Rüyada Limon Görmek Ne Demektir?

Rüyada limon görmek hakkında yorumları sizlerle paylaşıyoruz. Limon görmenin hikmeti ve tabiri bu yazımızda yer alıyor. İşte rüyada limon görmenin manası.
Rüyada Limon Görmek Ne Demektir?

Rüyada Limon Görmek

Hayatta küçük sorunlar ile baş başa kalmaya yorulmaktadır. Bir olay karşısında çevredeki insanların olumsuz tepkisini almaya rivayettir. Kendi ayakları üzerinde durabilen biri olunacağına işaret eder. Herkesi şaşırtacak adımların atılacağına yorulur. Sağlıklı bir yaşam ve kazanç demektir.

Rüyada Limon Görmek

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada limon ağacı görmek, iyi kalpli, sevecen, şefkatli, merhametli, iman sahibi olan zalimlerin karşısında duran birinin varlığına yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatında bulunan sıkıntıların sona ereceğine delalet etmektedir. Kişi özellikle iş hayatında bereketli bir döneme girecektir. Bu dönemde ailesi daima yanında olacaktır. Böylelikle rüya sahibi özgüven dolu ve rahat hissedecektir. Hayatında karşısına çıkan engelleri bir bir aşacak ve mutlu olacaktır.

Rüyada Sarı Limon Görmek

Rüyasında sarı limon gören kişinin elde edeceği başarı sayesinde çevresinde dostlarının var olacağına, zor gününde daima ayakta ve güçlü olacağına delalet eder. Rüyada sarı limon görmek, kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine yorumlanır. Rüya sahibi uzun bir aradan sonra tekrardan tatile çıkacaktır. Bu tatil herkes için eğlenceli ve hayır dolu olacaktır. Yardıma muhtaç olan insanlara ve sokak hayvanlarına göstereceği ilgi, kişiyi saygı değer biri haline getirecektir.

Rüyada Limon Çekirdeği Görmek

Rüya sahibinin rüyasında limon çekirdeği görmesi kişinin elde edeceği başarıda başkalarının gözü olabileceği rivayettir. Kişi ileri ki hayatında vatana millete hayır dokunan evlatlar yetiştireceğine rivayettir. Orada görülen küçük çekirdek aynı zamanda verilecek olan emeğin, alınacak olan karşılığı manasına da gelir. Rüya sahibi içini ferah tutmalıdır.

Rüyada Yeşil Limon Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeşil limon görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, ailesi ile birlikte huzura kavuşacağına delalet eder. Rüyada yeşil limon görmek, mal ve mülk anlamlarını da taşımaktadır. Rüya sahibi akrabalarıyla olan tartışmalarına son verecektir. Hayatı boyunca insanlara gerektiği kadar değer verecek ve kendisini üzmeyecektir.

Rüyada Limon Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında limon yediğini görmesi kötü söz işitilecek demektir. Başarılı ve düzenli hayatı sebebiyle çevresindeki kişiler tarafından çekilemediğine yorulmaktadır.

Rüyada Limon Suyu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında limon suyu görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, uzun soluklu iş hayatında yorgun düşeceğine delalet eder. Rüyada limon suyu görmek, kişinin elde edeceği başarı sonucu düşman edineceğine rivayet eder.

Rüyada Limon Tuzu Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyada limon tuzu görmek, kişinin ailesi ile arasının açılacağına, aile büyüklerinin araya girerek bu durumu düzelteceğine delalet eder. Rüyada limon tuzu görmek, rüya sahibinin iş hayatında veya gündelik yaşantısında başına üzücü olayların gelebileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Limon Sıktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında limon sıktığını görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada limon sıktığını görmek, kişinin iş hayatında çok çalışması gerekeceğine, hazıra konmayıp gecesini gündüzüne katması gerekeceğine, aksi takdirde mal ve mülk kaybı yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Limon Dilimi Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyada limon dilimi görmek kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada limon dilimi görmek, kişinin çok çalışıp saygı değer bir makama sahip olacağına, ailesine yeteri kadar zaman ayıramayacağına, tatile çıkması gerekeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Limon Kestiğini Görmek

Bir kimse rüyasında limon kestiğini görmüş ise yakın çevresi tarafından istenilmeyen durumun içinde olduğuna ve rüya sahibinin bu durumu değiştirmek için çabaladığı manasına gelir. Eğer kişi rüyasında limon kesmeye çalıştığı halde kesemediğini görmüş ise ilişkileri konusunda sorunlar yaşadığı ve bu sorunları çözmek için çaba harcadığı anlamına gelir.

Rüyada Limonun Susuz Olduğunu Görmek

Rüyada bir kimse limonu sıktığı halde limon suyunun olmadığını görmesi, kişinin sevdiği kişinin kendisine uygun biri olmadığına alamet eder. Eğer rüya sahibi rüyasında ısrarla limonun suyunu çıkartmak için büyük çabalar harcıyorsa, sevdiği kişiden vazgeçmediği için büyük zararlar göreceğine delalet edilir.

Rüyada Limon Satın Almak

Rüyasında limon satın aldığını gören kişinin bu rüyası olumsuz yorumlanır. Eğer rüya sahibi pazardan limon aldığını görürse bu rüya, kişinin maddi konularda dikkatsiz davrandığı ve bu yüzden başının belaya gireceği anlamına gelir. Eğer kişi rüyasında çürük limonlar satın aldığını görürse, yakın çevresinden birinin kendisine zarar vereceğine yorulur.

Rüyada Limonata Görmek

Rüyada limonata görmek, çok iyiye yorulmaktadır. Rüyayı gören kişinin hayatında güzel ve mutluluk verici pek çok gelişmenin yaşanacağı anlamına gelmektedir. Rüyada limonata görmek aynı zamanda kişinin hayatında var olan sıkıntılarının azalacağına veya son bulacağına delalet eder.

Rüyada Limonata İçtiğini Görmek

Bir kişi rüyasında limonata içtiğini görürse eğer kendisini ferahlığa ve esenliğe kavuşturacak olan sözler işiteceğine yorumlanmaktadır. Ayrıca çok güzel haberler alınacağının da habercisidir. Yorumculara göre bu rüya, rahatlama ve sorunlardan kurtulma olarak da değerlendirilmektedir.

Rüyada Limon Ağacından Limon Topladığını Görmek

Rüyada limon ağacı görmek hayırlara yorulur. Eğer bir kimse limon ağacında limon topladığını görmüş ise bu rüya kişinin maddi sıkıntılarının geçeceği, huzuru bulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi ağaçtan olgunlaşmamış limonları topladığını görmüş ise kişinin bir konuda sabırsız davrandığı ve bu yüzden iş hayatında bazı problemler yaşayacağı anlamlına gelir.

Rüyada Limon Bahçesi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında limon bahçesi görmesi, kişinin maddi ve manevi anlamda büyük zarar elde edeceğine alamet eder. Kişinin rüyasında limon bahçesi görmesi, rüya sahibinin sorunlarının günden güne artacağı anlamına gelir.

Rüyada Küflü Limon Görmek

Kişinin rüyasında küflü limon görmesi, rüya sahibinin yardıma muhtaç insanlara yardımda bulunacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında küflü limon görmesi, kişinin kısmetinin açılacağına rivayet eder.

Rüyada Limon Kabuğu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında limon kabuğu görmesi, kişinin borçların kısa süre içerisinde biteceğine alamet eder. Kişinin rüyasında limon kabuğu görmesi, rüya sahibinin sorunlarının ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına delalet eder.

İlginizi Çekebilir
Rüyada Ağaç DalıRüyada Kök Görmek
Rüyada Ağaç GörmekRüyada Ladin Ağacı
Rüyada Armut AğacıRüyada Dut Ağacı
Rüyada Ayva AğacıRüyada Ceviz Ağacı
Rüyada Çam AğacıRüyada Çınar Ağacı
Rüyada Söğüt AğacıRüyada Gürgen Ağacı
Rüyada Badem AğacıRüyada Kavak Ağacı
Rüyada Ilgın AğacıRüyada Meşe Ağacı
Rüyada İncir AğacıRüyada Kiraz Ağacı
Rüyada Mersin AğacıRüyada Orman Görmek
Rüyada AkasyaRüyada Selvi
Rüyada MazıRüyada Ağaca Çıkmak
Rüyada PalmiyeRüyada Ağaçlık Görmek
Rüyada Ağaç DikmekRüyada Fidan Görmek

YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum