Philips Lumea Prestige Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Philips Lumea Prestige Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
28.01.202311:51

Philips Lumea Prestige IPL cihazının yorumlarını, özelliklerini, başlıklarını sizler için detaylı bir şekilde inceledik.

Haber güncelleme tarihi 04.04.2023 13:41

Pürüzsüz ve tüysüz bir vücuda sahip olmak hepimizin önemsediği noktalardan birisidir. Tüy alma işlemlerin zahmetli ve zaman alıcı olması ise bize her güzelliğin bir bedeli olduğunu düşündürse de durum öyle değil. Tüy almanın en kolay yollarından biri olan Philips Lumea Prestige sayesinde evinizin konforunda istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilirsiniz. Bu içerikte sizler için Philips Lumea Prestige IPL cihazın kullanıcı yorumlarını, performansını, atış sayısını sizler için araştırdık.

Philips Lumea Prestige Özellikleri

Güç65 W
Atış Sayısı250.000
BoyutBelirtilmemiş
Yoğunluk Ayarı5 Kademe
Amazon
Fiyatını Gör
Philips
Lumea Prestige
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör

Philips Lumea Prestige IPL

Philips Lumea Prestige, 3 uygulamada %92 oranında tüy azaltan yapısı sayesinde kullanıcılarından tam not almayı başarır. Uygulama başlıkları ile vücudun her noktasına kolayca uyum sağlayan bu cihaz, App uygulaması üzerinden süreci takip etmenize olanak tanıyarak kullanım açısından büyük kolaylık sunar.

İşte, konforlu ve etkili Philips Lumea Prestige ile ilgili tüm detaylar;

Philips Lumea Prestige Tasarım

Philips Lumea Prestige Ipl cihazı, evde kullanıma uygun şekilde tasarlanarak ergonomik bir formda üretilmiştir. Kompakt yapısı ve kolayca uygulama yapmanıza izin veren tutma sapı sayesinde tüylerinizden kurtulurken konforunuzu da düşünebilirsiniz.

Philips Lumea Prestige Tasarım

Philips Lumea Prestige Nasıl Kullanılır?

Philips Lumea Prestige IPL cihazın ilk kullanımı için şarj edilmesi uygun olacaktır. Şarj işlemi devam ederken tüylerinizi ağda ya da jilet yardımıyla kısaltmanız, verimli bir sonuç için gereklidir. Temiz ve kuru cildinizin üstüne cihazı tutarak cilt testinizi yapabilir, ardından cilt tonunu algılayan SmartSkin sensörü sayesinde uygun seviye belirleyebilirsiniz. Belirlenen seviyeye kadar olan tüm ışık ayarlarını deneyin. Uygulamaya başlamadan önce, cihazın cildiniz üzerinde yan etkisi olup olmadığını anlamak için 24 saat bekleyin. Kullanmaya başlamak için cilt sensörünün vücudunuz için belirlediği ışık ayarını seçin. Cihazı 90 derecelik açıyla cildinize bastırın, doğru konumlandırma gerçekleştiğinde cihazın ışığı yanacaktır. Küçük ve dar alanlarda kullanırken cihazı kaldırarak, geniş alanlarda ise kaydırarak atış yapmanız, daha verimli bir sonuç elde etmenize yardımcı olur. 

Philips Lumea Prestige Nasıl Kullanılır?

 

Philips Lumea Prestige Nasıl Çalışır?

Philips Lumea Prestige, tüy ve kılları ortadan kaldırmak amacıyla hafif ışığın yardımını alır. Kullanılan ışık yardımıyla tüy köklerine nüfuz ederek tüylerin kademeli olarak tekrar çıkmasının önüne geçer. SenseIQ teknolojisiyle geliştirilen bu cihaz, tüylerden kurtulmanın kolay ve pratik bir yoludur.

Philips Lumea Prestige Başlıkları

Vücudunuzun her bölgesinde etkili bir sonuç elde etmenizi sağlayacak olan Philips Lumea Prestige, 2 farklı başlığı sayesinde bunu destekler. Cilt tipini algılayan sensör, her bölgeyi uygun bir şekilde tüylerden arındırmanızı mümkün hale getirir. Bacaklar, kollar ve karın için kullanabileceğiniz büyük pencereli başlık, geniş yüzeylerde hızlı ve pratik bir sonuç ortaya koyar. Üst dudak, çene ve çene hattında kullanıma uygun olan özel geliştirilmiş başlığı, yüz bölgesine zarar vermeden tüylerden arınmanızı sağlar. Koltuk altları için kıvrımlı başlığı, verimli bir sonuç elde etmenizde önemli bir rol oynar. Hassas bölgelerin narin ve titiz bir şekilde temizlenmesine katkı sağlar.

Philips Lumea Prestige Başlıkları

Philips Lumea Prestige Teknik Özellikleri

AğırlıkBelirtilmemiş
Güç65 W
BataryaLityum İyon
Kullanım ŞekliKablolu, Kablosuz

Philips Lumea Prestige, SenseIQ teknolojisi sayesinde ev ortamında güvenle kullanabileceğiniz bir form kazanmıştır. SmartSkin sensörü ile cilt testi yapmanızın ardından size uygun atış seviyesini belirleyerek kullanımı daha konforlu bir hale getirir. Uygulama esnasından büyük kolaylık sunan bu cihaz, farklı başlıkları sayesinde alacağınız verimi büyük oranda artırır. Uygulama üzerinden süreci takip etmenizi sağlayarak sizler için ideal bir form kazanmayı başarır. Buna ek olarak kablolu ve kablosuz kullanıma izin veren işlevsel bir teknolojiye sahiptir.

Philips Lumea Prestige Uygun Cilt Tonu ve Tüy Rengi

Philips Lumea Prestige Uygun Cilt Tonu ve Tüy Rengi

Philips Lumea Prestige, beyaz ve esmer cilt tonları içinde yer alan doğal koyu sarı, kahverengi ve siyah tüylerde etki gösteren bir cihazdır. Etki göstermediği tüy tipleri ise beyaz, gri, açık sarı ve kızıldır. Bunun nedeni ise melanin konsantrasyonunun düşük olmasıdır. Aynı şekilde cihaz melanin konsantrasyonunun çok yüksek olduğu, koyu renkli ciltlerde de kullanım için etki göstermemektedir.

Amazon
Fiyatını Gör
Philips
Epilasyon Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör

Philips Lumea Prestige Yorumları

Philips Lumea Prestige Yorumları

👤 *** ***: Ürünü ikinci kullanışım ve gayet memnunum. Almadan önce cildinize uygun olup olmadığına bakmanızı tavsiye ederim aksi halde verdiğiniz para boşa gidecektir. İkinci kez kullanmama rağmen güzel sonuçlar alıyorum. Düzenli ve talimatlara uygun şekilde kullanıldığı zaman iyi sonuç vereceğini düşünüyorum.

👤 *** ***: İlk defa kullandım. Uzun vadeli etkisini henüz bilmiyorum ama kullanımı çok rahat. Hemen etki gösterdi. Ben bayıldım, herkese tavsiye ederim.

👤 *** ***: Ben memnun kaldım. Düzenli kullanıldığında işe yarayacağını düşünüyorum 2 seans uyguladım sonuç gayet başarılı. Emeği geçenlere teşekkür ederim, bol kazançlar.

👤 *** ***: Ürünü bir arkadaşımın bacaklarda tam sonuç, koltuk altında çoğu kılda etkili tavsiyesi üzerine kendim ve kızım için aldım. Kullanımı çok kolay. Atım seviyesini seçip deriye temas ettiriliyor. Temas atıma uygunsa arka tarafta ışığı var, o yanıyor, atım oluyor. Temas uygun değilse ışık yanmıyor, atım da olmuyor. Akıllı bir cihaz, tavsiye ederim.

👤 *** ***: Kendim daha önce 4 seans ıpl lazere gitmiştim. Tek tük kalanlar ve çok az yeni çıkanlara 5. Seviyede uyguladım. 2 seansta bitti. Kızım çok korkuyordu. 4. ve 5. seanslarda ancak 4'e razı oldu. 2 haftada bir yapıyoruz. 4. Seviyedeki 2 seanstan sonra bacaklarda etkisi çok belli oldu.

👤 *** ***: Gerçekten cilt rengine göre kendi ayarını yapıyor. Acı eşiği yüksek biriyim o yüzden benim canımı yakmadı sadece tüyleri yeterince iyi almamışsanız veya batığınız varsa oralara atış yapınca bir hoplatıyor diyebilirim. Ben ilk kullanımdan itibaren özellikle bacaklarımda etkisini gördüm. Daha geç çıkarıyor ve hatta seanslar arasında tüylerinizi almanıza gerek bile kalmıyor. Bikini bölgemdeki yoğunluk oranı %65 civarında azaldı çoğu yerde hiç çıkmamaya başladı.

👤 *** ***: .Harbiden etkili ama ben jiletle değil sıfır başlıklı makine ile kısalttım tüyleri sonra uygulama yaptım 7-8 gün içinde kılı çekmeye başlayınca yağdan çıkar gibi hafifçe çıkıyordu. koltuk altında etkisi biraz az ama diğer yerlerde gayet güzel ama erkek olmama rağmen 5. kademede baya acıtıyor ama dayanmayacak kadar değil.

👤 *** ***: 2.5 sene hastanelerde lazer gördüm. O soğuk odalarda acıdan kasıla kasıla girdiğim seanslara acıyorum. Şimdi senede 3-4 kere az az çıkan tüylerimi toplamak için aldım cihazı. Çok memnunum. Evimde rahat rahat keyifle kullanabiliyorum. Şahane bir lüks. :)

👤 *** ***: İlk iki seansta çok bir beklentiye girmemek lazım. 3. seanstan sonra ben mükemmel sonuç aldım. Sabırlı olmak gerekiyor. Çünkü uygulama yaptığınızda anında kıllar dökülmüyor. bir hafta sonra dökülmeye başlıyor ama hepsi değil. 2. seanstan sonra ben etki gördüm. 4. seansımı bitirdim ve inanılmaz memnunum.

👤 *** ***: Bu modeli diğer modellerden öne çıkaran şey; tüylerde %92’e varan azalma fırsatı sunması (diğer modellerde ise bu oran %92’den düşük), hem kablolu hem de kablosuz kullanabilme ayrıcalığı var, uygulama esnasında daha hızlı, cilt tonu sensörü mevcut, yüz ve vücut ayrı iki başlık halinde geliştirilmiş. Kullanımı rahat ve kolay, tavsiye ederim.

👤 *** ***: Eğer bu kadar acısız kolay ve pratik bir yolu olduğunu bilseydim seanslara dünya para ödeyip acı çekene kadar çoktan alırdım :) Bu arada tüy sorunu çok olan biri olmadığım ve hayatta jilet kullanmamaya özen gösteren biri olarak , o kadar sonunu düşünmeden güvenle jilet kullanarak uygulamalarımı yapabildim :) eşime de yapıyoruz , telefonunuza indireceğiniz akıllı uygulama , size öncesinde planlamanız için uyarı da veriyor , kolaylıkla ne zaman yapsam diye düşünmeden zamanını da biliyorsunuz.

👤 *** ***: 6 aydır kullanıyorum. Kol omuz ve göğüste kullandım. 5. Seviyede Seri halde kullandığınızda yaklaşık 100 atıştan sonra baya ısınıyor ara vermek zorunda kalıyorsunuz. Öyle yapınca daha az canınız yanıyor. Gelelim işin can alıcı noktasına. yapacağınız işlemler kalıcı mı, gördüğüm kadarıyla kullanımı bıraktıktan sonra tüyler-kıllar yine çıkmaya başlıyor. 3 uygulamadan sonra Kılların azalması hikaye. Ama kullandığınız sürece iyi döküyor.

👤 *** ***: Epilasyon etkisi beklenmemeli, günlük kullanım için ideal. Işın veren epilasyon aleti olarak değerlendirilmesi daha doğru olur.

👤 *** ***: %90 kullanan biri olarak söylemem gerekirse belli bariz bir azalma yaşamadım. Bunu bilerek almanızı tavsiye ederim, beklenti yüksek olmasın.

👤 *** ***: Beklentimi karşılamadı bu fiyata lazer epilasyona yazılmamız daha mantıklı bende bir etkisi olmadı üzücü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
En İyi Epilasyon AletiFakir Satinskin Pro Yorumları
Braun Silk-expert Pro 5 ÖzellikleriPhilips Epilator Series 8000 Özellikleri
Braun Silk-épil 5 İncelemePhilips Lumea Advanced Yorumları
Yasomi T27S ÖzellikleriPhilips Satinelle Kullanıcı Yorumları
Braun Silk-épil 9 İncelemeArzum AR5029 Rosy Yorumları

İçeriğimizin bu kısmında tüylerden rahatça kurtulmanızı sağlayacak Philips Lumea Prestige hakkında merak edilenlere cevap vereceğiz. İşte Philips Lumea Prestige hakkında sıkça sorulan sorular.

Philips Lumea Prestige kaç atış?

Philips Lumea Prestige, 250.000 atış kapasitesi sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma hitap eden bir cihazdır. Cihazın cilt sensörü, rahat kullanım için size uygun ışık ayarını otomatik olarak belirler.

Lumea tüyleri tamamen yok ediyor mu?

Philips Lumea Prestige, 3 kullanımın ardından tüyleri %92 oranında yok etmeyi başararak rakiplerini geride bırakır. Düzenli kullanımda etkisini büyük ölçüde gösteren bir cihaz olarak ön plana çıkar.

Philips Lumea Prestige kaç günde bir kullanılır?

Philips Lumea Prestige kullanırken ilk uygulamadan sonra iki haftada bir kez olacak şekilde uygun atımları gerçekleştirebilirsiniz. Azalma gerçekleştikten sonra sonucun verimli ve etkili olması için düzenli bir şekilde kullanım 4 haftada bir devam etmeniz uygun olacaktır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.