Pürüzsüz Bir Cilt İçin En İyi Epilasyon Aleti Modelleri | 2021

Pürüzsüz Bir Cilt İçin En İyi Epilasyon Aleti Modelleri | 2021
01.08.202016:55

Cildinizi pürüzsüz hale getirecek olan en uygun epilasyon aletlerini sizler için inceledik. İşte liste haline getirdiğimiz en iyi epilasyon aletleri.

Haber güncelleme tarihi 29.04.2021 17:38

En Kaliteli 15 Epilatör Tavsiyesi

Kullanıcılardan tam not almayı başarmış en iyi epilasyon aleti modellerini listeledik. İşte evlerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz en kaliteli lazer epilasyon aleti önerileri...

1. Philips Lumea Prestige IPL

Epilasyon aleti

Etkili performansıyla Philips Lumea Prestige IPL, üç uygulamadan sonra tüylerde %92’ye varan oranda azalma vaat etmektedir. Cilt rengi analizi yapma olanağı sunan bu cihaz yüz, koltuk altı, bacak, bikini ve hassas bölgelerde rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. SenselQ teknolojisiyle öne çıkan bu cihaz uygulama sırasında kullanım kolaylığı sağlaması için kablolu ve kablosuz bir şekilde de kullanılabilmektedir.

ARTILAR EKSİLER
Kablosuz kullanılabilme Uygulama gözlüğü yok
Dahili UV koruması  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Philips Lumea Prestige IPL Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün hakkında yorum yazabilmek için 3 kullanım geçmesini bekledim. Size şunu gönül rahatlığı içerisinde söyleyebilirim ki ürün çok güzel. Tüylerim azaldı ve artık daha az çıkıyor. Tüylü biriyseniz bu ürünü kullandıktan sonra kesinlikle çok rahat edeceksiniz. Herkese tavsiye ederim. Esra B.

👤 Ürün çok iyi paketlenmişti ve hızlı bir şekilde teslim edildi. Ürünün kendisi ise ayrıca güzel. Bir saat içerisinde bütün vücuduma uyguladım. Herhangi bir sorun yaşamadım çünkü güvenlik önlemleri çok iyi alınmış. Almadan önce lazer kullanmaya uygun olup olmadığınızı öğrenin, uzun bir kılavuzu var. Belli ilaçları kullanan ve bazı hastalıklara sahip olan kişilerin kullanmaması gerekiyor. Bunu ürünü aldıktan sonra fark etmek kötü olur. Selin Ö.


2. Braun Silk-Epil 9

epilasyon aleti

SensoSmart™ teknolojisi sayesinde daha fazla tüyü daha az basınç uygulayarak alabilen Braun Silk-Epil 9, diğer epilasyon cihazlarından %40 daha geniş başlığa sahiptir. 2 farklı hız ayarı bulunan Braun Silk-Epil 9, daha nazik epilasyon için ise atımlı aktif titreşim özelliğine sahiptir. Smartlight özelliği de bulunan epilasyon cihazında bunun sayesinde en ince tüyleri bile görebileceksiniz. Ayrıca bu ürün sayesinde ağdanın aldığından 3 kat daha kısa tüyleri yakalayabilirsiniz.

ARTILAR EKSİLER
Yıkanabilir başlık  
Islak kullanılabilme  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Braun Silk-Epil 9 Kullanıcı Yorumları

👤 Piyasadan daha uygun bir fiyata aldım. 6 ekstra parçanın hepsi de işe yarar şeyler. Fazla acı vermiyor ve geniş başlık olması işlem süresini kısaltıyor. Işık bulunması ise ince tüylerin görünmesini sağlıyor. Bu konudaki en kaliteli ve başarılı marka Braun. Banu B.

👤 Gerçekten diğerlerine göre çok sessiz bir cihaz. Bu ürün sayesinde tüyler daha uzun bir sürede uzuyor. Fiyatı uygun değil ama aldığınıza kesinlikle değiyor. Ben çok memnun kaldım epilasyon aleti kullanan herkese öneriyorum. Teşekkürler Braun. Hale C.


3. Rowenta Instant Soft Compact

Epilasyon aleti

Rowenta Instant Soft Compact, sahip olduğu cilt rengi sensörüyle güvenli bir şekilde çalışır. Bu sayede her seans başında ve sürecinde cildin rengini kontrol etmektedir. Eğer cilt renginin aşırı koyu olduğunu tespit ederse atış yapmaz. Rowenta Instant Soft Compact, 300.000 atış yapma imkânı ile ömür boyu kullanım sunmaktadır. Cihazın yanında yüz seanslarında kullanılmak üzere bir gözlük verilmektedir. Ayrıca kullanım riski taşımayan yüksek performanslı ultraviyole filtreye de sahip olan Rowenta Instant Soft Compact, en iyi epilasyon aletleri listemizde önemli bir yere sahiptir.

ARTILAR EKSİLER
5 kademeli hız ayarı Islak kullanım olmaması
Dahili UV koruması Yıkanılabilir başlık yok
Cilt rengi sensörü  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Rowenta Instant Soft Compact Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürünü alırken tüylerin tamamen bitmesini beklemeyin. Evde yapılan lazer uygulamasından efsane sonuçlar beklemek saçma olur zaten. Ben bu ürünü tüylerimi aldıktan 1 gün sonra kullanıyorum. Eğer her hafta kullanmaya özen gösterirseniz benim gibi %85 oranında bir sonuç alırsınız. Tüylerin çıkma süresini ciddi anlamda azaltıyor. Ayrıca çıkan tüyler de ince ve kendiliğinden dökülüyor. İrem K.

👤 Yeni aldım ürünü. Cilde tam temas etmeyince atış yapmıyor. Bu da çok iyi bir şey atışınız boşa gitmiyor. Ürün acil durumlar için bence güzel. Ama inşallah kullandıktan sonra dökülme oranı da iyi olur. Ürünün atış sayısı da çok fazla zaten uzun süre kullanılır. Helin N.


4. Braun Silk-Expert Pro 3

Epilasyon aleti

Yalnızca 3 ayda tüyleri kalıcı olarak azaltma sloganı taşıyan Braun Silk-Expert Pro 3, IPL 300.000 atışa sahiptir. 3 ayrı yoğunluk ve 2 farklı konfor seçeneğine sahip olan cihaz SensoAdapt™ teknolojisi sayesinde daha güvenli epilasyon imkânı sunar. Braun Silk-Expert Pro 3, IPL yüz, koltuk altı ve bikini gibi daha küçük ve nazik bölgeleri alabilmeniz için hassasiyet başlığına sahiptir. Ayrıca yanında lazer epilasyon cihazınızı depolamak ve taşımak için üstün kaliteli çanta da gelmektedir.

ARTILAR EKSİLER
Akıllı telefondan kontrol edebilme Uygulama gözlüğünün olmaması
Uzun süreler kullanıma uygun  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Braun Silk-Expert Pro 3 Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü uzun araştırmalarım sonucu aldım. İlk seansı yaptığımda gerçekten yanık tüy kokusu geldi. İşe yaramıyormuş gibi gözükse de kıl köklerini tamamen yakıyor. Bende kızarıklık ya da tahriş olmadı. Sıfır acı herkese tavsiye ediyorum boşuna güzellik salonlarına para vermeyin. Tülay Y.

👤 Üründen gerçekten çok memnun kaldım. İlk ay birazcık sıkıntılıydı. Çünkü her hafta jilet işlemi olduğu için bacaklarımda ve kollarımda tahriş oldu. Fakat 1 ay sonra tamamen geçti ve tüylerde çok büyük oranda azalma oldu. 1 ay sabredin ve düzenli olarak devam edin. Sonucu hemen beklememek gerek. Herkese tavsiye ederim. Tuğçe B.


5. Philips Satinelle Advanced

Epilasyon aleti

Tüyleri daha iyi yakalamak için benzersiz seramikten üretilen epilasyon başlığına sahip olan Philips Satinelle Advanced, 8’den fazla aksesuara sahiptir. Tüyleri daha hızlı almak için ekstra geniş başlığa sahip olan cihaz, zor görülen tüyleri bile almanız için Led ışığa sahiptir. 40 dakikaya kadar kullanım süresi olan Philips Satinelle Advanced 1,5 saatte tam şarj olmaktadır.

ARTILAR EKSİLER
Islak kullanabilme  
Tüm vücuda uygulayabilme  
LED aydınlatma  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Philips Satinelle Advanced Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü 2-3 defa kullanma fırsatım oldu. Bende kısa tüylerde yorumlarda yazdığı kadar başarılı olamadı. Özellikle o kısmın üzerinden 2-3 defa geçersem anca öyle alıyor. Fakat farklı yöntemlerle uğraşmak yerine bu ürünle yaparım daha iyi. Çok kullanışlı ve pratik bir ürün. Herkese tavsiye ederim. Sema D.

👤 Ürün çok güzel fazla acı vermiyor. Köküyle alıyor ve batık kesinlikle yapmıyor. Sadece ürünü doğru açıyla ve tüylerin yönüne göre almak gerekiyor. Kablolu ve kablosuz iki türlü de kullanabiliyorsunuz. Kablosuz kullanınca da şarjı hemen bitmiyor. Çok memnunum ve herkese tavsiye ederim. Kardelen Y.


6. Arzum AR5050

Epilasyon aleti

Sadece 3 uygulamada tüylerinizi %70'e kadar oranda azaltabilen bu cihazda 5 farklı enerji ayarı vardır. Bu enerji ayarı sayesinde vücudunuzun ten rengine uygun olanı seçip daha kolay bir şekilde epilasyon işleminizi yapabilirsiniz. Ayrıca ışık bazlı sorun yaşamamanız için yanında UV korumalı gözlükte gelen bu epilasyon aleti tüm bölgelerde kullanılabilirdir.

ARTILAR EKSİLER
Dahili UV koruması Kablosuz kullanım olmaması
Tüm vücuda uygulayabilme  
Uzun kullanım ömrü sunması  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Arzum AR5050 Kullanıcı Yorumları:

👤 İlk uygulamadan 1 hafta sonra yüzümdeki tüylerin %85i döküldü. 2.uygulamamı da yaptım. Kesinlikle işe yarıyor. Edit: Kasım ayından yazıyorum, neredeyse yüz tamamen bitti, en son ekim de atış yaptım daha çıkmadı. 5 6 adet inatçı tüyler kaldı. artık vücut için kullanacağım. S*** C.

👤 Ürünü beğendim atışı güzel etkisini zamanla yorumumda güncellerim.kargo paketleme çok iyi teşekkürler. A*** T.


7. Braun Silk-Epil 5

Epilasyon cihazı

4 haftaya kadar pürüzsüz cilt sunan Braun Silk-Epil 5, bir kum tanesi (0,5 mm) kadar küçük tüyleri bile alma imkânına sahiptir. Daha iyi cilt teması için döner başlığa sahip olan cihaz tamamen yıkanabilir bir şekilde tasarlanmıştır. İki farklı hız ayarına sahip olan Braun Silk-Epil 5 yüksek frekanslı masaj sistemine de sahiptir.

ARTILAR EKSİLER
Uygun fiyatlı olması Islak kullanım olmaması
Masaj sistemi  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Braun Silk-Epil 5 Kullanıcı Yorumları

👤 Bence bu ürün muhteşem. Çok küçük tüyleri bile alabiliyor. Şarjsız kullanılan modelinden vardı bende fakat çok çabuk bozuldu. Tekrardan bu cihaza geri döndüm. Bence aralarından en iyisi bu. Kullanımı kolay ve fiyatı da uygun. Herkese tavsiye ederim. Banu Y.

👤 Ürün gerçekten çok kaliteli. Zaten yıllardır kullandığım markaydı. Bu sefer tercihimi bu modelden yana kullandım. Fiyatı da oldukça uygun kaçırmayın derim. Aynı fiyata başka bir yerde bulamazsınız. Çok güzel paketlenmişti ve sağlam bir şekilde elime ulaştı. Sıla D.


8. Babyliss IPL G947E

Epilasyon makinesi

Işık seviyesi rehberi sayesinde hangi seviyede epilasyonu yapacağınızı bildiren bu cihaz 300.000 flaş atımı yapabilmektedir. Tüylerde %90'a varan oranlarda azalma yapabilen bu epilasyon cihazı vücut temas sensörüne sahiptir. Bu sayede daha güvenli ve acısız bir şekilde işleminizi yapabilirsiniz.

ARTILAR EKSİLER
5 kademeli hız ayarı Başlığı yıkanabilir olmaması
Dahili UV koruması Islak kullanım yok

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Babyliss IPL G947E Kullanıcı Yorumları:

👤 Düzenli olarak 7 aydır kullanıyorum, kesinlikle çok memnunum. Düzgün planlama takip edildikten sonra işe yaramaması için bir neden görmüyorum. Şimdi yaz olduğu için ara vermek durumunda kaldım ancak kesinlikle kaldığım yerden devam edeceğim. O**** G.

👤 Kuaförler için de ürün yapan Babyliss markasının düzleştirici ve otomatik maşasını kullanıyorum. Ipl ürününü de arkadaşım kullanıyor, buradaki yeni çıkan 300.000 atımlık olan üstelik. Hepsi çok başarılı. İhtiyacınız varsa kaçırmayın. G**** V.


9. Medisana IPL-88580

Epilasyon aleti

Kolay kullanılabilir yapısı sayesinde herkese hitap eden bu epilasyon cihazı hızlı kaydırma özelliğine sahiptir. Bu sayede rahat ve kesintisiz bir şekilde işleminizi yapacağınız bu cihazın farklı vücut tiplerine uygun 5 seviyesi vardır. Ayrıca değiştirilebilir lazer kartuşu sayesinde ömür boyu kullanım vaat eden epilasyon cihazı bu özelliğiyle çok sevilmektedir.

ARTILAR EKSİLER
Tüm vücuda uygulayabilme Islak kullanım olmaması
Değiştirilebilir kartuş Yıkanabilir başlık yok

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Medisana IPL-88580 Kullanıcı Yorumları:

👤 Kullanma kılavuzunu okuyup uygulayın ürün gerçekten başarılı sadece kaplosuz çalışmıyor orda bir yanlışlık var. S**** C.

👤 Gayet iyi bir cihaz. Benim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Bir dakika bile düşünmeyin derim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. H**** K.


10. Fakir IPL Satinskin

Epilasyon cihazı

Kolay taşınabilir yapısı sayesinde istediğiniz yerde kullanabildiğiniz bu cihaz, çıkartılabilir kartuşa sahiptir. Bu sayede size ömür boyu kullanım vaat eden bu epilasyon cihazının ışık yoğunluğu 5 kademelidir. Bu sayede her vücut rengine uyum sağlayan Fakir IPL Satinskin, en çok tercih edilen epilasyon cihazlarından birisidir.

ARTILAR EKSİLER
Cilt rengi analizi yapabilmesi Yüksek ses seviyesi
5 kademeli hız ayarı  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Ürün Tükendi Trendyol  Hepsiburada 

Fakir IPL Satinskin Kullanıcı Yorumları:

👤 Uzun araştırmalar sonucu ürünü aldım geç kalmışım pratik ve kullanışlı Acısız sorunsuz istenmeyen tüylerinizden aile boyu kurtulabilirsiniz. F*** G.

👤 Çok fazlara paralar verip farklı modeller almaktansa düşük bütçeli işe yarar ürünler alınması taraftarıyım. Bu yüzden düşük bütçeli ve faydalı bir ürün olduğunu söylemekte fayda var , tavsiye ederim. A**** A.


11. İnface IPL Epilasyon Aleti

Epilasyon aleti

900.000 atım sayısıyla ömür boyu kullanabileceğiniz Infance, vücudunuzun her yerine epilasyon yapabilmektedir. Büyük alanlar için otomatik flaşı olan bu cihazın cilt rengi analizi sensörü vardır. Bu sayede cilt renginiz için özel olarak kendisini ayarlayan Inface, IPL ağrısız epilasyonlar için ideal bir üründür. Ayrıca bu cihaz uygun fiyatıyla da dikkatleri çekmektedir.

ARTILAR EKSİLER
Uzun kullanım ömrü sunması Kablolu olması
Kullanımı kolay olması Cilt özellikleri yok

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

İnface IPL Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları:

👤 15 Eylül'de hızlıca elime ulaştı, gelir gelmez kullandım, Bugün 4.seansı yaptım bacaklar ve kollar daha geç çıktı, Genitalde hiçbir fark göremedim. Uzun vadede etkisi olacak diye düşünüyorum. Z*** A.

👤 Çok etkili. Ürün çok hızlı geldi. Çok güzel çalışıyor, uzun süre kullanımda kapanmadı. Üzerinde atış sayısı var, çok memnunum. Kızıma da alacağım, tüyler azalmaya başladı . Ş**** B.


12. Arzum Rosy Epilasyon Cihazı

Epilasyon cihazı

18 adet cımbızıyla en kısa tüyleri bile rahatlıkla alabilen Arzum Rosy, 2 farklı hız kademesine sahiptir. Ergonomik bir şekilde tasarlanmış gövdesi sayesinde hızlı bir şekilde epilasyon işlemini yapabileceğiniz bu cihaz fiyat/performans olarak da oldukça iyi bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

ARTILAR EKSİLER
Uygun fiyatlı olması Sadece bacak bölgesinde kullanılabilme

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Arzum Rosy Epilasyon Cihazı Kullanıcı Yorumları

👤 Yorumlara bakarak tedirgin şekilde ürünü aldım ama iyi ki almışım dedirtti. Öncelikle fiyatı uygun, kullanırken ses çıkarmıyor ve yorumlardaki gibi tüyleri kırmıyor. Gayet güzel performans aldım. Herkese tavsiye ederim. Gizem M.

👤 Ürün hem güzel hem kaliteli bu fiyata alınabilecek en iyi cihazlardan birisi. Araştırırken daha yüksek fiyatlı ürünlere de bakmıştım. Ama onlara o kadar para vermeye gerek yok. Bu ürün de aynı işlemi görüyor. Yorumlarda kırılma yapıyor demişlerdi ama ben öyle bir sorun yaşamadım. Herkese öneririm kesinlikle 5 yıldızı hak ediyor. Buse L.


13. Philips Satinelle Essential

Epilasyon cihazı

Rahat bir şekilde kullanım için ergonomik tutma yerine sahip olan Philips Satinelle Essential, hassas cımbız diskleri sayesinde tüyleri çekme hissî vermeden alır. Philips Satinelle Essential, ekstradan hijyen ve kolay temizleme için yıkanabilir epilasyon başlığına sahiptir. Ayrıca cihazın yanında temizleme fırçası da gelmektedir.

ARTILAR EKSİLER
Ergonomik tasarım Islak kullanım olmaması
Yıkanabilir başlık  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Philips Satinelle Essential Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü değerlendirmek gerekirse hafif, hızlı, sessiz ve can acıtmıyor. Ürünün rengi de çok güzel. Üründen çok memnun kaldım. Alan arkadaşlara iyi günlerde kullanmalarını dilerim ve herkese tavsiye ederim. Yaren D.

👤 Fiyat performans olarak gayet iyi. Ne beklediğiniz çok önemli. Çok para verip bir sürü başlıklı üründense bunu tercih ederim. Ergonomik, hafif ve iş görüyor. Işıklı üründen buna geçince biraz zorlandım ama yine de güzel. Sesi de diğer aletler gibi. Rabia E.


14. Braun Silk-Epil Epilatör

Epilasyon cihazı

Braun Silk-Epil sahip olduğu 20 cımbız sayesinde en kısa tüyleri bile kökünden alabilmektedir. SoftLift uçları sayesinde cildinizde duran yatık tüyleri kaldırır ve cımbızlara doğru yönlendirir. Bu sayede daha verimli bir epilasyon seansı yapabilirsiniz. Ayrıca bu cihaz sahip olduğu özellikleri uygun fiyata sunmasıyla oldukça popüler bir ürün olmayı başarmıştır.

ARTILAR EKSİLER
Uygun fiyatlı olması Islak kullanım olmaması

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Braun Silk-Epil Epilatör Kullanıcı Yorumları

👤 Bu üründen 3. kez alışımız. Yeni nesil epilasyonlar oldukça pahalı olduğu için her seferinde bu ürünü alıyor ve kullanıyoruz. Oldukça hızlı bir ürün. Bacak, kol ve koltuk altında rahat bir şekilde kullanabiliyorum. Bence gayet yeterli bir ürün. Herkese tavsiye ederim. Dilara T.

👤 Ben bu ürünü 15 sene önce almıştım. Tatilde kaybettiğim için tekrardan aldım. Ürün o kadar başarılı ki anlatamam. Resmen benim tüylerimi 5’te 1 oranında azalttı. Diğer pahalı olanlara aldanmayın bazen basit olan en iyi olandır. Çiğdem A.


15. Goldmaster GM-7159 Linda

epilasyon cihaz

En iyi epilasyon cihazları listemizin son sırasında yer alan Goldmaster Linda, kablolu ve kablosuz olmak üzere iki farklı kullanım türüne sahiptir. Kablosuz kullanımda 60 dakikaya kadar çalışabilen cihazın, şarj göstergesi de bulunmaktadır. 18 cımbıza sahip olan cihaz 2 farklı hız kademesine sahiptir. Temizleme fırçasına ve topuk temizleme başlığına sahip olan cihazın seyahat kilidi de bulunmaktadır.

ARTILAR EKSİLER
Kablosuz kullanım 2 kademli hız ayarının olması
Şık tasarım Yıkanabilir başlık yok

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Goldmaster Linda Kullanıcı Yorumları

👤 Ben de yorumlara bakarak aldım. Fiyatına göre yorumlar çok iyi diye aldım. Daha pahalı olan bir marka düşünüyordum ama iyi ki bunu almışım. En sevdiğim özelliği ise batık yapmaması. Jilet bile yapıyorken bunun yapmaması beni oldukça şaşırttı. Herkese tavsiye ederim. Azime U.

👤 Ürün çok kısa sürede elime ulaştı. İlk defa kullandığımda biraz tedirgin olmadım değil. Fakat diğer seanslarda ürüne çok hızlı alıştım. Bence sunmuş olduğu fiyata göre gayet yeterli bir ürün. Herkese tavsiye ederim. Aslı D.


Epilasyon Aletleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bu kısımda sizin için en önemli kişisel bakım eşyalarından birisi olan epilasyon cihazları hakkında merak edilenleri derledik. İşte epilasyon aletleri hakkında sıkça sorulan sorular...

En iyi epilasyon aleti markası hangisi?

Piyasada çok fazla kaliteli marka var. Fakat aralarından birisi kalitesiyle ön plana çıkıyor. Bu markada Philips'tir. Philips, kişisel bakım ürünlerinde oldukça kaliteli işler ortaya çıkaran bir firmadır. Bu kategoride de aynı başarıyı devam ettirmektedir.


Cımbızlı epilasyon nedir?

Cımbız teknolojisine sahip olan epilatörler tüylerin uzun olmasını beklemeden onları kökünden alan cihazlardır. Bu epilatörler ağdadan sonra en çok tercih edilen epilasyon cihazı türü olarak bilinmektedir.


Lazer epilasyon aleti kalıcı mı?

Eğer kalıcı bir şekilde tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız lazer epilasyon cihazları sizin için en ideal üründür. Bu epilasyon türünde tüy folikülleri bir daha kıl üretmeyecek şekilde yakılır. Bu sayede tüyleriniz bir daha çıkmamak üzere tahrip olmuş olur.


Yüz epilasyon aleti ne işe yarar?

Yüzdeki istenmeyen tüyleri almak için ağda veya cımbız kullanmak acıya sebebiyet vermektedir. Bu yüzden yüzler için özel olarak tasarlanan epilasyon aletlerini kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu aletler ile epilasyon yaparsanız herhangi bir ağrı yada sızı yaşamazsınız.


Editör Yorumu

İstenmeyen tüylerden kurtulmamızda bize yardımcı olan epilasyon aletlerinin iki farklı türü bulunmaktadır. Bunlardan ilki epilatör olarak bilinen, tüyleri cımbız mantığıyla alan aletlerdir. Bu aletler kalıcı bir çözüm üretmezler ama tüyleri kopartarak onlardan kurtulmamızı sağlarlar. Duşta kullanım, kayganlık sağlayan jel ya da titreşim gibi özelliklere sahip olabilen bu aletler fiyatları uygun olması nedeniyle en çok tercih edilen epilasyon cihazlarıdır.

İkincisi ise lazerli epilasyon aletleridir. Bunların çalışma mantığı tüyleri üreten köklerin fonksiyonunu bozarak kılların çıkmasını engellemektir. Lazer epilasyon tüm tüy türlerinde başarılı olsa da en çok siyah tüylerde etkisini gösterir.


Önerilen İçerik: En İyi Saç Düzleştirme Makineleri

Neoldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
13
2
1
1
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.