Rüyada Ilgın Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ılgın ağacı görmek ne manaya gelir? Rüyada görülen ılgın ağacı nasıl yorumlanır? Rüya tabirlerine göre rüyada görülen ılgın ağacı ne anlamlar taşımaktadır?
Rüyada Ilgın Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ilgın Ağacı Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada ılgın ağacı görmek, güçlü fakat yaratılış bakımından ince ve duygulu insan olarak yorumlanır. Rüyasında ılgın ağacı gören kimsenin uzun süren zorlukların ardından refaha ereceğine ve uğruna yoğun uğraşlar verdiği mevkiye ulaşacağına delalet etmektedir.


Rüyada Ilgın Ağacına Tırmandığını Görmek

Rüyada ılgın ağacına tırmandığını görmek, rüya sahibinin yakın bir akrabasından kalan büyük bir servet sahibi olacağına fakat kişinin hayatında çok fazla hatan yapan birisi olacağına, karşısındaki insanı istemeyerek de olsa kıracağına işarettir.

ruyada-ilgin-agaci-gormek.jpg

Rüyada ılgın ağacı görmek, kişinin eşiyle birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat süreceği, ailesiyle de arasını sıkı tutacağı demektir. Rüya sahibinin elinde bulunan imkanlarını çok iyi bir şekilde kullanacağı, maddi sıkıntı çekmeyeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Ilgın Ağacından Düştüğünü Görmek

Rüyada ılgın ağacından düştüğünü görmek, rüya sahibinin işinde ve normal yaşantısında sıkıntılar çekmeye başlayacağına, bazı yapmış olduğu hatalarını telafi etmeyeceğine işaret etmektedir.


Rüyada Ilgın Ağacını Yakmak

Rüyada ılgın ağacını yaktığını görmek, rüya sahibinin kötülük yapmaktan haz etmeyen birisi olacağına, yardıma muhtaç kimseye elinden geldiğince en iyi şekilde yardım edeceğine alamet eder.


Ilgın ağacı, dünyada 'Tamarix' adıyla da bilinen bitki ılgıngiller ailesinin bir türüdür. Ilgın ağacının doksana yakın çeşidi vardır. Ilgın ağacı ülkemizde Konya ilinin Ilgın ilçesinde yetiştirilmektedir. Pembe ya da beyaz çiçekler açan bu ağaç türü bir peyzaj ve süs bitkisidir.

Ilgın ağacı sıcak ve kurak iklimlere daha rahat adapte olur. Tuzlu su kenarlarında yaşayabilir. Bunun sebebi yapraklarının tuzlu suda beslenmesidir.

NeOldu.Com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.