Sağlıklı Kilo Almak İçin En İyi 5 Supplement Önerisi

Sağlıklı Kilo Almak İçin En İyi 5 Supplement Önerisi
21.04.201609:11

Bu içeriğimizde hızlı ve sağlıklı kilo almak isteyenler için supplement önerilerini listeledik. İşte en iyi kilo aldırıcı ürünler...

Haber güncelleme tarihi 05.09.2021 13:02

Sağlıklı ve hızlı kilo almak istiyorsanız ve bunu bir türlü başaramıyorsanız, kilo alma yöntemleri arasında eksik ya da yanlış yaptığınız bir şeyler var demektir. Değişmeyen bir gerçek var ki, o da; Kilo almak için öncelikle vücudunuzun yaktığı kaloriden daha yüksek kalori almanız gerekir. Bu durum en hızlı ve kolay kilo alma yöntemlerinin temelini oluşturur.

En İyi 5 Kilo Aldırıcı Toz

Kas geliştirme sporlarıyla uğraşan zayıf kişilerin, kilo aldırıcı karbonhidrat tozlarını kullandıkları görülmektedir. Karbonhidrat tozları spor ile birlikte alındığı zaman yüksek karbonhidrat, protein, yağ ve vitamin içeriği ile kilo alımında oldukça yardımcı olacaktır. Hafif spor yaparak ve aşağıda listelediğimiz kilo aldırıcı ürünlerini kullanarak kısa zamanda sağlıklı kilo alabilirsiniz. Ayrıca yağ yakımını arttıracak besinler içeriğimize linke tıklayarak göz atabilirsiniz. İşte sağlıklı ve hızlı kilo almak isteyenler için üretilmiş en iyi supplement çeşitleri...

1. Optimum Serious Mass

Kilo Aldırıcı Supplement Önerileri

Zengin bir karışım olarak nitelendirilen ürün, kilo almak isteyenler için porsiyon başına 1.250 kalori içeriyor. Ayrıca servis başına 50 gram protein ihtiva eden karışımda kullanılan; konsantre whey protein, kalsiyum kazeinat ve yumurta proteini olmak üzere 3 farklı emilim süresine sahip protein içeriği, onu rakiplerine karşı öne çıkarıyor. Ayrıca A, C, D, E ve B vitamini çeşitlerine ek zengin minerallere sahip olduğunu ekleyelim. Haftada 7 porsiyon tüketmek yeterli olacaktır. Yemeklerden hemen önce ya da antrenman sonrasında tüketilmesi tavsiye edilir. Porsiyon miktarı ikiye bölünerek gün içinde iki sefer olarak da tüketilebilir.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

2. Muscletech Premium Mass Gainer

Kilo Aldırıcı Supplement Önerileri

Vücut geliştirme sporunun önde gelen supplement markalarından Muscletech üretimi kilo aldırıcının 335 gramlık bir porsiyonu 53 gram protein sunuyor. Zengin vitamin ve mineral içeriğine ek olarak yüksek amino asit sunan ürün kas kütlesini etkili biçimde arttırmaya yardımcı oluyor. Porsiyon başına 4 gr gibi düşük yağ oranıyla da damar ve kalp sağlığını korumaya yardımcı ürünün tek dezavantajı fiyatıdır. Ülkemizdeki satış fiyatının, yukarıdaki rakiplerine göre biraz daha yüksek değere sahip olduğunu belirtelim. Ancak kampanya dönemlerinde, firmanın plastik kutu yerine yumuşak paketler halinde piyasaya sunarak ambalaj maliyetini düşürdüğü ürünleri oldukça iyi fiyatlara alabiliyorsunuz.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

3. Hardline Pro Gainer

Kilo Aldırıcı Supplement Önerileri

Yerli üretim olan ve Hardline firması tarafından üretilen bu ürün, fiyat/performans ve yüksek protein içeriği ile öne çıkıyor. Son yılların popüler karbonhidrat tozları arasına yerleşen üründe whey ile birlikte bitkisel protein bulunuyor. Ayrıca multivitamin, BCAA ve enerji içeceklerinde bulunan Taurin amino asidi içeriği ile dikkat çekiyor. Süt ile tüketilmesi tavsiye edilir. Günlük 1 veya 2 porsiyon kullanılabilir. Spordan hemen sonra ve yemeklerden hemen önce alındığı takdirde etkisi artacaktır. Enerji sorunu çeken ve kendini bitkin hisseden kişilerin eski enerjik zamanlarına kavuşmasını sağlayacaktır.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

4. Cyto Gainer

Kilo Aldırıcı Supplement Önerileri

Amerikan Cytosport tarafından üretilen, yoğun karbonhidrat içeriğine sahip ürünün; basit şeker içermiyor olması, %36 oranında yoğunlaştırılmış ve izole protein içeriği, yağ miktarının sıfıra yakın olması ve saf Glutamin içeriyor olması dikkat çeken noktaları arasında yer alıyor. Yüksek proteine sahip olması bakımından, vücut geliştiricilerin bulking denen kilo alma ve kas inşa etme döneminde başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Spor yapan ve zayıf olan kimselerin protein tozu yerine bu ürünü kullanmaları hem ihtiyaçları olan proteini hem de karbonhidrat ve diğer desteği sağlayacaktır. Böylece kas inşası kolaylaşacak ve kilo alımı kas kütlesi şeklinde olacaktır.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

5. X - Treme Weight Gainer

Kilo Aldırıcı Supplement Önerileri

Servis başına sunduğu 1.160 kalori ile dikkat çeken üründe yüksek kaliteli ham maddeler kullanılıyor. Sporcuların bulk dönemi için hazırlanan ürün, kilo almak isteyenlerin olumlu sonuç almasına yardımcı oluyor. Multivitamin ve minerallere ek olarak yüksek miktarda protein içeren karışım hacim sağlıyor. Yüksek kalorili içeriğinin yanında yoğun mineral ve vitamin desteği kullanan kişinin bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor. Spor yapıldığında yorulan metabolizmayı canlandırıyor ve hastalıklara karşı koruyor. Vücut geliştirme yapacak zayıf kişilerin ilk 6 aylık zaman diliminde sadece bu ürünü kullanmaları hem kas gelişimi hem de kilo artışı için yeterlidir.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kilo Aldırıcı Tozların Özellikleri ve Faydaları

Spor yapan zayıf insanların kullandığı kilo aldırıcı tozların faydaları nelerdir? İşte kilo aldırıcı tozların faydaları ve özellikleri;

1. Düzenli egzersiz ile birlikte kas kütlesinin artması
2. Pratik bir şekilde hazırlanabilmesi ve kolay tüketilmesi
3. Antrenman sonrası vücudu daha hızlı toparlaması
4. Vücudun ihtiyacı olan sağlıklı yağları barındırması
5. Kişinin bitkin haldeyken enerjisini arttırması
6. İçerisindeki protein, karbonhidrat ve yağ dışında vitamin, lif barındırması
7. Kilo alma hayalinize daha kolay bir şekilde ulaştırması

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Yöntemleri

Zayıf vücut yerine dolgun ve yapılı bir vücuda sahip olmak isteyenler “Nasıl kilo alırım?”, ”En hızlı kilo alma yolları nelerdir?” ve “Sağlıklı kilo aldırıcı ürünler hangileridir?” sorularına cevap bulmak ister. Bizler de bu içerikte en iyi kilo aldırıcı ürünleri ile beraber, günlük hayatımızda kolay kilo almak için beslenme yollarını bir araya getirdik. Bu içerikte sayesinde kilo alma diyetleri içerisinde yer alan besin takviyelerini, kilo aldırıcı besinleri, sağlıklı kilo alma yollarını ve en iyi kilo aldırıcı ürünleri bulabilirsiniz.

Yukarıda yer alan kısımda en iyi kilo aldırıcı ürünleri sizlere aktardık. Yazımızın bu bölümünde ise en doğal yöntemlerle sağlıklı ve kolay şekilde "nasıl kilo alınır?" sorusuna cevap arayacağız. İşte, "Nasıl kilo alırım?" sorunuza cevap olacak sağlıklı ve hızlı kilo alma yöntemleri...

1. Kahvaltınızı eksik etmeyin

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Sağlıklı şekilde kilo almak isteyenlerin ilk olarak yapması gereken şey düzenli şekilde kahvaltı yapma alışkanlığı kazanmak. Erken kalkıp yapılan kahvaltı kişinin iştahını açar ve bu durumda kilo almada en etkili yöntemlerin başında gelir. Özellikle erken saatlerde yapılan kahvaltıdan 2-3 saat sonra yapılacak kahvaltı sizlerin sağlıklı ve hızlı şekilde kilo almanıza büyük katkı sağlayacaktır.

2. Günde en az 6 öğün besin tüketin

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Kilo almanın en önemli yollarından bir tanesi de öğün atlamadan yapılan besin takviyesidir. Zayıflamak için nasıl düzenli beslenme gerekiyorsa kilo almak için de düzenli beslenmek gerekir. Ne kadar yerseniz yiyin eğer bir düzen ve plan içerisinde öğün tüketimi gerçekleşmiyorsa kilo alma problemini yaşamaya devam edersiniz.

3. Yağ, protein ve karbonhidrat seviyesi yüksek besinler tüketmek

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Günün her öğününde tüketeceğiniz besinler arasında yağ, protein ve karbonhidrat seviyesi yüksek besinleri tüketmeye özen gösterin. Bu besinlerin hepsi “Nasıl kilo alırım?” sorusuna cevap verir nitelikte olan besinler. Öğün düzenlemesini yapmadan önce yağ, protein ve karbonhidrat barındıran besinleri araştırın ve öğünlerini ona göre hazırlayın.

4. Kalori ve besin değeri yüksek yemekleri tercih edin

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Hızlı kilo almak isteyen kişilerin mutlaka ama mutlaka tüketmesi gereken yiyeceklerin ya da içeceklerin besin değerinin yüksek olması gerekmektedir. Kalori seviyesi yüksek olan her besin hızlı kilo almanıza fayda sağlayacaktır.

5. Yemekle beraber su tüketmemeye çalışın

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Yemek yediğimiz sırada birçoğumuzda su tüketme alışkanlığı bulunur. Eğer kilo almak istiyorsanız bu alışkanlığınıza son vermelisiniz. Çünkü yemek sırasında içilen su sizin doyduğunuzu düşünmenize neden olacaktır. Bu yüzden, kilo almak için tüketilmesi gereken besinlerden mahrum kalmış olacaksınız.

6. Özellikle öğle ve akşam yemekleri sonrasında tatlı tüketin

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Hızlı ve sağlıklı kilo almak için en çok özen gösterilmesi gereken konulardan bir tanesi de her akşam yemek sonrasında tatlı tüketilmesi. Kilo almak için uygulanan bu yöntemi aynı şekilde öğle yemeklerinden sonra da deneyebilirsiniz ancak bunu oldukça dikkatli yapmalısınız. Fazla tatlı tüketimi sizlerin şeker problemi yaşamasına da neden. Aşırıya kaçmadan ve porsiyonları önceden belirleyerek tüketeceğiniz yemek sonrası tatlılarla kolay kilo alabilirsiniz.

7. Omega-3 desteği alın

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Günümüzde basın besinlerin iştah açıcı özelliği bulunmakta. Özellikle kadınlarda tüketildiğinde yemekten sonra bile açlık hissi verdiği belirtilir. Kilo aldırıcı diyet yöntemleri arasında haftada 2-3 kez balık tüketimi gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın iştahınız ne kadar açık olursa, kilo alma o kadar kolay gerçekleşir.

8. Ara öğünlerde taze sıkılmış meyve suları tüketin

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Lifli gıdalar iştahın süresini uzatan ve tokluk hissini en uzun tutan besinlerin başında gelir. “Kilo almak istiyorum” diyenler için burada en etkili yöntem taze meyvelerin sıkılmış yani sıvı hale getirilmiş halidir. Elma, portakal, nar ve kivi suyu gibi içecekler ara öğünlerde tüketilerek enerjinin yükselmesini sağlar ve bunun sonucunda daha çok besin tüketme hissini ortaya çıkarabilirsiniz.

9. Fıstık ve fındık ezmesi gibi besinler tüketin

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Özellikle zayıf kalmak isteyenlerin uzak durduğu fıstık, ceviz ve fındık ezmesi gibi besinler “Hızlı Kilo Almak istiyorum” diyenler için ise harika bir tercih. Bu tarz yiyeceklerin besin değeri yüksek ve aynı zamanda ekmek ile tüketilme gibi bir özelliği bulunuyor. Sizler de hem kahvaltıda hem de ara öğünlerde ekmek üstü fındık ve fıstık ezmesi tüketebilirsiniz.

10. Uyumadan önce atıştırma yapın

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Kilo alma yolları arasında belki de en etkili olanı akşam yatmandan önce bir şeyler atıştırmak. Gün içerisinde yediğimiz besinleri bir şekilde sindirmek yani eritmek mümkün. Ancak, akşam geç saatlerde yenilen yemeğin böyle bir durumu söz konusu değil. Çünkü yemek yediğimiz saat ile uyku arasında 2-3 saat bulunmakta. Bu sayede yediğimiz besinler midemizde daha geç sindiriliyor ve hızlı kilo alınmasına neden oluyor.

11. Yemek yemeden önce iştah açıcı şeyler yapın

Doğal Yollarla Hızlı Kilo Alma Tavsiyeleri

Birçok insan iştahının kapalı olduğunu belirtir. Bunun en büyük nedeni ise hareketsizliktir. Yemek yemeden önce özellikle sabah ve akşam vakitlerinde kısa süreli bir spor sizlerin enerjisinin düşmesine ve acıkmanıza neden olacaktır. Bu durum en iyi kilo aldırıcı yöntemlerin başında gelir. Hızlı ve sağlıklı kilo almak için daha ne isteyebilirsiniz ki…

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
543
490
384
310
189
806
240
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 3
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.