TYT - YKS Uygun Fiyata Hazırlık Online Otağ Akademi

TYT - YKS Uygun Fiyata Hazırlık Online Otağ Akademi
20.11.202017:35

Otağ Akademi uzaktan eğitim platformu, yeni müfredata uygun TYT'de, AYT, ve yapay zeka teknolojisi sayesinde YKS'de derece yapmanıza yardımcı olur!

Haber güncelleme tarihi 05.05.2022 11:56

Otağ Akademi, 21. yüzyılın eğitim anlayışına uygun YKS, TYT, AYT sınavlarına hazırlık konu anlatımı, çözümlü soru bankası, föy, deneme sınavı ve canlı ders seçenekleriyle yapay zeka teknolojisini kullanarak öğrencilerin  başarıya ulaşmasına destek olan bir çeşit online eğitim platformudur. 

Otağ Akademi İNCELE


Otağ Akademi Nedir?

Otağ Akademi: üniversite sınavına girecek adayları YKS, TYT ve AYT'ye hazırlayan uzaktan eğitim sistemine uygun online eğitim platformudur. Yeni sınav sistemine uygun online derslerin yer aldığı Otağ Akademi eğitim platformu, alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış müfredata uygun canlı ders anlatımları ve ÖSYM sınav sistemine en yakın deneme sınavlarıyla öğrencilerin hayallerindeki üniversite ve bölümlere derece ile yerleşmesine katkı sağlamaktadır.

Otağ Akademi Online Eğitim Platformu

Otağ Akademi üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için;

 • Videolu konu anlatımları sonunda pekiştirici soru çözümleri,
 • Ülke çapında yüzbinlerce öğrenciyle aynanda online deneme sınavı, 
 • Anlaşılmayan konu veya sorularda ilgili branş hocasıyla iletişime geçme imkanı,
 • Her ünite için hazırlanmış ders anlatım videoları ve hocayla karşılıklı online ders imkanı,
 • Üniversite sınavına hazırlık programı kapsamında sözel ve eşit ağırlık branşlarında TYT /AYT yeni nesil çözümlü sorular,
 • Uzaktan eğitim sistemine uygun arayüzü sayesinde cep telefonları, bilgisayarlar ve tabletlerden kolayca erişim imkanı,
 • Deneyimli hoca kadrosu tarafından hazırlanan ÖSYM sınav sistemine en yakın binlerce soru çeşidi, 
 • Yapay zeka sayesinde hedeflenen başarı puanına ulaşmak için istenilen üniversite ve bölüme ait kişiye özel çalışma programı yer almaktadır.


Otağ Akademi Özellikleri

Otağ Akademi Online Eğitim Platformu

Pandemi döneminde uzaktan eğitim ile YKS'ye hazırlanan öğrencilere online eğitim hizmeti sunmakta olan Otağ Akademi, yeni nesil müfredat sistemine uygun ders anlatımları ve ÖSYM soru tarzına en yakın deneme sınavlarıyla öğrencilerin hedefine adım adım yaklaşmasına olanak sunmaktadır. Uzaktan eğitim platformu, AYT ve TYT sınavlarına evden hazırlanan öğrencilere canlı dersler, videolar, föyler, tarama testleri, deneme sınavları ve yapay zeka uygulaması sayesinde öğrencinin durumunu değerlendirebilen yüksek teknolojili bir hizmet sağlamaktadır. Otağ akademi özellikleri arasında:

TYT Hazırlık

TYT (Temel Yeterlilik Testi), YKS'ye başvuran tüm adayların girmesi zorunlu olan bir sınav türüdür. Sayılas, eşit ağırlık ve yabancı dil branşlarında AYT'ye girecek olan öğrencilerin ilk olarak tabii tutulacağı TYT sınavında tüm öğrenciler Türkçe, Sosyal Bilimler, Temel Matematik ve Fen Bilimleri derslerinden sorumludur. Otağ Akademi YKS'ye hazırlanan tüm öğrencilerin TYT hazırlık eğitimi sayesinde yüksek dereceli sonuçlar başarmasına yardımcı olmaktadır.


AYT Hazırlık

AYT (Alan Yeterlilik Testi), YKS'nin ilk oturumunda tüm öğrencilerin zorunlu tutulduğu AYT'nin ardından düzenlenen alan sınavıdır. Bu sınavda öğrencilere Türk Dili ve Edebiyatı, Sosyal Bilimler 1, Sosyal Bilimler 2, Matematik ve Fen Bilimleri derslerinden oluşan soru kitapçıkları verilmektedir. AYT adayları bu sınavda sayısal (SAY), sözel (SÖZ) ve eşit ağırlık (EA) branşlarının puan türüne uygun testleri çözmektedir. Yabancı dilden bir bölüme yerleşmek isteyen öğrenciler ise YDT (Yabancı Dil Testi) sınavına girmeleri gerekmektedir. Otağ Akademi AYT sınavına girecek olan öğrencilerin istedikleri SAY, SÖZ, EA ve DİL puan türlerine uygun olarak hazırlanan uzaktan eğitim hizmetiyle istedikleri başarıya ulaşmalarına destek olmaktadır.

Otağ Akademi İNCELE


YDT Hazırlık

YDT (Yabancı Dil Testi), YKS'nin ilk oturumu AYT'den sonra Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça ve İngilizce dillerinde düzenlenen yabancı dil sınavıdır. Öğrencinin başvurmak istediği yabancı dile ait soru kitapçığının verildiği YDT'de, üniversiteyi yabancı dil bölümlerinde okumak isteyen öğrencilerin girdiği bir YKS oturumudur. Otağ Akademi, YDT (Yabancı Dil Testi) sınavına girecek olan adayların YKS'nin ilk oturumu olan AYT'de derece yapmasını kolaylaştıracak pratik eğitim anlayışı ve ilgili yabancı dil alanında uzman hocalar tarafından hazırlanan canlı dersler, deneme sınavları, soru anlatımı, çözümlü sorular, testler ve föyler sayesinde istediği üniversitenin yabancı dil bölümünü kazanmasına yardımcı olmaktadır. 


Otağ Akademi Hangi Derslerde Eğitim Sağlıyor?

Otağ Akademi Online Eğitim Platformu

Online eğitim alanında uzmanlaşmış öğretmen kadrosuyla öğrencilerin lise ve YKS'ye yönelik tüm çalışmalarını uzaktan eğitim sistemiyle pekiştirmesine olanak sağlayan Otağ Akademi, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı müfredatına uygun 17 farklı alanda online ders eğitimi sunmaktadır. Otağ Akademi YKS, AYT, TYT ve liseye hazırlık platformunda yer alan dersler arasında: 

 • Fizik
 • Kimya
 • Türkçe
 • Matematik
 • Edebiyat
 • Tarih
 • Coğrafya
 • Geometri
 • Biyoloji
 • Felsefe
 • Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Otağ Akademi Kurs Fiyatları

Otağ Akademi Online Eğitim Platformu

Otağ Akademi, diğer online eğitim platformlarına nazaran hemen her öğrencinin iyi bir eğitim almasını desteklemek amacıyla son derece hesaplı fiyata üniversite sınavına hazırlık seti sunmaktadır. Günümüzde binlerce liraya mal olan uzaktan eğitim hizmetlerinin yanı sıra maddi açıdan her kesime hitap eden Otağ Akademi, öğrencilere bir dershaneden alabileceğinden daha fazlasını sunmaktadır. 

Birçok veli ve öğrenci: YKS, AYT ve TYT müfredatına uygun son teknolojili online  eğitim sisteminin yüksek ücret taleplerinden dolayı endişe yaşarken Otağ Akademi bu konuda eşsiz bir fırsat sunuyor. Peki bu hizmetin ücreti ne kadar? diye soruyor olmalısınız. Bu konuda endişelenmenize gerek yok çünkü Otağ Akademi eğitim platformunun önceliği, her kesimden öğrenci ve velilerin kolaylıkla ödeme yapabileceği 1 yıllık 300 TL eğitim ücreti almaktadır. Platformun temel amacı öğrencilerin istediği üniversitelerde istediği bölümlere yerleşmesi ve derece sağlamasıdır. Bu da ödemeniz gereken eğitim ücretini ikinci planda tutan bir eğitim anlayışını benimsediğini ve hedefin her daim siz olduğunu gösteriyor!

Otağ Akademi İNCELE


Otağ Akademi Öğrenci ve Veli Yorumları

Otağ Akademi Online Eğitim Platformu

Yeni nesil üniversite hazırlık kursu Otağ Akademi hakkında öğrenciler ve veliler tarafından yapılan yorumları inceledik. Özellikle öğrencilerin sorun, öneri ve şikayetlerini dikkate aldığımız bu yazımızda, Otağ Akademi online eğitim platformunu kullananların %95'den fazlasının üniversiteye hazırlık hizmetinden memnun kaldığını gördük. İşte sosyal medya platformları, form siteleri ve öğrenci gruplarında yer alan Otağ Akademi yorumları;

💭 Otağ Akademi'ye bana kattıkları için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 2019-2020 eğitim ve öğretim döneminde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kayıt olduğum bu site, hazırlandığım üniversite sınavında başarıya ulaşmamda bana öncülük etti. Şimdi sıra 11. sınıfa giden erkek kardeşimde:) 


💭 Lise dönemi başarısızlıklarla geçen bir öğrenci olarak artık eğitim hayatımda bir değişiklik yapmam gerektiğine karar verdim. Açıkcası başarısızlık bende bir alışkanlık haline gelmişti. Bunu en kısa yoldan yenmem gerektiğini biliyordum. Ailem senelerce özel dersler ve dershanelere para ödedi. Bunun mahcubiyeti üzerimde fazlaca vardı. İnternette online eğitim üniversite hazırlık setleri araştırırken 300 TL gibi cüzi bir fiyata 1 yıllık eğitim alabileceğimi gördüm. Aileme bu durumdan dahi bahsetmeden hemen harçlıklarımla Otağ Akademi eğitim platformuna kayıt işlemlerimi tamamladım. Platformun sunduğu canlı dersler, soru çözümleri, kayıtlı ders videoları ve Türkiye genelinde yapılan deneme sınavlarına düzenli olarak katılarak AYT Matematik alanında 36 doğru 4 yanlış, AYT Fizik alanında 11 doğru, AYT Kimya alanında 14 doğru, TYT matematik alanında 32 doğru 2 yanlış ve TYT Fen Bilimleri alanında 16 doğru 3 yanlışla istediğim hedefe ulaşabildim. 


💭 ÖSYM sınav sistemine yakın soru bankaları adı altında sayısız kitap satın aldım. Hiç birinden istediğim sonucu alamadım. Neyse ki Otağ Akademi uzman öğrenmen kadrosunun hazırladığı soru havuzu sayesinde AYT ve TYT öncesi sanki defalarca bu sınava girmiş çıkmış kadar oldum. Güzel olan yapamadığım ve anlayamadığım sorulara yeniden dönebilmem ve hocalarımızla iletişime geçerek bunları pekiştirebilmemdi. Neyse ki çocukluk hayalim olan İTÜ Mimarlık bölümünü sonunda kazanabildim. Bana bu yolda sonuna kadar destek olan Otağ Akademi öğretmen kadrosuna sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.


💭 Ailem başarısızlıklarımdan fazlaca sıkılmıştı ve artık benden bir beklentileri kalmadığının farkındaydım. Hergün ders çalış diyen ailem artık bana karışmıyordu. Arkadaşlarım üniversite sınavında iyi derecelerle istedikleri bölüme yerleşmişti. Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümüne kayıt olan yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle Otağ Akademi'ye kayıt oldum. 1 yıllık sıkı bir çalışma programının ardından artık bende arkadaşımla aynı bölümde okuyorum.


💭 Kızım Rahime için COVID-19 salgını döneminde sayısız dershane ve uzaktan eğitim veren site ile görüştüm. Vaatler büyük olduğu kadar ücretlerde çok kabarıktı. Tek sorun kolay ödeme yapabileceğim ve kızımın istediği İnşaat Mühendisliği bölümüne yerleşebilmesiydi. Neyse ki 1 yıllık eğitim ücreti olarak 300 TL gibi makul bir fiyat ödedim. Sonuç? Kızım şuan istediği bölümde ve tam burslu olarak okuyor. Üzücü olan ise bizden 380 km uzaklıkta olması:)


💭 Oğlum 4 senelik eğitimini sayısal olarak tamamlamasına rağmen mezun senesinde eşit ağırlıktan hazırlanıp hukuk okumak istediğini söyledi. Her anne ve baba gibi bizlerde en iyi eğitimi alabilmesi için onlarca dershane ve uzaktan eğitim platformlarıyla görüştük. İstenilen ücretler oldukça yüksek olduğu gibi sistemin daha çok başarı değil para odaklı olduğunu gördük. Aile dostumuzun şiddetli tavsiyesi sonucu Otağ Akademi üniversite hazırlık seti satın aldık. Bu denli faydalı ve etkili olacağını düşünmediğim site oğlumun bilgisayar başında saatlerce ders dinlemesini ve soru çözümlerine katılmasını başardı. Emeğiniz ve ilginiz için sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. 


Neoldu.com Otağ Akademi Editör İncelemesi

Otağ Akademi Online Eğitim Platformu

Otağ Akademi üniversite sınavında öğrencilerin istediği hedefe ulaşması için eşsiz bir çalışma programına sahip. Öğretmen kadrosu yalnızca alanında uzman kişiler olmakla kalmayıp uzaktan eğitim sitemi üzerine sayısız deneyim sahibi olmalarıyla profesyonelliklerini açık bir şekilde ortaya koyuyor. Diğer uzaktan eğitim platformlarına nazaran hemen her kesimden öğrencinin ve velinin kolayca satın alabileceği 1 yıllık eğitim ücreti ile binlerce liralık eğitim masrafı ödemenize gerek kalmıyor. Olayı daha anlaşılır hale getirecek olursak, ister başarılı bir lise geçmişine ister başarısız bir öğrencilik hayatına sahip olun, Otağ akademi 21. yüzyılın eğitim sistemine uygun yol haritasıyla ÖSYM sınav sistemine en yakın şekilde konuları kolayca pekiştirme, öğrenme ve uygulama imkanı sağlıyor.

Uygun fiyat: Otağ Akademi lise ve YKS'ye yönelik eğitim kursundan her öğrencinin yararlanabileceği 1 yıllık 300 TL ücret alıyor.

Kolay arayüz: Son derece anlaşılır ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Ota Akademi öğrenci platformu içerisinde yer alan canlı ders, konu anlatımı, soru çözümü, föyler, tarama testleri, deneme sınavlarına tek tıkla ulaşabiliyorsunuz.

Mobil erişim: Artık teknoloji çağında yaşadığımızı göz önünde bulundurursak Otağ Akademi yenilikçi eğitim anlayışıyla öğrencilerin tüm soru çözümleri, ders anlatımları, canlı ders ve daha birçok farklı eğitim hizmetine cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar üzerinden kolayca erişim imkanı sağlıyor.

Yeni müfredat: Öğrencilerin üniversite sınavına kolay adapte olabilmesi ve konuları pratik bir şekilde pekiştirmesi için yeni müfredata uygun ÖSYM sisteminde hizmet vermekte olan site, yüzbinlerce soru çeşidi ile sınava yarın girecekmiş gibi hazır olmanızı sağlıyor.

Başarı oranı: Yapay zeka teknolojisi sayesinde tüm soru çözümleri ve deneme sınavı sonuçlarını sistemde raporlayan Otağ Akademi, öğrencinin istediği hedefe ulaşması için eksik olduğu konuları pekiştirmesini kolaylaştıracak yenilikçi bir teknolojiye sahip.

Ödül sistemi: Öğrencileri başarıya odaklayan uzaktan eğitim platformu, Türkiye genelinde yüzbinlerce öğrencinin katıldığı online deneme sınavları ile derece yapan üyelere sürpriz hediye ve ödüller veriyor.

Otağ Akademi İNCELE

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
12
2
10
3
4
2
1
4
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 6
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.