En İyi 10 Kurutmalı Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

En İyi 10 Kurutmalı Çamaşır Makinesi Tavsiyesi
08.08.202021:08

Uygun fiyatlı ve düşük enerji tüketimi yapan kurutmalı çamaşır makinelerini listeledik. İçeriğimizde en iyi kurutmalı çamaşır makinelerini bulabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 19.10.2022 11:53

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Önerileri

Bu içeriğimizde kullanıcılardan tam not almayı başarmış en iyi 10 kurutmalı çamaşır makinesini bir araya getirdik..

Kurutmalı çamaşır makinesi tavsiye içeriğimizde Bosch, LG, Samsung, Siemens ve Hoover gibi markaların modelleri yer alıyor. Bu modelleri artı ve eksi yönlerine göre değerlendirerek sıraladık.

En iyi kurutmalı çamaşır makinesi hangisi? Şüphesiz kurutmalı çamaşır makinesi almak isteyen kişilerin sorduğu ilk soru bu oluyor. Bu yüzden içeriğimizde en iyi kurutmalı çamaşır makinelerini sıralarken teknik özelliklerine de yer verdik. Böylelikle daha iyi bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca içeriğimizde fiyat performans kurutmalı çamaşır makineleri de bulunuyor.

En çok tercih edilen kurutmalı çamaşır makinesi genellikle Siemens ve Bosch markalarının modelleri oluyor. Bu sebeple içeriğimizde bu markaların modellerine de yer verdik. Hiç şüphe yok ki kurutmalı çamaşır makinesi seçimi yaparken o ürünün yorumlarına da bakarız. Bu yüzden içeriğimizdeki kurutmalı çamaşır makinelerinin yorumlarına da yer verdik. Hangi kurutmalı çamaşır makinesi öneriliyor? diye soruyorsanız.

En İyi Kurutmalı Çamaşır Makinesi Listesi

SıraMarkalarKapasiteEditör Puanı
1LG F2K2CHK2T17 kg10/10
2Samsung WD90TA046BE1AH9 kg10/9.8
3Electrolux EW7W3164LB10 kg10/9.5
4Siemens WD14U560TR10 kg10/9.8
5Bosch WDU28560TR10 kg10/9.7
6LG F4R5VGW0W9 kg10/9.8
7Hoover WdxOa4118ah/1-1711 kg10/9.6
8Electrolux EW8W261BT8 kg10/9.7
9LG F4V5RGP2T10.5 kg10/9.6
10Candy COW 4852D/1-S8 kg10/9.4
Aradığın
Fiyatları Gör
HepsiBurada 
Fiyatlarını Gör
N11
Fiyatlarını Gör
Aradığın
Fiyatları Gör

İnternetten sipariş vereceğiniz kurutmalı çamaşır makineniz adresinize ulaştığında ilgili markanın müşteri hizmetlerini arayarak ücretsiz kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

En İyi 10 Kurutmalı Çamaşır Makinesi Tavsiyeleri

Piyasanın en iyi kurutmalı çamaşır makinesi modellerini sizler için özenle seçtik. Geniş iç hacme sahip ürünleri ayrıntılı bir şekilde inceledik. Uygun fiaytlı ve yüksek kapasiteli en iyi kurutmalı çamaşır makineleri bu yazımızda yer alıyor.

İşte en iyi kurutmalı çamaşır makineleri:

1. LG F2K2CHK2T

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Kısa sürede temizlemeFiyat
Kumaşları koruması
Düşük ses seviyesi
Wifi özelliği

Daha az zaman, daha fazla yaşam sloganıyla hareket eden LG F2K2CHK2T'de bulunan TurboWash™ teknolojisi sayesinde giysilerinizi daha kısa sürede temizleme imkânınız olur. True Steam buhar teknolojisi sayesinde en uygun sıcaklıkta giysilerinizdeki alerjenleri uzaklaştıran makine, var olan kırışıklıkları da azaltır. 6 farklı hareket yaparak çalışabilen LG F2K2CHK2T, bu özelliği sayesinde giysileriniz için ultra temizlik sağlarken aynı zamanda kumaşlara da gereken özeni gösteriyor. Inverter Direct Drive özellikli motora sahip olan makine, bu sayede daha az titreşim ve ses çıkartır. Ayrıca Smart Diagnosis™ sistemi sayesinde teknisyen aramak zorunda kalmadan sorunlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde çözebileceğiniz LG F2K2CHK2T, piyasadaki en kaliteli kurutma makinelerinden biridir.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi17 kg
Kurutma Kapasitesi10 kg
Enerji SınıfıA+++
Program Sayısı19 program
Devir Hızı1000 devir
Ses SeviyesiBelirtilmemiş
Su Tüketimi174 L

Kullanıcı Yorumları

👤 İlk önce satıcıya hızlı reaksiyon verdiği için teşekkür ederiz. Gayet güzel hızlı teslim ettiler. Lojistik çalışanlarına da teşekkür ederiz, ürün elimize kısa sürede ulaştı. Daha kurmadık, ilk heyecanla yazıyoruz. Biz kuru temizleme işimizde kullanmak için aldık. İşimizi her halükârda göreceğini düşünüyoruz. Funda C.

👤 Ürün çok güzel, içine ne varsa atıyoruz. Program seçimi kolay, sessiz çalışıyor ve pratik bir ürün. Çamaşırı çok atarsak sıkmaya başlamadan önce dengeleyene kadar sarsıntılı çalışıyor. Ama ondan sonra titreşimsiz ve sessiz bir şekilde çalışıyor. Herkese tavsiye ederim. Banu D.

2. Samsung WD90TA046BE1AH 1400 Devir

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Sessiz yıkama Akıllı kapak yok
Eco Bubble Tam kapasite program süresi
Air Wash 
İnvertör Motor

Hem yıkamahem de kurutma yapabileceğiniz Samsung WD90TA046BE1AH kurutmalı çamaşır makinesi 9 kilogramlık kapasitesi ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Eco Bubble ve air wash teknolojileri ile donatılan bu ürün etkin temizlik ve kurutma yapabiliyor. Enerji tasarrufu konusunda da son derece başarılı olan bu ürün çamaşırları sıkma konusunda biraz geride kalsa da kurutma konusundaki başarısı ile açığını kapatıyor. Son olarak uygun bir fiyata sahip olabileceğiniz bu ürün invertör motoru sayesinde uzun yıllar sağlam bir şekilde kullanım garantisi sunuyor.  

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi9 kg
Kurutma Kapasitesi6 kg
Enerji SınıfıA
Program Sayısı14 program
Devir Hızı1400 devir
Ses Seviyesi49 dB
Su Tüketimi140 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Özellikleri bugüne kadar çok işime yaradı. Kurutmasına olumsuz yorum yapanlar olmuş, kurutmalı çalıştırdıktan sonra lastik kısımlarını silerlerse bir sonraki yıkamaya tüylenme yapmaz. Şimdiye kadar almadığıma pişman oldum. Ceylan D.

👤 Daha birkaç kez yıkama yaptık. Şimdilik çok memnun kaldım. Sesi hiç çıkmıyor ve yıkama performansı çok güzel. Kurutma da 1 veya 1,5 saat yeterli oluyor. Ütülü gibi oluyor ve çıkar çıkmazda ütüleme çok kolay hale geliyor. Görüntüsü zaten çok hoş. Verdiğim parayı hak ettiğini düşünüyorum. Beril A.

3. Electrolux EW7W3164LB PerfectCare 700

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Sensicare sistemiKurutma kapasitesinin az olması
Köpük önleme özelliği
Buharlı yıkama

DualCare System teknolojisi sayesinde gardırobunuzdaki her türlü giysiyi güvenle yıkayıp kurutabileceğiniz Electrolux PerfectCare 700, bu sayede en iyi kurutmalı çamaşır makinesi modelleri listemize girmeyi başarmıştır. Makinenin sahip olduğu SteamCare buhar teknolojisi sayesinde giysilerinizin kırışıklıklarını giderebilir ve benzersiz Electrolux parfümleri sayesinde güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca SensiCare sistemi sayesinde az miktarda giysiyi yıkamak için su tüketimini ve enerji tüketimini en ideal şekilde ayarlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi10 kg
Kurutma Kapasitesi6 kg
Enerji SınıfıA
Program Sayısı16 program
Devir Hızı1600 devir
Ses Seviyesi51 dB
Su Tüketimi115 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Fiyatları ürünü aldığım dönemde epey bir araştırmıştım. Bence bu makineyi makul bir fiyata aldığımı düşünüyorum. Daha önce kullandığımız kurutma makinesine göre hem daha tasarruflu hem de giysileri koruma yönünden daha iyi. Herkese tavsiye ederim. Tuğba S.

👤 Ürünü 1 aydır kullanıyorum. Gayet memnunum, sessiz ve şık. Dijital ekranı geniş ve anlaşılır. Programların ve diğer parametrelerin kombinasyonunu kullanıcıya bırakması ise oldukça güzel olmuş. Yani nasıl istiyorsanız öyle yıkıyor, ona göre enerji tüketiyor. Ona göre kolaylık sağlıyor veya sağlamıyor. Kaliteli ve kullanışlı bir makine, tavsiye ederim. Canan T.

4. Siemens WD14U560TR

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Hassas çamaşır yıkamaKurutma özelliği çok iyi değil
Yüksek devirYüksek devirde çok ses veriyor

Elde yıkanması gereken yünlü ve hassas giysilerinizi güvenle yıkayıp kurutabileceğiniz bu makinede birçok farklı program bulunmaktadır. Siemens'in bu kurutmalı çamaşır makinesi düşük sıcaklıklarda dahi mükemmel performans ortaya koymaktadır. Bu sayede kıyafetlerinizi yıkarken elektrik faturanızı düşünmek zorunda kalmazsınız.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi10 kg
Kurutma Kapasitesi6 kg
Enerji SınıfıA
Program Sayısı13 program
Devir Hızı1400 devir
Ses Seviyesi47 dB
Su Tüketimi125 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Gayet güzel bir makine. Kurutma için ayrı bir kurutucu gibi performans beklemeyin. İki ayrı makine için yeri olmayanlar için süper çözüm ama yeriniz varsa makine ayrı kurutucu ayrı almanızı öneririm. Faruk H.

👤 Çok güzel yıkıyor, tavsiye ederim. Tertemiz yapıyor. Tek sorunu 1400 devirde biraz sesi fazla çıkıyor. Kazım R.

5. Bosch WDU28560TR

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Sessiz çalışabilmesiKurutma kapasitesinin az olması
Enerji tasarruflu olması
Kullanıcı dostu arayüz

Yılların beyaz eşya üreticisi olan Bosch'un WTW85562TR modeli en iyi kurutmalı çamaşır makinesi modelleri listemizde önemli bir yere sahiptir. 10 kg yıkama ve 6 kg kurutma kapasitesi olan Bosch WDU28560TR, en fazla 1400 devirde çalışabilmektedir. A sınıfında enerji verimliliği olan Bosch WDU28560TR, 6,82 kWh değerinde elektrik tüketimi yapmaktadır. Ayrıca oldukça şık tasarıma sahip olan Bosch WDU28560TR, daha rahat kullanım için geniş arayüzle gelmektedir.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi10 kg
Kurutma Kapasitesi6 kg
Enerji SınıfıA
Program Sayısı12 program
Devir Hızı1400 devir
Ses Seviyesi47 dB
Su Tüketimi125 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Çamaşır makinesi ile bir arada olan kurutma makinelerinde hem alan sorunu olmuyor hem de kolaylıkla attığımız çamaşırı hiç çıkarmadan rahatlıkla kurutabiliyoruz. 10 kilogram yıkayıp 6 kilogram kurutmak çocuklu bir aile olmamıza rağmen bizim için ideal oldu. Kurutma olmasına rağmen A enerji sınıfı var. Bu yüzden seçerek kullanmak zorunda kalmıyoruz. Üstelik ekranı kullanmak çok kolay. Ne kadar kaldığını hangi aşamada olduğunu rahatlıkla görüyoruz. Emrah S.

👤 Yeni evliyim. Yıkama ve kurutma bir arada olsun istedim. Çünkü evde yeterli alan yok. 10 kg yıkama 6 kg kurutma tam bize göre. Dış görünümü de çok güzel. Her iki işlemde de çamaşırlar hiç yıpranmadan yıkanıyor ve kurutuyor. Her eve bundan bir tane lazım. Herkese tavsiye ediyorum. Tülay C.

6. LG F4R5VGW0W

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Sessiz yıkamaKurutma kapasitesi az
Alerjen yok edici
Dayanıklı gövde

Kurutmalı çamaşır makinesi önerileri listemize LG F4R5VGW0W ile devam ediyoruz. Bu makine LG Steam teknolojisi sayesinde alerji veya solunum sorunlarına neden olabilecek toz akarları gibi alerjilerin %99'unu yok eder. Güçlendirilmiş dayanıklı yapısı ve şık görünümü ile size kendisini hayran bırakacak kurutmalı çamaşır makinesi, hijyenik olması nedeniyle çokça tercih edilmektedir.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi9 kg
Kurutma Kapasitesi5 kg
Enerji SınıfıA+++
Program Sayısı14 program
Devir Hızı1400 devir
Ses Seviyesi52 dB
Su Tüketimi140 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Oldukça sessiz çalışıyor. Uzun süreli dayanıklılık konusunda bir şey söyleyemem. Kurutması çok iyi. Fazla ısınıyor ama hem kupkuru hem de yumuşak çıkarıyor. T** E**.

👤 İnanılmaz memnunum. Ses oranı gayet düşük. Kurutması 2 saatte kupkuru çıkartıyor. Telefon ile kontrol edebilmek gayet iyi. Tavsiye ederim. K** A**.

7. Hoover WdxOa4118ah/1-17

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Hızlı kurutmaFiyatının yüksek olması
Enerji tasarruflu olması
Düşük ses seviyesi
Çoklu yıkama programı

Kullanıcıları tarafından çok tavsiye edilen Hoover WdxOa4118ah/1-17, A enerji verimliliği sınıfındadır. 52 dB ses seviyesi ile ortalama düzeyde gürültü yapan Hoover WdxOa4118ah/1-17 cihazının enerji tüketimi 7,48 kWh'dır. Ayrıca 16 farklı programı olan bu makine, güzel tasarıma ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi11 kg
Kurutma Kapasitesi8 kg
Enerji SınıfıA
Program Sayısı16 program
Devir Hızı1400 devir
Ses Seviyesi52 dB
Su TüketimiBelirtilmemiş

Kullanıcı Yorumları

👤 Alalı yaklaşık iki ay oldu. Yeni kullanma şansım oldu iki gündür evdeki her şeyi yıkadım. Çift kişilik yorganları ve bir tane yastık atınca bile çok temiz yıkıyor. Ayrı ayrı makine almaya ya da sırf marka olsun diye çok para vermeye hiç gerek yok. Paranız cebinizde kalsın. Emel A.

👤 Çok araştırdım ve bu üründe karar kıldım. Bir haftadır kullanıyorum, yıkaması çok güzel. Fakat sessiz diyemem, bir önceki makinem çok fazla ses çıkardığı için bana normal geldi. İç kazanı çok geniş. Tek seferde bayağı çamaşır alıyor. Kurutmayı denemedim daha ama makine fiyat ve performans bakımından alınabilir. Sorunsuzca teslim aldım. Herkese tavsiye ederim. Türkan A.

8. Electrolux EW8W261BT

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Düşük sıcaklıkta yıkama yapabilmesiFiyatının yüksek olması
LED panelYıkama süresinin uzun olması
Koku giderici özelliği

Kurutmalı çamaşır makinesi önerileri listemize Electrolux EW8W261BT ile devam ediyoruz. UltraCare yıkama ve DualCare kurutma teknolojisi sayesinde bu makinede giysilerinizi çok fazla elektrik tüketmeden yıkayabilirsiniz. Şık bir tasarımı olan makine, geniş bir arayüze sahiptir. Bu sayede makineyi daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi8 kg
Kurutma Kapasitesi6 kg
Enerji SınıfıA
Program Sayısı14 program
Devir Hızı1600 devir
Ses Seviyesi51 dB
Su Tüketimi70 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Çok memnunum kurutma performansı çok iyi. T** S**.

👤 Güzel makine sessiz çalışıyor programları yıkama ve kurutması çok iyi.  C** Y**.

9. LG F4V5RGP2T

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Düşük ses seviyesi
Wifi özelliği

Şık ve bir o kadar da kullanışlı tasarımı olan LG F4V5RGP2T, oldukça dayanıklı bir makinedir. LG Steam™ teknolojisi sayesinde alerji veya solunum sorunlarına neden olabilecek alerjenleri ortadan kaldırma kabiliyetine sahip olan LG F4V5RGP2T’nin 10.5 kg yıkama ve 7 kg kurutma kapasitesi bulunmaktadır. En fazla 1400 devirde çalışabilen LG F4V5RGP2T, 14 farklı programda yıkama ve kurutma yapabilmektedir.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi10.5 kg
Kurutma Kapasitesi7 kg
Enerji SınıfıA
Program Sayısı14 program
Devir Hızı1400 devir
Ses Seviyesi53 dB
Su Tüketimi180 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Çok memnun kaldım, kurutma özelliği çok iyi çalışıyor. Kurutma ve çamaşır makinesini ayrı almak istemiştim ama yer probleminden dolayı bu modeli tercih ettim. Kırışıklık yapmıyor kuruturken ama devamlı kullanımda bir sorun olur mu onu bilmiyorum. 2 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. Helen Ş.

👤 Ürünüm dün kuruldu hemen kullanmaya başladım. Eski makinemin 3 saatte yıkayamadığını 1 saatte mis gibi yıkadı. Son derece sessiz. O kadar ki arada çalışıyor mu diye yanına gidip bakıyoruz. Bornozları 2 saat gibi bir sürede kupkuru çıkardı ve yumuşacık oldular. Yorumlarda okuduğum lastik kokusu hiç olmadı. Almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim. Almadan önce marka ve modeli çok araştırdım. İyi ki bunu almışım diyorum. Berna T.

10. Candy COW 4852D/1-S

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Düşük su tüketimiYüksek ses seviyesi
Çoklu yıkama programı
Düşük enerji tüketimi

Active Motion teknolojisi sayesinde çamaşırlarınızın daha temiz olacağı bu makinede 3 farklı hızlı yıkama modu vardır. Bu modların süreleri 14, 29 ve 59 dakikadır. İstediğiniz hızda çamaşırlarınızı yıkatabildiğiniz makine, uygun fiyatı sayesinde çokça tercih ediliyor. Ayrıca A sınıfı yıkama performansı bulunan Candy COW 4852D/1-S'in 8 kg yıkama ve 5 kg kurutma kapasitesi bulunmaktadır.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi8 kg
Kurutma Kapasitesi5 kg
Enerji SınıfıA
Program SayısıBelirtilmemiş
Devir Hızı1400 devir
Ses Seviyesi57 dB
Su Tüketimi115 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Yıkaması ve kurutması bir arada makine almak konusunda büyük tereddütler yaşadık. Fakat sonunda birkaç marka arasından bu makineyi almaya karar verdik. 1 haftadır kullanıyoruz ve kesinlikle başarılı bir makine. Beni çamaşır asma ve kurutma derdinden kurtardı. Seda B.

👤 Ürün gayet güzel hem de bu fiyata. Hemen yıkama + kurutma yaptım. Çok süper sonuç, sesi de normal. Öyle 5-6 binlik makineler gibi değil, tabi ki ses desibeli. Sınırsız programı var. Osman K.


Benzer Tavsiye Önerileri
Çamaşır MakineleriKurutma Makineleri

2022'nin en iyi kurutmalı çamaşır makinesi hangisi?

En iyi kurutmalı çamaşır makinesi tavsiyelerine gelecek olursak; LG, Samsung, Electrolux, Siemens, Bosch, Hoover, Candy COW, ısı pompalı ve uzun programlı, çoklu yıkama, düşük su tüketimi, wifi özelliği olan en kaliteli kurutmalı çamaşır makinesi markaları olarak biliniyor.

Kurutmalı Çamaşır Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatların artmasıyla beraber daha çok tercih edilen ve iki işi tek üründe halletmemizi sağlayan kurutmalı çamaşır makineleri, günlük hayatımızda önemli bir yer kaplamaya başladı. İşte hem yıkama hem de kurutmayı tek makinede yapmak isteyenlerin talep ettiği en iyi kurutmalı çamaşır makineleri hakkında sıkça sorulan sorular (SSS).

Kurutmalı çamaşır makineleri nasıl çalışır?

Bu makineler hem çamaşırları yıkayabilme hem de kurutabilme özelliğine sahiptir. Kurutmalı çamaşır makineleri kurutmayı su yoğuşturma teknoloji sayesinde yapar. Yani suyu buhara çevirerek kurutmayı gerçekleştirir.

Kurutmalı çamaşır makinesi modellerinin garanti süresi ne kadardır?

Ürününün kalitesine güvenen markalar garanti süreleriyle öne çıkmaktadır. LG, Samsung, Electrolux, Hoover gibi markalara ait kurutmalı çamaşır makinesi modellerinin genellikle 3 yıl garantisi bulunmaktadır. Diğer markalarda da bu süre istisnalar hariç yine 3 yıldır. Ek olarak çoğu marka makinelerinin motorlarına 10 yıla kadar garanti süresi tanımaktadır.

En iyi kurutmalı çamaşır makinesi hangisi?

Kapasiteleri, enerji tüketimi ve sahip olduğu özellikler bakımından en iyi kurutmalı çamaşır makinesi LG markasının F2K2CHK2T modelidir. Oldukça büyük olan bu makine, kapasitesi ile öne çıkmaktadır. Ayrıca şık bir tasarımı olan LG F2K2CHK2T, TurboWash™, Smart Diagnosis™ ve True Steam buhar teknolojilerine sahiptir.

LG mi Samsung mu daha iyi?

Kurutmalı çamaşır makinesi piyasasında dünya markası arasında olan LG ve Samsung firmaları müşterilerin ihtiyacına göre üretim yapmaktadır. Her iki firma da oldukça kaliteli ürünler piyasaya sürmektedir. Bize göre her iki firmanın kurutmalı çamaşır makinesi modelleri de son derece başarılı ve kaliteli.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
44
3
7
1
2
2
2
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 4
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.