Enerji Tasarruflu En İyi 10 Elektrikli Isıtıcı Fiyatları | Model Tavsiyesi

Enerji Tasarruflu En İyi 10 Elektrikli Isıtıcı Fiyatları | Model Tavsiyesi
22.11.202014:35

Elektrikli ısıtıcılar kış mevsiminde ihtiyaç duyduğumuz eşyalardan birisidir. Bu yazımızda sizlere kış aylarında içimizi ısıtacak elektrikli ısıtıcıları derledik. İşte en iyi ve uygun fiyatlı elektrikli ısıtıcı modelleri.

Haber güncelleme tarihi 09.04.2021 12:57

Isınınca Duran, Soğuyunca Çalışan En İyi 10 Elektrikli Isıtıcı Önerisi

Havaların soğumasıyla beraberinde küçük bir alanı ısıtmak istiyorsanız elektrikli ısıtıcılar tam size göre! Çok fazla masraf yapmadan ortamı ısıtan en iyi elektrikli ısıtıcı modellerini listeledik. İşte enerji tasarruflu ısınınca duran, soğuyunca çalışan en iyi elektrikli ısıtıcı modelleri:

1. ALAZ EFEKT Elektrikli Isıtıcı

Elektrikli ısıtıcı

Hem güzel bir görünümü olan hem de evinizi iyi bir şekilde ısıtacak olan bu elektrikli şömine, oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Evinize güzel bir hava katan bu şömine 1600 W güç tüketimi yapmaktadır. Ayrıca uzaktan kumanda, manuel kontrol sistemi, ayarlanabilir alev efekti ve güvenlik şarteli gibi özellikleri de olan bu ürün oldukça güvenilirdir.

ARTILAREKSİLER
Güzel tasarım 
Kolay kullanım 
Uzun ömürlü 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Trendyol Hepsiburada 

ALAZ EFEKT Elektrikli Şömine Kullanıcı Yorumları:

👤 Çok hızlı kargolandı tek bir çizik bile yok. Sağlam şekilde geldi. Siyah olduğunu düşünerek almıştım. Antrasit gibi görünüyordu ama siyah geldi. Çok beğendim, çerçeve kalınlığı ideal, odunlar güzel, sıcak üflemesi başarılı, fişe takıldığı gibi çalıştı. Sadece arka fondaki alev efekti biraz daha iyi olabilirmiş. Garantili onaylı geldi umarım uzun yıllar bozulmadan kullanabiliriz. Ekranda jelatin olsaydı daha iyi olurdu ekran çizilmemesi için, bize gelende yok. Kumandalı ve ekrandan düğmeli alçaklar güvenerek alabilir. Fiyat performans başarılı. Güvenilir, hızlı satıcı. S**** C.

👤 3 gün içinde ürün elimize ulaştı. Umduğumuzdan çok hızlı kargo. Bunun için ayrıca teşekkürler ve gerçekten resimde ne görüyorsanız o. Alacaklar tereddüt etmeden alabilir çünkü aynısı mağazada 5 bin her şeyiyle mükemmel kumandaya pil bile düşünülmüş. L**** L.


2. Vigo Elektrikli Isıtıcı Konvektör

Elektrikli ısıtıcı

Elektrikli panel konvektörlerin en büyük üstünlükleri çok kısa sürede ısınmaları, boyut olarak az yer kaplamaları ve hafif olmalarıdır. Bu özellikleriyle iyi bir ısıtıcı olan Vigo'nun içerisine yerleştirilen rezistans, sahip olduğu alüminyum kanatçıklar sayesinde ısınma sağlar. Ayrıca cihaz 2500 W güç tüketimi yapmaktadır.

ARTILAREKSİLER
Sıcaklık göstergesiYüksek enerji tüketimi
Az yer kaplayan yapı 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Trendyol Hepsiburada 

Vigo Elektrikli Isıtıcı Konvektör Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürün çok güzel bir şekilde ısıtıyor, memnunuz. Sadece kapattınız gibi oda soğuyor, bu kötü. Oda hamam gibi oluyor 25 dereceye gelince sıcaktan üstünüzü falan çıkartıyorsunuz. Sonra kapatınca odanın soğuması 20-30 dakika viraja açmanız gerekiyor C*** T.

👤 Ürün oldukça zarif, çok yer kaplamıyor, kurulumu, çalıştırması ve taşıması kolay. Kullanımı kolay. Bebek odası için aldım kullanıyorum odanın istenilen sıcaklık ayarında kalmasını sağlayarak gereksiz elektrik sarfiyatını önlüyor. G**** E.


3. Raks Elektrikli Isıtıcı

Elektrikli ısıtıcı

Klasik kombiye benzer tasarımı olan bu cihaz 12 dilimli yağlı bir radyatördür. Elbise askılığı, nemlendirici, devrilme emniyeti, aşırı ısınma emniyeti ve ısı ayarlı oda termostatı olan bu cihaz çevre dostu olmasıyla bilinmektedir. 2500 W güç tüketimi yapan bu cihaz oldukça sağlam ve dayanıklı olmasıyla dikkat çekmektedir.

ARTILAREKSİLER
3 kademeli ısı ayarıYüksek enerji tüketimi
Kablo saklama ünitesi 
Aşırı ısınmaya karşı koruma 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Trendyol Hepsiburada 

Raks Elektrikli Yağlı Radyatör Aspendos Kullanıcı Yorumları:

👤 Fiyat süper. Yazlığa aldık. Üstündeki askı ve nemlendirici peteklere tam oturmuyor. Oda içinde taşırken yerinden çıkıp düşüyor içinde su varsa dökülüyor. Tek kusuru şimdilik bu. Sessiz çalışıyor. Tekerlekleri demonte geldi, kurması kolay. İyi ısıtıyor. Elektrik sarfiyatı çok olur diyorlar. Kullanınca göreceğiz. Eğer öyle çıkarsa A plus sınıfını üretseler ne iyi olur. E*** D.

👤 Henüz açıp kullanmadık ancak bu markadan 2. alışımız gayet memnunuz. Odayı gayet güzel ısıtıyor. Hızlı teslimat için teşekkür. S*** M.


4. Simfer Nero Combi 2200W Quartz Elektrikli Isıtıcı

Elektrikli ısıtıcı

2 farklı ısıtma kademesi olan Simfer Nero, 3D yansıtma sistemi ile yüksek ısıtma verimliliği sunmaktadır. Devrilme ve aşırı ısınma emniyeti gibi güvenlik özelliklerine sahip olan bu cihazda ısıya dayanıklı, kararma yapmayan krom tel ızgara bulunmaktadır. Ayrıca hassas termostat özelliği bulunan bu cihaz 2700 W güç tüketimi yapmaktadır.

ARTILAREKSİLER
Termostat ayarıMalzeme kalitesi
Devrilme emniyetiYüksek tüketim

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Trendyol Hepsiburada 

Simfer Nero Combi İnfrared Isıtıcı Kullanıcı Yorumları:

👤 Sobayı geçen yıl aldık, ısıtması çok güzel. Kaliteli bir dizaynı var. Tek eksisi buharlı olmaması. Kullanırken taktığımız priz ve seyyar kablonuz kaliteli olsun. A*** D.

👤 Makine iyi, yeni geldi. Isıtıyor güzel ama faturayı görmedik daha bakalım. Gece baya ışık saçıyor. Yapacak bir şey yok. V*** S.


5. Minisan Maxi Ms-2500 Elektrikli Isıtıcı

Elektrikli ısıtıcı

Estetik ve sağlam tabanıyla güzel görünümlü bir elektrikli ısıtıcı olan bu cihazda devrilme emniyeti bulunmaktadır. Hava tahliye kanalları ve buhar haznesi olan bu ısıtıcıda 5 adet flament mevcuttur. Bu sayede evinizi daha güzel bir şekilde ısıtan Minisan Maxi, 2500 W güç tüketimi yapmaktadır. Ayrıca termostat ve anahtarlı olan bu elektrikli ısıtıcı kullanıcıları tarafından çok sevilmektedir.

ARTILAREKSİLER
Modern tasarımYüksek enerji tüketimi
3 kademeli ısı ayarı 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Trendyol Hepsiburada 

Minisan Ms 2500 Maxi Buharlı Elektrikli Soba Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürün çok güzel şekilde paketlenmiş olarak geldi. Herhangi bir hasarı yoktu. Kasası fazla kaliteli değil ama sağlam duruyor yine de. Üzerinde su konulabilen bir bölme var böylece havayı kurutmuyor. 5 tane ısıtıcı çubuğu var. Bu çubuklardan üsten 3'ü ve alttan 2'si ayrı ayrı çalıştırılabiliyor. Ayrıca ısı ayarı var. Önünde oturmak biraz zor, çok çabuk ve şiddetli ısıtıyor. Bu nedenle aranızda en az 1,5-2 metre olacak şekilde yerleştirebileceğiniz yerlere almanızı öneririm. T*** Ş.

👤 Ürün hızlı elimize ulaştı. Paketlemesi de güzeldi ama gelirken ayak kısmı biraz ezilmiş. Onun dışında bir sorun yok çok güzel ısıtıyor memnunuz. Tüm odayı çok rahat bir şekilde kısa sürede ısıtabiliyor. Tavsiye ederim. S** M.


6. Fakir Warmy 2000W Gri Elektrikli Isıtıcı

Elektrikli ısıtıcı

1.5 kilogram ağırlığında olan bu cihaz küçük yapısıyla her yere rahatça taşıyabilirsiniz. Operasyon ışığı, gösterge lambası, ısı ayar kademesi, aşırı ısınmaya karşı koruma ve devrilmeye karşı otomatik kapanma gibi özellikleri olan Fakir Warmy, 2000 W güç tüketimi yapmaktadır. Tüm bu özellikleriyle cihaz en hesaplı elektrikli ısıtıcılarından birisidir.

ARTILAREKSİLER
Aşırı ısınmaya karşı korumaIsı seviyesinin düşük olması
Devrilme koruması 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Trendyol Hepsiburada 

Fakir Warmy 2000W Gri Elektrikli Isıtıcı Kullanıcı Yorumları:

👤 Fiyatı yüksek bir ürün ama plastik sıcak ilişki olunca kaliteli bir marka olsun istedim. Sırf plastik kalitesi açısından. Başta koku yaptı şu an kokmuyor. Sesi normal. Kumtel ile aynı güçte. Çocuğunuzun soluyacağı hava için alıyorsanız banyo için benim gibi alın derim. Diğer türlü düşünürseniz fiyat performansı düşük. Mert Ö***

👤 Cihaz kullanışlı, daha önce kullandığım için aldım fakat önce fakir modelleri kadar sessiz değil. Bir süre sonra da tıkırtı yapmaya başladı ancak çalışmasında sorun yok. Tabi önceki modeller daha pahalıydı, sanırım fiyatla birlikte kalite de biraz düşmüş. Serkan K***


7. Minisan SR 2600 Elektrikli Isıtıcı

Elektrikli ısıtıcı

Duvara yerleştirerek veya sahip olduğu kaymaz ayakları üzerinde kullanabileceğiniz Minisan, 2600 W güç tüketimi yapmaktadır. Isıtıcının kontrol düğmelerini isteğiniz şekilde ayarlayarak evinizi ısıtabilirsiniz. Modelin yapımında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde dayanıklı ve sağlam yapıdadır.

ARTILAREKSİLER
Açılı ısıtma sistemiYüksek enerji tüketimi
Kolay kullanım 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Trendyol Hepsiburada 

Minisan Black 3000 Infrared Elektrikli Soba Isıtıcı Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürün ve ayağı tam olması gerektiği gibi. Bir yıldız veren arkadaşlar büyük ihtimal montajı yapamadı. Montajı hatalı yaparsanız ayakla ilgili problem yaşamanız kaçınılmaz. Örnek olsun diye görsele hatalı bir montaj resmi ekleyeceğim. S*** K.

👤 Ürünü Aralık 2019 da aldım. O gün bu gündür kullanıyorum. Paketleme çok iyiydi. Kurulumunu bildiğim için rahatlıkla kurdum. Ayakları gerçekten çok sağlam. Yanında duvara askı aparatı da geliyor. Termostat özelliği olduğu için tercih ettim bir süre yanıp bir süre kapalı kalması çok iyi. Yanarken cızırtılı ses çıkıyor ama benim için çok problem değil. Hâlâ kullanıyorum teşekkür ederim firmaya. B*** C.


8. KUMTEL Mh 1800 Orbit Kule Tipi Elektrikli Isıtıcı

Elektrikli ısıtıcı

3 kademeli ısı ayarı bulunan Kumtel Mh, 900 W ve 1800 W değerlerinde çalışabilmektedir. Termostatlı ve devrilme emniyetli olan bu ısıtıcının gövdesi alüminyumdan üretilmiştir. Ayrıca ısıtıcının kullanım kolaylığı sağlaması için taşıma kulbu ve sarma kablosu da mevcuttur.

ARTILAREKSİLER
Modern tasarım 
Alüminyum gövde 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Trendyol Hepsiburada 

KUMTEL Mh 1800 Orbit Kule Tipi Elektrikli Isıtıcı Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürünü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve gayet kullanışlı. Kullandığım oda 10m2 ve tamamen ısıtması 20 dakika sürmüyor. 20 dakika sonra kapatıyorum aşırı sıcak oluyor. Malzeme kalitesi gayet iyi ancak ayaklık kısmı plastik ve 2 vida ile tutturuluyor. Fakat bana biraz sakat ve çabuk kırılacak gibi geldi. Onun dışında ürün gayet iyi 2 kademe ayarı var. Ayrıca dikey pozisyon olduğu için fazla yer kaplamıyor. N** A.

👤 Ürünü aldığımın ertesi günü kendi kutusunda gayet güzel sarılmış bir halde evimdeydi. Kolayca kurulumunu yaptık. Camlı salon balkonumuz için düşünmüştük, çok iyi oldu. Herhangi bir sallanma ya da tehlike arz eden durumu yok. Çok iyi bir alışveriş olduğu kanısındayım, teşekkürler. G*** E.


9. Sinbo Sfh-3394 Infrared Elektrikli Isıtıcı

Elektrikli ısıtıcı

Ergonomik tasarımıyla güzel bir görünüme sahip olan bu kule tipi ısıtıcının, devrilme emniyeti, ayarlanabilir termostat ve aşırı ısınma koruması gibi özellikleri bulunmaktadır. Isı kademesinin ayarlanabilir olması sayesinde hem ekonomik hem de daha kullanışlı olan Sinbo SFH-3394, 2000 W güç tüketimi yapmaktadır. Ayrıca hafif olması sayesinde rahat bir şekilde taşınabilmektedir.

ARTILAREKSİLER
Devrilme emniyeti 
Aşırı ısınma emniyeti 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Trendyol Hepsiburada 

Sinbo Sfh-3394 Infrared 2000w Elektrikli Isıtıcı Kullanıcı Yorumları:

👤 2.500 W olan modelle ilgili gördüğüm kötü yorumlar nedeniyle bu ürünü aldım. Memnun kaldım. Küçük alanları, kısa süreli ısıtma konusunda başarılı. Ama soğuk havalarda, salon gibi büyük alanlar için yetersiz. B** E.

👤 Tereddüt ederek almıştım ama görüldüğü gibi geldi. Isı ayarı çok iyi odanın ısısına göre kendi sönüp yanıyor. Bence bir tek arkasında taşıma kollu olsaydı çok iyi olurmuş. Ama yine de memnunum teşekkür ederim. E*** Ç.


10. Luxell Ks-2760 Elektrikli Isıtıcı

Elektrikli ısıtıcı

4 Quartz tüpü sayesinde bulunduğu ortamı güzel bir şekilde ısıtan bu ısıtıcının ayarlanabilir termostatı vardır. 3 ayrı güçte kullanılabilen Luxell Ks-2760, tam bir fiyat/performans ürünüdür. Ayrıca modelin devrilme emniyeti özelliği sayesinde güvenli bir kullanım sunmaktadır.

ARTILAREKSİLER
Yüksek ısı yayabilmesiYüksek enerji tüketimi
Uygun fiyatlı olması 

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Trendyol Hepsiburada 

Luxell Ks-2760 Siyah Elektrikli Isıtıcı Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürün resimde göründüğü şekilde geldi. Fiyatına göre gayet iyi. Sağlam teslimat yapıldı sorun yaşamadık. U*** G.

👤 Beklediğimizden küçük geldi. Tüpleri baya ince ama ısıtması idare eder. Tam bir fiyat performans ürünü. Herkese tavsiye ederim. B*** Y.


Elektrikli Isıtıcılar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kışın evimizi ya da küçük bir yeri ısıtmak için elektrikli ısıtıcı almak isteriz. Fakat almadan önce aklımızdaki soruların cevabını bulmamız gerekmektedir. Bu kısımda sizin için elektrikli ısıtıcılar hakkında sıkça sorulan soruları derledik. İşte en iyi elektrikli ısıtıcılar hakkında sıkça sorulan sorular (SSS).


Elektrikli ısıtıcıların garanti süresi ne kadardır?

Elektrikli ısıtıcıların garanti süresi çıktığından beridir her zaman 2 yıl olarak belirlenmektedir. Dolayısıyla bizim listemizde bulunan tüm elektrikli ısıtıcıların garanti süresi de 2 yıldır.


Elektrikli Isıtıcının gücünü nasıl seçmeliyim?

Isıtıcılar için m2 başına ortalama olarak 100 W değerinde güç yeterli olacaktır. Fakat binan yalıtımı yeterince iyi değilse daha yüksek değerlere çıkmak gerekebilir. Aynı şekilde binanın yalıtımı iyiyse daha düşük miktarlar sizin işinizi görür.


Kullanılan priz ve kablolarda nelere dikkat etmek gerekir?

 • Isıtıcınızın mümkünse birden fazla ürünle birlikte olmaması gerekmektedir.
 • Isıtıcıların mümkünse arada herhangi bir kablo olmadan prize takılması gerekir.
 • Isıtıcıyı prize taktıktan sonra aşırı ısınma olup olmadığına bakılması gerekir. Eğer aşırı ısınma varsa prizle kablonuz tam olarak oturmamış demektir. Bu durumda gerekli işlemler bir an önce yapılması gerekmektedir. Eğer sorun prizle alakalı ise ısıtıcıyı kullanmadan prizi değiştirmeniz önerilir.

Isıtıcıya dokunulduğunda cildi yakar mı?

Isıtıcılar doğası gereği ortamı sıcak hâle getirmektedir. Bunu da içerisindeki tüpler ile yapmaktadır. O tüplere yakın olduğunuz için ısıtıcılar elde yakmaya sebep olabilir.


En iyi elektrikli ısıtıcı hangisi?

En güzel gözüken ve en kaliteli elektrikli ısıtıcı hangisi diyecek olursak ALAZ EFEKT Elektrikli Şömine karşımıza çıkmaktadır. Bu unvanı sahip olduğu özellikleri ve kaliteli duruşuyla almayı başarmıştır.


2021 yılının en çok tercih edilen elektrikli ısıtıcı hangisi?

 • Senowa SN-1600
 • KUMTEL Mh 1800
 • Kawai Kw-1600w
 • Minisan Dolphin DP-1200
 • HotFloor Elektrikli Halı Altı Isıtıcı
 • Luxell Ks-2760
 • Sinbo Sfh-3394 Infrared
 • Minisan Black 2600 Infrared
 • Luxell Kum-1225
 • Raks Elektrikli Yağlı Radyatör
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
2
3
1
0
2
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.