Rüyada Makat Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Makat Görmek Ne Anlama Gelir?
06.02.201611:22

Rüyada makat görmenin manası nedir ve rüyasında kendi makatını gören kişi bunu nasıl yorumlamalıdır? Rüyada kadın veya erkek makatı görmenin anlamlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 20.11.2019 12:37

Rüyada Makat Görmenin Manası ve Rüya Tabiri

Rüyada makat görmek, rüya sözlüğü yazarlarınca genel olarak hayra yorulan bir hadisedir. Şöyle ki; rüyada makat deliği görmek, kişinin mülkünün ve ticari faaliyetlerinin genişleyeceği, gelir yollarının daha da artacağı rivayet olunmaktadır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyasında makatının ağrıdığını görmek rüya sahibinin bir belayla yüz yüze geleceğine delalet etmektedir. Ancak rüyada kendi makatını temiz ve ağrısız görmek, bireyin güzel bir iş bularak maddi açıdan elinin bollaşacağına işarettir.

Bir kısım rüya sözlüğü yazarları rüyada makatın ne şekilde görüldüğüne göre rüya tabirinin de değişiklik gösterebileceğini dile getiriyor. Örneğin rüyasında makatının eskiye nazaran daha da büyüdüğünü görmek, kişinin mal ve mülkünün büyüyeceğine ve ticari faaliyetlerinin kendisine bol kazanç sağlayacağına delalet eder. Ancak rüyada makatının daha da küçüldüğünü görmek, maddi sorunların ve hatta geçim sıkıntısının, işlerin de azalacağının alameti olarak yorumlanır. Rüyasında kendi makatında yara ve çıbana benzeyen sağlıksız deformasyonlar görmek ise rüya sahibinin iş kaybına veya ticari faaliyetlerinin sona ermesine işarettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada makat görmenin farklı açıklamaları aşağıda verilmiştir:

Rüyada Kadın Makatı Görmek

Rüyasında kadın makatı gören kişinin rüyası, kinini saklı tutan yöneticiye, istenmeyen hadiselerin yaşanacağına ve kedere delalet eder. Rüyada kadın makatı görmenin olumlu anlamı ise çekilen çilelerden sonra hak edilen maddiyata, mevkiye ve güzel havadislere yorulmaktadır.

Rüyada Erkek Makatı Görmek

Rüyasında bir erkek makatı gören kimsenin yaşamında, iki kelime konuşmak bir yana yüzünü bile görmek istemediği bir şahsın varlığına delalettir.

Rüyada Başkasının Makatını Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyada başka birinin makatını görmek rüya sahibinin hoşgörüsüz, inatçı ve kibirli biriyle karşılaşılacağının alametidir.

Rüyada Makat Yalamak

Rüya tabircilerine göre rüyasında makat yaladığını veya makattan ilişkiye girdiğini gören kimsenin duygusal ilişkisinin değerini anlayamadığı, ailesinden birinin acısını çekeceğine, maddi sorunlar yaşayacağı ve gerek iş gerekse de sosyal hayatında istenmeyen biri olacağına delalet eder.


Rüyada Makatını Temiz Görmek

Rüya sahibinin çok iyi iş fırsatları yakalayacağına, bu işlerden çok güzel kazançlar elde edeceğine, zamanla mal mülk sahibi olacağına delalettir.


Rüyada Makatını Küçülmüş Görmek

Rüyada kişinin makatını küçülmüş görmesi, işinde dar boğaza gireceğine ve ticari faaliyetlerinde azalma başlayacağına delalet eder.


Rüyada Makatında Çıban Görmek

Rüyada makatında çıban çıktığını gören kimse için bu rüya, iş hayatında belli bir düzeni tutturamamaya, işinden atılmaya ya da işten çıkarılmaya delalettir.


Rüyada Makatına İğne Battığını Görmek

Rüya sahibi kişinin iş hayatında ya da sosyal hayatta, işlerde ve çalışmalarda engel olan birşeylerin var olduğuna işaret etmektedir.


Rüyada Makatının Çamur Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında doğruluktan ve Allah yolundan ayrılacağına, işlerinde ve çalışmalarında yalana dolana yorulmaktadır.

 

NeOldu.Com / Rüya Tabirleri

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
491
819
47
42
59
226
303
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.