• DOLAR5,7824-1.32
 • EURO6,4409-1.11
 • ALTIN277,449-0.78
 • BIST98.4153.71

Rüyada Akraba ile Cinsel İlişkiye Girmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Akraba ile Cinsel İlişkiye Girmek Ne Anlama Gelir?
22.10.201717:00

Rüyada akrabayla cinsel ilişkiye girmek, mevkiinin artması dertlerden kurtulmaya işaret eder. Rüyada akrabayla cinsel ilişkiye girmek, rüya sahibinin sevdiği insanlarla iyi ilişkileri olacağı anlamına gelir.

Haber güncelleme tarihi 23.02.2019 13:41

Rüyada Akraba ile Cinsel ilişkiye Girmek / Rüya Tabiri

Rüyada akraba ile cinsel ilişkide bulunmak, bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre hayırlı olmayan bir rüyadır. Rüya sahibinin tadının kaçacağına ve dedikoduya maruz kalacağına yorulur.

Rüyada yakın akraba ile cinsel ilişkiye girmek, insanın vücudunu temsil eder. Bazı rüya yorumcularına göre, rüyada yakın akraba ile cinsel ilişki, zahmetlerden sonra erişilen rahatlığın habercisidir.

Rüyada akraba ile cinsel ilişkiye girmek, rüya sahibinin eşinin dindar biri olduğunun temsilidir.


Rüyada Akrabanın Cinsel Organını Görmek

Rüyada akrabanın cinsel organını görmek ya da rüyada bir akrabanla cinsel ilişkiye girmek, bazı yorumculara göre üzüntü anlamına gelirken bazı yorumculara göre rüya sahibinin herkes tarafından saygı kazanmasına yorulur.


Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek, kimi zaman fantezilerin konuşmaktan kaçınıldığına ve korkuya delalet eder.

Rüyada cinsel ilişkiye girmek, aynı zamanda rüya sahibinin uzun zamandır istediği bir şeyin gerçekleşeceğine ve ideallerine kavuşacağına işaret eder. Rüyada cinsel ilişki, başarı ve zafer anlamına da gelir, bunu çekemeyenler olursa onların sözlerine kulak asmayın.


Rüyada Bir Düşmanla Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada düşmanla sevişmek, düşmanına karşı her zaman kazanan kişi olacaktır.


Rüyada Seviştiğini Görmek

Rüyada eş ile seviştiğini görmek, rüya sahibinin hayatında her şeyin yolunda gideceğini ve maddi kazanç elde edeceğini gösterir.

Rüyada tanımadığın biriyle sevişmek, iş hayatında yapılacak girişimlerin olumlu sonuçlar doğuracağına delalettir.


Rüyada Abla ile Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada abla ile cinsel ilişkiye girildiğinin görülmesi, rüya sözlüğü yorumcularına göre abladan istenen yardımın karşılıksız kalmamasına ve mutlu olmaya, rahat bir hayata ve umutlarını kaybetmemeye tabir edilir.


Rüyada Abisi İle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada abi ile cinsel ilişkiye girildiğini görülmesi, ağabeyin size büyük yardımlarının, desteğinin dokunacağına, maddi ve manevi olarak arkanızda duracağı anlamına gelir. Aynı zamanda kardeşlik bağlarının güçlü olacağını işaret eder.


Rüyada Dayı İle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada dayı ile cinsel ilişkiye girildiğinin görülmesi, dayıdan gelecek faydaya, hayra tekabül eder. Bu kimsenin size yardımının, iyiliğinin dokunacağına ve rahata kavuşmaya yorumlanır.


Rüyada Kuzeni İle Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüya sahibi kişinin büyük bir hata yapacağına, bu hatanın getirdiği problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına işaret eder. Ayrıca rüya tabircilerine göre bu rüya verdiği borcu geri alamayacağına yorulur.


Rüyada Komşuyla Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüya sahibi kişinin haram mal yediğine, kazandığı parayı gereksiz yerlere harcadığını ve etrafındaki ve ailesine faydalı biri olmadığına işaret eder. Rüya sözlüğü yazarları rüya sahibine faydalı kişilerle münasebet kurmayı tavsiye etmektedir.


Rüyada Bir Kız Çocuğunun Annesiyle Seviştiğini Görmek

Bu rüya, rüya sahibi kimsenin tanıdığı helal süt emmiş ve hayırlı bir evlat olan bekar kızın çok güzel bir kısmet bulup evleneceği, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına yorulur.


Rüyada Babanın Başka Bir Kadınla Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Evde huzursuzlukların son bulacağına, rüya sahibi kişinin aile içindeki kişilerle problemlerinin çözüleceğine yorulmaktadır.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3748
3676
2306
1202
1230
1331
2280
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 1
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  İLGİLİ HABERLER
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.