Rüyada Vajina Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Vajina Görmek Ne Anlama Gelir
20.01.201617:35

Rüyada vajina görmenin manası nedir? Vajina görmek kaç farklı şekilde yorumlanır? Rüyada vajina görmenin anlamını ve nasıl yorumlandığını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 30.10.2020 12:49

Rüyada Vajina Görmek

Rüyada Vajina Görmek

Rüyada vajina görmek, kişinin maddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında vajina görmesi, kişinin para biriktirmeye başlayacağına delalet eder.


Rüyada Vajinadan Değerli Mücevherat Çıkması

Rüya sahibinin rüyasında vajinadan değerli mücevherat çıktığını görmesi, eğer rüyada böyle bir olay ile karşılaştıysanız çocuğunuzun gelecekte bilgili ve kültürlü bir insan olacağı manasına gelir. 


Rüyada Vajinanızın Başkası Tarafından Görülmesi

Rüya sahibinin rüyasında vajinanın başkası tarafından görüldüğünü görmesi vajinanızı tanıdığınız birisi görüyorsa, bu kişi tarafından bir iyilik göreceğiniz manasına gelir.


Rüyada Vajinada Kan Görmek

Rüyanızda zamansız adet olduğunuzu ya da doğrudan kan olduğunu görmek sizden para götüren zararlı bir alışkanlığınızı bırakacağınız manasına gelir. 


Rüyada Vajinadan Ateş Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında vajinadan ateş çıktığını görmesi bu durum ile çocuklarınızın gezmeyi seven kişiler olacağı işaret edilir.


Rüyada Vajinadan Balık Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında vajinadan balık çıktığını görmesi kız çocuğunuzun olacağını müjdeleyen durumlardan birisidir.


ruyada-vajine-gormek.jpg

Rüya sahibinin rüyasında vajina görmesi cinsel ilişki yaşanmadığı sürece vajina, bolluğa ve maddi kazanç demektir. Bir diğer yoruma göre maddi değeri yüksek bir hediye alacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Vajinadan Su Geldiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında vajinadan su geldiğini görmesi su saf ve temiz ise hayırlı ve vefalı bir evlat sahibi olacağınızı işaret eder. Eğer su bulanık ise hayırsız evlat olacağına işarettir.


Rüyada Vajinada Yara Görmek

Rüya sahibinin rüyasında vajinada yara görmesi vajinada oluşan bir yara demek beklemediğiniz bir yerden gelecek maddi kazanca işarettir. Bir diğer işareti de etrafınızdaki sahte arkadaşlarınızın olduğudur.


Rüyada Erkeğin Vajinası Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında erkeğin vajinası olduğunu görmesi böyle bir durumda gördüğünüz erkeğin kalabalık bir yerde ya da toplum içinde rezil olacağı şeklinde yorumlanır.


Rüyada Vajinada Fare Görmek

Rüya sahibinin rüyasında vajinada fare görmesi fare olumsuz durumlar belirtir. Bu durumda hayırsız bir kız çocuğunuzun olacağı manasına gelir.


Rüyada Vajina Yerine Penisinizin Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında vajina yerine penisinizin olduğunu görmesi erkek çocuğunuz olacağına işarettir. Kişinin rüyasında vajina yerine penisinizin olduğunu görmesi, rüya sahibinin işlerini yoluna koyacağına rivayet eder.


Rüyada Cinsel İlişki Sırasında Vajina Görmek

Kişinin rüyasında cinsel ilişki sırasında vajina görmesi, rüya sahibinin maddi anlamda çok değerli bir hediye alacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında cinsel ilişki sırasında vajina görmesi, kişinin iş hayatında daima başarılı olacağına delalet eder.


Rüyada Yakınının Vajinasını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yakınının vajinasını görmesi, kişinin bundan sonraki hayatında daima mutlu olacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında yakınının vajinasını görmesi, rüya sahibinin ailesiyle iyi anlaşacağına rivayet eder.


Rüyada Vajina Öptüğünü Görmek

Rüyada vajina öptüğünü görmek, rüya sahibinin çıkarları için sevmediği bir insana güzel sözler söyleyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında vajina öptüğünü görmesi, kişinin çıkarları peşinde koşacağına delalet eder.


Rüyada Kendi Vajinanın Başkası Tarafından Öpüldüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kendi vajinasının başkası tarafından öpüldüğünü görmesi, kişinin çevresi tarafında çok büyük ihanete uğrayacağı anlamına gelir. Kişinin rüyasında kendi vajinanın başkası tarafından öpüldüğünü görmesi, rüya sahibinin çevresindeki insanlara çok dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır.


Rüyada Vajinada Kıl Görmek

Kişinin rüyasında vajinada kıl görmesi, rüya sahibinin işlerinin kapanacağına ve sevdiği kimselerden birinin yaptığı hata yüzünden başının ağrıyacağına işaret eder. Rüyada vajinada kıl görmek, kişinin sağlığının ve sıhhatinin yerinde olacağına tabir edilir.


Rüyada Vajina Temizlediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında vajina temizlediğini görmesi, kişinin yakın zamanda müjdeli haberler alacağına rivayet eder. Kişinin rüyasında vajina temizlediğini görmesi, rüya sahibinin maddi anlamda ferahlayacağı anlamına gelir.


Rüyada Vajinaya Dokunduğunu Görmek

Rüyada vajinaya dokunduğunu görmek, rüya sahibinin hayatına yeni bir yön vereceğine ve yeni kimselerle tanışacağına yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında vajinaya dokunduğunu görmesi, kişinin bir konu hakkında çevresinden yardım isteyeceğine delalet eder.

Neoldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
38
28
18
11
24
1441
18
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.