Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 Yorumları ve Özellikleri

Kolay kullanımı ve yüksek verimliliği ile dikkat çeken Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 kombiyi sizler için inceledik.
Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 Yorumları ve Özellikleri

En kullanışlı yoğuşmalı kombi markaları arasında yer alan Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2, tasarruflu bir model olmasından dolayı da kullanıcılar tarafından tercih edilir. %108 verimliliğe sahip ürün, kullandığı tüm enerjiyi tam yoğuşma özelliği ile ısıya çevirirken aynı zamanda düşük güç tüketimi ile bütçenizi de düşünür. Bütçenize en uygun kombi modellerini ararken aynı zamanda konfordan da ödün vermek istemeyenler için Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 kombi doğru bir tercih olacaktır.

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 Özellikleri

Enerji Verimliliği%108
Isıtma Kapasitesi24 W
Sıcak Su Gücü28 kW
Maksimum Elektrik Sarfiyatı110 W
Boyut720 x 445 x 335 Mm
Yıllık Enerji Tüketimi44 G
Maksimum Ses Seviyesi52 dB
Su Isıtma Yıllık Elektrik Tüketimi25 kWh
Amazon
Fiyatını Gör
Vaillant EcoTec
Pure Wuw Kombi
Aradığın
Fiyatı Gör

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 İnceleme

Tam performans kullanımda yıllık olarak 44 G yakıt tüketimine sahip olan Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 yoğuşmalı kombi, tükettiği enerjinin %108'ine kadar verim almanızı sağlar. Düşük enerji tüketimi ile birlikte sizlere sunduğu yüksek performans, en zorlu hava koşullarında dahi yarı yolda bırakmaz. Isıtma ve sıcak su sağlama konusunda yüksek güce sahip olmasının yanında hızlı performansı ile kısa süreli kullanımlarda dahi diğer kombilerle arasındaki fark net şekilde anlaşılır.

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 Tasarımı

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2

Kompakt tasarıma sahip olan Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 tam yoğuşmalı kombi, LCD ekranı sayesinde oldukça kolay kullanıma sahiptir. Ekranın ışıklandırılmış olması, bulunduğunuz alandaki ışık seviyesi fark etmeden cihaz ayarlarını yapabilmenizi kolaylaştırır. Aynı zamanda, ekran etrafına yerleştirilen kısa yol kontrol tuşları da cihaz tasarımını iyileştirirken kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

Tamamen beyaz renk kullanılarak tasarlanan cihaz, yalnızca dijital ekran kısmında renklendirilmiş şekilde karşımıza çıkmaktadır. Mavi Lcd ekran ile tasarlanmasından dolayı ışığın az olduğu alanlarda dahi cihaz ayarı yapabilmeniz mümkün hale getirilmiştir.

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 Boyutları

Yükseklik720 Mm
Genişlik445 Mm
Derinlik335 Mm
RenkBeyaz
Ağırlık30,8 Kg

Kullanım kolaylığı sağlayan özel tasarımının yanında 720x445x335 mm boyutlara sahip olmasıyla her alana monte edilebilen Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 kombi, ekstra büyüklükte bir kullanım alanı gerektirmez. Evlerinizde ayrılan kombi bağlantı kısımları ya da hali hazırda bulunan kombi dolaplarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. 30,8 kg ağırlığa sahip olmasından dolayı diğer cihazlara göre hafiftir. Bu sayede, bağlantı ve kullanım esnasında güvende hissetmenizi sağlar.

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 Teknik Özellikleri

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2

Peteklerde A enerji sınıfına dahil olan Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 yoğuşmalı kombi, su ısıtma gücünde ise A++ enerji tasarrufu sağlamasından dolayı oldukça tercih edilen bir üründür. 52 dB ses seviyesi ile günlük kullanımda rahatsız etmeyecek düzeyde çalışır. Açıldığı ilk anlarda ya da hızlı hava değişimi yaşanan durumlarda kombi de güçlü şekilde çalışması gerektiği için böyle anlarda sesini duyabilirsiniz. Ancak günlük kullanımda herhangi bir problem yaratmayacak şekilde tasarlanmıştır.

20.000 kcal/h kalorifer ısıtma gücü ve 24.000 kcal/h su ısıtma gücüne sahip olan Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 kombi, IPX4D koruma sistemine sahip olduğu için yüksek performans ile birlikte tam tasarruf sağlar. 

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 Güç Tüketimi

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2

%108 enerji verimliliğine sahip olan Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 tam yoğuşmalı kombi, 24 W güç seviyesi ile birlikte yüksek tasarrufa sahip olan bir cihazdır. Düşük miktarda enerji ve yakıt kullanmasının yanında yüksek performans sağladığı için kullanıcılardan tam not almıştır. Tam yoğuşma sisteminin yanında hermetik baca ile birlikte geliştirilmesi sayesinde enerji verimliliği konusunda da başarılı bir cihazdır.

35 - 60 derece aralığında sıcak su ayarına sahip olan Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 kombi, yerden ısıtma sisteminde 35 - 50 derece aralığında ve petek ısıtma görevinde 35 - 85 derece olarak kullanılabilir. 150 metrekare alanda kullanımda dahi 50 derece kullanım verimliliği sağlamaktadır.

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 Yoğuşmalı Kombi Kullanımı

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2

Led ekran yardımıyla kolayca cihaz ayarları yapabilmeniz için tasarlanan Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 kombi, ekranın altında yer alan 4 kısa yol kontrol tuşu ve yine ekranın yan tarafında bulunan açma kapama tuşu ile kullanılır. Dijital ekranda gözüken petek ve musluk işaretlerinin altında yer alan tuşlar, hangi sembolün altında bulunuyorsa o sembole ait ayarları yapabilmeniz için yerleştirilmiştir. Ekranın yan kısmında bulunan tek tuş ise cihazı açıp kapatmanız için bulunur. 

Uzun süreli ve sağlıklı bir kullanım sağlayabilmek için Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 kombi kullanım kılavuzu içerisinde bulunan yönlendirmelere göre hareket etmeniz gerekir. Böylece, kombinizin ömrünü uzatarak yıllar boyunca konforlu ve sağlıklı bir kullanım yaşamanız mümkün olur.

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 Tam Yoğuşmalı Kombi Yorumları

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2

? *** ***:  Çok tasarruflu doğal gazı üfleyerek harcıyor.

? *** ***: 2 senedir kullandığımız bir ürün. Kablosuz oda termostatı ile büyük rahatlık. Müşteri hizmetleri harika çalışıyor. Ürün çok tasarruflu ve kaliteli.

? *** ***: 7 aydır kullanıyorum, faturalarım 40 dairelik sitede en düşük bende oluyor , hiç bir sorun yaşamadım, yetkili servis ilgili, tavsiye ederim.

? *** ***: Kombiyi yaklaşık 3 aydır kullanıyoruz doğalgaz faturaları hissedilir seviyede düştü. Kablosuz termostatla birlikte almanız daha sağlıklı olacak. Güzel bir cihaz ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

? *** ***: Kombi kalite ısınma da sorun yok, yerden ısıtmalı 160 metre kare ara kat evim için aldım, henüz sorun yaşamadım.

? *** ***: Yakıtı az yakıyor ve sessiz.

? *** ***: Kombiyi yaklaşık 3 aydır kullanıyoruz doğalgaz faturaları hissedilir seviyede düştü. Kablosuz termostatla birlikte almanız daha sağlıklı olacak. Güzel bir cihaz ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

? *** ***: Herkese tavsiye edeceğim bir üründür gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

? *** ***: Yeni kullanmaya başladım, gayet güzel. Ekranı sade ve basit. Daha önce de 16 sene Vaillant kullandım. Başka ürün almayı düşünmedim bile, inşallah bundan da memnun kalırım.

? *** ***: Vaillant kombi konusunda başarılı olan markalardan bir tanesi o yüzden benim gibi mütahitlerin de tercihi olması normal oluyor benim gibi diyorum çünkü çoğu zaman müteahhitler masraftan kaçınmak için kombi gibi önemli bir üründe bile kısmalara gidebiliyorlar. Vaillant kombi başarılı testlerden geçmiş bir kombi her zaman kullanma devam edeceğim.

? *** ***: Bu vaillant kombiyi 4 yıla yakındır kullanıyorum. Çok memnunum. Hiçbir sıkıntısı problemi olmadı. Sesiz çalışıyor. Bir de kombi de zaten vaillant kalitesi tartışılmaz bence. Fiyatı da kalitesine göre çok kaliteli bir kombi. İhtiyacı olanlar için rahatlıkla alabilecekleri kaliteli performansı da çok iyi bir kombi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
En İyi Yoğuşmalı KombiAlarko Seradens Super Yorumları
Bosch Condens 2200i W ÖzellikleriE.C.A Proteus Premix 24 Özellikleri
DemirDöküm Nitromix İncelemeBuderus Logomax Plus Yorumları
Vaillant ecoTEC Pro VUW 286 ÖzellikleriWarmhaus EWA 24 Yorumları
Daikin Premix NDJ 24 İncelemeBaymak Duotec Compact Yorumları

Vaillant Wuw 286 7 kaç kW?

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 kombi, petek ve yerden ısıtma olarak 24 kW güce sahip olmasının yanında su ısıtma gücünde ise 28 kW olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 bar ayarı kaç olmalı?

Vaillant kombilerin tümünde olduğu gibi ecotec Pure wuw modelinde de bar ayarının 1 ile 2 aralığında olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Vaillant yoğuşmalı kombi kaç derecede yanmalı?

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 kombi, yerden ısıtmada 35-50 derece, petek ısıtmada 35-85 derece ve su ısıtmada da 30-60 derece aralığında imkanlar sunmaktadır. Bu sıcaklıklar içinde kendinize en uygun olanı ayarlayarak konforlu kullanımın keyfini yaşayabilirsiniz.

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 kombi bar ayarı nasıl yapılır?

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 kombi bar ayarı yapmak için öncelikle su dolumu yapılmalı gerekir. Bunu da cihazın yan tarafında bulunan ayar kısmını sola çevirerek yapabilirsiniz. Dolum devam ederken ekranı takip ederek 1 ile 2 aralığını gördüğünüzde işlemi sonlandırabilirsiniz.

Vaillant ecoTec Pure Wuw 286/7-2 sıcak su ayarı nasıl yapılır?

Dijital ekran alanında musluk sembolünün altındaki kontrol tuşları yardımıyla sıcak su açma kapama ve sıcaklık ayarlarını yapabilirsiniz.

<

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.