Para ve Umudun Habercisi: Rüyada Çiş Görmek Ne Anlama Gelir?

Para ve Umudun Habercisi: Rüyada Çiş Görmek Ne Anlama Gelir?
15.02.201614:31

Rüyasında çiş görmek ne anlama gelir? Rüya tabiri kitaplarında bu rüyanın yorumu nasıl yapılmıştır? Rüyada çiş görmekle alakalı 25 farklı yorum..

Haber güncelleme tarihi 03.06.2022 12:48

Rüyada çiş görmek ne anlama gelir?

Rüyada çiş görmek bazı rüya tabircileri tarafından hem iyi hem de kötü olarak yorumlanmaktadır. Zenginlik, şöhret, para ve sağlıklı yaşam iyiye yorulurken, helal olmayan yollardan kazandığı paralar ile aldığı malların kendisine ve ailesine helal olmadığı ve kendisine haram olan kimse ile zina yapacağı kötüye delalet eder.

Rüyada Çiş Görmek

Rüyada çiş görmek para, umut ve sağlıklı yaşamdır.

Rüyada çiş görmek ne anlama gelir? Rüyada çiş görmenin iki anlamı bulunurken iyi yorumlar para, umut ve sağlıklı yaşama delalet ederken kötü yorumlar helal olamayan mal ve mülk, zina yapmak, maddi kayıp manalarına gelmektedir. Kişinin rüyasında çiş görmesi, rüya sahibinin iş hayatında çeşitli sorunlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada çişini yapmak hastalık ve kötülükten kurtulmaktır.

Rüyada çişini yaptığını görmek ne anlama gelir? Rüya sahibinin uzun süreli bir iş hayatına sahip olacağına delalet edilirken hastalıktan ve kötülükten kurtulmaya, kişinin kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakıp sağlıklı beslenmesi gerekeceğine, ailesinin sözünün mutlaka dinlemesi gerekeceği anlamına gelir. Aynı zamanda bazı rüya tabircilerine göre iş hayatında kazanılacak olan haram paraya da rivayet eder. Bu nedenle rüyasında çişini yaptığını gören kişinin çok dikkat etmesi gerekeceği anlamına yorulur.

Rüyada sidik içmek resmi görev ve memuriyet hayatıdır.  

Rüyada sidik içmek ne anlama gelir? Rüya sahibinin devlet kademesinde rahat bir görev yapacağına, rahat bir memuriyet hayatına ve resmi bir göreve delalet edilirken bazı rüya tabircilerine göre  kişinin elinin kolunun bağlanacağına ve hiçbir şey yapamayacağı kadar çaresiz duruma düşeceğine yorumlanmaktadır. Bir olay yaşamasına ve bu nedenle de pek hak yolunda mubah olmayan, toplum içinde de alışa gelmiş olmayan bir iş yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eve çiş yapmak kavga ve huzursuzluktur.

Rüyada eve çiş yapmak ne anlama gelir? Rüya sahibinin rüyasında eve çiş yaptığını görmesi kişinin hanesinin sürekli kavgalar ve huzursuzluklar içerisinde olacağına delalet eder. Rüyada eve çiş yapmak, rüya sahibinin çok dikkat etmesi gerekeceğine yorumlanır.

Rüyada tuvalete işemek rahatlık ve tatil yoludur.

Rüyada tuvalette işediğini görmek ne anlama gelir? Rüya sahibinin uzun soluklu bir iş hayatının ardından rahata kavuşacağına, bu nedenle de yorulacağına tatile çıkması gerekeceğine delalet ederken hayra yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada tuvalete gitmek çiş yapmak, pek çok rüya tabircisine göre kişinin sağlıklı beslenmesi gerekeceği anlamına gelmektedir. 

Rüyada çocuğunun çiş yapması hayallerin gerçekleşmesidir.

Rüyada çocuğunun işediğini görmek ne anlama gelir? Rüya sahibinin güzel gelişmelere şahitlik edeceği, istek, plan ve hayallerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüyasında çocuğunun çiş yaptığını görmesi bazı yorumculara göre kişinin aile bireyleri ile arasında bazı sorunların var olacağına, bu sorunları atlatmak için eşine yüklenmemesi gerekeceğine delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin sağlıklı beslenmesi, kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakması gerekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada duvara işemek kısmetin açılmasıdır.

Rüyada duvara işemek ne anlama gelir? Rüya sahibinin rüyasında evin duvarına işediğini görmesi, kişinin kısmetinin açılacağına alamet eder. Kişinin rüyasında duvara işediğini görmesi, rüya sahibinin yakın zamanda güzel haberler alacağı anlamına gelir.

Rüyada odanın ortasına işemek düşman habercisidir.

Rüyada odaya işemek ne anlama gelir? Rüya sahibinin rüyasında odanın ortasına işediğini görmesi odanın içinde görülen çiş hayırlı değildir. Sizi lekelemeye çalışmak isterlerken sizin yararınıza olacak bir işe vesile olacak düşmana işaret etmektedir.

Rüyada camiye işemek maddi ferahlıktır.

Rüyada camiye işemek ne anlama gelir? Rüya sahibinin rüyasında camiye işediğini görmesi hayırlara yorulur. Fazilet sahibi ve ilim seven bir çocuğu olur. Kişinin rüyasında camiye işediğini görmesi, rüya sahibinin maddi anlamda ferahlayacağı anlamına gelir.

Rüyada kan işemek kötü haberlerdir.

Rüyada kan işediğini görmek ne anlama gelir? Rüya sahibinin rüyasında kan işediğini görmesi kimse eşinden boşanır. Ya da onu aldatır. Kişinin rüyasında kan işediğini görmesi, rüya sahibinin yakın zamanda kötü haberler alacağına yorumlanır.

Rüyada denize işemek yardım yapmaktır.

Rüyada denize işemek ne anlama gelir?  Rüya sahibinin rüyasında denize işediğini görmesi yardım yapacağı ve parasının bir kısmını elinden çıkaracağı yorumu yapılır. Kimi yorumcuya göre devlete olan vergi borcu yüzünden elinden para çıkacaktır.

Rüyada eve işemek düşmanları çatlatmaktır.

Rüyada eve işemek ne anlama gelir? Rüya sahibinin rüyasında evin içine işediğini görmesi beceriksiz düşmanı olur. Rüyada evin içine işediğini görmek, rüya sahibinin düşmanlarına ve rakiplerine karşı galip geleceğine yorumlanır.

Rüyada kaba işemek iş hayatında başarılı sonuçlardır. 

Rüyada kaba işemek ne anlama gelir?  Rüya sahibinin rüyasında kap içine işediğini görmesi iyiye yorulmaktadır. Eski eşyalarını değerlendirir denir. Kişinin rüyasında kap içine işediğini görmesi, rüya sahibinin iş hayatında başarılı projelere imza atacağına alamet eder.

Rüyada çiş yapan bebek evlilik habercisidir.

Rüyada çiş yapan bebek görmek ne anlama gelir? Rüya sahibinin rüyasında çiş yapan bebek görmesi evlilik manasına gelir. Evli kimseler için çocuk demektir. Kişinin rüyasında çiş yapan bebek görmesi, rüya sahibinin alacağı müjdeli haberlere yorumlanmaktadır.

Rüyada çişini yapan hayvan kötü arkadaştır.

Rüyada çişini yapan hayvan görmek ne anlama gelir? Rüya sahibinin rüyasında çişini yapan havyan görmesi kötü arkadaştır. Etrafındakileri de kötülüğe alıştırır denir.

Rüyada çiş kaçırmak engellerin çıkmasıdır.

Rüyada çiş kaçırdığını görmek ne anlama gelir? Rüya sahibinin rüyasında çiş kaçırdığını görmesi işlerinin planladığı gibi gitmeyeceği ufak sektelere uğrayacağı belirtilir. Buna rağmen sonunda istediği sonuca ulaşacaktır.

Rüyada başkasının işediğini görmek yardımlaşmaktır.

Rüyada başkasının çiş yaptığını görmek ne anlama gelir? Rüya sahibinin rüyasında başkasının çiş yaptığını görmesi tanıdığınız bir kimseyle yardımlaşmaya, paylaşıma ve güzel haberler olacağına yorumlanır.

Rüyada çiş yapmakta zorlanmak birine güvenmektir.

Rüyada işemekte zorlandığını görmek ne anlama gelir? Rüya sahibinin rüyasında çiş yapamadığını ve zorlandığını görmesi emanet etmek konusunda tereddüt ettiğiniz bir eşyayı artık gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir kişi olacağına yani güvene işarettir. Rüyada çiş yapmakta zorluk çekmek ya da yapamadığını görmek bazı tabirlere göre ise, gitmeniz gereken bir toplantıya gecikeceğine ve bu sebepten dolayı da parayla ilgili bir sıkıntı yaşayacağınıza delalet eder. Rüya tabiri yorumcularının bazılarına göre ise çişini yapamayan, yaparken çok zorlanan bir kimseyi görmek, yaptığı şeylerden utanacak ve bunu sizinle paylaşacak bir erkek evlada yorumlanır.

Rüyada birine çiş yaptırmak misafirperverliktir.

Rüyada başkasına çiş yaptırmak ne anlama gelir? Rüya sahibinin rüyasında birine çiş yaptırdığını görmesi misafirinize yapacağınız hizmetin daha da artacağına ve fazla ilgilenmek zorunda kalacağınıza delalet etmektedir. Bundan dolayı da konuklarınızın memnuniyetini sağlayıp onların takdirini kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada sidik bulaşması bolluk, bereket ve evliliktir. 

Rüyada sidik bulaştığını görmek ne demek? Rüya sahibinin rüyasında sidik bulaştığını görmesi gerek mal da gerek gönül mabedinde yaşayacağı bolluğa, berekete, evliliğe ve güzelliğe delalet eder. Rüyasında üzerine sidik bulaştığını gören kişinin ailesinden yana da hayır göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sidik kokusu almak hatadan dönmektir.

Rüyada sidik kokusu almak ne anlama gelir? Rüya sahibinin  bir başkası tarafından dürtmesi sayesinde bir hatadan dönmesine yorumlanırken rüya sahibi eğer rüyasında keskin bir sidik kokusu hissediyorsa, bu onun sadece düşüncesinde kalacağı ve öyle olduğu için de şükredeceği bir günahı işlemeyeceğine delalet eder.

Rüyada kuyuya işemek beklenmedik paradır.

Rüyada kuyuya işemek ne anlama gelir? Rüya sahibinin rüyasında kuyuya işediğini görmesi kişinin eline beklemediği bir para geçeceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında bir kuyuya işediğini görmesi, rüya sahibinin yerden para bulacağına delalet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
508
108
307
38
52
34
163
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 5
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER