Rüyada Sevişmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sevişmek Ne Anlama Gelir?
12.02.201609:59

Rüyada sevişmenin rüya tabircileri tarafından nasıl yorumlandığını, ne manalar yüklendiğini sizler için derledik. Rüyada sevişme görmek nelere işaret eder; İşte, rüyada sevişme görmenin rüya tabiri;

Haber güncelleme tarihi 05.06.2021 15:38

Rüyada Sevişmek Görmek

rüyada sevişmek görmek

Rüyada sevişme, rüya sahibinin, kendi eşiyle seviştiğini görürse, uzun zamandan beri beklediği hayırlı ve sevinçli haberi yakın zamanda alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, kendisini güzel günlerin bekleyeceğine yorulur. Eğer rüya sahibi başka biriyle seviştiğini görürse, kişiyi sıkıntılı günlerin beklediğine, bu üzüntülü günlerden dolayı bitkin düşeceğine yorulur.


Rüyada Sevişmek

Rüya sahibinin rüyasında seviştiğini görmesi kişinin aşk hayatında yeni bir gelişme yaşayacağına, bu gelişmelerin iki taraf içinde hayırlı olacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyada sevişmek, zorlu iş hayatı, mal ve mülk kaybı anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin çok çalışarak zararını gidereceğine, fakat bir süre sonra yorgun düşeceğine, uzun bir tatile çıkması gerekeceğine delalet eder. Rüyada sevişmek, bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre ise aile içerisinde ufak sürtüşmelerin yaşanacağına yorumlanır.


Rüyada Aynı Cinsle Sevişmek

Rüya sahibinin rüyasında aynı cinsle seviştiğini görmesi kişinin, iş hayatında veya aile hayatında çeşitli olumsuzluklar ile karşı karşıya kalacağına, bu nedenle de mutsuz ve huzursuz olacağına delalet etmektedir. Rüyada aynı cinsle sevişmek, kimi rüya yorumcusuna göre de mal ve mülk kaybı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Tanımadığı Biriyle Sevişmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada tanımadığı biriyle sevişen kişinin, günlük yaşantısında çok şaşıracağı bir olayın yaşanacağına delalet eder. Rüyada tanımadığı biriyle seviştiğini gören kişinin, uzun zamandır görüşmediği biriyle tekrardan karşılaşacağına, bu durumdan iki tarafından memnun olacağı manasına gelir.


Rüyada Sevişmek İstemek

Rüya sahibinin rüyada sevişmek istemek, kişinin aşk hayatında yeni gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Rüyada sevişmek istemek, aynı zamanda bazı rüya tabircilerine göre kişinin yanlış anlaşılacağı bir durum içerisinde kalacağına, bu nedenle de çok utanacağına, adeta yerin dibine gireceğine delalet eder. Rüyada sevişmek istemek, utanç verici olayların yaşanacağı anlamına da gelir.


Rüyada Sevişme İzlemek

Rüya sahibinin rüyasında sevişme izlemesi kişinin, yakın tarihte istemeden de olsa günah işleyeceğine, günahlarından arınmak için çok çabalayacağına, vicdan azabı çekeceğine delalet eder. Rüyada sevişme izlemek iş hayatında yaşanacak olan olumsuzlukların yanı sıra mutsuzluk ve huzursuzluk anlamına gelmektedir.


rüyada sevişmek görmek

Rüyada sevişmek, rüya sahibinin zorlu bir iş hayatının var olacağına, işleri yüzünden ailesine yeteri kadar zaman ayıramayacağına delalet eder. Kişinin işlerine ara verip ailesi ile ilgilenmesi gerekeceğine yorumlanır. Aynı zamana da bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada sevişmek, kişiyi derinden üzecek bir olayın yaşanacağına, bu olay karşısında herkesin adeta şok olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Başkasını Sevişirken Görmek

Rüya sahibi için bu durum pek de hayırlı yorumlanmaz. Rüyada başkasını sevişirken görmek, kişinin başına kötü olayların gelebileceğine, çok dikkat etmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada başkasını sevişirken görmek, aynı zamanda zorlu bir süreç manasına da gelir.


Rüyada Başkasının Seviştiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başkasının seviştiğini görmesi kişinin uzun soluklu bir iş hayatına sahip olacağına bu nedenle de yorgun düşeceğine delalet eder. Rüyada başkasının seviştiğini görmek, kimi rüya tabircisine göre kişinin kötü bir haber alacağına, bu haber yüzünden uzun bir seyahate çıkacağı manasına da gelmektedir.


Rüyada Tanıdık Biriyle Sevişmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada tanıdık biriyle sevişmek, kişinin bir olay yüzünden günah işleyeceğine, günahlarından arınmak için bol sevap işlemesi gerekeceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardım ederek sevap kazanacağına delalet eder. Rüyada tanıdık biriyle sevişmek, rüya sahibinin zorlu bir süreç içerisine gireceğine, bu nedenle de çok dikkat etmesi gerekeceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Sevişme İzlemek

Rüya sahibinin, kendini sıkıntılı durumlara sokan bir şeylerin olacağına, çok büyük zorluklar yaşayacağına, uzun zaman önce hevesle yaptığı iş ortaklığında sorunların çıkacağına yorulur.


Rüyada Sevişmek İstemek

Rüya sahibi, yaptığı işlerden ötürü başının sıkışacağına, etrafındaki insanlardan yardım alarak bu durumdan kurtulacağına ve atacağı adımlardan başarıyı yakalayacağına alamet eder. Bazı rüya sözlüğü yazarların göre, kişinin evlenme çağının geldiğine, evliliğe kendini hazır hissettiğine, bu yönde bir duygu patlaması yaşadığına yorulur.


Rüyada Sevişen Görmek

İş hayatınızda büyük sorunların çıkacağına, bundan dolayı çok zor durumlarla karşılaşılacağına, ancak kişi çevresindeki bazı insanların yardımını alarak bu zorlukta baş edeceğine, kurtulacağına yorulur. Herkes rüya sahibinin göstereceği bu azimden dolayı ona büyük hayranlık duyacağına, saygı gösterilecek biri olacağına yorulur.


Rüyada Sevişen İki Kadın Görmek

Rüyada sevişen kadın gören rüya sahibi, iş hayatı ve sosyal hayatında zorluğa düşeceğine, başındaki musibetlerin art arda geleceğine, rüya sahibinin sıkıntılı bir dönem yaşayacağına rivayet eder.


Rüyada Biriyle Sevişmek

Eğer rüya sahibi seviştiği kişiyi tanımıyorsa, çıkar elde etmeye, sıkıntıdan kurtulmaya, gönül ilişkisine ya da evliliğe yorulur. Bu rüyayı gören bekarsa, sevineceği bir haber alacağına, kısa dönemde dünya evine gireceğine alamet eder. Bazı rüya yorumlarına göre, rüya sahibinin nefsi isteklerine uyarak zina ettiğine ya da kendisine helal olmayan biriyle münasebette bulunacağına tabir edilir.


Rüyada Sevişememek

Rüya sahibinin rüyasında sevişemediğini görmesi, kişinin dürüst, namuslu bir insan olduğuna, bu sayede işlerinin kısa bir sürede yoluna gireceğine delalet eder. Kişinin rüyasında sevişemediğini görmesi, rüya sahibinin iş hayatında başarılı projeler yapacağına alaemt eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2006
4172
2682
4251
1748
1582
3640
506
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 11
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.