Rüyada Balta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balta Görmek Ne Anlama Gelir?
12.02.201611:50

Rüyada balta görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada görülen baltanın hikmeti ve delaleti hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 20.05.2021 17:26

Rüyada Balta Görmek

Rüyada balta görmek, belli başlı korkularının üstesinden gelmeye başladığına yorulmaktadır. Rüya sahibinin her işi kaldırabilecek kadar kudretli olduğuna ve büyük bir iradeye sahip olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada Balta Görmek


Rüyada balta görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:


Rüyada Elinde Balta Görmek

Rüyada elinde balta görmek, kişinin kendisini kötü insanlardan korumak için çok çalışacağına, saygı değer bir makama sahip olacağına, güzel günler geçireceğine delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin hanesinden huzurun eksik olmayacağına işaret eder. Rüyada elinde balta görmek aynı zamanda kişinin gün gelecek herkese göz dağı vereceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Büyük Balta Görmek

Rüya sahibinin maddi veya manevi anlamda hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder. Yiyeceği bu kazık akrabalar tarafından veya arkadaşları tarafından olabilir. Bu nedenle atacağı adımları seçerek ve dikkatli atmalıdır. Kişi çevresinde güvendiği insanları barındırmalı, yeni arkadaşlıklar kurmaktan kaçınmalıdır.


Rüyada Kör Balta Görmek

Rüya sahibinin hayatında var olan sıkıntılarının son bulacağına delalet eder. Aynı zamanda kör balta zararsız bir rakip anlamına da gelir. Rüya sahibi hayatında kendisine bir rakip belirleyecektir. Bu kişiyi gözünde fazla büyütecek ve zaman kaybedecektir. Rüyada kör balta görmek aynı zamanda bir zafer olarak da betimlenir.


Rüyada Balta İle Yaralandığını Görmek

Rüyada balta ile yaralandığını gören rüya sahibinin rüyasında balta ile yaralandığını gören kişinin mal ve mülk kaybına uğrayacağına, mutsuz ve huzursuz olacağına delalet eder. Rüya sahibi bu dönemde sakin kalmalı, gurur yapmamalı ve ailesinden yardım istemelidir. Aksi durumda olaylar daha da kötüye gidebilir, kişi derin bir sarsıntı yaşayabilir.


Rüyada balta görmek

Rüyada balta görmek, kişinin büyük hedeflerinin olduğu ve bu hedeflerin peşinden koşarken çok çetin savaşlar vereceği demektir. Rüya sahibinin kendini güvende hissetmeye başlayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kırık Balta Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında kırık balta görmesi, kişinin arkadaş çevresini kaybedeceğine, uzak yerlere taşınacağına, zor bir süreç içerisine gireceğine yorulur.


Rüyada Sapı Kırık Balta Görmek

Rüyasında sapı kırık balta gören kişinin yanlış işler yapacağın, haram el uzatacağına, doğru yola girmesi gerekeceğine rivayet eder.


Rüyada Balta İle Odun Kesmek

Rüyada balta ile odun kesmek, rüya sahibinin ömrü boyunca ciddi sağlık sorunu yaşamayacağına delalet eder.


Rüyada Balta İle Adam Öldürmek

Rüyada balta ile adam öldürmek, görünenin aksine oldukça güzel bir anlamı vardır. Kişinin özellikle aile içerisinde yaşayacağı büyük sürprize delalettir.


Rüyada Küçük Balta Görmek

Rüyada küçük balta görmek, bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibinin fakirlikten kurtulup, büyük zenginlik yaşayacağı şeklinde tabir edilir.


Rüyada Keser Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gördüğü bu kişinin kibar, temiz, itaat eden ve güzel ahlaklı biri olduğuna işaret eder. Bu kişiyi rüya sahibi kendi yardımcılığına yükseltebilir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
76
25
43
114
17
15
65
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.