Rüyada Boşaldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Boşaldığını Görmek Ne Anlama Gelir?
19.02.201611:39

Rüyada boşaldığını görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada kadının boşalmasını görmek, rüyada erkeğin boşalmasını görmek, rüyada boşalamamak ve rüyada başkasının boşaldığını görmek ne anlama gelir?

Haber güncelleme tarihi 21.02.2019 10:09

Rüyada Boşaldığını Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada boşaldığını görmek konusunda bazı zorluk çekmeden para kazanacağına yorulmaktadır. Ayrıca kimi yorumcuya göre de keyifli bir hayat sürmek olarak nitelendirilmiştir. Boşaldığını görmenin yorumu kişinin sıkıntılarından kurtulmasıdır. Rüyada boşaldığını görmek genel olarak, rüya sahibinin yüklendiği sorumluluklarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada boşalmak ile ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde ifade edilmektedir;


Rüyada Boşalan Kadın Görmek

Rüyada boşalan bir kadın gören rüya sahibi geçim derdinden, üzüntülerinden, sorunlarından ve çektiği çileden kurtularak rahat bir nefes alacağına delalet eder.


rüyada boşaldığını görmek

Rüyada boşaldığını görmek, şans ve mutluluk demektir. Rüya sahibinin iş hayatında ve aşk hayatında büyük bir mutluluk yaşayacağını müjdelediği anlamına gelmektedir.


Rüyada Boşalan Birini Görmek

Rüyasında boşalan birisini göre rüya sahibinin ağız tadının ve neşesinin yerine geleceğine, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına dert eder.


Rüyada Boşalan Erkek Görmek

Rüyada boşalan erkek gören rüya sahibinin bolluk, bereket ve zenginlik içinde olacağına, maddi imkânlarının artacağına, bu durumun özel hayatına ve aile yaşamına da olumlu yönde yansıyacağına, kişinin afiyette kalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine ve zenginleşeceğine yorulur.


Rüyada Boşaldığını Görmek

Kişinin rüyasında boşaldığını görmesi duaların ve dileklerin kabul olacağına, rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine delalet eder. Aynı zamanda yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına delalet eder.


Rüyada Boşalan Kadın Görmek

Rüya sahibinin rüyasında boşalan kadın görmesi karasızlıktan ve kafa karışıklığından kurtulmaya, manevi huzuru yakalamaya çalıştığına işaret etmektedir. Bunun yanı sıra ayrıca rüya sahibinin rüyasında gördüğü kadın tanıdığı biriyse bu, o kişinin hayatında sıkıntılı olan kadının kişinin hayatından çıkacağına yorumlanır.


Rüyada Mastürbasyon Yapmak

Rüya sahibinin, rüyasında mastürbasyon yapması kafasını uzun bir zamandan beri kurcalayan ve çözülmemiş olayların olduğuna işarettir. Bu sorunların ise mastürbasyon sonucunda boşalması ya boşalmaması durumuna göre geçip geçmeyeceği delalet edilmektedir.


Rüyada Mastürbasyon Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyada mastürbasyon yaptığını görmesi aklına takılan bazı şeyler olduğuna, bu şeylerden ötürü bir türlü kendisini toparlayamadığına delalet eder. Aynı zaman büyük hayal kırıklıklarının da devam edeceğine işaret eder.


Rüyada Mastürbasyon Yapan Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin, uzun bir süreden beri bir aşk yaşadığına, bu aşkta zaman zaman ortaya çıkan sorunları çözmek için olaylara üçüncü bir kişinin gözünden bakması gerektiğine, ancak bu sayede sorunları ve sıkıntıları ortadan kaldırabileceğine rivayet eder.


Rüyada Karşı Kadını ya da Erkeği Çıplak Görmek

Rüya sahibinin, yakın zamanda aile fertlerinden birinin hastalanacağına ve yardıma ihtiyaçları olacağına işaret eder.


Rüyada Cinsel Organıyla Oynadıktan Sonra Boşaldığını Görmek

Rüya sahibi, rüya sözlüğü yorumcularına göre yakın bir zaman sonra büyük zorluklarla karşılaşacağı anlamına gelir


Rüyasında Kendisini Bir Nesne ile Boşalttığını Görmek

Rüya tabirine göre karşılıksız iyilik ve sevap işleyeceği bir girişimde bulunacaktır. Yaptıkları yardımların hepsinin kendisine bir dönüşü olacaktır.


Rüyada Boşalamadığını Görmek

Rüya sözlüğü yazarları bir kimsenin rüyada boşalamadığını görmesini büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına yorar. Rüya sahibi kişinin umutlarının ve emeklerinin boşa çıkacağına, aksiliklerin çığ gibi büyüyeceğine ve mutsuzluğuna delalet eder.

rüyada boşaldığını görmek


Rüyada Başkasının Üstüne Boşaldığını Görmek

Rüyada boşaldığınız kişi tanıdık biriyse rüya sahibinin o kişiden büyük bir yardım alacağına işaret eder.


Rüyada Cinsel İlişkiye Girip Boşalmak

Rüya sahibi bekar ise tutkulu bir aşk yaşayacağına yorumlanır. Eğer rüya sahibi evli ise hayatında yaşayacağı büyük değişimlere işaret eder. Rüyada boşalan bir kadın ise aile içerisinde yaşayacağı sıkıntılara alamet eder.

 

Neoldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10650
10650
4340
3827
3237
4352
4188
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 13
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.