Rüyada Öpüşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Öpüşmek Ne Anlama Gelir?
26.01.201610:47

Rüyada öpüşmek neye işaret etmektedir? Rüyada öpüşmenin anlamı nedir? Rüyada öpüşmek nasıl yorumlanmaktadır? Rüyada öpüşmenin anlamı ve rüya tabiri şu şekildedir:

Haber güncelleme tarihi 29.12.2019 13:43

Rüyada Öpüşmek Görmek

Rüyada öpüşmek görmek, genel olarak iş hayatında kazanılan başarıya ve kazanılan paraya yorulmaktadır. Aynı zamanda rüyada öpüşmek, rüya sahibinin hayatında çeşitli değişiklikler olacağına hem iş hayatı hem de özel hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, mutlu ve huzurlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Öpüşmek Görmek

Pek çok rüya yorumcusuna göre rüyada öpüşmek, kişinin rahat ve huzur dolu bir evlilik hayatı geçireceğine, vatana millete hayırlı işle yapan evlatlar yetiştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada öpüşmek, kişinin zor bir dönemden çıkarak rahata kavuşacağına, iş hayatından dolayı yeteri kadar ailesine zaman ayıramayacağına bu nedenle de uzun bir tatile çıkması gerekeceğine delalet eder. Rüyada öpüşmek aynı zamanda bazı rüya tabircilerine göre stres ve sıkıntıdan uzak bir yaşam olarak yorumlanır.


Rüyada Tanıdık Bir Kadınla Öpüşmek

Rüyada tanıdık bir kadınla öpüştüğünü gören rüya sahibinin kendisine maddi anlamda destek sağlayacak birisiyle birlikte olacağı manasına gelir. Kişinin çok yakın bir zamanda hastalığa yakalanacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Başkasının Öpüştüğünü Görmek

Rüyada başkasının öpüştüğünü görmek, kişinin gittiği ortamlarda hoşgörülü karşılanacağı, toplumda sevilen ve saygı görülen birisi olacağı demektir. Rüya sahibinin itibar sahibi olacağına işaret etmektedir.


Rüyada Erkekle Öpüşmek

Rüyada erkekle öpüştüğünü gören kişi eğer bekarsa evlenip çoluk çocuğa karışacağına, evliyse hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına işaret etmektedir. Kişinin sevineceği bir haber alacağına da delalet eder.


Rüyada Eşiyle Dudaktan Öpüşmek

Rüyada eşiyle dudaktan öpüştüğünü görmek, kişinin eşiyle çok iyi anlaşacağına, aralarında ciddi kavgaların hiç bir zaman yaşanmayacağına alamet eder. Ayrıca kişinin hayırlı evlatlara sahip olacağına da rivayet eder.


Rüyada Biriyle Öpüştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında biriyle öpüştüğünü görmesi yakın zamanda eğer bekar ve erkek ise zengin biriyle evleneceğine, bayan ise güçlü ve dürüst bir adam ile evleneceğine yorumlanır. Bu rüya genel olarak evliliğe açılan kapıların habercisi olarak yorumlanmıştır.


Rüyada Arkadaşınla Öpüştüğünü Görmek

Rüyada arkadaşınla öpüştüğünü görmek, kişinin o kişiye romantik duygular besleyeceğine, karşı tarafında rüya sahibine karşı boş olmayacağına, beraber uzun ömürlü güzel bir ilişki yaşayacaklarına delalet etmektedir.


Rüyada Öpüştüğünü Görmek

Rüyada öpüşmek, kişinin hayırlara vesile olacak haberler alacağına, iş hayatında saygı duyulan bir kişi haline geleceğine, değerli bir insan olacağı demektir. Rüya sahibinin öptüğü veya öpüldüğü kişi tarafından derin duygular besleneceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Erkek Erkeğe Öpüştüğünü Görmek

Rüyada erkek erkeğe öpüşmek, rüya sahibinin emellerine kavuşamasına işaret etmektedir. Başka bir yorumda ise erkek erkeğe öpüşmek, tüm üzüntülerden kurtulmaya ve feraha ermeye yorulmuştur.


Rüyada Kadın Kadına Öpüştüğünü Görmek

Rüyada kadın kadına öpüşmek, iş hayatında başarılı olmaya ve üzüntülerden kurtulmaya işaret etmektedir.


Rüyada Yabancıyla Öpüştüğünü Görmek

Rüyada yabancı biriyle öpüştüğünü görmek, tüm korkuların sona ermesine işaret etmektedir. Başka bir yorumda ise aile ve iş hayatında her şeyin yolunda olmasına işaret etmektedir.


Rüyada Eşle Öpüştüğünü Görmek

Rüyada kendi eşiyle öpüştüğünü görmek, eşler arasında sadakatin artması anlamına gelmektedir.


Rüyada Sevgili İle Öpüştüğünü Görmek

Bazı rüya tabircilerine göre sevgili ile öpüşmek evliliğe işaret etmektedir. Farklı bir yorumda ise sevgili ile öpüşmek hayırlı bir habere yorulmuştur.


Rüyada Eski Sevgili İle Öpüştüğünü Görmek

Rüyasında eski sevgilisi ile öpüştüğünü gören rüya sahibinin eskiden tanıdığı bir kişi ile yen bir işe gireceğine, iki tarafında beklemediği bir şekilde büyük başarıların kazanılacağına, bol kazançlar elde edeceğine, bazı arkadaşlarından destek alacağına bu sayede başarısının katlanacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Dudaktan Öpüştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dudaktan öpüştüğünü görmesi kişinin hayatında biri var ise o kişi ile uzun bir ömür geçireceğine, mutlu ve huzurlu olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Ölü Biriyle Öpüştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ölü bir insan ile öpüştüğünü görmesi ölü olan kişinin amelinin temiz olduğuna ve ahiret hayatında acı çekmeyeceğine, rüya sahibininse doğru yoldan ayrılmayacağına riayet etmektedir.


Rüyada Ünlü Biriyle Öpüştüğünü Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında ünlü biriyle öpüştüğünü gören kişinin önemli bir başarıya imza atacağına, bu başarının büyük ses getireceğine, herkes tarafından örnek alınan biri haline geleceğine, maddi gelirinin yükseleceğine, yeni projelere başlayacağına yorulmaktadır.


Rüyada Öğretmenle Öpüştüğünü Görmek

Rüya sahibinin öğretmenle öpüştüğünü görmesi kişinin bir aile dostunun sıkıntıya düşeceğine ve ona yardım etmek için çeşitli yollara başvuracağına, rüya sahibinin yeni bir yola çıkacağına bu yolda çevresindeki insanlardan yardım alacağına, sonunda mutlu sona ulaşılacağına, maddi kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.


Rüyada Hayvan İle Öpüştüğünü Görmek

Rüyasında bir hayvan ile öpüştüğünü gören rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, sağlık sorunları yaşayacağına, kişinin sağlıklı beslenmesi gerekeceğine, işinden çok kendisine ve ailesine zaman ayırması gerekeceğine rivayet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2530
2441
2523
996
1011
293
219
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 8
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.