Sevgilinizle İzleyebileceğiniz En İyi 32 Netflix Aşk Dizisi

Sevgilinizle İzleyebileceğiniz En İyi 32 Netflix Aşk Dizisi
28.02.201915:21

Netflix’te yayınlanan birbirinden romantik aşk dizilerini sizler için bir araya getirdik. İşte en iyi Netflix aşk dizileri…

Haber güncelleme tarihi 24.02.2022 19:21

Netflix'te Sevgilinizle ya da Eşinizle İzleyebileceğiniz En İyi Aşk Dizileri

Netflix romantik-aşk dizileri, Netflix dizileri arasında en az Netflix aksiyon dizileri ve Netflix komedi dizileri kadar izlenme potansiyeline sahiptir. Bizler de sizler için Netflix platformuna giriş yaptık ve en çok izlenen, en çok beğenilen en iyi Netflix aşk dizilerini bu yabancı dizi listemizde bir araya getirdik.

Netflix aşk dizisi önerileri;

1. Love and Anarchy

Netflix Aşk Dizileri

2020’nin en eğlenceli netflix dizileri arasında olan Love and Anarchy evli bir danışman ve henüz çok genç bir bilişimci arasında yaşanan ilişkiyi konu ediniyor. Ufak bir oyunla başlayan flörtleşmeler devamında iki tarafında hayatına yön verecek yeni bir hikayeye dönüşecektir. Güzel bir netflix aşk dizisi arıyorsanız Love and Anarchy’i mutlaka izlemelisiniz.

TürKomediDramRomantik
IMDb7.3
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenLisa
Langseth
OyuncularBjorn
Mosten
Carla
Sehn
Gizem
Erdoğan

2. Start Up

Netflix Aşk Dizileri

Kore yapımı netflix dizisi olan Start Up hikayesinde teknoloji ile ilgilenen bir grup gencin hem bu alanda hem de aşk konusunda amansızca birbirleri ile yarışmaları konu edilmiştir. Başarıyı ve aşkı kazanmak isteyen gençler istediklerine ulaşabilecek midir?

TürDramRomantik
IMDb8.3
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenOh Choong
-hwan
OyuncularBae
Suzy
Nam Joo
-hyuk
Kim
Seon-ho

3. Sweet Magnolias

Netflix Aşk Dizileri

Uzun yıllardır yakın arkadaş olan Maddie, Helen ve Dana Sue’nin dostluklarını anamerkezinde anlatan dizi 3 arkadaşın aşk ve aile hayatına da mercek tutuyor. İlişkileri, aileleri ve kariyerleri konusunda birbirlerine danışan bu üç arkadaş sorunlar karşısında güç birliği yapmaya çalışıyorlar.

TürDramRomantik
IMDb7.4
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenSheryl J.
Anderson
OyuncularJoAnna
Garcia
Swisher
Brooke
Elliott
Heather
Headley

4. Bridgerton

Netflix Aşk Dizileri

İngiltere’de Regency dönemini anlatan dizide Bridgerton ailesi izleyiciye sunulmuştur. Bridgerton ailesi son derece zengindir ve lüks bir hayat yaşamaktadır. Meydana gelen bir skandal olayların fitilini ateşler

TürDramRomantik
IMDb7.4
Gösterim
Tarihi
2020
Yönetmen Sheree
Folkson
OyuncularJonathan
Bailey
Ruby
Barker
Harriet
Cains

5. Dash & Lily

Netflix Aşk Dizileri

Alaycı genç Dash ile mutlu olmaya çalışan Lily’nin hikayesinin anlatıldığı dizide kırmızı bir defter üzerinden iletişim kurulur. Defterin için mesajlar yazan bu iki genç birbirlerini görmeden tanımaya başlar. Defterde yazdıklarıyla birbirlerinin birçok yönünün benzediğini anlarlar.

TürKomediDramRomantik
IMDb7.5
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenFred
Savage
OyuncularAustin
Abrams
Midori
Francis
Dante
Brown

6. Most Beautiful Thing

Netflix Aşk Dizileri

Maria Luiza evli genç, muhafazakar bir kadındır. Kocası bir anda ortadan kaybolur. Kocasının ortadan kaybolmasının ardından muhafazakar genç kadın bir gece kulübü açar ve işletmeye başlar.

TürDramRomantik
IMDb7.9
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenCaito
Ortiz
OyuncularMaria
Casadevall
Pathy
Dejesus
Mel
Lisboa

7. If I Hadn't Met You

Netflix Aşk Dizileri

Genç adam ailesini trajik bir kazada kaybeder. Bunun üzüntüsüyle yaşayan adam bir anda başka evrenlere seyahat edebileceğini öğrenir ve ailesi kaybetmediği bir evren aramaya başlar.

TürFantastikDramRomantik
IMDb7.7
Gösterim
Tarihi
2018
YönetmenKiko Ruiz
Claverol
OyuncularPablo
Derqui
Andrea
Ros
Javier
Beltrán

8. Aşk 101

Netflix Aşk Dizileri

Netflix’in Türk yapım dizilerinden biri olan Aşk 101 hem senaryosu hem de oyuncu kadrosuyla dizi izleyicilerini hayli heyecanlandırdı. Dizide 5 kişilik haşare bir öğrenci grubu ergenlik ve aşk gibi ciddi sorunlarla uğraşırken bir yandan da okudukları liseden atılmamak için çabalıyorlar.

TürGençlikDramRomantik
IMDb7.6
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenMeriç
Acemi
OyuncularKubilay
Aka
Mert
Yazıcıoğlu
 Alina
Boz

9. Valeria

Netflix Aşk Dizileri

Bir süredir hem işinde hem de ilişkilerinde sorun yaşayan bir yazar her şeyi bir kenara bırakarak henüz kendilerini keşfetme çağında olan 3 arkadaşıyla takılmaya başlıyor. Renkli ve hareketli bir yapım olan Valeria dizisi, romantizm ve komedi unsurlarını bolca barındırıyor. 

TürKomediDramRomantik
IMDb6.1
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenMaria Lopez
Castano
OyuncularPaula
Malia
Silma
Lopez
Diana
Gomez

10. Extraordinary You

Netflix Aşk Dizileri

Netflix kore dizileri arasında yer alan Extraordinary You klasik aşk hikayesinin yanı sıra içinizi ısıtacak bir senaryoyla geliyor. Lise öğrencileri arasında yaşanan aşk hikayelerini konu edinin dizide ana karakterimiz yaşadığı hayal dünyasından çıkarak gerçek duyguları keşfetmeye başlayacaktır.

TürKomediRomantik
IMDb7.9
Gösterim
Tarihi
2018
YönetmenKim Sang
-hyeob
OyuncularKim Hye
-yoon
RowoonLee Jae
-wook

11. Crazy Ex Girlfriend

Netflix Aşk Dizileri

Uzun zaman önce kendisini terk eden Josh için planlar kuran ve onu kazanmak isteyen Rebecca planı dahilinde yaşadığı şehri değiştirecek ve Josh’un başına bela olmaya gidecektir. Komedi dolu bu aşk dizisinde akıllı bir avukat olan Rebecca’nın aşk için verdiği çabaları izleyeceğiz.

TürKomediAşk
IMDb7.8
Gösterim
Tarihi
2015
YönetmenRachel
Bloom
OyuncularRachel
Bloom
Vincent
Rodriguez
Santino
Fontana

12. Elite

Netflix Aşk Dizileri

İspanya’nın en lüks okullarından birinde okumaya başlayan 3 gettolu genç yeni arkadaşları ile anlaşmakta ve birlikte olmakta zorluk yaşayacaklardır. Ancak yine de aralarındaki aşk günü gelince ortaya çıkacaktır. Bir de üstüne işlenen gizemli bir cinayet gruplar arasındaki bağları iyice gevşetecektir.

TürSuçGençlikAşk
IMDb7.6
Gösterim
Tarihi
2018
YönetmenCarlos
Montero
OyuncularDanna
Paola
Itzan
Escamilla
Miguel
Bernardeau

13. Sex Education

Netflix Aşk Dizileri

Öz güven eksikliği yaşayan genç Otis, ilişkilerden korksa da cinsel terapist olan annesi sayesinde konu hakkında tüm bilgilere sahiptir. Bir gün hoşlandığı kız Maeve tarafından okulda seks kliniği açma fikriyle karşılaşan Otis, yavaş yavaş kendini bulacak ve öz güvenini arttıracaktır.

TürKomediGençlikAşk
IMDb8.3
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenLaurie
Nunn
OyuncularAsa
Butterfield
Ncuti
Gatwa
Emma
Mackey

14. Outlander

Netflix Aşk Dizileri

Kitaptan uyarlanan diziler arasında yer alan Outlander, Spartacus ve Da Vinci’nin şifresi gibi dizilerin yapımcı kanalı Starz’a ait bir yapım. Netflix’te aşk dizileri arasında da izlenebilen yapımın konusu ise, 1945 yılında geçmektedir. Fantastik hikayeleri içerisinde barındıran Outlander, eski savaş hemşiresi Claire Randall’ın balayı sırasında tarihi bir taşa dokunmasını ve sonrasında kendisini 1940’lı yıllarda baskıcı bir İskoçya topraklarında bulur. Artık iki zamanda kendisine ait bir hayat vardır ve seçim yapması gerekecektir.

TürBilimkurguFantastikRomantik
IMDb8.4
Gösterim
Tarihi
2014
YönetmenRonald
D. Moore
OyuncularCaitriona
Balfe
Sam
Heughan
Sophie
Skelton

15. Jane The Virgin

Netflix Aşk Dizileri

Netflix aşk dizileri arasında belki de Venezuella yapımlı izleyeceğiniz ilk yapım Jane The Virgin olacaktır. Son yılların en çok izlenen Pembe dizileri arasında gösterilen bu yapım, hiç beklemediği anda hamile kaldığını öğrenen çalışkan, inançlı ve oldukça bilgili bir kızın yaşantısını ele alıyor. Ancak Jane’nin hamileliği ile ilgili büyük bir sorun vardır. Kendisi bakiredir yani daha önce hiç cinsel ilişki yaşamamıştır.

TürKomediDramRomantik
IMDb7.8
Gösterim
Tarihi
2014
YönetmenJennie
Snyder
OyuncularGina
Rodriguez
Justin
Baldoni
Andrea
Navedo

16. Virgin River

Netflix Aşk Dizileri

Romantik ve Dram türünü iç içe barındıran enfes bir aşk dizisi arayanlar için Virgin River, Netflix’te sizleri bekliyor. Uzun zamandır reklamı yapılan ve ilk sezonuyla büyük başarılar elde eden yapım, daha sakin bir hayat sürmek için kalabalıktan uzak Kaliforniya kasabasına taşınan Melinda Monroe’nin hikayesine odaklanıyor. Robyn Carr'ın yazdığı 20 romandan esinlenen Virgin River, yeni bir sayfa açmaya karar veren ancak bunun hiç te kolay olmadığını sonradan keşfeden Melinda ile izleyici arasında güzel bir kuracaktır.

TürDramRomantik
IMDb7.5
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenSue
Tenney
OyuncularAlexandra
Breckenridge
Martin
Henderson
Colin
Lawrence

17. You Me Her

Netflix Aşk Dizileri

Netflix’in romantik komedi türünde 2016 yılında izleyicisiyle buluşturduğu You Me her, konusu ile oldukça dikkat çeken bir yapım. Dizide, evli bir çiftin başka bir kadınla "polyamory" ilişki yaşaması izleyiciye aktarırken, bu durumu komedi unsurlarıyla mükemmel şekilde işliyor. Dizinin konusunu biraz daha açmak gerekirse, dizide evli olan ve eşini çok seven aynı zamanda başka birinden de hoşlanan kahramanımızın hikayeleri anlatılmaktadır.

TürKomediDramRomantik
IMDb7.0
Gösterim
Tarihi
2016
YönetmenJohn
Scott
Shepherd
OyuncularGreg
Poehler
Rachel
Blanchard
Priscilla
Faia

18. Luna Nera

Netflix Aşk Dizileri

Netflix’in 2020 yılında izleyicilerle buluşturduğu Luna Nera dizisi, dram ve fantastik türünün yanı sıra içerisinde romantik bir aşk hikayesiyle de izleyenleri kendisine bağlayabiliyor… Dizi, 17. yüzyılda İtalya’da yaşayan genç bir kız, cadılardan oluşan bir ailenin üyesi olduğunu öğrenecek. Erkek arkadaşının babası ise bir cadı olduğu için onun peşine düşecek.

TürFantastikDram
IMDb5.5
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenFrancesca
Manieri
OyuncularAntonia
Fotaras
Giorgio
Belli
Gloria
Carovana

19. Crash Landing You

Netflix Aşk Dizileri

Netflix’te Kore dizileri oldukça popüler. Hepimiz bunu biliyoruz. Popülerliğini sonuna kadar hak eden yapımlar arasında en dikkat çekenlerden bir tanesi de Crash Landing On You… Netflix’te aşk dizisi arayanların hayran kalacağı yapımda, Zengin ve Güney Koreli kadın Yoon Se Ri, yaşadığı bir yamaç paraşütü kazası sonrasında Kuzey Kore’ye inmek zorunda kaldır. Hayatı büyük tehlikede olan Yoon’un saklanmasına burada bir asker yardım etmeye başlar. Bu ikilinin birbirine aşık olması çok uzun sürmeyecektir ancak iki ülkenin düşmanlığı göz önüne alındığında ise işleri hiç kolay olmayacaktır.

TürKomediRomantik
IMDb8.9
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenJung Hyo
Lee
OyuncularHyun
Bin
Son
Ye-jin
Seo
Ji-Hye

20. On My Block

Netflix Aşk Dizileri

Netflix orijinal dizi içerikleri listesine 2018 yılında katılan ve günümüzde 3. sezonunu tamamlayan On My Block, romantik, komedi ve aşk türünde dizi arayanların kesinlikle izlemesi gereken bir yapım. Dizi, Los Angeles'ta zor şartlarda büyümenin zorluklarıyla uğraşan, farklı karakterlerdeki ergenlerin oluşturduğu bir arkadaş grubunu anlatıyor.

TürKomediDram
IMDb8.1
Gösterim
Tarihi
2018
YönetmenEddie
Gonzalez
OyuncularDiego
Tinoco
Sierra
Capri
Jason
Genao

21. My Secret Terrius

Netflix Aşk Dizileri

2018 yılında ilk kez yayınlamasına rağmen günümüzde bir anda popüler olan My Secret Terrius, Netflix’te en çok izlenen yabancı diziler arasında… Aşk, komedi ve dram üçlemesini bir arada işleyen Yapım, başarısız bir operasyonun ardından bütün işlerini geride bırakmış gizli bir servis ajanının hikayesine odaklanır. Bir gün komşusu ölür ancak bu ölüm oldukça gizemlidir. Gizli servis ajanımız ise bu cinayetin peşine düşer. Dizide koronavirüs salgını konusunun işlemesi, diziyi bir anda Netflix’te en popüler diziler arasına girmesine neden oldu.

TürKomediDramRomantik
IMDb7.2
Gösterim
Tarihi
2018
YönetmenSanghun
Park
OyuncularSo Ji
-seob
In-sun
Jung
Kang Ki
-Young

22. My Secret Romance

Netflix Aşk Dizileri

2017 yılında ekranlara gelmiş ve tamamlanmış My Secret Romance, Netflix Kore dizi önerileri arasında da yer kesinlikle fırsat vermeniz gereken eserlerden… Cha Jin-Wook (Sung Hoon) çok zengin bir ailenin evladıdır ve ailesinin büyük bir şirketi vardır. Cha Jin-Wook hayatında sadece kısa süreli bir kız arkadaş ister ancak Lee Yoo-Mi ile tanıştığında bütün işler değişir.

TürKomediRomantik
IMDb7.1
Gösterim
Tarihi
2017
YönetmenKang
Cheol-woo
OyuncularJi-eun
Song
Sung
Hoon
Jae-young
Kim

23. Love Alarm (Aşk Alarmı)

Netflix Aşk Dizileri

Günümüze ışık tutan bir aşk hikayesi… Netflix platformunda popüler içerikler arasında yer alan Love Alarm’ın konusu, yakınlardaki biri ondan hoşlandığında kişiye haber veren bir uygulamanın olduğu bir dünyada Kim Jojo’nun aşkı ve genç yaşta yaşadığı problemlerdir.

TürDramRomantik
IMDb7.5
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenLee Na
-Jeong
OyuncularKim So
-Hyun
Song
Kang
Ga-ram
Jung

24. The Innocents (Masumlar)

Netflix Aşk Dizileri

Netflix’te yayınlanan en başarılı aşk dizileri arasında yer alan dizide Harry ve June, ergenlik çağında iki gençtir. Ailelerin baskısından sıkılan bu iki genç çareyi evden kaçmakta bulmaktadır. Çok büyük heyecanla çıktıkları yola, beklenmedik olumsuzluklarda karşılaşırlar. Yola çıktıkları süre zarfından başlarına gelen olaylar gençlerin bilmedikleri güçlerinin keşfetmelerine imkan sağlar.

TürFantastikDram
IMDb6.3
Gösterim
Tarihi
2018
YönetmenSimon
Duric
OyuncularSorcha
Groundsell
Percelle
Ascott
Sam
Hazeldine

25. She's Gotta Have It

Netflix Aşk Dizileri

Brooklyn’de yaşayan "Nola Darling" siyahi bir kadının iş ve arkadaş ortamı ile birlikte farklı karakterlere sahip üç adamla ilişkisini anlatır. İyi niyetli ve oldukça kibar bir yapıya sahip olan Greer Childs isimli takıntıları olan bir model ve henüz yeteri derecede olgunlaşmamış, motor ağızlı Mars Blackmon… Nola'ya aşık olan bu üç adam onu cezbetmek için her şeyi yapsa da özgürlüğüne düşkün olan Nola hepsini reddeder. 

TürKomediDramRomantik
IMDb6.7
Gösterim
Tarihi
2017
YönetmenSpike
Lee
OyuncularDeWanda
Wise
Anthony
Ramos
Cleo
Anthony

26. Friends from College

Netflix Aşk Dizileri

Netflix aşk dizilerinden bir tanesi olan Friends from College, sıkı dost olan üniversite arkadaşları Ethan, Lisa, Sam, Nick, Max ve Marianne mezun olduktan yirmi yıl sonra tekrardan bir araya gelmelerini konu edinir. Ortalama 40’lı yaşlara gelen grup üyeleri, geçmişte yaşanan süreçlerin ardından yetişkin hayatın verdiği dengeli ve eğlenceli hayatı keşfederler. Aradan geçen uzun yılların aşkı çok daha kolay yürütülebilen bir şey olduğu gerçeğini ortaya çıkarır. 2017 yılından itibaren Netflix’te yayınlanan bu aşk dizisi gerçekten iyi bir tercih olacaktır.

TürKomedi
IMDb6.8
Gösterim
Tarihi
2017
YönetmenNicholas
Stoller
OyuncularCobie
Smulders
Keegan-
Michael Key
Fred
Savage

27. Plan Coeur (Aşk Planı)

Netflix Aşk Dizileri

Netflix platformunda yer alan ve bir Fransız aşk dizisi olan Plan Coeur (Aşk Planı), başkent Paris’te yaşan Elsa’nın hikayesini izleyiciye yansıtmaktadır. Elsa eski sevgilisini bir türlü unutamamaktadır. Bu durumdan şikayetçi olan yakın arkadaşları Elsa’ya, mutlu olması ve hayatına devam etmesi için erkek escort tutarlar. Bu plan hiç beklenmedik şekilde ilişkinin ilerlemesine ve iyi şeylere gebe olur… 2018 yılında ABD’de yayınlanmaya başlayan dizi, sevgililerle izlenebilecek oldukça güzel bir yapım…

TürKomediDram
IMDb7.5
Gösterim
Tarihi
2018
YönetmenNoémie
Saglio
OyuncularZita
Hanrot
Sabrina
Ouazani
Joséphine
Draï

28. Love

Netflix Aşk Dizileri

Baş rollerini Rust ve Gillian Jacobs'ın üstlendiği Love dizi; Gus ve Mickey'nin aşk, samimiyet, bağlılık gibi görmezden geldikleri kavramları keşfetmelerini anlatıyor. Dizi, başarılı bir romantik komedi uyarlaması. İnce esprileri, ikili ilişkiler üzerine nokta atışı tespitleri ve Judd Apatow’un başarılı oyunculuğuyla, türün sevenleri için tavsiye edilebilecek bir yapım.

TürKomediDramRomantik
IMDb7.7
Gösterim
Tarihi
2016
YönetmenJudd
Apatow
OyuncularGillian
Jacobs
Paul
Rust
Claudia
O'Doherty

29. Las Chicas Del Cable (Kablo Kızları)

Netflix Aşk Dizileri

İspanyol dizileri listesinde en çok izlenen yapımlardan bir tanesi ile karşınızdayız. Konusu ile oldukça ilgi çekici bir yapım olan Las chicas del cable (Kablo Kızları) dizisi, 4 farklı kadına odaklanmaktadır. Bu 4 kadınımız, İspanya’nın 1920’lerdeki tek telefon şirketinde operatörlük yapmak için yola çıkar. Bu işte çalışmak ve gelişmek için ülkenin başkenti Madrid’e taşınmaları gerekmektedir. Burada kıskançlık, haset, ihanet ve dostluk birbirine karışan başlıca duygular olacaktır. 

TürTarihiDramRomantik
IMDb7.8
Gösterim
Tarihi
2017
YönetmenGema R.
Neira
OyuncularBlanca
Suárez
Yon
González
Maggie
Civantos

30. You

Netflix Aşk Dizileri

Netflix orijinal yapımlarından bir diğeri de You dizisi, platformda yer alan en başarılı suç, dram ve gizem türünde bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. Netflix orijinal içeriklerinden bir tanesi olan You dizisinin konusunda, zeki bir kişi, olan ve New York’ta yaşayan Joe ve onun çalıştığı kitapçıya gelen Beck’in hikayesini anlatmaktadır.

TürGerilimDram
IMDb7.9
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenGreg
Berlanti
OyuncularPenn
Badgley
Elizabeth
Lail
Ambyr
Childers

31. Romance is a Bonus Book

Netflix Aşk Dizileri

Kore yapımı Romantik Komedi dizi önerileri arasında izleyenlerin beğenisinin kazanan Romance is a Bonus Book, dizide dahi bir yazar olan Cha Eun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Bir yayıncılık şirketinin en genç baş editörüdür. Bir zamanlar mesleğinde oldukça ünlü bir yazar olan günümüzde ise eski popülerliğini kaybetmiştir ve beş parasız bir işsizdir. Başarılı bir kariyerden sonra fazla gelir. Bu yüzden bir türlü bir işe giremez. Son yılların en başarılı aşk dizilerinden olan Romance is a Bonus Book, Netflix’te izleyebileceğiniz en güzel aşk yapımları arasındadır.

TürDramRomantik
IMDb8.0
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenJung
Hyun-jung
OyuncularLee
Jong-Suk
Lee Na
-young
Jung
Yoo-jin

32. Lovesick

Netflix Aşk Dizileri

2014 yılında İngiliz kanallarında yayınlanan Scrotal Recall isminden yayınlanan dizi, 2015 yılında Netflix tarafından satın alındı ve bünyesine katıldı. Diziyi satın alan Netflix aynı zamanda dizinin adını da Lovestick yaptı.

Dizide, (Johnny Flynn), dizinin ilk bölümünde cinsel yolla bulaşan ve tedavisi kolay olan hastalıklardan klamidyayı kaptığını öğreniyor. Nasıl kaptığına dair fikri olmasa da doktoru bu zamana kadar beraber olduğu kişileri durumdan haberdar etmesini söyleyince o da bunu yerine getirmeye karar veriyor. Her bölümü komedi ve aşk dolu olan bu yapımı zevkle izleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

TürKomedi
IMDb8.1
Gösterim
Tarihi
2014
YönetmenTom
Edge
OyuncularJohnny
Flynn
Antonia
Thomas
Daniel
Ings
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
618
1785
669
618
323
615
309
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.