Romantik Komedi Filmleri - Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 25 Romantik Komedi Filmi

Romantik Komedi Filmleri - Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 25 Romantik Komedi Filmi
08.01.201914:43

Sinema evreninin bir dönem en başarılı filmlerini oluşturan romantik komedi filmlerini bu içerikte sizler için bir araya getirdik. İşte, geçmişten bugüne en iyi romantik komedi filmlerinin örneklerine yer verdiğimiz harika bir içerik…

Haber güncelleme tarihi 13.11.2020 10:06

Gelmiş Geçmiş En İyi ve En Çok İzlenen Romantik Komedi Filmleri

Çiftlere özellikle önerdiğimiz tüm zamanların en başarılı romantik komedi filmleri listesini bir araya getirdik. İşte, aşk filmleri kategorisinin de vazgeçilmez filmlerinin yer aldığı, çift olarak güzel vakitler geçireceğinize emin olduğumuz aşk dolu en iyi romantik komedi filmleri...

 

Romantik Komedi Filmleri;


25. Valentine’s Day – Sevgililer Günü (2010) IMDb: 5.7

en iyi romantik komedi filmleri

Romantik komedi denilince akla gelen isimlerin başında gelen Julia Robert’ın yıldızı Pretty Woman filmi ile hafızalara kazınmıştır. Bu filmin arkasından Julia Robert yine bu filmde kamera karşısında rol aldığı ve Oscar ödülü kazanmış oyuncu arkadaşları ile bir araya geliyor. Filmde sevgililer gününde birbirinden tamamen farklı 10 tane hayatın akışına yer veriliyor.

Sevgililer Günü Filmi Tarzında Unutulmaz Romantik Komedi Filmleri;

 • Before Sunrise (1995) - IMDb: 8.1
 • La La Land (2016) - IMDb: 8.0
 • Blue Valentine (2010) - IMDb: 7.4

24. Going On 30 – Keşke 30 Olsam (2004) IMDb: 6.1

en iyi romantik komedi filmleri

Doğum gününde içten dilenen bir dileğin neden olacağı komik olayları izlemek isteyenler için oldukça keyifli bir film olan Keşke 30 Olsam, aslında insanların ne istediklerini sorgulamalarını sağlıyor. 13 Yaşındayken hoşlandığı çocuk olan Matt’in önünde kötü duruma düşen Lucy içten bir şekilde 30 yaşına kadar saklanmayı ve ortadan kaybolmayı diliyor. Bu dileği ise gerçekleşiyor. Harika bir vücudu, işi, arkadaşları ve sevgilisi olarak yeniden gözlerini açan Lucy’nin hayatındaki her şey aslında herkesin olmak istediği yerdir. Keşke 30 Olsam isimli komedi dolu filmi mutlaka izlemelisiniz.

Keşke 30 Olsam Benzeri Fantastik Romantik Komedi Filmleri;

 • Bridget Jones'un Günlüğü (2001) - IMDb: 6.7
 • Düş Yakamızdan (2006) - IMDb: 5.6
 • Cesaretin Var Mı Aşka (2004) - IMDb: 7.6

23. The Awkward Moment – Müzmin Bekarlar (2014) IMDb: 6.2

en iyi romantik komedi filmleri

Üç adamın bekar kalmak için söz vermesini konu alan film bir taraftan da aşka karşı bu sözü tutmaya çalışmalarını işliyor. Yakın olan 3 arkadaş sevgilisinden ayrılmasının ardından yıkılan bir arkadaşlarına destek vermek ve aynı zamanda toparlanmasına yardım etmek için çaba sarf ederler. Bu sırada arkadaşlarının başına gelenleri anladıktan sonra bekar kalmanın en iyi yol olduğuna karar verirler ancak bu süreç fazla uzun sürmeyecektir ve bu üç arkadaş birbirinden habersiz bir şekilde yeni ilişkilere yönelirler.

Müzmin Bekarlar Filmi Tarzı Romantik Komedi Filmleri;

 • Aşk ve Gurur (2006) - IMDb: 6.9
 • Bağlanmak Yok (2011) - IMDb: 6.2
 • Sıcak Kalpler (2013) - IMDb: 6.8

22. Friends With Benefits – Arkadaştan Öte (2011) IMDb: 6.6

en iyi romantik komedi filmleri

Jamie New York’ta başarılı bir iş hayatı olan bir kadındır. Büyük bir şirkette insan kaynaklarından sorumludur. Dylan ise Los Angeles’te hayatına devam eden bir sanatçıdır. Jamie arkadaşını ikna ederek ona Los Angeles’te yaşamanın daha iyi olacağı yönünde fikirler sunar. Dylan bunun üzerine New York’ta yaşamaya başlar. Yolları bu şekilde kesişen ikili bir anda birbirlerinden oldukça etkilenmeye başlar. Aralarındaki ilişki arkadaşlıktan da öteye geçmeye başlayınca işler değişir.

Arkadaştan Öte Filmi Tarzında Yeni Romantik Komedi Filmleri;

 • Sadakatsizler (2012) - IMDb: 5.3
 • Davetsiz Çapkınlar (2005) - IMDb: 6.9
 • Hayatta İki Kez (2008) - IMDb: 5.8

21. 50 First Dates - 50 İlk Öpücük (2004) IMDb: 6.8

en iyi romantik komedi filmleri

Filmde Henry Roth isimli bir doktorun aşık olması konu olarak işlenmektedir. Bu doktor herkesten ve aşktan uzakta Hawaii adasında yaşamaktadır. Bir gün Lucy Whitmore ile tanışınca ona aşık olduğunu fark eder. Hızlı bir şekilde gelişen bu ilişki sonucunda ikili arasında güzel bir aşk hikayesi başlar. Bu ilişkinin ilerlemesindeki en büyük sorun ise Lucy'nin hastalığıdır. Lucy her sabah uyandığında hafızasını yeniden kazanmasını gerektiren bir hastalıkla hayatını sürdürmektedir. Her gün Henry ile zamanını geçiren ve ondan hoşlanan Lucy sabah uyandığında hiç bir şey hatırlamaz. Henry ise Lucy ile olan ilişkisine her gün yeniden başlamak zorundadır.

50 İlk Öpücük Filmi Tarzında Romantik Komedi Filmleri; 

 • Aşk Yemini (2012) - IMDb: 6.8
 • Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir? (2003) - IMDb: 6.4
 • Son Moda Aşk (2013) - IMDb: 6.4

20. The F Word – Ya Aşksa (2013) IMDb: 6.8

en iyi romantik komedi filmleri

Allan ile Wallace’nin yolları bir gün tesadüfen kesişmek zorunda kalır. Allan aşktan yana şanslı iken Wallace bunu başka baharlara ertelemiş birisi olduğundan dolayı komik ve dokunaklı zamanlar yaşamaya başlarlar. Bu ikisi arasında kısa sürede arkadaşlık gelişmeye başlar. Çok iyi şekilde anlaşmaya başlayan bir ilişkiden bahsedilmeye başlanır. Kısa süre sonunda aralarındaki ilişkinin her ikisi de arkadaşlık olup olmadığı konusunda şüpheler oluşması söz konusu olur. Bu durum soru işaretlerinin oluşmasını beraberinde getirir. Bir karar vermek ve arkadaşlık ya da sevgili anlamında yola devam etmek zorunda olan bu iki insanın bu noktadan sonraki süreci filmde konu olarak işleniyor.

Ya Aşksa Filmi Tarzında İzlenilesi Romantik Komedi Filmleri;

 • Son Gece (2010) - IMDb: 6.6
 • Kalbim Sende (2013) - IMDb: 6.5
 • The Terminal (2004) - IMDb: 7.4

19. Secretary – Sekreter (2002) IMDb: 7.0

en iyi romantik komedi filmleri

Lee isimli bir kadın yirmi yaş civarındadır. Oldukça akıllı ve çevresi tarafından tanınan birisidir. Bir süre akıl hastanesinde kalmak zorunda kalır. Devamında ise Florida’ya geri döner. Liseden beri arkadaşı olan birisi aracılığı ile bir hukuk firmasında sekreter olarak işe başlar. Patronu Grey ise oldukça çekici ve başarılı bir avukattır. Lee patronuna çok kısa süre içerisinde oldukça saplantılı bir şekilde duygular beslemeye başlar. Kısa süre içerisinde patronu tarafından da fark edilen bu durum karşılıklı bir hal almaya başlar.

Sekreter Filmi İzleyenler İçin Benzeri En İyi Romantik Komedi Filmleri;

 • Labor Pains (2009) - IMDb: 4.8
 • Popüler (2013) - IMDb: 6.9
 • Teklif (2009) - IMDb: 6.7

18. Knocked Up – Kaza Kurşunu (2007) IMDb: 7.0

en iyi romantik komedi filmleri

IMDb'de aldığı 7.0'lık puanla başarılı bir romantik komedi filmi olan Knocked Up'ın konusu; Tesadüf eseri karşılaşan ve geceyi birlikte geçiren ikilinin başına gelen olayları konu ediniyor. Tek gecelik ilişkinin ardından korunmadıklarını fark eden Alison 8 hafta sonunda hamile olduğunu öğrenir. Ben’i arar ve bebeğin kendisinden olduğunu söyler. Bebeği birlikte büyütme kararı alırlar. Bebekten önce büyümesi ve hayatı anlaması gereken kişi aslında bebeğin babasıdır. Bu gerçek engellenemez komik hallerin yaşanmasını da beraberinde getirir.

Kaza Kurşunu Filmi Tarzı Komik Romantik Komedi Filmleri;

 • Uzaklara Gidelim (2010) - IMDb: 7.0
 • İspanyol Pansiyonu (2003) - IMDb: 7.3
 • Dikkat Bebek Var (2012) - IMDb: 5.7

17. The Spectacular Now (2013) IMDb: 7.1

en iyi romantik komedi filmleri

2013 yılında vizyona giren ve oldukça etkileyici yapımlar arasında yer alan The Spectacular Now, Lise son sınıf öğrencisi olan Sutter’in hikayesini anlatmaktadır. Erkek giyim mağazasında çalışan Sutter’ın gelecekle ilgili planları olmayan birisidir. Kız arkadaşı tarafından da terk edilince şarhoş olur bir çimenlikte Aimee ile uyanır. İki farklı kişiliğe sahip bu karakterler bir şekilde de olsa birbirlerine çekileceklerdir.

The Spectacular Now Tarzı Romantik Komedi Filmleri;

 • Büyük Budapeşte Oteli (2014) - IMDb: 8.1
 • Düşler Bahçesi (2012) - IMDb: 7.1
 • Barselona, Barselona (2008) - IMDB: 7.1

16. Notting Hill - Aşk Engel Tanımaz (1999) IMDb: 7.1

en iyi romantik komedi filmleri

William isimli bir adamın hikayesine uzanan filmde Batı Londra'da Notting Hill isimli bir kasabada yaşanan değişik bir komediye yer veriliyor. William eşinden boşandıktan sonra evini bir ev arkadaşı ile paylaşmaya başlamıştır. Bu ev arkadaşı bir hayli garip bir karakter olan Spike'tır. William, Nothing Hill'in merkez sayılan bir bölgesinde kendine ait olan bir kitabevi işletmektedir.

Aşk Engel Tanımaz Tarzı En İyi Romantik Komedi Filmleri;

 • Aşkın Ömrü 3 Yıldır (2012) - IMDb: 6.1
 • Mutluluk Asla Yalnız Gelmez (2012) - IMDb: 6.5
 • Aşk Masalı (2002) - IMDb: 5.3

15. Beginners – Yeni Başlangıçlar (2010) IMDb: 7.2

en iyi romantik komedi filmleri

Yönetmen koltuğunda oturan Mike Mills’in kendi hayatından kesitlerinde sunulduğu yapımda aslında etrafınızda var olan insanlara ne kadar uzak olduğunuzu anlamanıza neden olacak sahneler de bolca yer alıyor. 75 yaşından sonra babasını tanımaya başlayan bu adam aslında babasının eşcinsel olduğunu ve içindeki yalnızlığı da keşfetmeye başlıyor. Bu noktadan sonra hikaye daha karışık bir hal almaya başlıyor. Karışık kurgulanmış ve farklı bir işlenme tarzına sahip olan bu film izleyenlerin uzun süre etkisinde kaldığı yapımlar arasında kendine yer edinmeyi başarıyor.

Yeni Başlangıçlar Filmi İzleyenler İçin En İyi Romantik Komedi Filmleri;

 • Pippa Lee'nin Özel Yaşamı (2009) - IMDb: 6.4
 • Not: Seni Seviyorum (2007) - IMDb: 7.0
 • Çapraz Hayatlar (1998) - IMDb:7.0

14. To All the Boys I've Loved Before (2018) IMDb: 7.2

en iyi romantik komedi filmleri

Son yılların romantik komedi türündeki en farklı yapımlarından bir tanesi olan To All the Boys I've Loved Before filminde, hoşlandığı 5 erkeğe aynı anda giden aşk mektuplarının gönderilmesi ve sonrasında yaşanan olaylar anlatılmaktadır.

Sevdiğim Tüm Erkeklere Tarzı Kore Romantik Komedi Filmleri;

 • Saksı Olmanın Faydaları (2013) - IMDb: 8.0
 • Bir Konuşabilse (2004) - IMDb:7.7
 • Good Luck Chuck (2007) - IMDb: 5.6

13. Punch-Drunk Love (2002) IMDb: 7.3

en iyi romantik komedi filmleri

En İyi Yönetmen ödülünün sahibi olan Punch-Drunk Love filminde, farklı dünyalardan gelen ve yaşamlarının aşkının arayan iki insanın hikayesini anlatmaktadır. Romantik komedi türünün farklı bir örneği olan bu yapımı mutlaka izlemelisiniz. Filmin kadrosunda Adam Sandler, jason Andrews ve Don McManus yer alıyor.

Punch-Drunk Love Tarzı Unutulmaz Romantik Komedi Filmleri;

 • Hayatım Yalan (2011) - IMDb: 6.4
 • Eyvah Yaş 40 (2012) - IMDb: 6.2
 • Aşk Kazası (2015) - IMDb: 6.2

12. Ten Things I Hate About You – Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi (1999) IMDb: 7.3

en iyi romantik komedi filmleri

Bianca eğitim gördüğü üniversitede oldukça beğenilen ve etrafında fazlaca erkek bulunan bir genç kadındır. Erkeklere de oldukça ilgisi vardır. Buna karşılık ablası ise hayatın akışına kendini oldukça kaptırmış biridir. Erkeklere olan ilgisi ise yok denecek kadar azdır. Ablasının mütevazı hayatına karşılık Bianca oldukça hareketli bir yaşam hayali kurmaktadır. Ama ne yaparsa yapsın ablasının kararları ile kendi tercihleri arasında sıkışarak yaşamak zorunda kalır. Çünkü temelde aile kurallarına göre yaşamak zorunda olan bir kızdır. Bundan dolayı da aile kurallarını esnetmeye çalışması gerekecektir. Komedi dolu olayların yer aldığı bu filmi mutlaka izlemenizi öneriyoruz.

Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi Filmi Tarzında Duygusal Romantik Komedi Filmleri;

 • Bu Kız Beni Aşar (2010) - IMDb: 6.4
 • Çılgın Aptal Aşk (2011) - IMDb: 7.4
 • Komşu Kızı (2004) - IMDb: 6.7

11. Monsoon Wedding (2002) IMDb: 7.4

en iyi romantik komedi filmleri

Listemizde yer alan Hint filmlerinden bir tanesi de Monsoon Wedding… Film, Yeni Delhi'e oturan Verma Ailesi, kızları Aditi'i, Amerika'a yaşayan aile dostlarının mühendis oğlu Hemant'a evlendirmek istemesini anlatır. Aslında genç kız, görücü usulüyle evlenmeye karşıdır ancak evli bir spiker ile yaşadığı aşkın geleceği olmadığının da farkındadır. Ailesinin verdiği kararı kabul eden Adit, düğün hazırlıklarına başlar. Hazırlıklar devam ederken beklemedik bir sürprizle karşılaşır…

Moonson Wedding Filmi Tarzında Hint Romantik Komedi Filmleri;

 • Bil Bakalım (1999) - IMDb: 6.7
 • Paris, Seni Seviyorum (2006) - IMDb: 7.2 

10. The Big Sick (2017) IMDb: 7.6

en iyi romantik komedi filmleri

2017 yılının en etkileyici romantik komedi filmleri arasında yer alan The Big Sick, taze bir çift olan Kumail ve Emily’nin derinleşen aşkları anlatılmaktadır. Aşkları derinleştikçe kültürel farklılıklar ortaya çıkar ve yeni çiftimiz karmaşık olayların başrolünde yer alır.

The Big Sick Filmini Beğenenler İçin Benzeri Yabancı Romantik Komedi Filmleri; 

 • The Lovebirds (2020) - IMDb: 6.0
 •  Gelinim Olur Musun? (2004) - IMDb: 6.2 
 • The Late Bloomer (2016)-  IMDb: 5.2

9. Midnight in Paris (2011) IMDb: 7.7

en iyi romantik komedi filmleri

İş için Paris’e gelen bir aileyle, sonbaharda evlenecek nişanlı iki gencin, aşıklar şehrinde başlarına gelecek ve onların hayatlarını değiştirecek ilginç olayları anlatan romantik komedi türünde efsanevi bir film.

Midnight İn Paris Filmi Tarzında En Güzel Romantik Komedi Filmleri;

 • Herkes Seni Seviyorum Der (1996) - IMDb: 6.7
 • Paris'te 2 Gün (2007) - IMDb: 6.8

8. Silver Linings Playbook – Umut Işığım (2012) IMDb: 7.7

en iyi romantik komedi filmleri

Eski eşine verdiği zararlar dolayısıyla bir süre psikolojik tedavi gören Pat karısını geri kazanabilmek için elinden gelen her şeyi tapmaya hazırdır. Bu sırada karşısına çıkan Tiffany ise hayattan yediği darbelere karşı hala ayakta duran güzel bir kadındır. Pat'ın karısını geri kazanması için yardımcı olan Tiffany zamanla kendisini Pat'e kaptırır. Umut Işığım filmini izleyerek hem romantik hem de komedi dolu sahnelere şahit olabilirsiniz.

Umut Işığım Filmi Benzeri En Çok İzlenen Romantik Komedi Filmleri;

 • Hayalimdeki Aşk (2012) - IMDb: 7.2
 • Acı Reçete (2013) - IMDb: 7.1
 • Mutluluk Asla Yalnız Gelmez (2012) - IMDb: 6.5

7. Love Actually - Aşk Her Yerde (2003) IMDb: 7.7

en iyi romantik komedi filmleri

Nerede ve kim olursanız olun mutlaka aşk sizi saklanıp, kaçsanız bile bulacaktır. Bu tema üzerine kurulmuş bir film olan Love Actually birbirinden farklı 10 aşk hikayesini ekranlara getiriyor. Noel gününe tam 1 hafta kala aralarında farklı temalar üzerine kurulu birbirinden özel aşk hikayelerinin bulunduğu 10 çiftin hayatlarına odaklanan bir yapım sizleri bekliyor. Karı-koca, rock starı ve menajeri veya baba ile oğul arasındaki aşkın ilerleyişine dokunan film oldukça etkili, kendini kanıtlamış oyuncular ile görsel bir şölen sunmaya hazırlanıyor.

Aşk Her Yerde Tarzında Gençlik ve Romantik Komedi Filmleri;

 • Aşk Sanatı (2011) - IMDb: 6.1
 • Dört Nikah Bir Cenaze (1994) - IMDb: 7.0
 • Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar (2009) - IMDb:  6.4

6. 500 Days of Summer - Aşkın 500 Günü (2009) IMDb: 7.7

en iyi romantik komedi filmleri

Bir tarafta aşka inanmayan bir kadın, diğer tarafta ise ona aşık olan bir adamın sıra dışı hikayesi sinemaseverler ile buluşuyor. Tom Hansen isimli bir adam bir gün hayatından tamamen çıkan eski kız arkadaşından sonra Summer isimli kadın ile nasıl tanıştığını hatırlar. Tom aslında kıza ilk tanıştığı andan itibaren aşık olduğunu ve bu kadınla hayatını birleştirmesi gerektiğini içten içe hissetmektedir. Ama ortadaki sorun oldukça ciddidir. Çünkü Summer aşka inanmaz. İlk kez Sundace Film Festivali kapsamında gösterilen film oldukça beğeni toplayan ender filmler arasında hala yerini korumaktadır.

Aşkın 500 Günü Filmini İzleyenler İçin Benzeri En İyi Romantik Komedi Filmleri;

 • İspanyol Pansiyonu (2002) - IMDb: 7.3 
 • İlk ve Son Aşkım (2012) - IMDb: 6.7
 • Yeni Evli (2003) - IMDb: 5.5

5. Sefer Tası (2014) IMDb: 7.8

en-iyi-komedi-filmleri-057.jpg

Hint filmleri arasında oldukça popüler bir yeri bulunan aynı zamanda romantik komedi filmleri türünde en etkileyici yapımlar listesinde bulunan The Luncbox, Hindistan’ın tatlı bir geleneğini izleyiciye aktarmaktadır. Hindistan’da kadınlar eşlerine genellikle yemeklerini sefer tasları ile vermektedir ve bir gün sefer tasları karışır. Romantik ve komedi türünde bulunan filmimizde bu hikayeyle başlar.

Sefer Tası Filmi Benzeri Eski Romantik Komedi Filmleri;

 • Aşk Yemini (2012) - IMDb: 6.8
 • Gelecek Uzun Sürer (2011) - IMDb: 6.8
 • Sadece Aşıklar Hayatta Kalır (2013) - IMDb: 7.3 

4. Artist (2011) IMDb: 7.9

en iyi romantik komedi filmleri

Sessiz ve siyah beyaz çekilen eski filmlere yolculuk ettiğimiz The Artist, adeta eski dönemlere saygı durumu sergilemekte olan bir film. 1927 yılında sinemaya sesin gelmesiyle beraber kariyeri dibe vuran George Valentin’in hikâyesini anlatıyor.

Artist Filmi İzleyenler İçin Benzeri En Çok İzlenen Romantik Komedi Filmleri;

 • Masumiyet İntiharı (1999) - IMDb: 7.2
 • Ayrılık (2006)  - IMDb: 5.7
 • Gördüğüm En Güzel Kadın (2010) - IMDb: 7.1 

3. Barfi! Askın Dile İhtiyacı Yoktur (2012) IMDb: 8.1

en iyi romantik komedi filmleri

Küçük yaşta hem yetim hem de öksüz kalan ve aynı zamanda sağır-dilsiz olan Barfi, hayata pozitif bakan birisidir. Oldukça haylaz bir karaktere sahip olmasında dolayıda başına sürekli olarak belalar gelmektedir. Yaşadığı şehre yeni taşınan Grosh ile tanışınca daha önce hiç tatmadığı duyguları tatmaya başlar. Romantikliğin ve komedinin doruklarına ulaşan bu yapım, oldukça eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak.

Barfi Filmi Tarzında Hint Romantik Komedi Filmleri;

 • Fanaa (2006) - IMDb: 7.2
 • Kalbin Arzusu (2001) - IMDb: 8.1

2. Le Fabuleux Destin D'Amelie Poulain - Amelie (2001) IMDb: 8.3

en iyi romantik komedi filmleri

Fransız yapımı bir romantik komedi olan film Fransız yönetmen Jean-Pierre Jeunet tarafından çekilmiş bir filmdir. 5 dalda Oscar odayı olması ile de özellikle öne çıkan yapımlardan bir tanesidir. Amelie isminde genç ve güzel bir Fransız kadının hayatına odaklanan film de Amelie'nin başından geçen bir aşk hikayesi konu ediniyor.

Amelie Filmini İzleyenler İçin Benzeri Yabancı Romantik Komedi Filmleri;

 • Before Sunrise (1995) - IMDb: 8.1
 • Paris'te Gece Yarısı (2011) - IMDb: 7.7
 • İsimsiz Romantik (2010) - IMDb: 6.9

1. Senin Adın (2016) IMDb: 8.4

en iyi romantik komedi filmleri

Şehirden uzak bir yerde yaşayan ve taşradan nefret eden Mitsuha, şehirde yaşamak için her şeyi yapmaya hazır birisidir. Taki ise Tokyo’nun merkezinde yer alan okulda eğitim gören ve aynı zamanda burada bir kafede çalışarak hayatını devam ettirmektedir. Günlerden bir gün Mitsuha Taki gibi Taki ise Mitsuha gibi uyanır. Bu değişim aralıklarla devam eder ancak bir gün bağlantı kesilene kadar.

Senin Adın Filmi Tarzı En İyi Romantik Komedi Filmleri;

 • Kırmızı Kaplumbağa (2016) - IMDb: 7.5
 • Marnie Oradayken (2014) - IMDb: 7.7
 • Us and Them (2018) - IMDb: 7.3

Önerilen İçerik: En İyi Türk Romantik Komedi Filmleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2351
1030
166
98
55
32
303
16
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 5
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.