Rüyada Armut Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada armut ağacı görmek manası ve yorumu nedir? Rüyada armut ağacı görmek hayra mı şerre mi işaret eder? İşte cevapları...
Rüyada Armut Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Armut Ağacı Görmek

armut-agaci.jpg

Rüyada armut ağacı görmek, hanesinin huzur dolu olacağına, bolluk ve bereket içerisinde bir hayat süreceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin huzurlu yuva kuracağına ve mutlu bir aile hayatına sahip olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Armut Ağacında Armut Görmek

Kısmet şeklinde yorumlanır. Kişinin hayırlı olan bir kısmetle karşılaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yıllardır arzulayıp çaba harcadığı hedefine kavuşacağı şeklinde delalet eder.


rüyada armut ağacı görmek

Rüyada armut ağacı görmek, kişinin çok önemli bir kariyere sahip olacağı demektir. Rüya sahibinin yıllardır arzulayıp çaba harcadığı hedefine kavuşacağı, çok çalışıp önemli yerlere geleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Armut Toplamak

Başarı anlamındadır. Rüya sahibinin eğitim hayatı boyunca her daim başarılı olacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada armut topladığını gören kişinin geleceği parlak ve ileri ki hayatında kültürlü ve zeki bir insan olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Armut Yemek

Rüya sahibinin çok önemsiz bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelir. Rüyasında armut yiyen kişinin canını sıkacak bir olayın yaşanabileceğine yorumlanır. Ancak kişinin bu sorunla başa çıkacağına delalet eder.


Rüyada Armut Almak

Rüya sahibinin bir şanssızlık yüzünden plan ve programında aksaklıklar yaşayacağına alamet eder. Rüyasında armut alan kişinin can sıkıcı bir takım sorunlar yaşayacağına ve kötü haberler alacağına delalet eder. Bu nedenden ötürü keyfinin kaçacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Armut Satmak

Rüya sahibinin canını sıkan olayların cereyan edeceğine ve kötü haberleri üst üste alacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında armut sattığını görmesi, iyi olmayan sözler işiteceğine ve üzüleceğine yorumlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir
Rüyada Ağaç DalıRüyada Kök Görmek
Rüyada Limon AğacıRüyada Ladin Ağacı
Rüyada Ağaç GörmekRüyada Dut Ağacı
Rüyada Ayva AğacıRüyada Ceviz Ağacı
Rüyada Çam AğacıRüyada Çınar Ağacı
Rüyada Söğüt AğacıRüyada Gürgen Ağacı
Rüyada Badem AğacıRüyada Kavak Ağacı
Rüyada Ilgın AğacıRüyada Meşe Ağacı
Rüyada İncir AğacıRüyada Kiraz Ağacı
Rüyada Mersin AğacıRüyada Orman Görmek
Rüyada AkasyaRüyada Selvi
Rüyada MazıRüyada Ağaca Çıkmak
Rüyada PalmiyeRüyada Ağaçlık Görmek
Rüyada Ağaç DikmekRüyada Fidan Görmek

YORUMLAR (2)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum