Sağlıklı Kilo Alma Yöntemleri - En  İyi 5 Kilo Aldırıcı Supplement Listesi

Sağlıklı Kilo Alma Yöntemleri - En  İyi 5 Kilo Aldırıcı Supplement Listesi
21.04.201609:11

Günümüzde kilo almak isteyenlerin sayısı hafife alınmayacak kadar fazla... Zayıflamak için spor yapanlar gibi hızlı ve sağlıklı kilo almak isteyenlerin sayısı da oldukça yüksek. İşte, en kolay kilo alma yöntemleri ve en iyi kilo aldırıcı ürünler...

Haber güncelleme tarihi 04.07.2020 12:32

Nasıl Kilo Alırım? En Hızlı ve Sağlıklı Şekilde Kilo Alma Yöntemleri

Sağlıklı ve hızlı kilo almak istiyorsanız ve bunu bir türlü başaramıyorsanız, kilo alma yöntemleri arasında eksik ya da yanlış yaptığınız bir şeyler vardır. Değişmeyen bir gerçek var ki, o da şu; Kilo almak için öncelikle vücudunuzun yaktığı kaloriden daha yüksek kalori almanız gerekir. bu durum en hızlı ve kolay kilo alma yöntemlerinin temelini oluşturur.

Zayıf vücut yerine dolgun ve yapılı bir vücuda sahip olmak isteyenler “Nasıl kilo alırım?”,” En hızlı kilo alma yolları nelerdir?” ve “Sağlıklı kilo aldırıcı ürünler hangileridir?” sorularına cevap bulmak ister. Bizler de bu içerikte en iyi kilo aldırıcı ürünleri ile beraber, günlük hayatımızda kolay kilo almak için beslenme yollarını bir araya getirdik. Bu içerikte sayesinde  Kilo alma diyetleri içerisinde yer alan besin takviyelerini, kilo aldırıcı besinleri, sağlıklı kilo alma yollarını ve en iyi kilo aldırıcı ürünleri bulabilirsiniz.


En  İyi 5 Kilo Aldırıcı Toz

Kas geliştirme yapan zayıf kişiler, kilo aldırıcı karbonhidrat tozlarını kullanabilirler. Spor ile birlikte alındığı zaman yüksek karbonhidrat, protein, yağ ve vitamin içeriği ile oldukça yardımcı olacaktır. Spor yapmayan kişilerin de az miktarlarda kullanması mümkün olsa da 100-150 gr civarındaki bir porsiyonda 700-800 kalori alındığı için şekerin aşırı yükselmesi gibi sorunlarına yol açabilir. Hafif spor yaparak ve aşağıda vereceğimiz kilo aldırıcıları kullanarak rahatça kilo alabilirsiniz. İşte piyasadaki en iyi 5 kilo aldırıcı:

1. Optimum Serious Mass

en iyi kilo aldırıcı

Zengin bir karışım olarak nitelendirilen ürün, kilo almak isteyenler için porsiyon başına 1.250 kalori içeriyor. Ayrıca servis başına 50 gram protein ihtiva eden karışımda kullanılan; konsantre whey protein, kalsiyum kazeinat ve yumurta proteini olmak üzere 3 farklı emilim süresine sahip protein içeriği, onu rakiplerine karşı öne çıkarıyor. Ayrıca A, C, D, E ve B vitamini çeşitlerine ek zengin minerallere sahip olduğunu ekleyelim. Haftada 7 porsiyon tüketmek yeterli olacaktır. Yemeklerden hemen önce ya da antrenman sonrasında tüketilmesi tavsiye edilir. Porsiyon miktarı ikiye bölünerek gün içinde iki sefer olarak da tüketilebilir.

Kilo Aldırıcı Satın AL


2. Muscletech Premium Mass Gainer

en iyi kilo aldırıcı

Vücut geliştirme sporunun önde gelen supplement markalarından Muscletech üretimi kilo aldırıcının 335 gramlık bir porsiyonu 53 gram protein sunuyor. Zengin vitamin ve mineral içeriğine ek olarak yüksek amino asit ve kreatin sunan ürün kas kütlesini etkili biçimde arttırmaya yardımcı oluyor. Porsiyon başına 4 gr gibi düşük yağ oranıyla da damar ve kalp sağlığını korumaya yardımcı ürünün tek dezavantajı fiyatı oluyor. Ülkemizdeki satış fiyatının, yukarıdaki rakiplerine göre biraz daha yüksek değere sahip olduğunu belirtelim. Ancak kampanya dönemlerinde, firmanın plastik kutu yerine yumuşak paketler halinde piyasaya sunarak ambalaj maliyetini düşürdüğü ürünleri oldukça iyi fiyatlara alabiliyorsunuz.

Kilo Aldırıcı Satın AL


3. Hardline Pro Gainer

en iyi kilo aldırıcı

Yerli üretim olan ve Hardline firması tarafından üretilen bu ürün, fiyat/performans ve yüksek protein içeriği ile öne çıkıyor. Son yılların popüler karbonhidrat tozları arasına yerleşen üründe whey ile birlikte bitkisel protein bulunuyor. Ayrıca multivitamin, BCAA ve enerji içeceklerinde bulunan Taurin amino asidi içeriği ile dikkat çekiyor. Süt ile tüketilmesi tavsiye edilir. Günlük 1 veya 2 porsiyon kullanılabilir. Spordan hemen sonra ve yemeklerden hemen önce alındığı takdirde etkisi artacaktır. Enerji sorunu çeken ve kendini bitkin hisseden kişilerin eski enerjik zamanlarına kavuşmasını sağlayacaktır.

Kilo Aldırıcı Satın AL


4. Cyto Gainer 

en iyi kilo aldırıcı

Amerikan Cytosport tarafından üretilen, yoğun karbonhidrat içeriğine sahip ürünün; basit şeker içermiyor olması, %36 oranında yoğunlaştırılmış ve izole protein içeriği, yağ miktarının sıfıra yakın olması ve saf Glutamin içeriyor olması dikkat çeken noktaları arasında yer alıyor. Yüksek proteine sahip olması bakımından, vücut geliştiricilerin bulking denen kilo alma ve kas inşa etme döneminde başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Spor yapan ve zayıf olan kimselerin protein tozu yerine bu ürünü kullanmaları hem ihtiyaçları olan proteini hem de karbonhidrat ve diğer desteği sağlayacaktır. Böylece kas inşası kolaylaşacak ve kilo alımı kas kütlesi şeklinde olacaktır.

Kilo Aldırıcı Satın AL


5. X - Treme Weight Gainer 

en iyi kilo aldırıcı

Servis başına sunduğu 1.160 kalori ile dikkat çeken üründe yüksek kaliteli ham maddeler kullanılıyor. Sporcuların bulk dönemi için hazırlanan ürün, kilo almak isteyenlerin olumlu sonuç almasına yardımcı oluyor. Multivitamin ve minerallere ek olarak yüksek miktarda protein içeren karışım hacim sağlıyor. Yüksek kalorili içeriğinin yanında yoğun mineral ve vitamin desteği kullanan kişinin bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor. Spor yapıldığında yorulan metabolizmayı canlandırıyor ve hastalıklara karşı koruyor. Vücut geliştirme yapacak zayıf kişilerin ilk 6 aylık zaman diliminde sadece bu ürünü kullanmaları hem kas gelişimi hem de kilo artışı için yeterli olacaktır.

Kilo Aldırıcı Satın AL


Sağlıklı ve Kolay Kilo Alma Yolları

Yukarıda yer alan kısımda en iyi kilo aldırıcı ürünleri sizlere aktardık. Yazımızın bu bölümünde ise en doğal yöntemlerle sağlıklı ve kolay şekilde "nasıl kilo alınır?" sorusuna cevap arayacağız. İşte, "Nasıl Kilo alırım?" sorunuza cevap olacak sağlıklı ve hızlı kilo alma yöntemleri...

1. Düzenli Şekilde Kahvaltı Yapmaya Özen Gösterin

Sağlıklı ve hızlı kilo alma yolları

Sağlıklı şekilde kilo almak isteyenlerin ilk olarak yapması gereken şey düzenli şekilde kahvaltı yapma alışkanlığı kazanmak. Erkek kalkıp yapılan kahvaltı kişinin iştahını açar ve bu durumda kilo almada en etkili yöntemlerin başında gelir. Özellikle erken saatlerde yapılan kahvaltıdan 2-3 saat sonra yapılacak kahvaltı sizlerin sağlıklı ve hızlı şekilde kilo almanıza büyük katkı sağlayacaktır.

2. Günde En az 6-7 Öğün Besin Tüketin

Sağlıklı ve hızlı kilo alma yolları

Kilo almanın en önemli yollarından bir tanesi de öğün atlamadan yapılan besin takviyesi… Zayıflamak için nasıl düzenli beslenme gerekiyorsa kilo almak için de düzenli beslenmek gerekir. Ne kadar yerseniz yiyin eğer bir düzen ve plan içerisinde öğün tüketimi gerçekleşmiyorsa kilo alma problemini yaşamaya devam edersiniz.

3. Yağ, Protein ve Karbonhidrat Seviyesi Yüksek Besinler Tüketmek

Sağlıklı ve hızlı kilo alma yolları

Günün her öğününde tüketeceğiniz besinler arasında Yağ, Protein ve Karbonhidrat seviyesi yüksek besinleri tüketmeye özen gösterin. Bu besinlerin hepsi “Nasıl kilo alırım?” sorusuna cevap verir nitelikte olan besinler. Öğün düzenlemesini yapmadan önce yağ, protein ve karbonhidrat barındıran besinleri araştırın ve öğünlerini ona göre hazırlayın.

4. Kalori ve Besin Değeri Yüksek Yemekleri Tercih Edin

Sağlıklı ve hızlı kilo alma yolları

Hızlı kilo almak isteyen kişilerin mutlaka ama mutlaka tüketmesi gereken yiyeceklerin ya da içeceklerin besin değerinin yüksek olması gerekmektedir. Kalori seviyesi yüksek olan her besin hızlı kilo almanıza fayda sağlayacaktır.

5. Yemekle Beraber Su Tüketmemeye Çalışın

Sağlıklı ve hızlı kilo alma yolları

Yemek yediğimiz sırada birçoğumuzda su tüketme alışkanlığı bulunur. Eğer kilo almak istiyorsanız bu alışkanlığınıza son vermelisiniz. Çünkü yemek sırasında içilen su sizin doyduğunuzu düşünmenize neden olacaktır. Bu yüzden, kilo almak için tüketilmesi gereken besinlerden mahrum kalmış olacaksınız.

6. Özellikle Öğle ve Akşam Yemekleri Sonrasında Tatlı Tüketin

Sağlıklı ve hızlı kilo alma yolları

Hızlı ve sağlıklı kilo almak için en çok özen gösterilmesi gereken konulardan bir tanesi de her akşam yemek sonrasında tatlı tüketilmesi. Kilo almak için uygulanan bu yöntemi aynı şekilde öğle yemeklerinden sonra da deneyebilirsiniz ancak bunu oldukça dikkatli yapmalısınız. Fazla tatlı tüketimi sizlerin şeker problemi yaşamasına da neden. Aşırıya kaçmadan ve porsiyonları önceden belirleyerek tüketeceğiniz yemek sonrası tatlılarla kolay kilo alabilirsiniz.

7. Omega-3 Desteği Alın

Sağlıklı ve hızlı kilo alma yolları

Günümüzde basın besinlerin iştah açıcı özelliği bulunmakta. Özellikle kadınlarda tüketildiğinde yemekten sonra bile açlık hissi verdiği belirtilir. Kilo aldırıcı diyet yöntemleri arasında haftada 2-3 kez balık tüketimi gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın iştahınız ne kadar açık olursa, kilo alma o kadar kolay gerçekleşir.

8. Ara Öğünlerde Taze Sıkılmış Meyve Suları Tüketin

Sağlıklı ve hızlı kilo alma yolları

Lifli gıdalar iştahın süresini uzatan ve tokluk hissini en uzun tutan besinlerin başında gelir. “Kilo almak istiyorum” diyenler için burada en etkili yöntem taze meyvelerin sıkılmış yani sıvı hale getirilmiş halidir… Elma, Portakal, Nar ve Kivi suyu gibi içecekler ara öğünlerde tüketilerek enerjinin yükselmesini sağlar ve bunun sonucunda da daha çok besin tüketme hissini ortaya çıkarabilirsiniz.

9. Fıstık ve Fındık Ezmesi Gibi Besinler Tüketin

Sağlıklı ve hızlı kilo alma yolları

Özellikle zayıf kalmak isteyenlerin uzak durduğu fıstık, ceviz ve fındık ezmesi gibi besinler “Hızlı Kilo Almak istiyorum” diyenler için ise harika bir tercih… Bu tarz yiyeceklerin besin değeri yüksek ve aynı zamanda ekmek ile tüketilme gibi bir özelliği bulunuyor. Sizler de hem kahvaltıda hem de ara öğünlerde ekmek üstü fındık ve fıstık ezmesi tüketebilirsiniz.

10. Uyumadan Önce Bir Şeyler Yeme Alışkanlığı Kazanın

Sağlıklı ve hızlı kilo alma yolları

Kilo alma yolları arasında belki de en etkili olanı akşam yatmandan önce bir şeyler atıştırmak… Gün içerisinde yediğimiz besinleri bir şekilde sindirmek yani eritmek mümkün. Ancak, akşam geç saatlerde yenilen yemeğin böyle bir durumu söz konusu değil. Çünkü yemek yediğimiz saat ile uyku arasında 2-3 saat bulunmakta. Bu sayede yediğimiz besinler midemizde daha geç sindiriliyor ve hızlı kilo alınmasına neden oluyor.

11. Yemek Yemeden Önce İştah Açıcı Şeyler Yapın

Sağlıklı ve hızlı kilo alma yolları

Birçok insan iştahının kapalı olduğunu belirtir. Bunun en büyük nedeni ise hareketsizlik… Yemek yemeden önce özellikle sabah ve akşam vakitlerinde kısa süreli bir spor sizlerin enerjisinin düşmesine ve acıkmanıza neden olacaktır. Bu durum en iyi kilo aldırıcı yöntemlerin başında gelir. Vücudun enerji için kalori yakması ve sonrasında bu kalorinin yerine gelmesi için yemek yeme zorunluluğu… Hızlı ve Sağlıklı kilo almak için daha ne isteyebilirsiniz ki…


Kilo Aldırıcı Tozların Özellikleri ve Faydaları

Spor yapan zayıf insanların kullandığı kilo aldırıcı tozların faydaları nelerdir? işte kilo aldırıcı tozların faydaları ve özellikleri;

 • Düzenli egzersiz ile birlikte kas kütlesinin artması
 • Pratik bir şekilde hazırlanabilmesi ve kolay tüketilmesi
 • Antrenman sonrası vücudu daha hızlı toparlaması
 • Vücudun ihtiyacı olan sağlıklı yağları barındırması
 • Kişinin bitkin haldeyken enerjisini arttırması
 • İçerisindeki protein, karbonhidrat ve yağ dışında vitamin ve lif barındırması
 • Kilo alma hayalinize daha kolay bir şekilde ulaştırması

Önerilen İçerik; Kilo Alma Yolları - En Kolay ve Hızlı Kilo Almak İçin Yapılması Gerekenler

Neoldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
511
487
372
306
187
147
236
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 2
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.