Rüyada Makbuz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Makbuz Görmek Ne Anlama Gelir?
06.02.201612:09

Rüyada makbuz görmenin manası nedir ve rüyada makbuz yazdığını gören kişi bu rüyayı neye yormalıdır? Rüyada makbuz aldığını veya makbuz kestiğini görmenin anlamlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 08.11.2018 15:26

Rüyada Makbuz Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada makbuz görmek, rüya tabircilerine göre rüyasında makbuz gören veya makbuz yazdığını gören kişinin herhangi bir kişiye ihtiyaç duymadan hayatını idame ettirebileceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada makbuzla ilgili görülen diğer durumların açıklamaları aşağıda verilmiştir:


Rüyada Makbuz Kaybettiğini Görmek

Rüyada makbuz kaybettiğini görmek, rüya sözlüğü yazarları tarafından aksi yönde değerlendirilmektedir. Şöyle ki; rüyasında herhangi bir makbuzu kaybettiğini gören kişi üzücü havadisler almayı beklerken birdenbire mutlu havadisler alarak keyiflenecektir.


ruyada-makbuz-gormek.jpg

Rüyada makbuz görmek, rüya sahibinin iş hayatında çok çalışarak makam sahibi olmak isteyeceği demektir. Kişinin bu arzusunun olacağı, hayırlı ve mutlu günlerin rüya sahibini beklediği anlamına gelmektedir. 


Rüyada Makbuz Ödemeyi Unutmak

Rüya yorumcularına göre, rüyasında ödemesi gereken bir makbuzu ödemeyi unuttuğunu gören şahsın sorumluluklarından imtina etmek istediğinin alametidir. 


Rüyada Makbuz Kesmek

Rüya tabircilerinin fikrince rüyasında makbuz kestiğini görmek rüya sahibinin duygusal ilişkisinin rayına oturduğuna, çilesiz elde edilen mülke, şan ve şöhret kazanmaya, sıkıntlardan uzak bir yaşama delalettir. 


Rüyada Makbuz Almak

Rüya sözlüğü yazarları rüyasında makbuz aldığını gören kişinin sevindirici haberler alacağına ve işlerinin büyüyeceğine hükmetmektedir.


Rüyada Birilerine ve Bir Yerlerde Makbuz Dağıttığını Görmek

Rüyada birilerine ve bir yerlerde makbuz dağıttığınızı görmek de ticari faaliyetlerininizin genişleyeceğine, elinizin bollaşacağına, saygınlık kazanmaya, güzel haberler almaya delalet etmektedir.


Rüyada Kesilen Bir Makbuzun Bedelini Ödediğini Görmek

Rüyada kesilen bir makbuzun bedelini ödediğini görmek hayra yorulur. Ayrıca kişinin çok şanslı olduğu, hayatı boyunca sürekli fırsatlarla karşılaşacağı demektir.


Rüyada Makbuz İmzalamak

Rüya sahibinin yaptığı bir işten zarar göreceğine, bu zararın çok büyük olmasa da kişinin moralini bozacağına alamet eder.


Rüyada Ceza Makbuzu Görmek

Rüya sahibinin hayırsız insanlarla birlikte arkadaş olacağına, kişinin bazı günahlara dahil olacağına delalet eder.


Rüyada Banka Makbuzu Görmek

Rüyada banka makbuzu görmek, kişinin bazı günler işi için uykusuz kalacağına fakat bu yaptığı şeylerin meyvesini toplayacağına işarettir.

NeOldu.Com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10
0
10
0
0
0
2
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.