Rüyada Seks Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Seks Yapmak Ne Anlama Gelir?
10.02.201608:43

Rüyada seks yapmak, rüya tabircileri tarafından nasıl yorumlandığını, ne manalar içerdiğini siz değerli okurlarımız için derledik. İşte, rüyada seks yaptığınızı görmenin yorumu ve rüya tabiri...

Haber güncelleme tarihi 30.08.2020 18:00

Rüyada Seks Yapmak

Rüyada seks yapmak

Rüya sahibinin rüyasında seks yapması, hayırlara işaret eder ve rüya sahibinin hayatında olumlu ilerlemelerin başlayacağına, hedeflerine, hayallerine ve amaçlarının gerçekleşeceğinin anlamına gelir. Rüya sahibinin iş hayatında ve özel hayatındaki keyfinin yerinde olacağına, kendisini huzurlu günlerin beklediğine yorulur. Rüya gören kişinin şansının açılacağına, işlerinde başarı sağlayarak yükseleceğine aynı zamanda maddi kazancının da katlanacağına yorulur.


Rüyada Seks Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında seks yaptığını görmesi, Rüya sözlüğü yazarlarına göre rüyada seks yapmak, rüya sahibinin rahatının yerine geleceğine, hedeflerine kavuşacağına ve hayatındaki zorlukları aşacağına yorulur. Rüya sahibinin Allah’ın izniyle, çalışkanlığı ve azmi doğrultusunda üstün başarılar sağlayacağına tabir edilir.


Rüyada Eski Sevgiliyle Seks Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eski sevgilisiyle seks yaptığını görmesi, eski sevgilisinden kendisine gelen iyiliklere yorulur. Rüya sahibinin eski sevgilisinden yardım göreceğine, ömür boyu o kişiye minnet duyacağına tabir edilir. Aynı zamanda aklınızın bir köşesinde halen eski sevgilinizin olduğu anlamına gelir.


Rüyada Ünlü Biriyle Seks Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ünlü biriyle seks yaptığını görmesi kişinin özel hayatında hareketli günler yaşayacağına, adeta paylaşılmaz kimse olacağına delalet eder. Rüya sahibine ilgi ve sevgi besleyen kişilerin artacağına, bundan dolayı rüya sahibinin aklının karışacağına, aynı zamanda yaşanılanlar rüya sahibinin kendine olan güvenini artırarak mutlu edeceği anlamına gelir.


Rüyada Anne Ve Babayı Seks Yaparken Görmek

Rüya sahibinin rüyasında anne ve babasını seks yaparken görmesi, anne ve babası arasındaki aşkın, sevginin ve saygının kişiyi imrendireceğine ve bunun kendisine örnek olacağına delalet eder. Rüya sahibi anne ve babasının arasındaki bu sevgiden gayet memnun olduğunu, anne ve babası gibi bir evlilik hayal ettiğine yorulur.


Rüyada Azdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında azdığını görmesi, eline çok iyi bir kazancın geçeceğine ve iş hayatında çok iyi konumda olacağına, ailesiyle huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, ömründe hiç tatmadığı mutlulukları tadacağına, kendisini üzenleri hayatından uzaklaştıracağına ve bundan sonra çok sevineceğine delalet eder.


Rüyada Seviştiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevişmesi rüya tabircilerine göre nahoş şeyler yaşayacağına ve bir süre sıkıntı çekeceği şeklinde tabir edilir.


Rüyada Eşiyle Seviştiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eşiyle seviştiğini görmesi hayatında her şeyin yolunda gideceğine, işlerinin açılıp kazancının artacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Seks Yapanları Görmek

Rüya sahibinin rüyasında seks yapanları görmesi yardım etmek şeklinde tabir edilir.


Rüyada Tanımadığı Erkekle Seks Yapmak

Rüyasında tanımadığı bir adamla seks yapması gören kişi maddi olarak zorluk çekmeye başlayacak demektir.


Rüyada Tanımadığı Kadınla Seks Yapmak

Rüya sahibinin rüyasında tanımadığı kadınla seks yaptığını görmesi başının ağrımasına neden olacak bir şey yapacak demektir.


Rüyada Cinsi Münasebet Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cinsi münasebet görmesi, temiz ve aydınlık rüyalardan olduğuna inanılır. Kötü, zor ve acı içinde geçen günlerin atlatılacağına, kişinin şifaya kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine ve Allah’ın izniyle hayallerine kavuşacağına rivayet edilir.


Rüyada Cinsi Münasebet Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cinsi münasebet yaptığını görmesi, çok hayırlı bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin arzularına kavuşacağına yorulur. Rüya sahibinin muradına ereceği, çok mutlu ve başarılı olacağı anlamına gelir. Sağlıklı ve huzurlu olmaya, afiyette kalmaya, amaca ulaşmaya, sevdiklerinden hayır görmeye işaret eder.


Rüyada Erkek Kardeşle Seks Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında erkek kardeşiyle seks yaptığını görmesi, hata olduğunu sonradan fark edeceği ve çok üzüleceği bir karar alacağına ya da böyle bir iş yapacağına rivayet edilir.


Rüyada Öpüştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında öpüştüğünü görmesi, güzel ve hayırlı olana tabir edilir. Rüyayı gören kişinin mutluluğa ve huzura kavuşacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine ve böylelikle sevdiklerine daha fazla vakit ayırabileceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Sevgiliyle Öpüştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevgilisiyle öpüştüğünü görmesi, muradına erecek ve gönlünün sahibi olacak kişiye kavuşacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Bir Kadınla Öpüştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bir kadınla öpüştüğünü görmesi, Rüyada bir kadınla öpüştüğünü gören kişinin hayatında kendisinin de beklemediği ve hayırlı, uğurlu olacak, beraberinde yeni şanslar getirecek güzellikte olaylar yaşanacak ve rüya sahibinin tüm yaşantısı birdenbire değişecektir diye yorumlanır.


Rüyada Eşinin Başkasıyla Seks Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eşinin başkasıyla seks yaptığını görmesi, ailenizin içinde huzursuzluğa ve sıkıntıya neden olan durumların olduğunu ve bunların üstesinden gelmeniz gerektiğine yorulur. Eşler arasında yanlış anlaşılmaların artacağına da işaret eden rüya, eşlerin birbirlerine gereken saygıyı ve inceliği göstermediği konusunda da uyarıcı bir nitelik taşımaktadır. Yerine getirmekte geciktiğiniz bazı sorumluluklarınızdan kaynaklanan aksilikler yaşayabilir ve kökleşmiş düşünce kalıplarınızı da bir kenara bırakarak, kendinizi yenilemek zorunda kalacağınıza yorumlanmaktadır.


Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüya sahibinin rüyasında eski eşle cinsel ilişkiye girdiğini görmesi kendine ait olmayan bir mala el koymaya çalışmak ve doğru yoldan sapmak manasına gelir. Kişi için helal olmayan rızkın, kazançta sahteciliğe gitmenin de işareti olan rüya bir uyarı olarak da görülmelidir. Anlık isteklerin ve hezeyanların rüya sahibini etkisi altına alabileceğini, günaha yatkın bir hayat sürüleceğini ve özellikle de yakın çevreden olmayan, yeni tanışılan kimselerin etkisi altında kalınacağının tabiridir. Hayra yorulmadığı gibi, aile ilişkilerinde de sorunlar yaşanacağına, dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine de yorumlanmaktadır.


Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişkiye Girip Pişman Olmak

Rüya sahibinin rüyasında eski eşle cinsel ilişkiye girip pişman olduğunu görmesi Yol yakınken dönülen bir yanlışın, kişiye hayrı dokunmayacak işlerin, özü ve sözü doğru olmayan arkadaşların delaletidir. Hiçbir getirisi olmayan, aksine kişinin maddi düzenini de bozacak olan son derece hayalperest isteklerin söz konusu olacağı bu dönemde, çocuksu tavırların kişiye sadece zarar vereceğini, kendisini yüceltmek isterken komik duruma düşecek olan kişinin iş yerinde de alay konusu olacağını bildirir. Aile büyükleri tarafından azarlanmak, doğruluktan ayrılmak nedeniyle eşten, dosttan eleştiri almak demek olduğu gibi, evlatlarına kötü örnek olacak bazı alışkanlıkların peşinden gidildiğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişkiye Girmek İstemek

Rüya sahibinin rüyasında eski eşle cinsel ilişkiye girmek istemesi, olmayacak işlere kalkışıp kendini rezil etmek, ele güne laf vermek, kişiyi çekemeyen insanların sevineceği olumsuzluklara neden olmak demektir. Kişinin sadece kendisini değil, ailesini de güç duruma düşürecek olaylara neden olacağını, yetişkin gibi davranmak yerine, boş bir inatla yanlışların üstüne gidileceğine, başkasının hakkına göz dikileceğine alamettir. Bekar kimseler için uygunsuz ilişkiler yaşamak, özel hayata özen göstermemek anlamına da gelir.


Rüyada Akraba İle Seks Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında akrabası ile seks yaptığını görmesi rüyanızda birinci dereceden yakın akrabalarınız ile cinsel ilişkiye girdiğinizi görmeniz, hayra alamet olmadığı gibi, işlerinizin bozulmasına ve aynı zamanda canınızı sıkacak, kötü bir haberin kapınızda olduğuna işaret eder.


Rüyada Ölmüş Birisi İle Seks Yapmak

Rüya sahibinin rüyasında ölmüş birisiyle seks yaptığını görmesi eğer bir dileği varsa yakında tüm arzu ve istekleri gerçekleşir. Bazen de yardıma muhtaç olduğunda gelecek yardıma; sıkıntı yaşamadan elde edilecek mala ve paraya; kişinin yakın zamanda önüne çıkacak parlak bir fırsatı değerlendirmesi sonucu büyük başarılar elde etmesine işarettir. Eğer ölen kişi tanıdıksa, onun malından yararlanır ve mirasından pay alırsınız.


Rüyada seks yapmak

Rüyada seks yapmak, rüya sahibinin hayırlı işler peşinde koşacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında seks yaptığını görmesi, kişinin iş hayatında şansının daima yaver gideceği anlamına da gelmektedir.


Rüyada Kendisine Helal Olan Birisiyle Seks Yapmak

Rüya sahibinin rüyasında kendisine helal olan birisiyle seks yaptığını görmesi, insanların takdirini ve saygısını kazanır. Bu rüya işte yükselmenin, çalışma hayatında parlak girişimlerin, ticaret yapanlar için kazançlı atılımları habercisidir. Bu rüyayı gören kimse her anlamda büyük ün sahibi olacağı, oldukça güzel bir döneme gireceğine yorumlanır.


Rüyada Kendisine Haram Olan Birisiyle Seks Yapmak

Rüya sahibinin rüyasında kendisine haram olan kişiyle birlikte olması ise anlatılanların tam tersidir.


Rüyada Kendisi İle Seks Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kendisi ile seks yaptığını görmesi bir topluluğa amir olur veya işinde yükselerek makam sahibi olur. Aynı zamanda bu rüya yüksek gelire, geçiminizi kolayca kazanacağınıza işarettir.


Rüyada Mastürbasyon Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mastürbasyon yaptığını görmesi kafasını uzun bir zamandan beri kurcalayan, henüz herhangi bir şekilde çözüme ulaşmamış olan, rüyayı gören kişinin, çok büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olduğunu düşündüğü bazı durumların olduğuna, bu durumlardan ötürü bir türlü kafasını toparlayamadığına ve çok yorulduğuna işaret eder.


Rüyada Mastürbasyon Yapan Birini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mastürbasyon yapan birini görmesi uzun bir süreden beri bir aşk yaşadığına, bu aşkta zaman zaman ortaya çıkan sorunları çözmek için olaylara üçüncü bir kişinin gözünden bakması gerektiğine, ancak bu sayede sorunları ve sıkıntıları ortadan kaldırabileceğine rivayet eder.


Rüyada Boşaldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında boşaldığını görmesi dileklerinin gerçekleşmesi sayesinde ağız tadını yerine geleceğine, yüzünün güleceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına bu sayede rahatının ve neşesinin de çoğalacağına alamet eder. Rüya sahibinin kötü günlerinden kurtulacağına, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına yorulur.


Rüyada Boşalamadığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında boşalamadığını görmesi, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına tabir edilir.


Rüyada Boşalan Kadın Görmek

Rüya sahibinin rüyasında boşalan kadın görmesi, geçim derdinden, üzüntülerinden, sorunlarından ve çektiği çileden kurtularak rahat bir nefes alacağına ve yaşamın güzelliklerinin farkına vararak, onların tadını çıkarmaya başlayacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Orgazm Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında orgazm olduğunu görmesi hayallerine, isteklerine, arzularına, hedeflerine ve hayatla ilgili beklentilerine alamet eder. Rüya sahibinin yaşamdan elde etmek için çabaladığı bazı amaçları olduğuna, ideallerini yerine getirme konusunda da son derece kararlı davrandığına rivayet edilir.


Rüyada Kadının Orgazm Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında orgazm olduğunu görmesi sözü geçen, kararlarına, duygu ve düşüncelerine saygı duyulan kimse olmaya, insanlara yol göstermeye, onları yönlendirmeye ve yönetmeye delalet eder ve rüyayı gören kişinin her şeyin kendi zevkine göre olacağına tabir edilir ve rüya sahibi için hayırlara yorumlanmaktadır.


Rüyada Erkeğin Orgazm Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında orgazm olduğunu görmesi kişinin itibar kazanacağına, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına rivayet edilir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
7299
8663
6714
2658
3410
4003
6030
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 23
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.