” karakterlerine hayat vermektedir.

Tür: Dram, Bilim Kurgu

Yönetmen: James Mangold

Oyuncular: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen

FRAGMAN


2. Tutsak (2013) - IMDb: 8.1

Hugh Jackman Filmleri

Ters köşe filmler listesinde de yer verdiğimiz “Tutsak”, 2013 yılında gösterime girmiş suç ve gerilim türünün en iyi örneklerindendir. Film, Amerika’nın Pennsylvania bölgesinde kaçırılan iki kız çocuğunun aranma sürecindeki olaylar zincirini konu etmektedir. Son derece sürükleyici ve gizem dolu bir film olarak izleyiciyle buluşan yapımın başrollerinde Jake Gyllenhaal “Dedektik Loki”, Hugh Jackman “Keller Dover”, Paul Dano “Alex Jones”, Melissa Leo “Holly Jones” ve Viola Davis “Nancy” karakterine hayat vermektedir.

Tür: Suç, Gerilim

Yönetmen: Denis Villeneuve

Oyuncular: Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal, Viola Davis

FRAGMAN


1. Prestij (2006) - IMDb: 8.5

Hugh Jackman Filmleri

Gelmiş geçmiş en iyi filmler arasında yer alan "Prestij" filmi, 2006 yılında gösterime giren bilim kurgu temalı filmler arasında yer almaktadır. Ünlü yazar Christopher Priest’in “The Prestige” romanından beyazperdeye uyarlanan film, En İyi Yönetmen Ödülü’ne layık görülen Christopher Nolan yönetmenliğinde izleyiciyle buluşmuştur. Başrollerinde Hugh Jackman ( Robert), Christian Bale ( Alfred), Scarlett Johansson (Olivia), David Bowie (Tesla), Michael Caine (John) rol almaktadır. Film, birbirini alt etmeye çalışan iki sihirbazı öyküsünü konu etmektedir.

Tür: Gizem, Bilim Kurgu

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine

FRAGMAN

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
13
0
4
3
3
4
6
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.