Komedi Dizileri 2022 - Yerli ve Yabancı 33 Komedi Önerisi

Komedi Dizileri 2022 - Yerli ve Yabancı 33 Komedi Önerisi
29.02.202015:16

Türkiye'de en çok izlenen yerli ve yabancı komedi dizilerini listeledik. İçeriğimizde IMDb puanı yüksek komedi dolu en iyi dizileri bulacaksınız.

Haber güncelleme tarihi 23.03.2022 12:44

Gelmiş Geçmiş En İyi ve En Yeni Komedi Dizileri

Muhteşem senaryosu ve oyuncu kadrosuyla öne çıkan en iyi komedi dizilerini sizler için listeledik. Efsane replikleri ve akıllara kazınan sahneleriyle kahkaha tufanına yakalanacağınız en güzel komedi dizilerini bu listemizde bulabilirsiniz... İşte yabancı dizi kategorisinde tüm zamanların en iyi ve en çok izlenen komedi dizi önerileri...

Komedi Dizileri;

1. As If (Gibi)

Komedi Dizileri

Başarılı komedyen Feyyaz Yiğit'in başrolünde yer aldığı bu komedi dizisinde Yılmaz ve İlkkan isimli iki yakın arkadaşın maceralarını izliyoruz. İkili diyalogları sırasında sürekli güldüren bu çift her ne olursa olsun başlarını belaya sokmayı başararak efsane bir komedi sunuyorlar.

TürKomediRomantikMacera
IMDb8.9
Gösterim
Tarihi
2021
YönetmenÖmer
Sinir
OyuncularFeyyaz
Yiğit
Kıvanç
Kılıç
Ahmet
Kürşat
Öcalan

2. Harlem

Komedi Dizileri

Amazon Original yapımı en iyi komedi dizilerinden biri olan Harlem'de 20'li yaşlarda üniversiteden henüz mezun olan 4 genç kızın hikayesini konu ediniyor. İnsan ilişkileri ve kültürel farklılıklara rağmen hayata tutunmaya çalışan bu 4 genç kız komedi dolu maceraları ile izleyicilere muhteşem bir keyif sunuyor.

TürKomedi
IMDb7.0
Gösterim
Tarihi
2021
YönetmenTracy
Oliver
OyuncularMeagan
Good
Grace
Byers
Jerrie
Johnson

3. Doğu

Komedi Dizileri

Son yılların gözde komedyenlerinden biri olan Doğu Demirkol'un kendi projesi olan bu dizide hayalleri peşinden koşan genç bir adamı izliyoruz. Etrafındaki kimse tarafından destek göremeyen Doğu'nun en büyük hayali ünlü bir komedyen olmaktır. Doğu ise hiçkimseyi umursamadan bu hayalinin peşinden koşmaya devam edecektir.

TürKomedi
IMDb7.4
Gösterim
Tarihi
2021
YönetmenÖmer
Sinir
OyuncularDoğu
Demirkol
Evliya
Aykan
Banu
Fotocan

4. The Flight Attendant (Uçuş Görevlisi)

Komedi Dizileri

Uçuş görevlisi olarak çalışan genç kadın Cassandra Bowden Dubai’de otel odasında uyandığında kendini korkunç bir durumda bulur. Bir ceset olan Cassandra olanlara anlam veremez. Polisi aramaktan korkan kadın hiçbir şey olmamış gibi davranmaya çalışır. Hayatına kaldığı yerden devam eden Cassandra, New York’a gittiğinde bir FBI ajanı ile karşılaşır. Olanları hatırlamaya çalışan Cassandra katil olduğundan şüphelenir.

TürKomediGerilim
IMDb7.2
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenSteve
Yockey
OyuncularKaley
Cuoco
Michiel
Huisman
Zosia
Mamet

5. Emily in Paris

Komedi Dizileri

Şikago’da yaşayan genç kadın Emily bir şirkette pazarlama yöneticisidir. Hiç beklemediği bir anda hayat standartlarını yükseltecek bir fırsat yakalar. Kariyeri için çok önemli olan bu iş fırsatını geri çevirmeyen Emily, Paris’e taşınır. Yeni işine adapte olmaya çalışan Emily bir yandan da ilişkisini, ailesini ve arkadaşlarını idare etmeye çalışır.

TürKomediDram
IMDb7.1
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenDarren
Star
OyuncularLily
Collins
Philippine
Leroy
-Beaulieu
Lucas
Bravo

6. The Great

Komedi Dizileri

Dizi- film izleme siteleri arasında yer alan Hulu'nun 2020 yılında kullanıcılarına sunduğu son derece etkileyici bir yapım "The Great dizisi" ile listemize devam ediyoruz. 17. yüzyılda Avusturya’da yaşayan genç kadın bir Rus imparatoru ile evlenir. Bu evlilik genç kadını mutluluğu ve Rusya’nın geleceği arasında seçim yapmaya zorlar. Dizi Rus İmparatoriçesi Katerina’nın hayatını konu almıştır.

TürKomediTarihiBiyografi
IMDb8.1
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenTony
McNamara
OyuncularElle
Fanning
Phoebe
Fox
Sebastian
de Souza

7. Love Life (Aşk Hayatı)

Komedi Dizileri

İnsanların hayatlarının aşkını bulma sürecinde yaşadıkları olayları konu alan dizi 10 bölümden oluşmaktadır. Her bölümde farklı bir kişinin ilk aşkından son aşkına kadar olan süreçte neler yaşadığını anlatmaktadır.

TürKomediRomantik
IMDb7.5
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenSam
Boyd
OyuncularZoe
Chao
Anna
Kendrick
Peter
Vack

8. Upload

Komedi Dizileri

27 yaşındaki Nathan geçirdiği bir trafik kazası sonucu hastaneye kaldırılır. Kendisine iki seçenek sunulan Nathan ya ameliyat olacak ya da vücudu upload yani yüklenme yapılarak geliştirilecek. Nathan yüklenme fikrine sıcak yaklaşmasa da kız arkadaşının ısrarı sonrasında gerçek hayata veda ederek LakeView isimli cennete aktarılır.

TürKomediBilimkurguGizem
IMDb8.0
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenGreg
Daniels
OyuncularRobbie
Amell
Andy
Allo
Zainab
Johnson

9. Doom Patrol

Komedi Dizileri

Dizi, Elasti-Girl, Crazy Jane, Robotman, Negative Man ve Niles Caulder’ın hikayelerini konu almaktadır. Doom Patrol’un üyesi olan insanlar doğaüstü yetenekler kazandıran korkunç kazalar geçirmiştir. Bu kazalardan bazıları çeşitli görüntü bozukluklarına ve yaralara sebep oldu. Çeşitli eziyetlere maruz kalan ekip üyeleri Şef sayesinde bir araya gelerek yaşanan tuhaf olayları araştırmaya ve dünyayı korumaya başlarlar.

TürKomediFantastikAksiyon
IMDb7.9
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenJeremy
Carver
OyuncularDiane
Guerrero
April
Bowlby
Joivan
Wade

10. Dead to Me

Komedi Dizileri

Dead to Me dizisi, Jen adındaki genç bir kadının hikayesini konu almıştır. Kara mizah anlayışına sahip olan Jen’in öfke problemi vardır. Genç yaşında dul kalan Jen’in kocası cinayete kurban gitmiştir. Kocasının ölümünü atlatamayan Jen’in hayatı kendisinden tamamen farklı bir kadınla tanıştığında bambaşka bir hal alır.

TürKomediDramGerilim
IMDb8.0
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenLiz
Feldman
OyuncularChristina
Applegate
Linda
Cardellini
James
Marsden

11. The Boys

Komedi Dizileri

The Boys dizisi, süper kahramanların güçlerini kötüye kullandığı bir evrende geçmektedir. Kendilerini dünyayı ve kanunu korumaya adayan The Boys adı altında toplanan bir grup insan, kötü süper kahramanları ortadan kaldırmak için el ele verirler.

TürKomediBilimkurguAksiyon
IMDb8.7
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenEric
Kripke
OyuncularKarl
Urban
Jack
Quaid
Antony
Starr

12. Home for Christmas

Komedi Dizileri

Bekar kadın Johanne 30 yaşındadır. Çevresindeki insanlar tarafından sürekli ilişkisi hakkında yorumlar alan Johanne artık bu konulardan konuşmaktan sıkılmıştır. Buna bir son vermek isteyen Johanne Noel’de eve götüreceği bir partner bulmak için harekete geçer. Acaba Johanne kendisini sevebilecek bir eş bulabilecek midir?

TürKomediDram
IMDb7.7
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenAnna
Gutto
OyuncularIda Elise
Broch
Arthur
Hakalahti
Hege
Schøyen

13. Derry Girls

Komedi Dizileri

1990’lı yılların başlarında geçen Derry Girls dizisi bir grup arkadaşın hikayesini konu almıştır. Katolik ve Protestanlar arasında sorunların yaşandığı bu dönemde Orla, Clare, Michelle, James ve Erin bir Katolik lisesinde okumaktadır. Siyasi çatışmaların ortasında kalan gençler sorunlarla başa çıkmak zorunda kalır.

TürKomedi
IMDb8.4
Gösterim
Tarihi
2018
YönetmenLisa
McGee
OyuncularSaoirse
-Monica
Jackson
Nicola
Coughlan
Louisa
Harland

14. Avenue 5

Komedi Dizileri

Komedi ve bilim kurguyu bir araya getiren başarılı dizi günümüzden 40 yıl sonrasında geçen hikayesiyle dikkat çekmektedir. Uzayda gezintiye çıkan insanlar farklı gezegenlere gidebilmek için uzay gemileriyle bir turizm yolculuğuna çıkarlar. Bu uzay gemilerinden birinin kaptanı olan Ryan Clark bir yolculuk sırasında rotadan sapınca hem korkunç hem de komedi dolu olaylar yaşanır. Dizinin yönetmenliğini Armando Iannucci yapmıştır.

TürKomediBilimkurguMacera
IMDb6.0
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenArmando
Iannucci
OyuncularHugh
Laurie
Josh
Gad
Zach
Woods

15. Seksenler

Komedi Dizileri

Türk insanının özlemle hatırladığı o güzel günlerin yani 1980’li yılların anlatıldığı güzel bir sit-com dizisi olan Seksenler’in yönetmenliğini Murat Aras yapmıştır. 80’li yıllarda yaşanan sosyal hayatı ve aile ilişkilerini anlatan dizinin oyuncu kadrosunda Rasim Öztekin ve Şoray Uzun gibi isimler yer almıştır.

TürKomediAile
IMDb7.0
Gösterim
Tarihi
2012
YönetmenMurat
Aras
OyuncularRasim ÖztekinÖzlem
Türkad
Şoray
Uzun

16. I Am Not Okay With This

Komedi Dizileri

Netflix mini dizileri listesinde de yer alan son yılların en iyi yapımı... Henüz 15 yaşında olan Sydney telekinetik güçlerinin olduğunu fark eder ve bu güçlerini hayatını yola koymak üzere kullanır. Arkadaş ve aile çevresinde ufak sıkıntılar yaşayan Sydney güçleri sayesinde macera ve komedi dolu olayların içerisine atılacaklardır. Jonathan Entwistle Christy Hall’ın yönetmenliğini yaptığı I AM Not Okay With This’in başrolünde Sophia Lillis rol almıştır.

TürKomediFantastikMacera
IMDb7.9
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenJonathan
Entwistle
OyuncularSophia
Lillis
Wyatt
Oleff
Sofia
Bryant

17. Good Girls (İyi Kızlar)

Komedi Dizileri

Hayatın acımasız yüzünü tadan 3 yakın arkadaş Beth, Ruby ve Annie ay sonunu bile zor getirirken bu şartlar altında en sonunda bir soygun yapmayı düşünürler. Beraber bir süpermarketi soyan 3 kadından biri market müdürüne gözükünce işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Netflix dizileri arasında da karşınıza çıkan yapımı, komedi dizileri türünde mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz.

TürKomediDram
IMDb7.9
Gösterim
Tarihi
2018
YönetmenJenna
Bans
OyuncularChristina
Hendricks
RettaMae
Whitman

18. Married With Children (Evli ve Çocuklu)

Komedi Dizileri

Amerikan yapımı sit-com dizisi olan "Evli ve Çocuklu" alt tabakadan bir ailenin başına gelen olayları ve komedi dolu hikayeler bu dizide anlatılmıştır. 11 sezon boyunca yayınlanan Evli ve Çocuklu’nun Türkiye uyarlaması da çekilmiştir. Dizide ana karakter olan Al Bundy’nin muhteşem oyunculuk performansıyla akıllara kazınmıştır. Dizinin oyuncu kadrosunda Ed O’Neill, Katey Sagal ve Christina Applegate rol almıştır.

TürKomedi
IMDb8.0
Gösterim
Tarihi
1987
YönetmenRon
Leavitt
OyuncularEd
O'Neill
Christina
Applegate
Katey
Sagal

19. Orange Is The New Black

Komedi Dizileri

Hapishane dizileri içerisinde oldukça özgün bir dizi... Başarılı yönetmen Jenji Kohan’ın eseri olan dizi Orange IS The New Black’in oyuncu kadrosunda Taylor Schilling, Natasha Lyonne ve Laura Prepon rol almıştır. Hayatının en güzel günlerini yaşamakta olan Piper Chapman işlediği bir suç yüzünden hapishaneye düşer. Genç kadın ilk başlarda bu durumu bir hayli yadırgayıp sorgulasa da hapishanede kuracağı dostluklar onu yeniden hayata döndürecektir. Komedi dolu hikayesiyle öne çıkan dizi 7 sezon boyunca devam etmiştir.

TürKomediDram
IMDb8.1
Gösterim
Tarihi
2013
YönetmenJenji
Kohan
OyuncularTaylor
Schilling
Natasha
Lyonne
Kate
Mulgrew

20. The Big Bang Theory (Big Bang Teorisi)

Komedi Dizileri

Mutlaka izlenmesi gereken yabancı diziler listesinde de sizlerle buluşturduğumuz harika bir yapım... The Big Bang Theory dizisinde, birlikte yaşayan iki asosyal araştırma görevlisi ile karşı komşuları güzel garson kız Sheldon arasında geçen hikaye anlatılmıştır.

TürKomedi
IMDb8.1
Gösterim
Tarihi
2007
YönetmenChuck
Lorre
OyuncularJim
Parsons
Johnny
Galecki
Kaley
Cuoco

21. The Good Place

Komedi Dizileri

Başrollerinde Kristen Bell, Ted Danson ve Jameela Jamil’in yer aldığı komedi dizisi öldükten sonra anormal bir şekilde kendini The Good Place adlı bir yerde bulan Eleanor’un orada yaşadığı maceraları anlatmaktadır. Kasabaya gelen Eleanor dünyada olduğu gibi burada da her yeri karıştıracak ve komedi dolu maceralara atılacaktır.

TürKomediMacera
IMDb8.2
Gösterim
Tarihi
2016
YönetmenMichael
Schur
OyuncularKristen
Bell
Ted
Danson
William
Jackson
Harper

22. Sex Education

Komedi Dizileri

Laurie Nunn’un 2019 yılına damgasını vuran Sex Education dizisi lise çağlarında olan ve ergenlik sıkıntılarıyla uğraşana bir grup gencin hayatlarını konu edinmiştir. Dizinin ana karakterlerinden Otis içine kapanık ve asosyal gibi görünen biridir. Ancak hayatı Maeve isimli sıra dışı kız ile tanışınca değişir. Komedi ve dram dolu sahneleriyle etkileyici bir senaryoya sahip olan dizinin başrollerinde Asa Butterfield ve Emma Mackey rol almıştır.

TürKomediDram
IMDb8.3
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenLaurie
Nunn
OyuncularAsa
Butterfield
Gillian
Anderson
Emma
Mackey

23. Schitt’s Creek

Komedi Dizileri

Eugene Levy’nin hem yönetmenlik hemde oyunculuk yaptığı komedi dizisi Schitt’s Creek ellerinde ne varsa bir anda kaybeden zengin bir aileyi ana merkezine almıştır. Ekonomik olarak büyük bir çöküş içerisine giren Rose ailesi ellerinde son kalan Schitt kasabasında yeniden hayata tutunmaya çalışırlar. Eski hayatlarına yeniden kavuşabilmek için kasabayı cazibeli bir hale getirmeye çalışan aile komedi dolu maceralara atılırlar.

TürKomedi
IMDb8.3
Gösterim
Tarihi
2015
YönetmenEugene
Levy
OyuncularEugene
Levy
Catherine
O'Hara
Dan
Levy

24. Brooklyn Nine Nine

Komedi Dizileri

New York City’nin en iyi ve komik dedektiflerini izlediğimiz dizide karakterlerimizin başına hiç umulmadık işler açılır. Komedi ve polisiyenin bir arada bulunduğu dizinin oyuncu kadrosunda Andy Samberg, Andre Braugher ve Melissa Fumero rol almıştır.

TürKomediPolisiye
IMDb8.4
Gösterim
Tarihi
2013
YönetmenDan
Goor
OyuncularAndy
Samberg
Andre
Braugher
Melissa
Fumero

25. Modern Family (Modern Aile)

Komedi Dizileri

Komedi ve aile dramasının mükemmel bir senaryoyla anlatıldığı dizide kendinden yaşça küçük eşinin oğluna babalık yapmaya çalışan bir adamın birbirinden dertli üç çocuğu olan kızı ve eşcinsel oğlu ile birlikte modern bir aile olma çabaları anlatılmıştır. Hayli karışık bir oyuncu kadrosu olan dizide Ed o’Neil, Julia Bowen ve Ty Burrell rol almıştır. 11 sezon boyunca yayınlanan dizinin yönetmenliğini ise Steven Levitan ile Christopher Lloyd üstlenmiştir.

TürKomediAile
IMDb8.4
Gösterim
Tarihi
2009
YönetmenSteven
Levitan
OyuncularEd
O'Neill
Julie
Bowen
Ty
Burrell

26. Silicon Valley (Silikon Vadisi)

Komedi Dizileri

1980’li yıllarda silikon vadisinde çalışan bir bilgisayar programcısı Richard ve arkadaşlarının kara-komedi dolu hikayeleri dizinin konusu olmuştur. 5 arkadaşı ile birlikte maceradan maceraya atılan Richard içine kapanık ve asosyal bir karaktere sahiptir. Beş arkadaş bu teknoloji dünyasının merkezinde başarıya ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

TürKomedi
IMDb8.5
Gösterim
Tarihi
2014
YönetmenMike
Judge
OyuncularThomas
Middleditch
T.J. MillerJosh
Brener

27. İşler Güçler

Komedi Dizileri

Türk dizi ve sinema dünyasına damga vuran Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerinde yer aldığı Türk komedi dizisinde Sadi Celil Cengiz de rol almıştır. Üç yakın arkadaşın sinema dünyasında tanınmak için verdiği komedi dolu mücadeleleri anlatan dizide karakterlerin günlük yaşamları ve aşk hayatları da anlatılmıştır. Dizinin yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir otururken dizi en iyi Türk komedi dizilerinden biri olmayı başarmıştır.

TürKomedi
IMDb8.6
Gösterim
Tarihi
2012
YönetmenSelçuk
Aydemir
OyuncularAhmet
Kural
Murat
Cemcir
Sadi Celil
Cengiz

28. Parks and Recreation (Park ve Bahçeler)

Komedi Dizileri

Ünlü Yönetmen Michael Schur’un en iyi yapımlarından biri olan Parks and Recreation’un oyuncu kadrosunda Nick Offerman, Amy Poehler ve Aubrey Plaza yer almıştır. Kamu dairesinde müdür yardımcılığı yapan Leslie Knope park ve bahçelerden sorumlu bir memurdur. Bir gün insanların düşüp yaralanmasına sebep olan büyükçe bir çukurun kapatılıp üzerine park yapılmasını isteyen Leslie’nin karşısına bürökratlar, devlet adamları ve semt sakinleri çıkar. Ancak Leslie bu projeden vazgeçmeye hiç niyetli değildir. Taraflar arasındaki mücadele ise komedi dolu olaylara sebep olur.

TürKomediRomantikMacera
IMDb8.6
Gösterim
Tarihi
2009
YönetmenMichael
Schur
OyuncularNick
Offerman
Amy
Poehler
Aubrey
Plaza

29. Shameless (Utanmaz)

Komedi Dizileri

2011 yılında başlayıp tam 11 sezondur devam eden başarılı dizi Shameless’ın konusu alkolik bir baba ve onları terk edip giden annelerine rağmen hayata tutunmaya çalışan 6 kardeşin traji komik hikayesini anlatmaktadır. Dizi hakkında yayınladığı dönem birçok olumlu olumsuz eleştiriler olsa da kalitesiniden hiçbir zaman ödün vermemiştir. Efsane yapım hakkında sizlerinde oldukça ilgisini çekecek bilgilerin yer aldığı Shameles Dizisi içeriğini kesinlikle okumanızı tavsiye ederiz. Dizinin yönetmenliğini Paul Abbott’un üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda William H. Macy, Emmy Rossum ve Shanola Hampton rol almıştır.

TürKomediDram
IMDb8.6
Gösterim
Tarihi
2011
YönetmenÖmer
Sinir
OyuncularWilliam
H. Macy
Ethan
Cutkosky
Emmy
Rossum

30. Kardeş Payı

Komedi Dizileri

Ahmet Kural , Murat Cemçir ve Seda Bakan’ın başrollerinde yer aldığı komedi dizisi Metin , Ali ve Feyyza isimli üç kardeşin muhteşem hikayesini anlatmaktadır. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin Bey’in hayırsız evlatları dünyaya barış ve mutluluk getirmek için babalarının yarım bıraktığı motoru tasarlamaya çalışırlar. Ancak bu iş sanıldığı kadar kolay olmayıp ana karakterin başına bir sürü iş açacaktır. Mahallenin esnaflarının da katıldığı bu komedi dolu dizinin yönetmenliğini Selçuk Aydemir üstlenmiştir.

TürKomediAile
IMDb8.6
Gösterim
Tarihi
2014
YönetmenSelçuk
Aydemir
OyuncularAhmet
Kural
Murat
Cemcir
Seda
Bakan

31. The Office (Ofis)

Komedi Dizileri

Komedi dolu bir ofis ortamını en ince detaylarına kadar anlatan ve mükemmel karakterleri ile öne çıkan efsanevi komedi dizisi The Office’nin oyuncu kadrosunda Rainn Wilson, Jenna Fischer ve John Krasinski rol almıştır. Dizide 9-17 arasında bitmesi gereken işler, iktidar hırsıyla yanıp tutuşan bir patron ve komedi için dünyaya gelmiş çalışanların ofis maceraları anlatılmaktadır.

TürKomedi
IMDb8.8
Gösterim
Tarihi
2005
YönetmenRicky
Gervais
OyuncularRainn
Wilson
John
Krasinski
Jenna
Fischer

32. Leyla ile Mecnun

Komedi Dizileri

Türk dizi tarihine damgasını vuran absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun doğdukları gün sözlenen ve 25 yıl sonra birbirilerini bulan iki gencin büyük aşk hikayesini komedi dolu olaylarla birlikte anlatmıştır. Zengin bir ailenin kızı olan Leyla temiz kalpli ve saf bir kızken ailesi ise bir o kadar kötüdür. Mecnun ise kendi halinde komik bir gençtir. Evlenme yaşı gelen Mecnun’a durumu anlatan ailesi gönülsüz de olsa Mecnun’u kız istemeye götürür. Ancak bu ziyaret tartışmayla son bulur. Bu sırada Leyla’yı gören Mecnun çoktan gönlünü kaptırmıştır bile. Onur Ünlü’nün yönetmenliğini yaptığı dizinin başrolünde Ali Atay yer almıştır.

TürKomediDram
IMDb9.1
Gösterim
Tarihi
2011
YönetmenOnur
Ünlü
OyuncularAli
Atay
Ahmet
Mümtaz
Taylan
Köksal
Engür

33. Rick And Morty

Komedi Dizileri

Animasyon dizisi olmasına rağmen bir çizgi film gibi değil de daha çok yetişkinlere yönelik olan Rick And Morty’nin konusu dede-torun arasında geçen maceraları anlatmaktadır. Çılgın bir bilim adamı olan Ricky boyutlar arası seyahat edebilmek için gerekli olan deneyleri yapmıştır ve yanına küçük torunu Morty’i alarak komedi ve tuhaflıklarla dolu yolculuklara çıkarlar.

TürKomediAnimasyon
IMDb9.2
Gösterim
Tarihi
2013
YönetmenDan
Harmon
OyuncularJustin
Roiland
Spencer
Grammer
Sarah
Chalke
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
87
127
71
230
135
180
1006
21
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 6
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.