Remington S8598 Keratin Protect Özellikleri ve Yorumları

Remington S8598 Keratin Protect saç düzleştiricinin performansı, özellikleri ve kullanıcı yorumlarını sizler için detaylı bir şekilde inceledik.
Remington S8598 Keratin Protect Özellikleri ve Yorumları

Saç düzleştiriciler, kadınlar arasında popüler bir araç olmaya devam ediyor. Ancak yüksek ısıya maruz kalmak da saçlarda ciddi hasarlara yol açabiliyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için Remington, Keratin & Badem Yağı ile desteklenen seramik plakaları ve akıllı sensörü sayesinde Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici'yi sunuyor. Bu saç düzleştirici, saçlarınızın nem oranını ölçerek sıcaklığı otomatik olarak ayarlıyor. Böylece saçlarınızı korurken- daha sağlıklı, pürüzsüz ve parlak görünmelerini sağlıyor. Biz de bu içerikte sizler için Remington S8598 saç düzleştirici ile ilgili tüm detayları inceledik.

Remington S8598 Keratin Protect Özellikleri

Otomatik Kapanma60 dk
Isıtma Süresi15 sn
Isı Ayarı5
Saklama ÇantasıVar
Turbo ÖzelliğiVar
Amazon
Fiyatını Gör
Remington
Saç Düzleştirici
Aradığın
Fiyatı Gör

Remington S8598 Saç Düzleştirici

Remington S8598 hızlı ısınma özelliğinin yanında besleyici plakaları ile saç düzleştirme deneyimini sağlıklı bir noktaya taşır. Ayarlanabilir ısı kademelerine ek olarak saklama çantasıyla gelen ürün, her açıdan kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.

İşte Remington S8598 saç kurutma makinesi ile ilgili tüm detaylar:

Remington S8598 Teknik Özellikleri

 • 150°C - 230°C sıcaklık
 • 3 metre güç kablosu
 • 60 dakika otomatik kapanma
 • Saklama çantası
 • Turbo özelliği
 • Isı koruma sensörü
 • Keratin & Badem Yağı ile desteklenen seramik plaka
 • Isı kilit özelliği

Remington S8598

Remington S8598 Isı ve Sıcaklık Ayarı

Isı Ayarı150°C - 230°C
Isı Kademesi5

Remington S8598, dijital ısı göstergesi üzerinden 150°C - 230°C arasında 5 farklı sıcaklık ayarına sahiptir. Bu ayarlar, farklı saç tipleri ve yoğunlukları için ideal bir kullanım ortaya koyar. Ayrıca patentli akıllı ısı koruma sensörü, saçınızın nem oranını 8 kez ölçerek sıcaklığı nem oranına göre otomatik olarak ayarlar. Bu sayede saçınız zarar görmeden sağlıklı bir kullanım sunmayı başarır.

Remington S8598 Tasarım

Remington S8598

Remington S8598, modern gölge grisi ve pembe altın renkleriyle modern bir tasarıma sahiptir. Ayrıca 110 mm gövdeden ayrı plakalar, saçınıza eşit basınç uygular ve daha iyi sonuçlar elde etmenize olanak tanır. Ürün, hafif ve taşınabilir tasarımı sayesinde dilediğiniz her yere götürmenize yardımcı olur. Uzun güç kablosu da ürünü konforlu bir şekilde kullanmanıza katkı sağlar.

Remington S8598 Isınma Süresi

Isınma Süresi15 sn
Otomatik KapanmaVar
Otomatik Kapanma Süresi60 dk

Remington S8598 saç düzleştirici, 15 saniyede hızlıca ısınır ve Turbo fonksiyonu sayesinde daha hızlı ve etkili sonuçlar elde etmenizi mümkün kılar. Ayrıca Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiş seramik plakaları da saçınızı düzleştirmek için daha az ısıya ihtiyaç duymanızı sağlar. Bu da saçlarınızın daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Ayrıca ısınma kilit fonksiyonu ve 60 dakika sonra otomatik kapanma özelliği ile güvenli bir kullanım sunar.

Remington S8598 Performansı

Remington S8598 saç düzleştirici turbo özelliği sayesinde üstün bir performans sunmayı başarır 110 mm gövdeden ayrı plakaları ile saça ihtiyaç duyduğu basıncı sağlayarak düzleştirme işleminin süresini de kısaltır.

Remington S8598 Avantajları

Keratin Protect'in avantajları, diğer düzleştiricilere kıyasla oldukça çeşitli ve etkilidir. Özellikle saçın nem oranını ölçen akıllı sensörü, saçlarda oluşabilecek hasar ve kırılmaların en aza indirilmesine yardımcı olur. Ayrıca Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiş seramik plakaları da saç bakımınızı yaparak daha sağlıklı, parlak ve pürüzsüz saçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Ürün dijital ısı göstergesi ile 150°C - 230°C arasındaki 5 farklı ısı ayarına sahiptir ve 15 saniyede hızlı bir şekilde ısınır.

Düzleştirici, 110 mm gövdeden ayrı plakalar ile saçlara yeterli miktarda basınç uygular ve Turbo fonksiyonu sayesinde daha hızlı ve etkili bir şekilde saçları düzleştirme işlemini yapmanızı sağlar. 3 metrelik dolaşmaz kablosu ve saklama çantası da kullanım kolaylığı sağlar.

Remington S8598

Remington S8598 Dezavantajları

Remington S8598 saç düzleştiricinin dezavantajlarına değinecek olursak rakiplerine oranla daha pahalı olması diyebiliriz. Bütçesi sınırlı olan kullanıcılar için kötü olan bu durum, makinenin işlevsel özellikleriyle birleştiğinde anlaşılabiliyor. Buna ek olarak düzleştirici ebat olarak nispeten daha büyük olduğu için kompakt yapıya önem veren bazı kullanıcılara yetersiz gelebilir.

Amazon
Fiyatını Gör
Remington
Düzleştirici
Aradığın
Fiyatı Gör

Remington S8598 Kullanıcı Yorumları

Remington S8598

İşte Remington S8598 kullananların olumlu ve olumsuz yorumları:

*** ***★★★★★

? Kullanıp öyle yorum yapmak istedim aynı markanın inci serisini olanı kullanıyordum ama aklım keratin özelliğinde kalmıştı yorumlara bakarak 8598 keratin modelini aldım kaba yazanlar olmuş gayet normal ebatlarda bir düzleştirici düşünenler için tavsiye ederim. Saçları şımartmak için ideal makine.

*** ***★★★★★

? Çok memnunum. Kalitesi belli oluyor. Ucuz diye başkalarına kanmayın. Şiddetle tavsiye ediyorum. Alın. Asla pişman olmazsınız

*** ***★★★★★

? Düzleştirme işlemini güzel yapıyor. Kullanımı kolay. 3 hanımefendinin olduğu bir evde umarım uzun süre dayanır ve dayanıklılık testini de geçer.

*** ***★★★★★

? Mükemmel bir şey, başka marka ya da modellere bakmanıza gerek yok. Herkese tavsiye ederim.

*** ***★★★★★

? Umduğumdan daha güzel saçlarım yumuşacık ve parlak oldu herkese tavsiye ederim mutlaka alınması gereken bir ürün.

*** ***★★★★★

? Çok memnunum tavsiye ederim. Remington her zaman ki gibi harika sonuçlar ortaya çıkarıyor. Harika bir alet jilet gibi yapıyor, hızlı ısınıp hızlı soğuyor. Herkes kuaförde fön çektirdim sanıyor.

*** ***★★★★★

? Uzun süre araştırıp aldım denediğim bütün ürünler içinde en iyisi saça bakım yapıyor parlatıyor ve dalgalı olan saçlarım uzun süre bozulmadan kalıyor kesinlikle öneriyorum, dilerseniz saçınıza bukleler de yapabilirsiniz önceki düzleştiricim ki o da iyi bir markaydı saçlarımı inanılmaz döküyordu bu üründen çok memnunum.

*** ***★★★★☆

? Tedirgin aldım çünkü fiyat olarakta oldukça pahalı, denedikten sonra iade etmem mümkün değildi. Fakat sonuç düşündüğüm gibi kötü sonuçlanmadı. Elektriklenme yok. Oldukça yumuşak. Ve saçta ekstra kuruma olmadı.

*** ***★★★☆☆

? Saçı kolay kavrıyor can acıtmadan düzleştiriyor Fakat plakalar kapatınca arasında boşluk oluşuyor. Fazla beğenmedim.

*** ***★★★☆☆

? Saçlarım hem kabardı hem de elektriklendi, fazla beğenmedim ben tavsiye etmiyorum.

Puan ve Derecelendirme

Remington Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici, saçlarının sağlığına ve güzelliğine önem verenler için mükemmel bir tercihtir. Akıllı sensörü sayesinde saçlarınızın nem oranını ölçerek sıcaklığı saçınızın ihtiyacına göre ayarlar. Zenginleştirilmiş seramik plakalar, daha sağlıklı ve parlak saçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Ayrıca dijital ısı göstergesi, ısınma kilit fonksiyonu ve 60 dakika sonra otomatik kapanma özellikleri ile güvenli bir kullanım sunar. Dezavantajı olarak fiyatı biraz yüksek olsa da sağlıklı saçlara yatırım yapmak isteyenler için en iyi tercihlerden biri olacaktır. Bizim de kullanım açısından türlü kolaylıklar sunan Remington S8598 saç düzleştiricisine puanımız 10 üzerinden 9 olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi
Dyson Corrale YorumlarıBaByliss ST492E İnceleme
Philips BHS732/00 Kullanıcı YorumlarıBraun Satin Hair 7 Özellikleri
Rowenta SF7510 ÖzellikleriArzum Superstar Yorum
Remington S8540 KullananlarRowenta CF5820 Özellikleri
Arzum AR5035 Mona Sense ÖzellikleriRemington S5505 Yorum
Fakir Harvey YorumlarBabyliss ST387E Özellikleri
Grundig HS 5330 ÖzellikleriOne Step Kullananlar

İçeriğimizin bu kısmında Remington S8598 saç düzleştirici hakkındaki sıkça sorulan soruları yanıtlayacağız. 

Remington S8598 saç düzleştirici kaç derecede ısınır?

Remington S8598 saç düzleştirici, 150-230 derece arasında ayarlayabileceğiniz sıcaklık seçenekleri sunar. Bu sayede saçınız için doğru tercihi yaparak kullanım açısından işlevselliğini ortaya koyar.

Remington S8598 saç düzleştirici hangi tür saçlar için uygundur?

Remington S8598 saç düzleştirici, her tür saç tipi için uygun olan esnek sıcaklık ayarları sunar. Seramik kaplama ve titanyum turmalin kaplama plakaları, saçları daha hızlı ve daha kolay düzleştirirken aynı zamanda saçların zarar görmesini önler.

Remington S8598 hangi özelliklere sahiptir?

Remington S8598 saç düzleştirici, saçları korumak için üç farklı özellik sunar: 

 • Seramik kaplama ve titanyum turmalin kaplama plakaları, saçların düzleştirilirken zarar görmesini önler.
 • Saçlarınızı aşırı ısıya karşı koruyan termal sensör teknolojisi vardır.
 • Plakaları arasındaki boşluk, saçlarınızın plakalar arasında sıkışmasını engeller.
<

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.