Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek?

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek?
20.01.201612:51

Rüya konusunda konuşmaktan en çok çekinilen konulardan birisi ise rüyada cinselliktir. Peki, rüyada ilişkiye girmek ne anlama gelir? İşte, rüyada seks yapmak, rüyada cinsel ilişkiye giren kişiler görmek ve rüyada sex ile ilgili tabirler...

Haber güncelleme tarihi 21.03.2019 12:07

Birçok kesimin söylemekten çekindiği rüyalardan bir tanesi olan " rüyada cinsel ilişkiye girmek ve " rüyada orgazm olmak ", " rüyada ilişkiye girmek" insanların hayatları içerisinde doğal olarak gerçekleşen olayların başında gelmektedir. Bizler de bu içeriğimiz de rüyada cinsel ilişkiye girmek ve rüyada orgazm olmak rüya sözlüğü yorumcuları tarafından nasıl ifade edilmektedir bunları inceledik. İşte, Rüyada Orgazm olmak ve rüyada cinsel ilişkiye girmek ile ilgili rüya tabirleri...


Rüyada Orgazm Olmak

Söylense de söylenmese belirli bir yaştan sonra tüm bireyler rüyalarında orgazm olmaktadır. Bunun nedenlerine baktığımızda pek çok parametrenin etkili olduğunu görebiliyoruz. İnsan fizyolojisi açısından değerlendirdiğimizde, rüyasında orgazm olan bir insan için sağlığının yerinde olduğu kanısına varılır fakat rüyada orgazm olmayı dini açıdan değerlendirdiğimizde ise orgazm olmak Allah'ın kulları için verdiği bir nimettir çünkü bu şekilde bireylerin cinsel isteği giderilmiş ve harama yaklaşmalarını gerektirecek bir durum ortada kalmamıştır. 

Yapılan araştırmalara göre rüyada orgazm olmanın düzensiz cinsel yaşamla oldukça fazla alakası bulunduğu saptanmıştır. Bu araştırmalar ilk önce sadece erkeklerin yaşadığı bir olay olarak düşünüldü fakat zamanla kadınların da rüyalarında orgazm oldukları öğrenildi ve araştırmalarda kadınlara da yer verilmeye başlandı. 

ruyalar-004.jpg


Rüyada Cinsel İlişki Neden Olur?

Yapılan araştırmalara göre bazı insanlar uyanıkken değil rüya içersinde daha kolay bir şekilde orgazm olmaktadır. Bunun nedeni olarak ise rüyalarda stresin ve kişinin gergin olmaması gösteriliyor. Rüyada orgazmın nedeni olarak bilim, REM uykusu esnasında kadın ve erkek cinsel organında kan akışı daha çok olmaktadır Bu durumda kişinin uyku esnasında uyarılmasına neden olmaktadır. Rüyada orgazm olmanın yatış pozisyonu ile alakalı olduğu tespit edilmiştir. Yüz üstü yatan bireylerin uyarılma ihtimali daha yüksek olarak belirtilmiştir. 

Rüyada orgazmın oldukça normal ve sağlıklı bir faaliyet olduğunu söyleyen bilim insanları, cinsel hayatı olmayan erkeklerin bu durumu daha çok yaşadığını belirtiyor. Rüyada erkeklerin kadınlara göre daha fala ereksiyon halinde olduğu fakat kadınların erkeklerden sayıca az ve hızlı orgazm olmaktadırlar. 

Rüyada cinsel ilişki ve rüyada orgazm olma konusunda yapılan araştırmalar oldukça sınırlıdır çünkü rüyada bu hisleri yaşamanın bir periyodu bulunmamaktadır. Bu nedenle bu alanda yapılan çalışmalarda daha genel sonuçlara rastlanmaktadır. 

ruyalar2.jpg


Rüyada Cinsel İlişkiye Girmenin Tabiri ve Yorumu

Rüyasında cinsel ilişkiye girdiğini görmek bazı rüya tabircilere göre rüya sahibinin muradına ereceğine işeret etmektedir. Böyle bir rüya görmek aynı zamanda rüya sahibinin tüm hayallerine erişebileceğine işarettir. Eğer bir kişi rüyasında düşmanı ya da hoşlanmadığı bir insan ile cinsel ilişkiye girdiğini görürse, o kişiye karşı büyük bir zafer elde edecektir.

uyurken-tuhaf-gercekler.jpg

Bazı tabircilere göre rüyada cinsel ilişkiye ölmüş bir kişiyle girmek, o kişinin akrabaları ile yakın ilişki kuracağınıza işaret etmektedir.

Rüyada cinsel ilişkiye eşi ya da sevgilisi ile girdiğini gören kişi, rüya sözlüğü yorumcularına göre, eşi-sevgilisi ile birlikte güzel bir ömür süreceğini ve isteklerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Eğer rüya sahibi tanımadığı bir kişi ile cinsel ilişkiye girdiğini görmüşse, çok fazla israf yapan bir kişi olduğuna rüyasında işaret edilmiştir. 
rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek


Rüyada İlişkiye Girmek

Rüyada sahibinin rüyasında ilişkiye girdiğini görmesi rüya tabircileri tarafından hayırlı yorumlanmaktadır. İş hayatında kar elde edeceğine, bol kazançlı bir işe girişip olumlu sonuçlar alacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada ilişkiye girmek, kişinin evlilik hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına, aile bireyleri arasında yaşanan küskünlüklerin son bulacağına da delalet etmektedir.


Rüyasında Halası İle Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

İşlerinin bozulacağına ve hayırsız işlere adım atılacağına işaret etmektedir.


Rüyasında Eşi İle Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Toplum içerisinde saygısının artacağına işaret edilmektedir. Eğer rüyanızda ölmüş biriyle şehvetli bir şekilde öpüştüğünüzü gördüyseniz, işlerinizin yoluna gireceği ve dileklerinizin gerçekleşeceğine işaret edilmiştir. 


Rüya seviştiğini görmek iki şekilde yorumlanır; Bu yorumlardan ilki;

Rüyada Kendi Eşiyle Seviştiğini Görmek 

Hayatında her şeyin yolunda gideceğine, işlerinin açılıp kazancının artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Başka Birisiyle Seviştiğini Görmek

Rüya sahibinin bazı konularda bir süre sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Seks Yaptığını Görmek

İşlerinin rahata ereceğine ve huzur ile mutluluğa kavuşacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Başkalarının Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada başkalarının cinsel ilişkiye girdiğini görmek yardım etmek şeklinde tabir edilir. Rüya gören kişinin rüyasında bir yakının, dostunun ya da arkadaşının biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görmesi o kişiye ileride yardımı dokunacağına delalet eder.


Rüyada Erkekle Sevişmek

Rüyada bir erkek ile seviştiğini gören rüya sahibinin maddi olarak zorluk çekmeye başlayacağına işaret etmektedir.


Rüyada Kadınla Sevişmek

Rüya sahibinin rüyada tanımadığı bir kişi kadın ile cinsel ilişkiye girmesi rüya sahibinin ileride başının bazı sebeplerden dolayı ağrımasına neden olacak bir şey yapacak demektir.


Rüyada Cinsel İlişkiye Giren İnsanlar Görmek

Rüyada cinsel ilişkiye giren birçok insan olduğunu gören rüya sahibinin çevresinin başarılı insanlarla dolacağına bu durumunda kendisine cesaret vereceğine delalet eder.


Rüyada Erkek Kardeşle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüya sahibinin erkek kardeşle bir cinsel ilişkiye girdiğini görmesi, yaptığı bir şeyden hata olduğunu sonradan fark edeceği ve çok üzüleceği bir karar alacağına ya da böyle bir iş yapacağına işaret etmektedir.


Rüyada Seks Yaptığını Görmek

Rüyada kendisinin seks yaptığını gören kişinin ileride rahatının yerine geleceğine, işlerinin hafifleyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin ileride üstün başarılar kazanacağına da delalet eder.


Rüyada Eski Sevgiliyle Seks Yapmak

Rüya sahibinin rüyada eski sevgilisi ile seks yaptığını görmesi, hayırlı bir rüyadır.  Rüya sahibinin eski sevgilisinden kendisine hayır geleceğine delalet eder. Bu iyi bir yardım diye yorumlanır.


Rüyada Ünlü Biriyle Seks Yapmak

Rüyada ünlü birisiyle seks yaptığını gören rüya sahibinin özel hayatında çok hareketli günler geçireceğine ve paylaşılamaz kimse haline geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin aklını karıştıracak birçok kişinin ortaya çıkacağına delalet eder.


Rüyada Anne Babayı Seks Yaparken Görmek

Rüyada anne ile babanın cinsel ilişkiye girdiğini gören rüya sahibinin annesinin ve babasının arasındaki aşkın, sevginin, saygının ve anlayışın kendisine örnek teşkil edeceğine ve ileride de böyle bir evlilik isteyeceğine delalet eder.


Rüyada Kendi Hanımı İle Cinsel İlişkide Bulunmak

Rüyada evlendiği kadını yani kendi hanımı ile cinsel ilişkiye girdiğini görmesi her yönden güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin yaşamının sonuna kadar afiyet ve sağlık içerisinde bulunur ve güzel bir yaşam sürer.


Rüyada Tanımadığı Birisiyle Cinsel İlişkiye Girmek

Kişinin rüyasında tanımadığı birisi ile cinsel ilişkiye girdiğini görmesi kişinin muradına ereceğini bu durumun ya iş hayatından ya da aşk hayatından olacağına delalettir.


Rüyada Yaşlı Bir Kadınla Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada yaşlı bir kadın ile cinsel ilişkiye girdiğini gören rüya sahibi, bazen olgunluğa, salik amellere bazen de fıtratına uygun olmayan işler yapmaya delalet eder. Aynı zamanda muradına erememeye, insanlarla arayı bozmaya, tartışmalara veya boş işlerde uğraşıp zamanını güzel harcayamamaya yorumalanır.


Rüyada Birinin Sizinle Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Bu rüya rahat, varlıkla geçecek, mutlu ve ferah bir hayatın göstergesidir. Böyle bir rüya gören kimse kısa zamanda tüm sıkıntılarından kurtulur ve bundan sonra oldukça mutlu olacağı zamanlar geçirir. Bazen de bu rüya eğer o kimseyi tanıyorsanız ondan fayda görmeye, onun sayesinde birçok kazanç elde etmeye veya ondan alacağı nasihatler sonucunda mutlu olmaya işarettir.


Rüyada Sevişmek

Kişinin rüyada seviştiğini görmesi, iki farklı şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin evli olduğu kişi ile sevişmesi şans, uğur ve kısmet olarak değerlendirilir

Rüyada kişinin eşi olmayan bir kişi ile seviştiğini görmesi şer olarak kabul edilir, şansın ve kısmetin kapanması anlamına gelir.


Rüyada Öpüşmek

Rüya sahibinin rüyada öpüştüğünü görmesi, güzel ve hayırlı olana tabir edilir. Rüyayı gören kişinin güzele erişip kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına büyük paralar kazanacağına delalet eder.


Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyasında sevgilisiyle öpüştüğünü gören kimsenin muradına ereceği ve gönlünün sahibi olan kişiye kavuşacağına delalet eder.


Rüyada Bir Kadınla Öpüşmek

Rüyada sahibinin rüyasında bir kadınla öpüştüğünü görmesi kişinin hayatında kendisinin de beklemediği ve hayırlı, uğurlu olacak, beraberinde yeni şanslar getirecek güzel ve mutlu olaylara delalet etmektedir.


Rüyada Eşinin Başkasıyla Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eşinin bir başkası ile cinsel ilişkiye girdiğini görmesi aile içerisinde huzursuzluğa ve sıkıntıya neden olan durumların olduğuna delalet eder. Aynı zamanda eşler arasında yanlış anlaşılmaların artacağına da işaret eden rüya, eşlerin birbirlerine saygı göstermediğine delalet eder.


Rüyada Akraba İle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüya sahibinin rüyasında akrabasıyla cinsel ilişkiye girdiğini görmesi hayra alamet olmadığı gihayra alamet değildir. Can sıkıcı olayların başlanacağına delalet eder.


Rüyada Ölmüş Birisi İle Sex Yapmak

Rüya sahibinin rüyasında ölmüş biri ile seks yapması, eğer bir dileği varsa yakında tüm arzu ve istekleri gerçekleşeceğine delalet eder. Eğer ölen kişi tanıdıksa, onun malından yararlanır ve Mirasından Pay Alırsınız.


Rüyada Kendisine Helal Olan Birisi İle Sex Yapmak

Rüyasında kendisine helal olan bir kimseyle sex yapan kişinin insanların takdirini ve saygısını kazanacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş alanında yükseleceğine ve mutlu haberler duyacağına delalet eder.


Rüyada Yabancı Biriyle Sex Yapmak

Rüyasında yabancı birisiyle sex yaptığını yani ecnebi bir kadın veya erkekler sex yapan kişi bu dünyada istediği her şeye kavuşur.


Rüyada Sevgili İle Sex Yapmak

Rüyada sevgilisi ile sex yaptığını gören kimse, sevgilisini şimdiki olduğu haliyle kabul etmesi anlamına gelmektedir.


Rüyada Eski Sevgili İle Sex Yapmak

Rüyada eski sevgili ile sex yaptığını gören kişinin, şuan bir ilişkisi varsa rüya sahibinin sıkıldığına işaret eder.


Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişkiye Girip Pişman Olmak

Rüya sahibinin eski eşiyle cinsel ilişkiye girip sonrasında pişman olması henüz yolun başındayken dönülen yanlışın, kişiye hayrı dokunmayacak işlere delaletidir. Kişinin kendisini küçük duruma düşürecek hareketlerden kaçınmasına işaret etmektedir. Aynı zamanda eğer rüya sahibi evliyse çocuklarına kötü örnek teşkil etmekten kaçınmasına yorumlanmaktadır.


Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişkiye Girmek İstemek

Rüyada eski bir eş ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek, olmayacak işlere kalkışıp kendini rezil etmek, ele güne laf vermek, kişiyi çekemeyen insanların sevineceği olumsuzluklara neden olmak demektir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2646
3668
1559
1744
1764
1559
2373
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 5
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.