Rüyada Sevişmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sevişmek Ne Anlama Gelir?
12.02.201609:59

Rüyada sevişmenin anlamını yazımızda bulabilirsiniz. Hikmetli tabircilerin yorumları içeriğimizde.

Haber güncelleme tarihi 01.12.2022 16:22

Rüyada Sevişme Görmek

Rüya sahibi kendi eşiyle seviştiğini görürse, uzun zamandan beri beklediği hayırlı ve sevinçli haberi yakın zamanda alacağına yorulur. Bu sayede çok mutlu olacağına, kendisini güzel günlerin bekleyeceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi başka biriyle seviştiğini görürse, kişiyi sıkıntılı günlerin beklediği, bu üzüntülü günlerden dolayı bitkin düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Sevişmek

Rüyada Sevişmek

Rüya sahibinin rüyasında seviştiğini görmesi kişinin aşk hayatında yeni bir gelişme yaşayacağına, bu gelişmelerin iki taraf içinde hayırlı olacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyada sevişmek, zorlu iş hayatı, mal ve mülk kaybı anlamına da gelmektedir.

Rüya sahibinin çok çalışarak zararını gidereceğine, fakat bir süre sonra yorgun düşeceğine, uzun bir tatile çıkması gerekeceğine delalet eder. Rüyada sevişmek, bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre ise aile içerisinde ufak sürtüşmelerin yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Aynı Cinsle Sevişmek

Rüya sahibinin rüyasında aynı cinsle seviştiğini görmesi kişinin, iş hayatında veya aile hayatında çeşitli olumsuzluklar ile karşı karşıya kalacağına yorulur. Bu nedenle de mutsuz ve huzursuz olacağına delalet etmektedir. Rüyada aynı cinsle sevişmek, kimi rüya yorumcusuna göre de mal ve mülk kaybı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Sevişmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada tanımadığı biriyle sevişen kişinin, günlük yaşantısında çok şaşıracağı bir olayın yaşanacağına delalet eder. Rüyada tanımadığı biriyle seviştiğini gören kişinin uzun zamandır görüşmediği biriyle tekrardan karşılaşacağına yorulur. Bu durumdan iki tarafında memnun olacağı manasına gelir.

Rüyada Sevişmek İstemek

Rüyada sevişmek istemek, kişinin aşk hayatında yeni gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Rüyada sevişmek istemek, bazı rüya tabircilerine göre ise kişinin yanlış anlaşılacağı bir durum içerisinde kalacağına yorulur. Bu nedenle de çok utanacağı, adeta yerin dibine gireceği tabir edilir. Rüyada sevişmek istemek utanç verici olayların yaşanacağı anlamına da gelir.

Rüyada Sevişme İzlemek

Rüya sahibinin rüyasında sevişme izlemesi kişinin, yakın tarihte istemeden de olsa günah işleyeceğine, günahlarından arınmak için çok çabalayacağına, vicdan azabı çekeceğine delalet eder. Rüyada sevişme izlemek iş hayatında yaşanacak olan olumsuzlukların yanı sıra mutsuzluk ve huzursuzluk anlamına gelmektedir.

Rüyada sevişmek, rüya sahibinin zorlu bir iş hayatının var olacağına, işleri yüzünden ailesine yeteri kadar zaman ayıramayacağına delalet eder. Kişinin işlerine ara verip ailesi ile ilgilenmesi gerekeceğine yorumlanır. Aynı zamanda bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada sevişmek, kişiyi derinden üzecek bir olayın yaşanacağına, bu olay karşısında herkesin adeta şok olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Başkasını Sevişirken Görmek

Rüya sahibi için bu durum pek de hayırlı yorumlanmaz. Rüyada başkasını sevişirken görmek, kişinin başına kötü olayların gelebileceğine ve çok dikkat etmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada başkasını sevişirken görmek aynı zamanda zorlu bir süreç manasına da gelir.

Rüyada Başkasının Seviştiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başkasının seviştiğini görmesi kişinin uzun soluklu bir iş hayatına sahip olacağına, bu nedenle de yorgun düşeceğine delalet eder. Rüyada başkasının seviştiğini görmek, kimi rüya tabircisine göre kişinin kötü bir haber alacağı şeklinde yorulmaktadır. Bu haber yüzünden de uzun bir seyahate çıkacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Tanıdık Biriyle Sevişmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada tanıdık biriyle sevişmek, kişinin bir olay yüzünden günah işleyeceğine ve günahlarından arınmak için bol sevap işlemesi gerekeceğine yorulur. Bu yüzden de yardıma muhtaç olan insanlara yardım ederek sevap kazanacağına delalet eder.

Rüyada tanıdık biriyle sevişmek, rüya sahibinin zorlu bir süreç içerisine gireceği anlamına gelmektedir. Bu nedenle de çok dikkat etmesi gerekeceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Sevişme İzlemek

Rüyada sevişme izlemek kişiyi sıkıntılı durumlara sokan bir şeylerin olacağına ve çok büyük zorluklar yaşayacağına yorulur. Ayrıca uzun zaman önce hevesle yaptığı iş ortaklığında sorunların çıkacağına delalet eder.

Rüyada Sevişmek İstemek

Rüya sahibi, yaptığı işlerden ötürü başının sıkışacağına, etrafındaki insanlardan yardım alarak bu durumdan kurtulacağına ve atacağı adımlardan başarıyı yakalayacağına alamet eder. Bazı rüya sözlüğü yazarlarına göre ise kişinin evlenme çağının geldiğine, evliliğe kendini hazır hissettiğine, bu yönde bir duygu patlaması yaşadığına yorulur.

Rüyada Sevişen Görmek

İş hayatınızda büyük sorunların çıkacağına, bundan dolayı çok zor durumlarla karşılaşılacağına delalet eder. Ancak kişinin çevresindeki bazı insanların yardımını alarak bu zorlukla baş edeceğine ve kurtulacağına yorulur. Ayrıca rüya sahibinin göstereceği bu azimden dolayı herkesin ona büyük hayranlık duyacağı ve saygı gösterilecek biri olacağı anlamına gelir.

Rüyada Sevişen İki Kadın Görmek

Rüyada sevişen kadın görmek kişinin iş hayatı ve sosyal hayatında zorluğa düşeceğine ve başındaki musibetlerin art arda geleceğine yorulur. Rüya sahibinin sıkıntılı bir dönem yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Biriyle Sevişmek

Eğer rüya sahibi seviştiği kişiyi tanımıyorsa, çıkar elde etmeye, sıkıntıdan kurtulmaya, gönül ilişkisine ya da evliliğe yorulur. Bu rüyayı gören bekarsa, sevineceği bir haber alacağına, kısa dönemde dünya evine gireceğine alamet eder. Bazı rüya yorumlarına göre, rüya sahibinin nefsi isteklerine uyarak zina ettiğine ya da kendisine helal olmayan biriyle münasebette bulunacağına tabir edilir.

Rüyada Sevişememek

Rüya sahibinin rüyasında sevişemediğini görmesi, kişinin dürüst, namuslu bir insan olduğun anlamına gelir. Bu sayede işlerinin kısa bir sürede yoluna gireceğine delalet eder. Kişinin rüyasında sevişemediğini görmesi, rüya sahibinin iş hayatında başarılı projeler yapacağına yorulur.

İlginizi Çekebilir
Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Ne Anlama Gelir?Rüyada Boşaldığını Görmek Ne Anlama Gelir?
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2121
4365
2801
4456
1819
1719
3741
559
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 13
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER