Netflix Gençlik Filmleri 2022 - Aşk ve Eğlence Dolu 16 Film

Netflix Gençlik Filmleri 2022 - Aşk ve Eğlence Dolu 16 Film
17.06.202114:17

Bu içeriğimizde keyifli sahneleriyle dikkat çeken en güzel gençlik filmleri yer alıyor. İşte tüm zamanların en iyi Netflix gençlik filmleri…

Haber güncelleme tarihi 16.04.2022 17:21

Netflix Orijinal Yapımı En İyi Gençlik Filmleri Listesi

Netflix’te keyifli bir film izlemek isteyenlerin tercih ettiği gençlik filmleri kategorisindeki en iyi yapımları listeledik. İşte aşk, macera, aksiyon ve heyecan dolu en iyi netflix gençlik filmleri listesi…

1. The Tinder Swindler (Tinder Avcısı)

Netflix Gençlik Filmleri

özellikle gençlerin kullandığı bir online arkadaşlık platformu olan Tinder bazı durumlarda oldukça tehlikeli olabiliyor. Belgesel türünde bir anlatıma sahip olan bu filmde de İsrail asıllı bir dolandırıcı tarafından yüzbinlerce dolar dolandırılan bir kaç kadının hikayesini izliyoruz. Bu yaşanmış hikayeleri duydukça şok olacağınız Tinder Avcısı belgeseli en çok izlenen gençlik türü yapımlar arasına girmeyi başarmıştır.

TürBelgeselSuç
IMDb7.2
Gösterim
Tarihi
2022
YönetmenMarçal
Fores
OyuncularSimon
Leviev
Cecilie
Fjellhøy
Pernilla
Sjöholm

2. Through My Window (Penceremden)

Netflix Gençlik Filmleri

Komşu çocuğuna aşık Raquel isimli genç bir kızın hikayesinin anlatıldığı bu filmde aile çatışması, ateşli ilişkiler ve gençlikte verilen kararları öğreniyoruz. Genç kız ailesinin istemediği bir adama gönlünü kaptırınca bu red kararı genç kızın duygularını daha da kabartacaktır.

TürKomediRomantikDram
IMDb5.5
Gösterim
Tarihi
2022
YönetmenMarçal
Fores
OyuncularClara
Galle
Julio
Pena
Guillermo
Lasheras

3. Texas Chainsaw Massacre (Teksas Katliamı)

Netflix Gençlik Filmleri

1974 yapımı unutulmaz korku filminin devam halkası olan bu Netflix yapımı filmde elektrikli testereli katik Leatherface'i izliyoruz. Fenomen gençlerden oluşan bir grup Teksas'ın köşesinde unutulmuş bir kasabaya giderek burayı ayağa kaldırmaya çalışırlar. Ancak bölge kimse bilmese de Leatherface'e aittir. Huzuru kaçan Leatherface insan avcılığına başlayacaktır.

TürKomediGerilim
IMDb4.8
Gösterim
Tarihi
2022
YönetmenDavid
Garcia
OyuncularSarah
Yarkin
Elsie
Fisher
Mark
Burnham

4. Tall Girl 2

Netflix Gençlik Filmleri

Netflix yapımı bu komedi dolu film ilk bölümde okulun uzun boylu kızı olmaktan popüler kızı olmaya geçiş yapan Jodi'nin hikayesini anlatıyor. Okulda popüler olan ve birçok arkadaş edinen Jodi kendisine bir erkek arkadaş bile yapmıştır. Müzikalinde başına geçen Jodi'nin yaşadıkları artık bir baskıya dönüşür ve genç kızın özgüven kaybetmesine sebep olur. Ayrıca Jodi'nin eski arkadaşlıkları da bir takım sorunların içerisine düşecektir.

TürKomediRomantik
IMDb4.7
Gösterim
Tarihi
2022
YönetmenSam
Wolfson
OyuncularAva
Michelle
Griffin
Gluck
Sabrina
Carpenter

5. Spoiled Brats (Zengin ve Şımarık)

Netflix Gençlik Filmleri

Komedi dolu bir Netflix gençlik filmi olan Spoiled Brats'da zenginliğini kaybettiğini söyleyerek çocuklarına ders vermek isteyen bir babanın hikayesini izliyoruz. 3 genç kardeş zenginlik içerisinde ve şımarık bir şekilde yetişmiştir. Bu durum babalarının canlarını sıkarken yaşlı adam çocuklarına bir oyun oynayarak tüm mal varlığının kaybolduğunu söyler. Bu durumda şımarık kardeşler hayatlarını kazanmak için çalışmak zorunda kalırlar.

TürKomedi
IMDb6.1
Gösterim
Tarihi
2021
YönetmenNicolas
Cuche
OyuncularGerard
Jugnot
Camille
Lou
Artus

6. A Week Away (Hayatımın Kampı)

Netflix Gençlik Filmleri

Yaramaz bir genç olan Will Hawkins bu kez kanuna meydan okuyarak büyük bir hata yapar ve bu hatasının sonucunda ya ıslahevine girecektir ya da hristiyan yaz kampına gidecektir. Hapis yerine yaz kampına giden Will burada hayatının aşkıyla karşılaşacak ve unutulmaz bir yaz dönemi geçirecektir.

TürMüzikalRomantikDram
IMDb5.8
Gösterim
Tarihi
2021
YönetmenRoman
White
OyuncularKevin
Quinn
Bailee
Madison
Sherri
Shepherd

7. Moxie

Netflix Gençlik Filmleri

Moxie isimli Netflix gençlik filminde lisedeki cinsiyetçi kurallara aykırı olan ve erkeklerin saygısızlıklarına boyun eğmeyen feminist bir genç kızın hikayesi anlatılıyor. Henüz 16 yaşında olan Vivian Carter okuldaki kıyafet kuralları ve erkeklerin övülmesi olaylarına oldukça karşıdır. Ayrıca yaşadığı birçok taciz olayı da onu iyice sinirlendirir. Vivian’ın tek amacı bu düzeni yıkmak olacaktır.

TürKomediDram
IMDb6.7
Gösterim
Tarihi
2021
YönetmenAmy
Poehler
OyuncularHadley
Robinson
Lauren
Tsai
Nico
Hiraga

8. To All the Boys: Always and Forever

Netflix Gençlik Filmleri

Netflix’te yayınlanan Sevdiğim Tüm Erkeklere serisinin bu son filminde Lara Jean isimli genç kızın yaz boyunca yaşadıkları anlatılıyor. Muhteşem bir yaz geçiren Lara, komşusu ve babasının düğünü için hazırlık yaparken bu sırada erkek arkadaşı Peter’i bir hayli aksatmıştır. Yazın sonunda da üniversite için evinden ayrılacak olan Lara erkek arkadaşı Peter ile birkaç sorun yaşar.

TürKomediRomantikDram
IMDb6.3
Gösterim
Tarihi
2021
YönetmenMichael
Fimognari
OyuncularLana
Condor
Noah
Centineo
John
Corbett

9. The Prom

Netflix Gençlik Filmleri

The Prom filminde eşcinsel oldukları için okul balosuna beraber katılmalarına izin verilmeyen iki genç anlatılıyor. Emma ve Alyssa isimli iki kız okul balosuna beraber gitmek isterler ancak okul aile birliği buna izin vermez. Kısa sürede duyulan bu olay eski Broadway divası Dee Dee Allen ve Elenor Roosevelt’e ulaşınca ikili genç kızları bularak okul balosuna gitmeleri için uğraşırlar.

TürMüzikalRomantik
IMDb5.9
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenRyan
Murphy
OyuncularMeryl
Streep
James
Corden
Nicole
Kidman

10. Work It

Netflix Gençlik Filmleri

Netflix’in en çok izlenen gençlik filmlerinden biri olan Work It’de Quinn Ackerman isimli genç bir kızın Üniversite hayalleri için verdiği mücadeleyi izliyoruz. Bir dans yarışmasında göstereceği performans sayesinde istediği üniversiteye gidebileceğini öğrenen Ackerman güçlü rakipleriyle boy ölçüştürecek bir dans ekibi kurar. Ancak sorun şu ki Quinn de dahil ekipteki hiç kimse iyi bir dansçı değildir. Dizi hakkında detaylı inceleme yazımıza Work It linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

TürKomediMüzikalDram
IMDb6.1
Gösterim
Tarihi
2020
YönetmenLaura
Terruso
OyuncularSabrina
Carpenter
Jordan
Fisher
Liza
Koshy

11. Tall Girl

Netflix Gençlik Filmleri

Netflix’te yayınlanan Tall Girl filminde hayatını eğilerek yaşamak zorunda kalan 1,85 boyundaki Jodi’nin hikayesi anlatılıyor. Özgüven eksikliği yaşayan ve hep arka planda kalan Jodi lise yıllarında bu eksikliğin üstesinden gelerek kendisini bir aşk üçgeninin içerisine sokacaktır.

TürKomediRomantik
IMDb5.2
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenNzingha
Stewart
OyuncularAva
Michelle
Griffin
Gluck
Luke
Eisner

12. The Perfect Date

Netflix Gençlik Filmleri

The Perfect Date isimli gençlik filminde Hayallerine ulaşmak için para kazanmaya çalışan ve bir sahte sevgilisi uygulaması kuran gencin hikayesi anlatılıyor. Sahte sevgili olarak hizmet verdiği bir programı kullanıma sunan delikanlı bu süreçte farklı ilişkilerin içerisine girecektir.

TürKomediRomantik
IMDb5.8
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenChris
Nelson
OyuncularNoah
Centineo
Camila
Mendes
Laura
Marano

13. The Last Summer

Netflix Gençlik Filmleri

The Last Summer filminde üniversiteye gitmeden önceki son yazda buluşan lise arkadaşlarının maceraları anlatılıyor. Yaz ayı boyunca birlikte olan gençler üniversitenin heyecanı ve birbirlerinden ayrı kalmanın burukluğuyla duygusal anlar yaşayacaklardır.

TürKomediRomantik
IMDb5.6
Gösterim
Tarihi
2019
YönetmenWilliam
Bindley
OyuncularK.J.
Apa
Maia
Mitchell
Jacob
Latimore

14. Sierra Burgess is a Loser

Netflix Gençlik Filmleri

Komedi dolu bu gençlik filminde yanlış numaraya atılan bir mesajla başlayan ilginç olayları izliyoruz. Silik ancak çok zeki olan bir genç kız telefonuna aldığı bir mesajla sanal aşk yaşamaya başlar. Mesajı atan çocuk ise aslında amigo kızlardan biri ile konuştuğunu zannetmektedir.

TürKomediRomantik
IMDb5.8
Gösterim
Tarihi
2018
YönetmenIan
Samuels
OyuncularShannon
Purser
Kristine
Frøseth
RJ
Cyler

15. Realityhigh

Netflix Gençlik Filmleri

Netflix’in en keyifli gençlik filmlerinden biri olan Realityhigh’da çekingen bir kız olan Dani’nin kendini aşarak sevgili yapmasıyla başlayan bir macerayı izliyoruz. Özgüvenini toplayıp aşık olduğu kişinin dikkatini çeken Dani o kazanmayı başarır ancak büyük bir sorunu vardır. Bu sorun ise sosyal medya fenomeni eski sevgilidir.

TürKomedi
IMDb5.2
Gösterim
Tarihi
2017
YönetmenFernando
Lebrija
OyuncularNesta
Cooper
Kate
Walsh
Anne
Winters

16. Easy A

Netflix Gençlik Filmleri

Netflix üzerinden izleyebileceğiniz Easy A isimli gençlik filminde olduğundan farklı bir karaktere bürünen Olive’nin maceralarını izliyoruz. Lisedeyken yaptığı bir hatadan dolayı rezil hale gelen Olive artık farklı bir maceranın ana karakteri olarak komedi dolu olaylara imza atacaktır.

TürKomediRomantik
IMDb7.0
Gösterim
Tarihi
2010
YönetmenWill
Gluck
OyuncularEmma
Stone
Malcolm
McDowell
Patricia
Clarkson
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
112
1
0
1
0
22
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.