Aliexpress Ayakkabı Modelleri ve En Uygun Kadın-Erkek Ayakkabı Fiyatları

Aliexpress Ayakkabı Modelleri ve En Uygun Kadın-Erkek Ayakkabı Fiyatları
29.11.201916:18

En iyi ve uygun fiyatlı ürünlerin satışa sunulduğu Aliexpress internet sayfasındaki ayakkabı modellerini listeledik. Aliexpress Kadın – Erkek ayakkabı modellerinin en iyilerin sizlere sunuyoruz. İşte Aliexpress en iyi ayakkabı modelleri...

Haber güncelleme tarihi 07.02.2020 12:49

En İyi Kadın ve Erkek Ayakkabı Modelleri

Alışverişin yeni adresi e-ticaret sayfaları gün geçtikçe daha çok kullanılmaya başlandı. En popüler e-ticaret sayfalarından biri olan Aliexpress’de uygun fiyatları ve kaliteli ürünleriyle adından sıkça söz ettiriyor. Aliexpress hakkında merak edilen birçok konu olmakla birlikte bunlardan biri de "Aliexpress güvenli mi?" konusudur. Bu konu ile ilgili hazırladığımız Aliexpress güvenli alışveriş başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Aliexpress’de en çok aranan ürünlerden biri de ayakkabı modelleridir. Aliexpress üzerinden sipariş edebileceğiniz uygun fiyatlı ve kaliteli ayakkabı modellerini sizler için araştırdık. Kadın ve Erkek için farklı marka ve modelde binlerce ayakkabı ürününe sahip Aliexpress ayakkabı modelleri arasından en iyilerini seçtik. İşte Aliexpress ayakkabı modelleri…

Aliexpress Erkek Ayakkabı Modelleri

Aliexpress uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleriyle müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor. En iyi ayakkabı modellerini ucuz fiyatlarla almak için yapmanız gereken tek şey Aliexpress’e giriş yapmaktır. İşte en iyi erkek ayakkabı modelleri.

aliexpress-indirim-kuponu-012.jpg


Aliexpress Erkek Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Binlerce farklı marka ve modelde erkek spor ayakkabıları satın almak isteyenlerin adresi Aliexpress’deki en iyi spor ayakkabılarını sizler için araştırdık. İşte en iyi Aliexpress spor ayakkabı modelleri…

1.SPCN PROJECTX RL0006 Erkek Spor Ayakkabı

aliexpress

Yüksek topuklu bağcıklı erkek spor ayakkabısı modeli pelüş astar malzemesi ve esnek tabanı sayesinde rahat bir yürüyüş imkanı sağlıyor. Farklı renk ve ayakkabı numarası seçenekleri ile SPCN PROJECTX’i uygun fiyatlarla Aliexpress’den sipariş edebilirsiniz.

SPCN PROJECTX RL0006 Fiyatı: 96,61 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

2. HANWILD JW740 Erkek Spor Ayakkabı

aliexpress

Yeni moda bileğe kadar uzanan ayakkabı modellerinden olan bu ayakkabı yüksek tabanı ve kauçuk esnek tabanı ile en rahat spor ayakkabı modellerinden biridir. İç kaplaması pamuk ve güçlü ön koruma özelliği ile güvenli ve kaliteli bir ayakkabı modeli olan Hanwild Aliexpress üzerinden uygun fiyatıyla satışa sunulmuştur:

Hanwild JW740 Fiyatı: 107,77 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

3. Prowow Y-01 Erkek Spor Ayakkabı

aliexpress

İlk bahar, son bahar ve yaz sezonlarında rahatça giyilebilecek, kauçuk tabanlı ve bağcıklı bu spor ayakkabı modeli farklı boyut ve renklerde satışa sunulmuştur.

Prowow Y-01 Fiyatı: 77,32 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

4. YIBING1517 Erkek Spor Ayakkabı

aliexpress

Şık tasarımı ve farklı renk seçenekleri ile fark yaratan bu spor ayakkabı modeli bileği saran yapısı ve hafif yüksek topuğu ile hem rahat hem de ferah bir yürüyüş imkanı sunuyor. Yıbıng erkek spor ayakkabısı yaz sezonlarında gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Yıbıng1517 Fiyatı: 73,87 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

5. Pounise Erkek Spor Ayakkabı

aliexpress

Hafif yapısı ve dolgu topuğu ile tam bir yürüyüş ayakkabısı olan bu model ilk bahar, yaz ve son bahar dönemlerinde rahatça giyilebilir. Pounise erkek spor ayakkabısı Aliexpress’de uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Pounise Fiyatı: 118,13 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

Aliexpress spor ayakkabı modellerini incelmek veya satın almak istiyorsanız Aliexpress erkek spor ayakkabıları linkine tıklayınız.


Aliexpress Erkek Klasik Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Yurt dışından ucuz fiyata ayakkabı almak isteyenlerin en çok tercih ettiği internet sayfası Aliexpress’deki klasik model erkek ayakkabılarını sizin için listeledik. İşte en iyi Aliexpress erkek klasik ayakkabı modelleri…

1.Merkmak İtalian Erkek Klasik Ayakkabı

aliexpress

Merkmak marka kalite ve uygun fiyatlı bu ürün sade görünümü ve kauçuk tabanı ile en iyi klasik ayakkabı modellerinden biridir. Farklı renk ve boyut seçeneklerine sahip bu ayakkabılar İtalyan tarzı bağcıklı bir modeldir.

Merkmak İtalian Fiyatı: 62,65 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı) 

2. JINANDYU FDGBF420A Erkek Klasik Ayakkabı

aliexpress

Bağcıksız elastik üst kısmı ile rahat bir giyimi olan bu ayakkabılar Aliexpress en ucuz ayakkabı modellerinden biridir. Taban malzemesi kauçuk ve üst malzemesi mikro fiberdir.

JINANDYU FDGBF420A Fiyatı: 57,00 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

3. BIGTREE 8803 Erkek Klasik Ayakkabı

aliexpress

Rugan ayakkabı modeli olan bu ayakkabılar şık tasarımı ile erkeklerin en çok dikkatini çeken modellerden biridir. Sivri burun diye tabir edilen bu klasik ayakkabı Aliexpress’de uygun fiyatıyla satışa sunulmuştur.

BIGTREE 8803 Fiyatı: 47,97 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

4. WIKILEAKS 1238 Erkek Klasik Ayakkabı

aliexpress

Süet deriden imal edilen bu ayakkabı modelinin alt tabanında kauçuk malzemesi kullanılmıştır. Sivri burun tarzı klasik model ayakkabının farklı boyut ve desenli modelleri bulunmaktadır.

WIKILEAKS 1238 Fiyatı: 49,73 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

5. PUAMSS Martens Shoes Erkek Klasik Ayakkabı

aliexpress

Hakiki deriden imal edilen bu ayakkabı güzel tasarımı ve ortopedik tabanı ile en iyi klasik ayakkabı modellerinden biridir. Su geçirmez özelliğe sahip bu ayakkabı ilkbahar ve son bahar dönemlerinde rahatlıkla giyilebilir.

PUAMSS Martens Shoes Fiyatı: 126,80 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

Aliexpress Erkek Klasik Ayakkabı modellerini incelemek, fiyat karşılaştırması yapmak veya alışveriş yapmak istiyorsanız. Aliexpress erkek klasik ayakkabı linkinden ürünlere ulaşabilirsiniz.


Aliexpress Erkek Günlük Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Aliexpress’den ayakkabı siparişi vermek isteyenler için en iyi erkek günlük ayakkabı modellerini listeledik. İşte en iyi erkek günlük ayakkabı modelleri…

1.YUYAN HAPPY HOUR Erkek Günlük Ayakkabı

aliexpress

Hakiki deriden yapılan bu ayakkabı farklı bir bağcık tasarımı ve şık görünümü ile en iyi erkek günlük ayakkabı modellerinden biridir. Su geçirmez özelliğe sahip YUYAN HAPPY HOUR marka ayakkabı İlk bahar, yaz ve son bahar dönemlerinde kullanılabilir.

YUYAN HAPPY HOUR Fiyatı: 157,80 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

2. LIN KING HKMX 63B Erkek Günlük Ayakkabı

aliexpress

Makosen ayakkabı tarzında yeni moda bu ürün kaydırmaz tabanı ve yumuşak yapısı ile en rahat ayakkabı modellerinden biridir. Güzel tasarımı ve farklı renk seçenekleriyle dikkat çeken bu ayakkabı Aliexpress’de uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur.

LIN KING HKMX 63B Fiyatı: 32,98 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

3. LMPPW Erkek Günlük Ayakkabı

aliexpress

Düz tabanlı ve bağcıklı klasik günlük ayakkabı modeli olan bu ayakkabı ilkbahar ve son bahar için gayet kullanışlı bir ayakkabı modelidir. LMPPW marka günlük ayakkabının farklı renk ve boyutları bulunmaktadır.

LMPPW Fiyatı: 100,78 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

4. YOUQIJIA GO0609-550 Erkek Günlük Ayakkabı

aliexpress

Bez ayakkabı modellerinden olan bu ayakkabı yaz günlerinde ferah ve rahat gezebilmenizi sağlayacaktır. Nefes alan ve anti-koku özelliğine sahip yüksek tabanlı bu ürün Aliexpress’de uygun fiyata satışa sunulmuştur.

YOUQIJIA GO0609-550 Fiyatı: 114,43 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

5. LINGGE R-009 Erkek Günlük Ayakkabı

aliexpress

Kanvas üst yapısı ve esnek alt tabana sahip bu ayakkabı farklı renk modelleriyle ve uygun fiyatlarla Aliexpress’de satışa sunulmuştur. LINGGE R-009, yeni moda düz taban günlük ayakkabı almak isteyenlerin en çok tercih ettiği modellerden biridir.

LINGGE R-009 Fiyatı: 86,19 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

Aliexpress’de bulunan erkek günlük ayakkabı modellerini incelemek veya sipariş vermek istiyorsanız Aliexpress erkek günlük ayakkabı modelleri linkine tıklayınız.


Aliexpress Kadın Ayakkabı Modelleri

İnternetten en çok sipariş verilen ürünlerden olan kadın ayakkabıları Aliexpress’de uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. En iyi kadın bot modelleri, kadın topuklu ayakkabı ve kadın spor ayakkabı modellerini sizler için araştırdık. İşte Aliexpress en iyi kadın ayakkabı modelleri.


Aliexpress Kadın Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

İnternet üzerinden alışveriş yapanların en çok kullandığı site olan Aliexpress’de binlerce ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kadın spor ayakkabısı kategorisindeki en uygun fiyatlı spor ayakkabı modellerini sizler için listeledik. İşte en iyi kadın spor ayakkabıları…

1.SKECHERS D’LITE Kadın Spor Ayakkabı

aliexpress

Orijinal Skechers marka yüksek tabanlı kadın spor ayakkabısı bağcıklı ve yumuşak üst malzemesi ile rahat bir kullanım sağlıyor. Gündelik hayatınızda da rahatça kullanabileceğiniz bu ürün Aliexpress’e özel uygun fiyatıyla satışa sunulmuştur.

SKECHERS D’LITE Fiyatı: 374,65 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

2. JZZDDOWN VN1721 Kadın Spor Ayakkabı

aliexpress

Üst kısmı bez olan bu ayakkabı modeli sizlere yaz aylarında ferah ve rahat bir kullanım sunacaktır. Farklı renk seçenekleri bulunan bu ayakkabı bağcıklı bir modeldir.

JZZDDOWN VN1721 Fiyatı: 60,41 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

3. FILA Disruptor II Kadın Spor Ayakkabı

aliexpress

Son dönemlerin popüler ayakkabı modellerinden biri olan FILA Disruptor II yüksek topuğu ve rahat yapısı ile kadınlar tarafından en çok tercih edilen ayakkabı modellerindendir. Esnek kauçuk alt tabanı ve nefes alabilen üst kaplaması ile rahat bir yürüyüş sağlayacaktır. FILA Disruptor II model spor ayakkabıyı Aliexpress’den uygun fiyata sipariş edebilirsiniz.

FILA Disruptor II Fiyatı: 355,04 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

4. FANDEI F2731303 Kadın Spor Ayakkabı

aliexpress

Bağcıklı koşu ayakkabısı tarzında olan bu ayakkabı modeli kauçuk esnek tabana sahiptir. Günlük hayatta da giyebileceğiniz Fandei marka ayakkabıyı Aliexpress’üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

FANDEI F2731303 Fiyatı: 122,70 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

5. ARRUNADA 1839 Kadın Spor Ayakkabı

aliexpress

Yüksek tabanlı ve dolgu topuk kadın spor ayakkabısı modeli olan bu ayakkabı bileğe kadar uzanan ve bağcıksız özelliğiyle dikkat çekiyor. Son dönemin en çok kullanılan çorap ayakkabı modellerinden olan bu ürünü Aliexpress’den uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

ARRUNADA 1839 Fiyatı: 120,26 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

Aliexpress kadın spor ayakkabı modellerini incelemek veya satın almak istiyorsanız Aliexpress kadın spor ayakkabıları bağlantısı üzerinden ulaşabilirsiniz.


Aliexpress Kadın Topuklu Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Kadınların en çok tercih ettiği ayakkabı modeli olan topuklu ayakkabıları yurt dışından uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aliexpress ucuz ayakkabı fiyatları ve kaliteli ürünleriyle kullanıcılarına güvenilir bir alışveriş keyfi sunuyor. İşte en iyi kadın topuklu ayakkabı modelleri...

1. XMISTUO Kadın Topuklu Ayakkabı

aliexpress

Platform topuklu kadın ayakkabısı modeli olan bu ayakkabı yumuşak tabanı ile yere sağlam ve rahat basmanızı sağlayacaktır. Özel günlerinizde yanınızda olacak bu ayakkabı ile şık bir görünüşe sahip olabilirsiniz. İlk bahar, yaz ve son bahar dönemlerinde giyilebilen bu topuklu topuklu ayakkabı modelini Aliexpress’den uygun fiyatlara sipariş edebilirsiniz.

XMISTUO Fiyatı: 54,31 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

2. BLXQPYT HHSS-222-6 Kadın Topuklu Ayakkabı

aliexpress

Yüksek ve kare topuklu bu ayakkabı modeli nubuk kumaş ile üretilmiştir. Klasik tarzda sade bir topuklu ayakkabı bayanların en çok sipariş verdiği ayakkabı modellerindendir.

BLXQPYT HHSS-222-6 Fiyatı: 48,86 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

3. NIUFUNI Kadın Topuklu Ayakkabı

aliexpress

En çok tutlan kadın topuklu ayakkabı modellerinden olan bu ayakkabı bilekten kayışlı ve kalın topuklu bir ayakkabı modelidir. Farklı renk ve boyut seçenekleriyle Aliexpress üzerinden uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

NIUFUNI Fiyatı: 48,74 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

4. FANYUAN ML8H1123 Kadın Topuklu Ayakkabı

aliexpress

Dolgu topuk yumuşak tabanlı bu kadın ayakkabısı su geçirmez ve kolay temizlenir özelliğe sahiptir. Ayak bileğine kadar yükselen yapısı ve bağcıklı ön kısmı ile son bahar ve kış aylarında giyilebilir. Bu ayakkabıyı Aliexpress’den uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

FANYUAN ML8H1123 Fiyatı: 126,59 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

5. STAN SHARK Kadın Topuklu Ayakkabı

aliexpress

Klasik görünümlü dolgu topuk ayakkabı modeli olan bu ayakkabıyı gündelik hayatınızda da rahatça kullanabilirsiniz. Yumuşak tabanı ve ortopedik iç tabanı ile rahat bir yürüyüş imkanı sağlayacaktır. Farklı model ve renk seçeneklerine sahip bu ürünü Aliexpress’den uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

STAN SHARK Fiyatı: 111,48 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

Aliexpress internet sitesindeki kadın topuklu ayakkabı modellerini incelemek, fiyat karşılaştırması yapmak veya satın almak istiyorsanız Aliexpress kadın topuklu ayakkabı linkine tıklayınız.


Aliexpress Kadın Bot Modelleri ve Fiyatları

Aliexpress binlerce çeşit ayakkabı modelinde uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet etmektedir. Kadın bot modellerinde en kaliteli ve en uygun fiyatlı  bot modellerini sizlere sunuyoruz. İşte Aliexpress kadın bot modelleri…

1.AIYUQI 272231 Kadın Bot Modeli

aliexpress

Yüksek kare topuklu bot modeli olan bu çizmeler pelüş iç astara sahiptir. Hakiki deriden üretilen bu bot modelleri su geçirmeyen özelliğe sahip kaydırmaz tabanlı olarak üretilmiştir.

AIYUQI 272231 Fiyatı: 225,81 TL

2. KRAZİNG POT Kadın Bot Modeli

aliexpress

Topuklu ve bağcıklı bir bot modeli olan bu ürünün deri ve süet olmak üzere içi çeşit modeli bulunmaktadır. Bot ayak bileğinin üzerine kadar bir boya sahiptir aynı zamanda yandan fermuar özelliği de bulunmaktadır.

 KRAZİNG POT Fiyatı: 307,86 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

3. ANNYMOLI Kadın Bot Modeli

aliexpress

Dize kadar uzanan çizme modeli olan bu ürün yüksek kare topuklara sahiptir. Aliexpress’den uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz bu çizmenin farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

ANNYMOLI Fiyatı: 152,32 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

4. Gdgydh 1191 2 Kadın Bot Modeli

aliexpress

Yüksek topuklu su geçirmez özelliğe sahip bu bot modeli ilginç tasarımı ile dikkat çeken ürünlerdendir. Deriden üretilen üst yapısı ve Kauçuk tabanı ile gayet kaliteli bir ürün olan bu yarım çizmeyi Aliexpress’den uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Gdgydh 1191 2 Fiyatı: 154,74 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

5. FUNMARS.T AE00202 Kadın Bot Modeli

aliexpress

Ayak bileğini saran yapısı ve pelüş iç kumaşıyla kışın gayet sıcak tutan bir bot modeli olan bu ürün kaydırmaz kauçuk taban ve su geçirmez özelliklere sahiptir.

FUNMARS.T AE00202 Fiyatı: 76,61 TL (29.11.19 Tarihli Fiyatı)

Aliexpress internet sayfasındaki kadın bot modellerini incelemek fiyat karşılaştırması yapmak veya satın almak istiyorsanız Aliexpress kadın bot modelleri linkine tıklayınız.

Aliexpress dünyanın en ucuz e-ticaret sitelerinden biri olarak müşterilerine yurt dışından uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunmaya devam ediyor. Aliexpress hakkında merak edilen sorulardan bir tanesi de alışverişlerde uygulanan gümrük vergisidir. "Aliexpress ayakkabı alışverişinde gümrük vergisi ne kadar?" sorusu gibi merak edilen soruların cevabını bulabileceğiniz Aliexpress Gümrük vergisi ne kadardır? başlıklı içeriğimizi okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.


Aliexpress'ten Nasıl Alışveriş Yapılır Video

Önerilen İçerik: Aliexpress Çanta Modelleri ve Uygun Fiyatlar

NeOldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.