En İyi Saç Düzleştiriciler 2020: Saça Zarar Vermeyen Saç Düzleştirici Modelleri

Muhammet Akgül
Muhammet AkgülYapacağın işi sevgiyle yap.Bu içerik TEKNOLOJİ kategorisine 17 Ekim 2020 07:05 tarihinde eklendi

En İyi 10 Saç Düzleştirici Tavsiyesi

Saç düzleştiriciler sayesinde kişisel bakımınızı evde yapıp, kuaförde saatlerinizi harcamanıza engel olabilirsiniz. Gün geçtikçe daha da popüler hâle gelen saç düzleştiricilerinin onlarca farklı modeli bulunmaktadır. Bunların arasından saçınıza en uygun olanını bulmak ise oldukça önemlidir. Bu içeriğimizde sizin bu arayışınıza kolaylık sağlaması için en iyi saç düzleştirici modellerini inceledik. İşte sizi büyük zaman kaybından kurtaracak ve bakımlı bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak en iyi saç düzleştirici modelleri.


1. Philips Pro Keratin HP8361/00

en-iyi-sac-duzlestirme-aletleri.jpg

Philips Pro Keratin pürüzsüz, ipeksi ve parlak saç görünümü elde etmek için keratin katkılı seramik plakalardan üretilmiştir. Philips Pro Keratin saçlarınızın elektriklenmesini önlemek için iyon özelliğine sahiptir. Güvenli bir şekilde saçlarınızı düzleştirmek için ise 230°’ye varan ısı ayarına sahiptir. Saçınıza en uygun sıcaklığı bulmak istiyorsanız otomatik sıcaklık özelliği bulunan düzleştirici, kısa sürede ısınma özelliğine de sahiptir. Philips Pro Keratin tüm bu özellikleri sayesinde en iyi saç düzleştiriciler listemizde ilk sırada yer almayı başarmıştır.

Philips Saç Düzleştirici Fiyatları

Philips Saç Düzleştirici Kullanıcı Yorumları

👤 5 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Saçlarımın düz ve elektriklenen bir yapısı var. Sahip olduğu titreşim elektriklenmeyi anında ortadan kaldırıyor. Saçları hiç yıpratmıyor ve parlak bir görünüme sahip oluyorsunuz. Eğer fiyatı bütçenize uyuyorsa kesinlikle alın derim. Dilara M.

👤 Üç yıldır bu ürünü kullanıyorum. Kesinlikle saça zarar vermiyor, kırmıyor, yakmıyor ve elektriklendirmiyor. Performansına göre fiyatı ucuz bile diyebilirim. En düşük ısıda bile dümdüz yapıyor ve iyon özelliği de harika. Ayrıca bukle de yapabiliyorsunuz ve gayet güzel duruyor. Kararsız kalanlar varsa hiç düşünmeden alın derim. Gamze T.


2. Arzum Superstar

en-iyi-sac-duzlestirme-aletleri-001.jpg

Saçlarınızı tararken aynı zamanda düzleştirebileceğiniz Arzum Superstar oldukça kaliteli bir seramik kaplamaya sahiptir. Her saç tipine uygun 9 farklı sıcaklık ayarıyla gelen Arzum Superstar, rahat kullanım için ise soğuk uçlara sahiptir. Saçın doğal hacmini koruyan özel bir tasarıma sahip olan düzleştiricinin bir Led göstergesi de bulunmaktadır.

Arzum Saç Düzleştirici Tarak Fiyatları

Arzum Saç Düzleştirici Tarak Kullanıcı Yorumları 

👤 Ürünü az önce kullanmaya başladım ve performansını çok beğendim. Küçük bir ürün zannediyordum ama beklediğimden de büyük geldi. Benim saçlarımın kıvırcık ve karışık bir yapısı olmasına rağmen çok iyi düzleştirdi. Herkese tavsiye ediyorum. Melisa A.

👤 Ürünün fiyatı performansına göre çok uygun. Tabii ki kuaför fönü beklemeyin ama klasik düzleştiriciden 10 kat daha hızlı bitirdim. Saçlarımın kalın telli ve dalgalı bir yapısı var. Düzleştirme konusunda klasik düzleştiricilerden herhangi bir farkı yok. Kullanımı da çok kolay hemen ısınıyor. Herkese tavsiye ediyorum. Pelin R.


3. Remington Keratin Protect S8540

en-iyi-sac-duzlestirme-aletleri-002.jpg

Tarzınızı saç sağlığınızdan feragat etmeden ifade etmek istiyorsanız Remington Keratin Protect sizin için ideal bir seçenek olabilir. Düzleştiricinin seramik plakasında bulunan Keratin yağı sayesinde saçlarınıza şekil verirken güçlü, sağlıklı ve canlı bir görünüm elde etmenizi sağlar. 15 saniyede hızlı ısınma özelliği bulunan düzleştiricide 9 farklı ısı ayarı bulunmaktadır.

Remington Saç Düzleştirici Fiyatları

Remington Saç Düzleştirici Kullanıcı Yorumları

👤 Ben böyle muhteşem bir düzleştirici daha önce görmedim. 5 saniye içinde ısınıyor ve kullanıma hazır hâle geliyor. Saçım kabarık ve dalgalı yapıya sahip ama şu an herkes fönü nerede çektirdin diyor. Kızlar size bir dakika düşünmeyin derim. Evet biraz fiyatı yüksek ama sonuna kadar hak ediyor. Gülnihal A.

👤 Yorumlara bakarak aldım. İyi ki de almışım. Saçlarım kıvırcık ve kalın telli olmasına rağmen çok güzel düzleştirdi. Dışı da çok ısınmadığı için rahatlıkla tutulabiliyor. Bence bu ürünü düşünmeden alabilirsiniz. Herkese tavsiye ediyorum. Selin T.


4. Rowenta Power Straight

en-iyi-sac-duzlestirme-aletleri-003.jpg

Rowenta Power Straight normal düzleştiricilerden %33’e kadar daha hızlıdır. Özel olarak tasarlanan üçlü fırça ucu sayesinde en kabarık ve hacimli saçları bile kısa sürede düzleştirmenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca 3 farklı sıcaklık ayarı bulunan Rowenta Power Straight en iyi saç düzleştiriciler listemizde önemli bir yere sahiptir.

Rowenta Saç Düzleştirici Fiyatları

Rowenta Saç Düzleştirici Kullanıcı Yorumları

👤 Saçlarımın kıvırcığa yakın dalgalı bir yapısı var. Fön yapma süremi 5-10 dakika kısalttı diyebilirim. Ancak fön makinesi kalitesinde bir şeyler beklemeyin. Ayrıca hafif dalgalı saçlarda daha iyi sonuçlar elde edilebilir. Eğer bütçenize uygunsa düşünmeden alabilirsiniz. Leyla E.

👤 Yorumlara bakarak almıştım ve gayet başarılı buldum. Çok kısa sürede saçınızı düzleştirebiliyorsunuz. Tabii ki bir fön düzlüğü beklemeyin ama föndeki gibi saçı yağlı yapmıyor. Saçlar düzgün ve bakımlı duruyor. Açıkçası beni tatmin etti. Herkese tavsiye ederim. Derya M.


5. Arzum 5035 Mona Sense

en-iyi-sac-duzlestirme-aletleri-004.jpg

Uygun fiyatıyla ve bununla beraber sunmuş olduğu özellikleri sayesinde popüler bir saç düzleştiricisi olan Arzum 5035 Mona Sense, en düşük 100° en fazla ise 230° değerinde sıcaklıkta çalışabilmektedir. Keratin ve Argan yağı katkılı plaka malzemesinden yapılan Arzum Mona Sense ekstra geniş olmasından dolayı saçınızı daha hızlı bir şekilde düzleştirmenize olanak sağlar.

Arzum Saç Düzleştirici Fiyatları 

Arzum Saç Düzleştirici Kullanıcı Yorumları

👤 Muhteşem ve oldukça kaliteli olan bu ürünün fiyatı ise oldukça uygun. Gönül rahatlığıyla alın derim. Daha önce arzum markasından aldığım düzleştiriciyi 5 sene kullandım. Herkes marka sorardı. Hâlâ Arzum’u şüphesiz tavsiye ederim. Pahalı markalara taş çıkartır. İpek B.

👤 Saçlarım dalgalı ve orta uzunlukta ama 10 dakika bile sürmeden saçlarımı düzleştirdim. Çok hızlı ısınıyor ve kullanışlı bir ürün. Bu ürünü uzun bir süre boyunca kullanmayı düşünüyorum. Kesinlikle alınca pişman olmazsınız. Herkese tavsiye ediyorum. Dilara O.


6. Remington S5505 Pro-Ceramic Ultra

en-iyi-sac-duzlestirme-aletleri-005.jpg

Evinizde, kuaför kalitesinde saçlar yapmanıza olanak sağlayan Remington Pro-Ceramic Ultra, dijital bir şekilde kontrol edebileceğiniz ısı ayarına sahiptir. 150° ve 230° aralığında çalışabilen saç düzleştiricisinin 12 saniyede 230° dereceye turbo ısınma özelliği vardır. Isı geçirmez kılıfı sayesinde daha rahat bir şekilde saçınızı düzleştirebildiğiniz Remington Pro-Ceramic Ultra, 60 dakika sonra otomatik bir şekilde kapanma özelliğine de sahiptir.

Remington Saç Düzleştirici Fiyatları

Remington Saç Düzleştirici Kullanıcı Yorumları

👤 Arkadaşım da bunun bir eski modeli vardı. Onu kullandım ve çok beğendim. Bu modeli yorumlara bakarak aldım ve beni yanıltmadı. 180 derece ısı ayarında saçları jilet gibi dümdüz yapıyor. Fiyatı da oldukça uygun. Herkese tavsiye ederim. Pınar T.

👤 Bu fiyata alınabilecek en makul ürün olduğunu düşünüyorum. Daha önce kullanma fırsatım olmuştu ve çok beğenmiştim. Hemen ısınıyor ve kısa sürede saçlarınızı düzleştirebiliyorsunuz. Bu ürün ortalama bir bütçeye göre alınabilecek en güzel saç düzleştiricisidir.


7. Fakir Harvey

en-iyi-sac-duzlestirme-aletleri-006.jpg

Saçın elektriklenmesini ve yıpranmasını önleyen ve 20 mm genişliğinde Tourmaline Seramik kaplı plakalara sahip olan Fakir Harvey’in daha rahat kullanım için 360 derece dönen kablosu bulunmaktadır. En fazla 200° sıcaklığa kadar çıkabilen saç düzleştiricisi sadece 30 W güç tüketmektedir. Tüm bu özelliklerini sunmuş olduğu uygun fiyatla birleştiren Fakir Harvey, kullanıcıları tarafından oldukça sevilmektedir.

Fakir Saç Düzleştirici Fiyatları

Fakir Saç Düzleştirici Kullanıcı Yorumları

👤 Dalgalı ve kabarık saçlarım olmasına rağmen gayet güzel bir performans gösterdi. Bence tek eksiği kilitleme özelliğinin olmaması. Biraz geç ısınıyor olabilir ama diğer işlerimi hallederken prize takıp ısınmasını bekliyorum. Benim için çok bir problem yaratmadı. Aslı C.

👤 Ürünü kullandım ve çok beğendim. Hiçbir sıkıntısı yok. Saçınız çok sert değilse kısa bir sürede düzleştiriyor. İlk başta kullanınca bir koku var. Yoğun plastikle yanık arasında ama zamanla tamamen kayboluyor. Herkese tavsiye ederim. Ayşe B.


8. Babyliss ST327E Diamond Slim

en-iyi-sac-duzlestirme-aletleri-007.jpg

Elmas katkılı seramik kaplaması sayesinde hızlı, göz alıcı ve parlak sonuçlar alabileceğiniz Babyliss Diamond Slim, Protect ve Intense olmak üzere iki farklı programa sahiptir. Babyliss Diamond Slim sahip olduğu 6 farklı ısı ayarı sayesinde istediğiniz sıcaklıkta saçınızı düzleştirebileceğiniz bir üründür. Tek seferde dümdüz saç vadeden düzleştirici fiyat/performans olarak oldukça iyi bir üründür. Tüm bu özellikleri sayesinde en iyi saç düzleştiricileri listemizde 8. sırada yer almaktadır.

Babyliss Saç Düzleştirici Fiyatları

Babyliss Saç Düzleştirici Kullanıcı Yorumları

👤 Almadan önce çok kararsız kalıp, çok daha yüksek fiyatlı ürünlere bakmıştım ama gerek yokmuş. Ürün tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor. Çok hızlı olmasa da saçlarımı gayet güzel bir şekilde düzleştiriyor. Elektriklenme olmuyor ve aşırı kalıcı bir görünüme sahip oluyorsunuz. Ertesi gün bile yeni yapılmış gibi oluyor. Fiyatı da oldukça uygun. Herkese tavsiye ederim. Gamze K.

👤 Mükemmel bir ürün. Güzel görünümlü saçlar için Babyliss gibi oldukça kaliteli ürünler üreten markadan almak gerektiğini bir kez daha anlamış oldum. Saçlarım ince telli ve çok kabarıyordu. Bu ürün sayesinde anında saçlarımı düzleştirebiliyorum. Pahalı ürünlere para vermeye gerek yok. Bu ürün her ihtiyacınıza yeter ve artar. Gizem Ç.


9. Vestel Defne

en-iyi-sac-duzlestirme-aletleri-008.jpg

2 m kablo uzunluğuyla saçlarınızı düzleştirirken kullanım kolaylığı sağlayan Vestel Defne 60 saniyede hızlı ısınma özelliğine sahiptir. Güvenli bir kullanım için elektriklenmeyi önleyen seramik plakalara ve kilit sistemine sahip olan Vestel Defne 230° değerinde sıcaklıkta çalışmaktadır.

Vestel Saç Düzleştirici Fiyatları

Vestel Saç Düzleştirici Kullanıcı Yorumları

👤 Derecesiz ama saçları çok güzel bir şekilde düzleştiriyor. Rengi de gayet güzel ilk aldığımda boyutu küçük gibi gelmişti ama bu ürünle kıvırcık saçları bile düzleştirebilirsiniz. Bence bu fiyata böyle performans gayet yeterli. Daha önce de Vestel’in düzleştiricisini almıştım ve 8 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kullandım. Umarım bunu da uzun süre kullanırım. Herkese tavsiye ederim.

👤 Çok kısa bir sürede ısınıyor ve harika düzleştiriyor. Yorumlarda yanık kokusu var diye yazılmış. Ben düzleştiriciyi açtım ve ısınmasını beklediğimde koku geldi. Sonra düzleştiriciyi kapattım ve soğumasını bekledim. İkinci kez açtığımda ise hiç koku oluşmadı. Sonrasında da bir daha olmadı. Fiyatına göre iyi bir ürün çok memnun kaldım. Tuğçe Ş.


10. Braun Satin Hair 7

en iyi saç düzleştiriciler

IONTEC teknolojisi sayesinde saçınızın daha parlak ve düzgün görünmesini sağlayan Braun Satin Hair 7, dayanıklı %100 seramik olan plakalara sahiptir. Bunun sayesinde geleneksel plakalara göre saçınız 3 kat daha yumuşak bir biçimde kayar. En fazla 200° sıcaklıkta kullanılabilen ürünün hızlı ısınma özelliği de vardır. Ayrıca daha güvenli bir kullanım için iyon özelliği ve otomatik kapanma sistemi bulunan Braun Satin Hair 7 tüm bu özellikleriyle en iyi saç düzleştiriciler listemizde son sırada yer almaktadır.

Braun Saç Düzleştirici Fiyatları

Braun Saç Düzleştirici Kullanıcı Yorumları

👤 2007 yılından bu yana abartısız her gün kullandığım üründür. 12 sene sonunda kullanımdan kaynaklı bozuldu ve tekrar aynı ürünü satın aldım. Ürünün güzelliğinden ve kalitesinden çok memnunum. Fiyatını gerçekten hak ediyor. Bence hiç düşünmeden tereddütsüz satın alabilirsiniz. Selenay L.

👤 Braun’dan asla vazgeçemiyorum. Saçları anında parlatıyor, yıpratmıyor ve kesinlikle kırmıyor. Yeni sürümünde iç plaka rengini siyah yapmışlar. Bundan önceki düzleştiricim Braun Satin Hair 5 modeliydi. 10 sene boyunca aralıksız kullandım. Braun uzun ömürlü ve dayanıklı ürünler yapmakta ustalaşmış. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Elifnur D.


Önerilen İçerik: En İyi Kahve Makinesi Modelleri

NeOldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
2
1
1
1
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
BENZER İÇERİKLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.