Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir?
23.02.201615:18

Rüyada tuvalet görmek ne manaya gelir? Rüyasında tuvalete giren kimse için rüya tabiri nasıl yapılır? Rüya tabirleri kitabında rüyada tuvalet yapmak hakkında neler yazar? İşte cevaplar...

Haber güncelleme tarihi 28.06.2020 11:04

Rüyada Tuvalet Görmek

rüyada tuvalet görmek

Rüyada tuvalet görmek, maddi duruma ve hane halkının sıkıntılarına yorumlanır. Rüya yorumcuları, rüyasında tuvalet gören kimse hakkında maddi sorunlar yaşayacağını söyleyeceğine delalet eder. Kişinin aile bireyleri arasında çeşitli sıkıntılar yaşanacağına bu durumun rüya sahibini derinden sarsacağına rivayet etmektedir.

Ancak maddi sorun tuvaletin temiz mi pis mi olduğuna göre değişiklik gösterir. Rüya sözlüğü yazarlarının ve rüya tabirleri kitaplarının belirttiği üzere rüyada tuvalet görmenin manalarını şöyle sıralayabiliriz:


Rüyada Tuvalet Deliği Görmek

Rüyada tuvalet deliği gören rüya sahibinin işlerini yoluna koyacağına, karşısına çıkacak olan zorlukları mantıklı bir şekilde halledeceğine delalet eder. Ayrıca rüyada tuvalet deliği görmenin bir başka anlamı ise tutkulu ve heyecanlı geçecek bir ilişkiye işarettir.


Rüyada Eski Tuvalet Görmek

Rüyada eski tuvalet görmek, rüya sahibinin bazı hoşuna gitmeyecek durumlarla karılaşacağına, kendisine sürekli zarar veren bir insanla tanışacağına alamet eder. Kişinin iki yüzlü insanlardan kurtulacağına da delalet etmektedir.


Rüyada Pisletilmiş Tuvalet Görmek

Rüyada pisletilmiş tuvalet gören kişinin huzur ve mutluluk bulacağına delalet eder. Rüya sahibinin geleneklerine çok bağlı bir insan olduğunun da göstergesi olan bu rüya huzura kavuşmaya delalet eder.


Rüyada Alaturka Tuvalet Görmek

Rüyada alaturka tuvalet görmek, kişinin hayırlı ve saygılı bir eşe sahip olacağına yorulur. Rüya sahibinin hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, maddi sıkıntı yaşamayacağına rivayet eder.


Rüyada Tuvalet Taşı Görmek

Rüyada tuvalet taşı görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak olan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, tüm imkanlarını kullanarak çok iyi bir şirkette işe başlayacağına, dünya çapında işler başaracağına rivayet etmektedir.


Rüyada Kirli Tuvalet Görmek

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada kirlenmiş bir tuvalet gören rüya sahibinin hayallerine ulaşmak için çok çalışacağına, bütün mal varlığını bu iş için harcayacağına fakat hayal kırıklığına uğrayacağına rivayet eder.


Rüyada Umumi Tuvalet Görmek

Rüyada umumi tuvalet görmek, rüya sahibinin hayatındaki sıkıntıları çok kolay bir şekilde atlatacağına, kişinin korkularını yavaş yavaş aşacağına, her türlü keder ve üzüntüden kurtulama işaret eder.


Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek kişinin iş hayatında ve özel hayatında yaşayacağı çeşitli sıkıntılara yorumlanır. Tuvalet nasıl görüldüğüne göre yorumlanır. Temiz tuvalet görmek, maddi kayıp manasına gelirken rüyada pis tuvalet görmek para kazanmaya işarettir.

tuvalet-gormek.jpg

Tuvalet rüyalarında temiz tuvalet kötü manaya gelirken pis tuvalet iyi demektir. Hane halkının bazı sıkıntılarla karşılaşacağını ve bu sıkıntılar sebebiyle biraz üzüleceklerini, hatta kendi aralarında ufak tartışmalar yaşanacağına delalet eder.


Rüyada Tuvalet Taşdığını Görmek

Rüyada tuvaletin taştığını görmek, ufak sıkıntıların ardından sonu mutlu bitecek şeylere yorumlanır. Özellikle iş konularında çok çalışıp yorulmayı fakat sonunda kazanmayı müjdeler.


Rüyada Tuvalette Pislik Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tuvalette pislik görmek, elinde çok miktarda para geçeceğine yorumlanmaktadır. Pis tuvalet gören kişinin adı daima iyi bir şekilde anılacağına rivayet eder.


Rüyada Büyük ve Küçük Abdest Yaptığını Görmek

Kişinin rüyası genelde mal ve paraya yorulmaktadır. Ne kadar çok yaparsanız o kadar çok büyük menfaat ve mal elde ederseniz. Özellikle büyük abdest yapan kimse çok soylu biri olduğu anlamına gelmektedir.


Rüyada Tuvalette Kilitli Kaldığını Görmek

Rüyada tuvalette kilitli kalmak vefat anlamı taşımaktadır. Hayırsız bir rüyadır. Aynı zamanda rüyada tuvalette kilitli kaldığını görmek, kişinin yakın zamanda kötü bir haber alacağına, bu hbaerin tüm aile bireylerini derinden etkileyeceği manasına gelmektedir.


Rüyada Tuvaletin Pis Koktuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tuvaletin pis kokması, patavatsız bir kadın demektir. Herkesi kıran ve ilk aklına geleni konuşan ve haddini bilmeyen biri üzerine vazife olmadığı halde her işe karışan ve çevresinde iyi anılmayan biri olduğuna delalettir. 


Rüyada Tuvalet Temizlediğini Görmek

Rüyasında tuvaleti temizlediğini gören kimse borçlanır. Bu borçlanma mal mülk almak için olacaktır.


Rüyada Tuvalet Aradığını Görmek

Tuvalet aradığını veya rüyada sıkıştığını görmek yaşanacak talihsizliklere işarettir. Başınıza gelecek bir olay ile çevrenizde komik duruma düşebilirsiniz. Kimi yorumcuya göre rezillik manasına gelir. Topluma rezil olmaya işarettir denir.


Rüyada Tuvalete Düştüğünü Görmek

Böyle bir rüya gören kimse istemese de bazı yanlış yollara girer ve bunun sonucunda hoş olmayan durumların içinde kalır. Bu rüya bazen de hatalar yapmaya, günah işlemeye ve bu nedenle de toplum içinde horlanmaya işarettir.


Rüyada Tuvaletin Deliğini Karıştırdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tuvaletin deliğini karıştırdığını görmesi bazı kararsızlıklar yaşar ve bunun sonucunda da birden fazla iş değiştirmek zorunda kaldığına delalet eder. Maddi anlamda ya çok zengin olacak veya elinde geçen fırsatları değerlendiremeyerek zor bir duruma düşeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Tuvaletten Bir Şey Yediğini Görmek

Rüya sahibinin tuvaletten bir şey yediğini görmesi iyiye yorulmaz. İnsanlara zarar verecek hal ve hareketlerde bulunacağına veya ağzından çıkacak birçok kötü şeyden dolayı en yakınlarının bile kalbini kırıp insanlardan uzaklaşacağına delalettir.


Rüyada Tuvalet Kuyusunun Kanla Dolduğunu Görmek

Bu rüya, rüya sahibinin çok fazla israf ettiğini görmesi hayırlı değildir. Bu nedenle de sıkıntıya girebileceğini işaret eder.


Rüyada Küçük Abdest Bozduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında küçük abdest bozduğunu görmesi hapiste olanlar için özgürlüğe, zorda kalanlar için tüm sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Genelde abdest bozmak insana ferahlık veren bir eylem olduğundan rüyada görülmesi kendisini her türlü üzüntü ve kederden uzaklaştırmaya ve her anlamda mutluluğa delalet etmektedir.


Rüyada Büyük Abdest Bozduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında büyük abdest bozduğunu görmesi sıkıntı demektir. Küçük düşmeye ve sıkıntı yaşamaya yorumlanmaktadır. Maddi anlamda da bazı zorluklar yaşanacağı anlamına gelmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1211
377
355
159
322
155
149
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.