Rüyada Fidan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fidan görmek ne anlama gelir? Rüyada fidan görmek nasıl yorumlanır? Fidan görmenin rüya tabirleri haberimizde...
Rüyada Fidan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Fidan Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada fidan görmenin anlamı, şans ve kısmete delalet etmektedir. Rüyayı gören kişinin hayırlı işler yapacağına, daima şanslı olacağına, hayatının daima yolunda gideceğine, huzurlu ve keyifli bir hayat yaşayacağına yorumlanmaktadır. Rüyada fidan görmenin yorumu, süprizlere işarettir. Rüya sahibinin hiç beklemediği zamanda yaşayacağı sürprizlere delalet eder.


Rüyada Fidan Diktiğini Görmek

Rüya sahibinin yapmak istediği her işin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, daima başarılı olacağına yorumlanır. 


Rüyada Fidan Söktüğünü Görmek

Rüya sahibinin yalan söyleyeceğine, bazı insanlara kötülükler yapacağına, yaptığı kötülükler nedeniyle daha sonra pişman olacağına yorumlanmaktadır. 


ruyada-fidan-gormek-001.jpg

Rüyada fidan görmek, şans ve kısmet demektir. Rüya sahibi için hayırlı ve uğurlu olacak işlerin işaretidir. Hayatın yolunda gideceği, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağı anlamlarına gelir.


Rüyada Kurumuş Fidan Görmek

Rüya sahibinin çevresinde ona sürekli engel olan birinin olduğuna yorumlanır. Bu kişi rüya sahibini maddi zarara uğratmaya çalışarak, büyük sıkıntı vereceğine işaret eder.


Rüyada Yeşeren Fidan Görmek

Rüyada yeşeren fidan görmek, kişinin iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, dolayısıyla geleceğine, mutlu zamanlar geçireceğine alamettir.


Rüyada Yeni Dikilmiş Fidan Görmek

Rüyada yeni dikilmiş fidan görmek, rüya sahibinin birisinin kederine ortak olacağına, herkesi kendi gibi zannedeceğine işarettir.


Rüyada Armut Fidanı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında armut fidanı görmesi, kişinin maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine alamet eder.


Rüyada Zeytin Fidanı Görmek

Rüyada zeytin fidanı görmek, kişinin yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına delalet eder.


Rüyada Elma Fidanı Görmek

Rüyada elma fidanı görmek, kişinin rahat bir nefes alacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamına da gelir.


Rüyada Başkasının Fidan Diktiğini Görmek

Kişinin bir sebeple hem moral kaybına hem de hayal kırıklığına yol açılacağı, atılacak adımların boşa çıkacağı demektir.


Rüyada Bahçede Fidan Görmek

Rüyada bahçede fidan görmek haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, dertlerinin sonunun geleceğine delalet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.