Hazzı Doruklarınıza Çıkartacak 15 Erotik Filmi | 2024

Cinsellik içgüdülerinizi canlandıracak 15 erotik filmi sizler için derledik. Bu filmleri izlerken kendinizi derin sulara yelken açarken bulacaksınız.
Hazzı Doruklarınıza Çıkartacak 15 Erotik Filmi | 2024

Cinsel hazzı doruklarınıza kadar hissetmeye ne dersiniz? Sizler için yeniden eskiye en iyi erotik filmleri derledik. Bu filmler ile cinsellik içgüdünüz yeniden canlanacak ve kendinizi farklı sulara yelken açarken bulacaksınız.

İşte en iyi 15 erotik film...

1. Penceremden

Erotik Filmler
Raquel, gönlünü yakışıklı komşusu olan Ares’e kaptırmıştır. Tek derdi Ares ve onun yaptıkları olan genç kızın hayatı ise Ares’in bir gün internetine erişmesi ile değişmeye başlar. Ares’in bir şekilde dikkatini çekmeyi başarmış olan Raquel’in yeni planı ise Ares’i kendisine aşık etmektir. Lakin Ares’in ailesi ikili arasındaki bağı kabullenmemeye ve ilişkilerini bitirmek üzere harekete geçmeye başlarlar.

TürKomediDramRomantik
IMDb5,4
Gösterim
Tarihi
2022
YönetmenMarçal
Fores
OyuncularClara
Galle
Julio
Pena
Guillermo
Lasheras

2. Lady Chatterley’nin Sevgilisi

Erotik Filmler
Evlilik hayatında zamanla kocasına olan sevgisini kaybetmiş olan Lady Chatterley, gerçek aşkı malikanelerinde bekçilik yapan adamda bulmaya başlar. Sevdiği adamla mutlu bir hayat sürmek isteyen Lady Chatterley, tüm geleneklere karşı çıkarak hayatını istediği gibi yaşamak için çabalamaya başlar. Lakin kaderin onun için daha büyük planları bulunmaktadır.

TürDramRomantik
IMDb7,0
Gösterim
Tarihi
2022
YönetmenLaure De
Clermont-Tonnerre
OyuncularEmma
Corrin
Jack
O’Connell
Faye
Marsay

3. Redeeming Love

Erotik Filmler
Çocukluğundan bu yana tacize ve fuhuşa maruz kalmış olan Angel için yıllar şiddetlerle ve kendisinden nefret etmekle geçip gitmiştir. Bu kadar iğrenç olan hayatının düzene girmesi için tek bir neden bile göremeyen Angel’ın karşısına Michael isminde bir adam çıkar. Aşk onların hayatlarında var olan yaraları iyileştirirken bir yandan da daha derin duyguları ortaya çıkartmaktadır.

TürDramRomantik
IMDb6,7
Gösterim
Tarihi
2022
YönetmenD.J.
Caruso
OyuncularAbigail
Cowen
Tom
Lewis
Eric
Dane

4. Derin Tutkular

En İyi Erotik Filmler
Roxana, serbest dalışa merak sanıp araştırmaya başladığında dünya şampiyonu olan Pascal ile tanışır ve onunla birbirlerine delicesine bir aşk duymaya başlarlar. İkilinin ilişkisi cinsel olarak süreklilik halinde devam ederken tehlikeli sulara da yelken açmaya başlarlar. Kadınlar serbest dalış kolunda yarışması üzerine Pascal tarafından eğitilmeye başlayan Roxana için işler hiç de düşünüldüğü kadar mükemmel ilerlememeye başlar.

TürDramRomantikSpor
IMDb5,8
Gösterim
Tarihi
2022
YönetmenDavid
Rosenthal
OyuncularCamille
Rowe
Sofiane
Zermani
Cesar
Domboy

5. Madam Claude

Erotik Filmler
1960’ların sonlarında yer alan Paris’e hoş geldiniz! Madem Claude, hem Fransız siyasi birliğinin hem de suç dünyası üzerinde güç sağlayan gelişmiş bir şirket başkanıdır. Yükseldiği kadar düşebileceği fikri ortadayken kader onu düşüş için hazırda tutmaktadır.

TürBiyografiPolisiyeDram
IMDb5,4
Gösterim
Tarihi
2021
YönetmenSylvie
Verheyde
OyuncularKarole
Rocher
Roschdy
Zem
Garance
Marillier

6. Grinin Elli Tonu

Erotik Filmler
Bir edebiyat öğrencisi olan Anastasie, çekici ve zengin bir iş adamı olan Christian ile röportaj gerçekleştirmeye gider. Görüşmeye gittiği anda karşısındaki adamın tavırlarından ve çekiciliğinden kendini alıkoyamayan Ana’nın aklı karışmaya başlar. Ana ve Christian’ın hayatları bu şekilde kesişmişken beklenilmedik bir seks sözleşmesi ile ikilinin hayatı tamamen değişmeye başlar.

TürDramRomantikGerilim
IMDb4,1
Gösterim
Tarihi
2015
YönetmenSam
Taylor-Johnson
OyuncularJamie
Dornan
Dakota
Johnson
Jennifer
Ehle

7. Yenilik Tutkusu

Erotik Filmler
Martin ve Gabi, bir çöpçatanlık uygulaması ile tanışıp birbirlerini tanımaya çalışan ve oldukça heyecanlı olan iki kişidir. Onlar için her şey yolunda gitmektedir; sürekli birlikte vakit geçirirler ve eğlenirler. Lakin ikilinin de heyecanı azalmaya başladığında ilişkilerindeki sorunlar büyümeye başlar. Aralarındaki soruları çözmeye çalışan Martin ve Gabi sıra dışı bir çözüm ile yeniden birleşmeye karar verirler.

TürDramRomantik
IMDb6,3
Gösterim
Tarihi
2017
YönetmenDrake
Doremus
OyuncularJamil
Walker Smith
Albert
Hammond Jr.
David
Selby

8. Müptela

En İyi Erotik Filmler
Zoe, hayalini kurmuş olduğu bir hayata sahip olan güçlü bir kadındır. İş hayatındaki başarılarının yanında sevgi dolu bir eşe ve iki harika çocuğa da sahiptir. Dışarıdan bakıldığı zaman insanların elde etmek istediği hayat Zoe’nin ellerindeyken; Zoe’nin tutkularının kontrolden çıkması ile işler değişmeye başlar. Tutkularının esiri olan Zoe eşinden ve çocuklarından gizli bir hayat yaşamaya başlar.

TürDramGerilimRomantik
IMDb5,0
Gösterim
Tarihi
2014
YönetmenBillie
Woodruff
OyuncularSharon
Leal
Boris
Kodjoe
Tyson
Beckford

9. The Handmaiden

Erotik Filmler
1930’lar Kore’sinde, kendisini Kont olarak tanıtan bir dolandırıcı, gizemli ve saf görünen Japon varis Leydi Hideko’nun zenginliğini ele geçirmek için onu kendisine aşık etmeyi planlamaktadır. Sook-hee’yi ise ona yardım etmesi için Leydi’nin hizmetçisi olarak kiralar lakin bu hizmetçi her şeyden habersiz olan hanımefendisine karşı aşk duyguları beslemeye başlar.

TürDramRomantikGerilim
IMDb8,1
Gösterim
Tarihi
2016
YönetmenPark
Chan-wook
OyuncularKim
Min-hee
Ha
Jung-woo
Cho
Jin-woong

10. 365 Gün

Erotik Filmler
Sicilya Mafya ailesinin üyesi olan genç Massimo, babasının öldürülmesinin ardından tüm işlerin başına geçer. Laura ise, Verşova’da lüks bir otelde satış direktörü olarak çalışmaktadır. Arkadaşları ve erkek arkadaşı ile ilişkilerine son kez iyileştirebilmek için tatile çıktıklarında ise Massimo ile tanışırlar. Sicilya’da kesişen ikilinin yolları ise baştan aşağıya değişmeye başlar.

TürDramRomantik
IMDb3,3
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenBarbara
Bialowas
Tomasz
Mandes
OyuncularAnna-Maris
Sieklucka
Michele
Morrone
Grazyna
Szapolowska

11. Mavi En Sıcak Renktir

Erotik Filmler
15 yaşında olan Adele’in emin olduğu iki şeyden birisi erkekler ile çıkması gerekmesiydi. Bir gün meydanda gezerken karşılaştığı mavi saçlı Emma’yı fark ettiğinde ise hayatı tamamen değişmeye başlar. Kendi ergenlik sorunlarının yanında Emma’yla aşk yaşamaya başlayınca yetişkinlik evresine geçmeye başlar. Lakin Adele ne kendisiyle ne ailesiyle de ne dünyayla barışık olmayı başaramaz.

TürDramRomantik
IMDb7,7
Gösterim
Tarihi
2013
YönetmenAbdellatif
Kechiche
OyuncularLea
Seydoux
Adele
Exarchopoulos
Salim
Kechiouche

12. Tutku Oyunları

En İyi Erotik Filmler
Sarah bir reklam müdürü ile yaptığı sevgisiz evlilik ile birlikte savrulurken; kızı ile parkta ve havuzda uzun saatler geçirmeye başlar. Brad, bir belgesel yapımcısı ile evli olan olgunlaşmamış bir ev erkeğidir. Sarah ve Brad’in yolları kesiştiğinde ise işler değişmeye başlar. Brad’in bir barda çalışması gerekmektedir ve Sarah da mutsuz hayatının içerisinde sıkışıp kalarak yaşamaktan nefret etmeye başlamaktadır.

TürDramRomantik
IMDb7,5
Gösterim
Tarihi
2006
YönetmenTodd
Field
OyuncularKate
Winslet
Patrick
Wilson
Jennifer
Connelly

13. Temel İçgüdü

Erotik Filmler
Yazar olan ve cinsellik konusunda son derece serbest olan Catherine, çekiciliği ile cinayet masasında çalışan dedektif Nick’i avucunun içine düşürür. Nick kadının etkisi altına girmişken ikili birbirinden tutkulu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Cinayetler her geçen gün artarken Nick’in psikiyatristi Elisabeth ve ortağı, Catherine’le olan bağı konusunda uyarmaya başlar.

TürDramGizemGerilim
IMDb7,0
Gösterim
Tarihi
1992
YönetmenPaul
Verhoeven
OyuncularMichael
Douglas
Sharon
Stone
Jeanne
Tripplehorn

14. Michalina Wislocka’nın Hikayesi: Sevme Sanatı

Erotik Filmler
Polonya’nın en ünlü ve tanınan seksoloğu Michalina Wislocka, Polonya halkının cinsel hayatını sonsuza kadar değişebilecek olan bir kitabı yayınlamak için mücadele etmeye başlar. Toplum üzerinde kadının yerini gözler önüne sererlerken ne boyutta zorlandığını ve kitabı çıkana kadar nelerle mücadele etmesi gerektiğini ise tüm detayları ile izleyeceksiniz.

TürBiyografiDramKomedi
IMDb7,0
Gösterim
Tarihi
2017
YönetmenMaria
Sadowska
OyuncularMagdalena
Boczarska
Piotr
Adamczyk
Artur
Barcis

15. Elisa ve Marcela

Erotik Filmler
Marcela, 1885 yılında okula başladığı gibi Elisa ile tanışır. İkilinin arası çok kısa bir süre içerisinde iyi olurken, ikili sürekli birlikte zaman geçirmeye başlarlar. Zamanla Marcela’nın ailesini kızının arkadaşlığından şüphe duymaya başlar ve aradan yıllar geçtikçe ikilinin arasındaki bağ güçlü duygulara neden olmaya başlar. İki kadının evlenmesi toplum için olumlu görünmezken, Marcela ve Elisa her türlü zorluğun üstesinden gelmek üzere harekete geçerler.

TürBiyografiDramRomantik
IMDb6,6
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenIsabel
Coixet
OyuncularGreta
Fernandez
Natalia
de Molina
Francesc
Orella

YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum