Markalara Göre En İyi 15 Robot Süpürge Tavsiyesi 2022 Yorum

Markalara Göre En İyi 15 Robot Süpürge Tavsiyesi 2022 Yorum
18.11.201918:13

Marka, model, fiyat ve performans bakımından robot süpürgeleri karşılaştırarak en iyi robot süpürgeleri kullanıcı yorumlarına göre listeledik.

Haber güncelleme tarihi 05.08.2022 15:31

En çok tercih edilen robot süpürgeler arasında genelde en yüksek performans sağlayan modeller yer almaktadır. Bunlar kablosuz, sessiz çalışan, kullanımı kolay modellerdir. Bunun yanı sıra kolay haritalandırma, garanti süresi, uzun şarj ömrü ve emiş gücü yüksek robot süpürgeler öne çıkmaktadır. Hangi robot süpürgeyi almalıyım? diye soracak olursanız. 2022'de test ettiğimiz en iyi akıllı robot süpürge modellerini sizler için listeledik.

En İyi Robot Süpürge Listesi

SıraModelÇalışma Süresineoldu Puanı
1Roborock S5 Max 180 dk10/9.9
2Roidmi Eve Plus250 dk10/9.7
3Vacuum Mop Pro160 dk10/9.9
4S6 Maxv Aı Dual180 dk10/9.8
5Viomi Vacuum S9220 dk10/9.8
6Tefal X-Plorer90 dk10/9.7
7iRobot Roomba i7+75 dk10/9.8
8Samsung Powerbot60 dk10/9.8
9Neabot Nomo Q11150 dk10/9.9
10Miele Scout Rx-260 dk10/9.8
11Roborock S7 S180 dk10/9.9
12Homend Alex Pro90 dk10/9.7
13Viomi Alpha S9220 dk10/9.9
14iRobot 69390 dk10/9.5
15Hoover H-GO 300120 dk10/9.7
Aradığın
Fiyatları Gör
HepsiBurada
Fiyatlarını Gör
N11
Fiyatlarını Gör
Aradığın
Fiyatları Gör

15 En İyi Robot Süpürge Tavsiyesi

En memnun kalınan robot süpürge hangisi? Kullanıcılardan 2022'de tam not almayı başarmış en iyi robot süpürge tavsiyeleri ve model karşılaştırmaları...

İşte en iyi robot süpürge modelleri:

1. Roborock S5 Max Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Yüksek vakum gücüSiklon filtre yok
Akıllı navigasyon
Darbe emici sensör
Sessiz

En iyi robot süpürge önerileri listemizde ilk sırada yer alan Roborock marka S5 Max model son sistem teknolojik özelliklere sahip robotik süpürge ile başlıyoruz. Roborock S5 Max, üstün teknolojili kir algılama sensörü sayesinde kusursuz bir temizlik imkanı sunarken özellikle halı ve kilimlere yerleşmiş toz tanelerini anında emer.

İnsan gücüne ihtiyaç duymadan evinizin en ince noktasına kadar detaylı bir temizlik yapan Roborock S5 Max, yüzeylere farklı temizlik modu sayesinde ıslak zeminlerde dahi mop özelliği ile paspas işlemi görür. 

Uzaktan kumandalı sistemi ve akıllı yol planlaması gibi özellikleriyle kullanıcıları son derece memnun. En memnun kalınan robot süpürge modellerinden biri. Yapay zekaya sahip S5 Max, yüksek hassasiyetli kir algılama teknolojisi ile birlikte mükemmel bir temizlik deneyimi sunuyor.

Teknik Özellikler
5 farklı temizlik modu
Hepa filtre
55 dB ses seviyesi
0.48 lt toz kapasitesi
0.15 lt su tankı kapasitesi
150 dk çalışma süresi
1 saat şarj süresi
20 mm aşılabilir engel
Li-ion pil
58 W/2000 pa emiş gücü
LDS(Lazer) haritalama

Roborock S5 Max Kullanıcı Yorumları;

👤 Çok memnun kaldım. Yerler her gün süpürüldüğü için mobilyalar da toz olmuyor. Benim bütün mobilyalarım yerden yüksek hepsinin altına girebiliyor. Harcadığım en iyi paraymış. Temizliğe ayırdığım vakit çok azaldı süpürge yapmak eziyet. Haznesi 2 3 günde doluyor evim küçük sayılır zaten dolunca haber veriyor. Boşaltması saniyeler alıyor Çok pratik. Normal süpürgeyi kullanmaya gerek olmayacak şekilde iyi temizliyor. Her gün süpürünce asla kirli bir eviniz olmuyor. Kedim de var evde ne tüy problemi ne dağılmış kumlar. Gökçe E.

👤 Muhteşem ürün, yeni aldım, evde sanki biri daha yaşıyor. Temizlik yapıyor inanılır gibi değil. Robot süpürge karşılaştırma yaptığımda bu model dikkatimi çekti. Kesinlikle her eve lazım. Hilal O.

2. Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Derinlik algılama2.4 wifi desteği
Islak zeminlerde mobSaçaklı halıda takılma
Kendini temizleyebilme
Türkçe dil desteği

Robot süpürge karşılaştırma listemizin ikinci sırasında bulunan Roidmi Eve Plus modeli temizliğini yaptıktan sonra toz haznesi dolsa bile çalışmayı bırakmıyor. Robot süpürge herhangi bir temas gerektirmeden şarj istasyonuna gidip toz haznesini istasyona aktarır.

Bulunduğu zemine göre vakum gücünü ayarlayabiliyor. Akıllı makine 4000 devir motora sahiptir. Bu yüzden akıllı süpürge robot tavsiye içeriğimizde ikinci sırada yer alıyor.

Teknik Özellikler
Güç 50 W.
Emiş Gücü 2700 Pa.
Pil Tipi Li-ion.
Pil Kapasitesi 5200 mAh.
Çalışma Süresi 250 dk.
Temizlenebilir Alan 250 m²
Gürültü Seviyesi 68 db.
Otomatik Şarj
Haritalama
Düşme Engelleyici

Roidmi Eve Plus Kullanıcı Yorumları;

👤 Aylardır takip ediyordum robot piyasasını ve sonunda bunda karar kıldım . İlk izlenimlerimi paylaşacağım buradaki yorumlar bana çok fayda sağlamıştı o yüzden bende yorumlamak istedim. Robot süpürge öneri listenizde gördüğüm için sevindim.

👤 Gerçekten çalışan bir çift olarak işimizi çok kolaylaştırdı, navigasyon olayı çok başarılı. Mop özelliğini henüz denemedim ancak süpürgeden gayet memnunum.

ÜRÜN İNCELEMESİRoidmi Eve Plus

3. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Uzun pil ömrüHaritalamada zorluk
Turbo çekim gücüWi-fi bağlantı problemi
İki yönlü silme

Xiaomi robot süpürge kullananlar bu modeli çok seviyor. Hem paspas yapıp hem de süpürme işlemi gerçekleştiren Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop sadece 65 db gürültü çıkartmaktadır.

Temizlik robotu tavsiye listemizde üçüncü sırada yer almaktadır. Çalıştığı alanın haritasını çıkartan cihaz düşme engelleyici özelliğine sahip.

Merdiven ve diğer yükseltilerden korunmaktadır. Xiaomi robot süpürgelerinin en iyisi diyebiliriz. Uzaktan kumandalı uygulaması ile temizleme süresini belirleyebilirsiniz. Temizleme durumunu veya yolunu kontrol edebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Güç 35 W.
Emiş Gücü 2100 Pa.
Pil Tipi Li-ion.
Pil Kapasitesi 3200 mAh.
Şarj Süresi 4 Saat.
Çalışma Süresi 110 dk.
Gürültü Seviyesi 65 db.
Haritalama
Düşme Engelleyici
Wifi Bağlantısı
Aşılabilir Yükseklik 20mm

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner Kullanıcı Yorumları;

👤 Kullanmadan önce evinizi tamamen düzenlemeniz gerekiyor. Kafasını karıştıracak nesneleri kaldırın ki kafası karışmaya pek müsait. Çiçek gibi oluyor temizlediği yerler.

👤 Aşık oldum aşık. O şuan evin haritasını çıkarıyor ben de hayran hayran kamerasından ne yaptığını izliyorum.

4. Roborock S6 Maxv Aı Dual Mop Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Çift kamera özelliğiDüşük mob özelliği
Yüksek görüntü kalitesiDar alanlara girememe
Kuvvetli çekiş gücüBüyük metrajda şarj bitmesi
Düşük ses seviyesiTürkçe dil seçeneği olmaması

5 saatlik şarj ile 180 dakika kesintisiz çalışabilen robot süpürge çift kamerası sayesinde hiçbir tozu ve kiri gözden kaçırmaz. Bu nedenle en iyi robot süpürge listemizde dördüncü sırada yer almaktadır.

Çöplerin büyüklüğünü tahmin ederek seviyesini otomatik olarak ayarlar. Evdeki tüm eşyaları algılayarak kendisine en uygun çalışma prensibini geliştirir.

Sessiz çalışma özelliğiyle gelen cihaz sadece 67 db'lik gürültü çıkarmaktadır. ''Robot süpürge en iyisi hangisi?'' dediğinizi duyar gibiyim. Bu model oldukça başarılıdır.

Teknik Özellik
Ürün Tipi Robot Süpürge+Mop.
Güç 66 W.
Emiş Gücü 2500 Pa.
Pil Tipi Li-ion.
Pil Kapasitesi 5200 mAh.
Şarj Süresi 6 Saat.
Çalışma Süresi 180 dk.
Temizlenebilir Alan 250 m²

Roborock S6 Maxv Aı Dual Kullanıcı Yorumları;

👤 Uzun zamandır bir robot süpürge araştırıyordum çok kararsız kaldım. Robot süpürge kullananlar ve teknik bilgisine güvendiğimiz arkadaşlar bu süpürgeyi önerdiler yorumları da okuyunca almaya karar verdim iyi ki almışım.

👤 Ürün ef sa ne! Hayatimi bu kadar pratikleştirmesini beklemiyordum. Tek sorun ebatından daha dar alanlara girmemesinden dolayı bazı yerleri eski usul süpürüp silmek gerekiyor.

5. Viomi Robot Vacuum S9 Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Hayvan tüylerine karşı etkiliKir algılama olmaması
Hem kuru hem ıslak yüzeylerde çalışabilmesiSiklon filtresi olmaması
Uzun çalışma süresi

3 katmanlı HEPA filtresi sayesinde uzun ömür ve yüksek verimlilik sunan bu ürün 3 farklı temizleme moduna sahiptir. Engel ölçümünde maksimum doğruluk sağlamak için LDS 2.0 teknolojisini kullanan bu robot süpürge hem kuru hem de ıslak yüzeylerde çalışabilmektedir. Ayrıca 50 W güç tüketimi yapan bu robot süpürge hayvan tüylerine karşı da etkilidir. Tüm bu özellikleriyle akıllı süpürge tavsiye önerilerimizde beşinci sırada yer alıyor.

Teknik Özellikleri
Pil Li-ion
Güç 50 W
Çalışma / Şarj Süresi: 150 dk / 4 saat
Yedekli Haritalama
Emiş Gücü 2700 Pa
Düşme Engelleyici Sensör
Islak Mop
Wi-Fi

Viomi Robot Vacuum S9 Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları;

👤 24 saat dolmadan geldi. Çok güzel bir robot. Kendi kendine tüm yolları buluyor. Sessizden Turboya kadar 4 seviyesi var, her seviyede daha güçlü ve daha sesli çalışıyor. Sessiz modda tamamen sessiz değil. Ama baya toz saç kir topluyor. En güzeli de ana istasyonun vakumla hepsini çekmesi. Kısacası tavsiye ederim.

👤 Otomatik toz boşaltma gerçekten fark yaratıyor. Moplama sırasındaki su seviyesi 3 seviye olarak ayarlanabiliyor, su yer çekimi ile değil pompa ile bırakılıyor. İstemediğiniz yerleri ıslatmıyor. İlk harita çıktıktan sonra hızlıca temizliyor. Bizim evi tek şarjda bitiremediği oluyor, dönüp şarj olduktan sonra kaldığı yerden devam ediyor. Herkese tavsiye ederim.

6. Tefal RG7447 X-Plorer Mop Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Hafif tasarımHEPA filtre yok
Paspas özelliğiUzun süreli şarj
Otomatik emiş gücü ayarlama

Oturduğunuz yerden evinizi temizlemenize yardımcı olan Tefal RG7447 X-Plorer Serie 60, yan kısmında bulunan fırçaları sayesinde tüm köşelere ulaşarak tozları hapseder. Aktif motor özellikli turbo fırçasıyla zemin üzerindeki kirleri haznesine çeker.

Ürünün en önemli özelliklerinden biri olan Aqua Force teknolojisi, cihazın aynı anda hem temizlik hem de paspas yapmasını sağlar. Sadece 6 cm yüksekliğinde olan model, en alçak eşyaların altına dahi girebilir. Smart Exploration 4.0 navigasyon özelliğiyle evinizin her noktasını hafızasına kaydederek en iyi şekilde çalışır.

Sahip olduğu sensörlerle duvarları takip eder ve halı geçişlerini algılar. Böylelikle emiş gücünü otomatik olarak ayarlayarak verimliliği üst seviyeye çıkarır.

Teknik Özellikler
90 dk çalışma zamanı
3 farklı çalışma modu
Li-ion pil
70 dB ses seviyesi
4 saat şarj süresi
1.8 kg ağırlık

Tefal RG7447 X-Plorer Kullanıcı Yorumları;

👤 Üründen çok memnunum. Evde köpeğim var ama tüy kalmadı neredeyse 2 günde bir çalıştırıyorum. Verdiğiniz paraya kesinlikle değiyor. Tavsiye ederim. Ayça Y.

👤 Büyük rahatlık harika bir ürün. 2 aydır kullanıyorum zamanı size bırakıyor o evi süpürüyor sen çocuğunla ilgileniyorsun. Ben beğendim. En iyi robot süpürge yorumları okurken görmüştüm. Fatma D.

7. iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Kendi kendine şarj olabilmeSiklon filtre yok
Otomatik hazne boşaltmaSu tankı yok
Uzaktan kontrol
Çift yüzeyli kauçuk fırça

iRobot, robot süpürge üreticileri arasında en çok tercih edilen markalardan biri olarak biliniyor. İRobot tarafından üretilen Roomba i7+ ürünü ise sizlere ısrarla tavsiye ettiğimiz bir ürün. En iyi akıllı süpürge listemizde yedinci sırada yer almaktadır.

Bu cihaz temizlik sırasında haznesine topladığı kir, saç ve tozu şarj ünitesinde bulunan hazneye otomatik olarak boşaltarak 30 temizliğe kadar sizin cihazla uğraşmanıza gerek bırakmıyor. Kendi kendine toz boşaltma ve şarj olabilme özelliği sayesinde haftalarca temizlik yapabilen model, kısacası kafanızdaki temizlik sorununu ortadan kaldırıyor.

vSLAM teknolojisiyle iRobot Roomba i7+, nerde olduğunu algılar ve evinizin haritasını oluşturur. Şarj ihtiyacı duyduğu sırada yarım kalan işini daha sonra kaldığı yerden devam ederek her yeri eşit şekilde temizler. Üstünden geçtiği her türlü kiri yüksek emiş gücü ve özel olarak tasarlanan fırçasıyla süpürerek alerjen maddelerin %99’unu hapseder. Cihazın çift yüzeyli kauçuk fırçaları özellikle saç veya hayvan tüylerinden ailenizi uzak tutar.

Teknik Özellikler
75 dk çalışma zamanı
3 farklı çalışma modu
HEPA Filtre
68 dB ses seviyesi
2 saat şarj süresi
3.2 kg ağırlık

İRobot Roomba i7 Kullanıcı Yorumları;

👤 Biraz tereddütle satın aldım ancak aldıktan sonra beklediğimden çok iyi bir performans ile karşılaştım. Evimin haritasını oda oda çok kısa sürede çıkarttı. Şimdi istersem tüm evi istersem sadece salonu temizletebiliyorum. Temizlik bitince şarj ünitesine dönüp kendi kendine tozunu boşaltması ise teknolojide son nokta sanırım. Herkese tavsiye ederim, süpürme işlemi sizin için tek tuşa basmak oluyor. Daha büyük bir kolaylık olamaz. Fatma N.

👤 Böylesine bir konfor yok gerçekten, oda oda seçip istediğimiz yeri temizletebiliyoruz, haftalık programlarken bile hangi odalar temizlenecek seçiliyor, çekim gücü çok iyi halılarımızda bile çok başarılı. Yuvasına dönüp kendi tozunu kendi boşaltıyor bu inanılmaz olmuş daha evvel 966 kullanıyorduk kendimiz boşaltınca zor geliyordu bazen bununla hiç üşenme derdi yok. Şimdilik birkaç haftadır kullanıyoruz toz torbası dolmadı henüz 30 kullanıma kadar yeter yazıyor sitesinde, biraz pahalı bir cihaz ancak bütçesi olanlar düşünmeden alabilirler. Meryem K.

8. Samsung Powerbot Kuru ve Islak Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatlar
ARTILAREKSİLER
Erişilmesi zor yerlere ulaşmaUzun şarj süresi
Alanı tarama, engelleri tespit etmeDüşük toz kapasitesi
Duvar köşelerini temizlemeDüşük pil ömrü
Zemine göre güç ayarlama
Wi-Fi kontrolü

Teknoloji devi Samsung’un ürettiği bu robot süpürge ile köşe bucak temizlikte artık sizden iyisi olmayacak. Akıllı sensörleri sayesinde engelleri, köşeleri tespit edebilen cihaz ince temizlikte gayet iyi bir performans gösteriyor. Zemine göre farklı emiş gücü uygulayabilen Powerbot halılarınızdaki tozları da rahatlıkla söküp alıyor. ''En ince robot süpürge hangisi?'' sorusuna ekstra ince tasarımıyla yanıt veriyor.

Teknik Özellikler
60 dk temizlik süresi
90 mm yükseklik
80 Watt
72 dB ses seviyesi
0.3 L toz kapasitesi

Samsung Powerbot Kullanıcı Yorumları;

👤 Kedili evler için kesinlikle gerekli bir şey. Geldiği günden beri evim tertemiz oldu. Artık sadece silme işi bana kaldı :) Kendi kendine bütün evi geziyor, şarjı azalınca odasına dönüp tekrar yuvasına oturuyor. Kediler de merakla onu takip ediyor. Sesi gayet makul, gürültü yapmıyor, o çalışırken ben dizimi izleyebiliyorum. Ben kendim dener denemez anneme de hediye aldım. Herkese tavsiye ediyorum. Damla B.

👤 Makine alalı üç ay kadar oldu, haftada üç dört defa kullanıyoruz, ürün çok kullanışlı, köşe bucak geziyor, 160 metrekare evimizin her tarafını tek şarjda geziyor, şarjı bitse de zaten kendini şarj edip tekrar kaldığı yerden devam ediyor, pahalı diye biraz ürkerek almıştık ancak elektrik süpürgesini haftada bir hatta iki haftada bir kullanmaya başladık, eğer eşyalarınız ortalıkta dağınık değilse hemen hemen yerdeki bütün tozu alıyor, halı üzerindeki performansı çok iyi, elektrik süpürgesine çektikten sonra bile halıdan toz çıkartıyor, düzenli çalıştırılınca evde toz olayı olmuyor, bence çalışan kişiler için ev temizliğinde çok yardımcı bir robot. Mehmet A.

9. Neabot Nomo Q11 Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
AradığınFiyatlar
ARTILAREKSİLER
Yüksek emiş gücüYüksek Fiyat
Haritalama sistemi
Kir boşaltma sistemi
Mikrop, kir ve tozu filtreleme
Temiz hava akışı

Neabot Nomo Q11, yüksek performanslı en yeni teknolojik donanımı sayesinde evinizin haritasını çok kısa bir sürede oluşturarak temizlik sırasında kolaylık sağlamaktadır. Yapılandırılmış 3D görüntüleme algoritması sayesinde yapılandırılmış ışık teknolojisine sahip Neabot Nomo Q11, evinizin her köşesini en iyi şekilde temizlemektedir. ''En iyi temizlik robotu hangisi?'' sorusunun cevabı bu modelin içerisinde yer almaktadır. ''Robot süpürge hangisi alınmalı?'' diye merak ediyorsanız eğer bütçeniz uygunsa bu modeli gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Neabot Nomo Q11, temizlik esnasında ev haritasını güncel tutarak temizleyeceği yerleri anında belirlemektedir. Alerjen maddeleri filtresinde saklayarak havanın temiz kalmasını sağlamaktadır. Dilerseniz özel bölgeleri seçerek robotunuzun girmesini engelleyebilirsiniz. İnce gövdesi sayesinde kanepelerin altına dahi kolaylıkla girebilen Neabot Nomo Q11, anti-drop tasarımı ile 4 yerleşik düşme önleyici sensörünü kullanarak merdivenlerden düşmesini engeller.

Teknik Özellikler
3 çalışma modu
EPA/HEPA filtre
72 dB ses seviyesi
0,35 lt su tankı kapasitesi
Li-ion pil
4 saat şarj süresi
150 dk çalışma süresi
20 mm aşılabilir engel
0.25 lt toz kapasitesi

Neabot Nomo Q11 Kullanıcı Yorumları;

👤 Hızlı şarj olan bir robot süpürge ben daha evvelde kullanmıştım o da çok pahalıydı ama uzun vadede kullandım hatta şu an annem kullanıyor ben robot süpürgeye geçtiğim için eviniz büyük değilse çok eşya varsa da rahat dolanıyor sorun olmaz bilginiz olsun. B** Y**.

👤 Piyasadaki en güzel robot süpürge diyebilirim bunun için zaten bu markanın kötü bir ürünün olma ihtimali yok fiyat olarak kesinlikle çok pahalı ama bizim evin en büyük ihtiyacı bir robot süpürge iyiydi o yüzden hiç düşünmeden aldım desem yeridir bir süredir kullanıyorum ve çok memnunum hiçbir sıkıntı yaşamadım iyi ki almışım diyorum. Temizlik robotu yorumları okurken karar vermiştim. K** A**

10. Miele Scout Rx-2 Home Vision Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
AradığınFiyatlar
ARTILAREKSİLER
120 dk uzun çalışma süresiHEPA Filtre yok
Akıllı navigasyonSiklon Filtre yok
Uzaktan kontrolSu tank yok
Dokunmatik özellik

2022'in en yeni robot süpürgeleri arasında yer alan Miele Scout Rx-2, 3D Smart Navigation özelliğinin getirmiş olduğu 2 adet kamera sayesinde temizlik sırasında karşısına çıkan nesneleri algılayarak olabilecek kazaların önüne geçiyor. Temizlik robotu kullanıcı yorumları göz önüne alındığında öne çıkan modellerden biridir diyebiliriz.

Dört farklı temizlik moduna sahip cihaz için temizlik adeta çocuk oyuncağı.. Ürünün ön tarafında yer alan kamera sayesinde istediğiniz zaman görüntü alabilir ve kontrol işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. ''En iyi akıllı süpürge hangisi?'' dediğinizi duyar gibiyim. Köşe temizliklerine özel olarak tasarlanan yan kolları dışa doğru açılarak en ileri noktanın bile temizlenmesini sağlar. Modelin yüksek performanslı motoru ve kavrayabilen tekerlekleri halı geçişlerinde takılma sorunlarını ortadan kaldırıyor. Dilerseniz Miele Scout Rx-2 Home Vision’ın kontrollerini uzaktan kumandasıyla yapabilirsiniz.

Cihazın üst kısmındaki dokunmatik kısımdan istediğiniz programı seçerek temizliği başlatabilirsiniz. Kendi kendine şarj olabilen Miele Scout Rx-2 Home Vision, kesintisiz 120 dk temizlik yapabilir aynı zamanda turbo, spot ve silent olmak üzere 3 farklı çalışma moduna sahiptir.

Teknik Özellikler
120 dk çalışma zamanı
4 farklı çalışma modu
Li-ion pil
70 dB ses seviyesi
3 saat şarj süresi
3.2 kg ağırlık

Miele Scout Rx-2 Kullanıcı Yorumları;

👤 Ürün bir harika. Gerçekten ne desem az. Temizliği harika. Biz önceden süpürmüyormuşuz meğer. Bir gün önce süpürüp sildiğimiz odadan çıkanlara inanamazsınız.

👤 kargo, özenli paketleme, Ürünü zaten söylememe gerek yok her şey harika mi market çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. şarjı, sesle kontrol edilmesi, sesli mesajlar ve kamerası, mop ve vacuum özellikleri her köşe bucağı tekrar tekrar silmesi ve her yere girmesi her şeyiyle tek kelimeyle muhteşem.

11. Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
AradığınFiyatlar
ARTILAREKSİLER
4 aşamalı haritalandırmaYavaş şarj
Akıllı navigasyon
Güçlü temizlik
Basit kurulum

Piyasanın en iyi elektrikli robot süpürge modelleri arasında yer alan Roborock S7 Sonic Mopping; güçlü motoru, şık tasarımı ve akıllı teknolojisiyle listemizin 11.sırasında yerini almayı başarıyor. Uygulama, haritalama, 2500PA güçlü emiş, detaylı temizlik, ses kontrolü, otomatik boşaltma ve kişiye özel özelleştirme özelliklerine sahip bu yeni akıllı robot süpürge, fiyatını sonuna kadar hak ediyor diyebiliriz. Roborock S7 modelini diğer cihazlardan ayıran en büyük özellik ise kuşkusuz sonic teknolojisi.

Sonik titreşim teknolojisi, daha etkili bir şekilde lekeleri çıkartmak için 3000 devire kadar fırça darbesi ile beraber geliyor. Öte yandan uyarlanabilir rota algoritması ile LİDAR navigasyon özelliğine sahip bu cihaz, 4 haritalama sistemiyle beraberinde belirlediğiniz her noktanın en ince ayrıntısına kadar temizlenmesini sağlar. 5200 mAh bataryası ile tam performansla 3 saate kadar temizlik imkanı sunan Roborock S7 Sonic Mopping akıllı robot süpürge, 470 ml'lik bir toz bidonu ve 300 ml'lik bir su haznesiyle 200m2'lik bir alanı tek seferde temizlemeye yetiyor.

Teknik Özellikler
200m2 temizleme alanı
4 farklı haritalama
Li-ion pil
LDS (lazer) haritalama
3 saat şarj süresi
5200mAh batarya

Roborock S7 Sonic Mopping Yorumları;

👤 Muhteşemmmm. öyle kullanışlı ve kusursuz ki. öğretmenim ve evde tatlış bir kedim var, okuldan gelmeden uygulama ile tüm evi temizliyorum. öyle büyük rahatlık ki anlatamam.

👤 Siparişim çok hızlı bir şekilde kargolandı. Gerçekten hayatı kolaylaştıran bi ürün. Almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim. Kurulumu ve kullanması kolay. İyi ki almışım:)

12. Homend Alex Pro 1290H Kameralı Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
AradığınFiyatlar
ARTILAREKSİLER
Türkçe dil desteğiUzun şarj
Akıllı navigasyon
Detaylı köşe temizliği
Geniş toz haznesi

En iyi robot süpürge modelleri listemize girmeyi hak kazanan en yeni akıllı süpürge modellerinden Homend Alex Pro 1290H; zemin algılama teknolojisi, özel mapping algoritması, ortalama 90 dakika boyunca yüksek performansı, 2.5 kPA emiş gücü, yükseklik algılama sensörü, ultra geniş toz haznesi, detaylı köşe temizliği ve şaşırtıcı hızıyla evinizin en akıllı yeni arkadaşı diyebiliriz. Ortalama 4-6 saat şarj süresiyle 20m2 alanı 10-15 dakika içerisinde temizleyen bu cihaz, muadilleriyle yarışan XL toz haznesiyle uzun bir kullanım imkanı sunuyor.

Gelişmiş kamera teknolojisiyle en küçük toz parçalarını dahi anında temizleyen Homend Alex Pro 1290H, ortam bilgisini anlık olarak tazeleyen eşsiz bir haritalamaya sahip. Yuvarlak robot süpürgelere nazaran %40 daha uzun döner fırçalara sahip cihaz, ekonomik şarj tüketimiyle büyük alanları tek şarjla baştan sona temizleyebiliyor. 313x299x93 mm boyutları ve köşeli şık tasarımıyla evinizin en keskin noktalarına dahi girmeyi başaran Homend Alex Pro 1290H akıllı robot süpürge, paspas özelliği sayesinde hem siler hem de süpürür.

Teknik Özellikler
90 dk çalışma zamanı
10mm aşılabilir yükseklik
2500Pa emiş gücü
3400mAh batarya
6 saat şarj süresi
3.2 kg ağırlık

Homend Alex Pro 1290H Yorumları;

👤 Ürün fiyatını hak ediyor. Diğer yuvarlak süpürgeler köşeleri alamazken Alex köşeleri rahatça alıyor. Paspas yapabilme özelliği iyi. Emiş gücü harika.

👤 Ürün tam anlamıyla fiyat performans ürünü. Ayrıca Karaca bünyesinde üretilmiş yerli üretim bir akıllı robot süpürge oluşu beni ayrı mutlu etti.

13. Viomi Alpha S9 Akıllı Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
AradığınFiyatlar
ARTILAREKSİLER
4 noktalı temizlemeFiyatı
Steril Temizlik
Ultraviyole Teknolojisi
2700 PA Emiş Gücü

Toz boşaltma üniteli robot süpürge isteyenlerin en çok tercih ettiği Viomi Alpha S9 akıllı ev robotu, 4 noktalı temizleme sistemiyle döşemeleriniz ve halılarınızdaki tüm toz, kir ve kırıntıları kusursuz bir şekilde temizleyebiliyor. 

2700 PA emiş gücü sayesinde en ince toz tanelerine kadar emebilen model, 5200 MAh güçlü bataryası sayesinde 3,6 saat kesintisiz çalışma özelliğine sahip. Özellikle geniş alana sahip iş merkezleri ya da dublex evlerde sıkça tercih edilen Viomi Alpha S9, 320 m2’lik alanda kesintisiz temizlik sunuyor.

Teknik Özellikler
4 çalışma modu
240 dk çalışma süresi
2 saat pil süresi
Li-on pil tipi
20 mm aşılabilir engel
3 lt toz kapasitesi
67 dB ses seviyesi
0.55 lt su tankı kapasitesi

14. iRobot Roomba 693 Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
AradığınFiyatlar
ARTILAREKSİLER
3 aşamalı temizlemeUzun şarj
Akıllı navigasyon
Detaylı köşe temizliği
Geniş toz haznesi

Sizin için çalışan bir kir dedektifi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Piyasanın en hesaplı robot süpürge modelleri arasında yer alan iRobot Roomba 693, saniyede 60'tan fazla karar verebilen iAdapt haritalama sistemine ve karanlıkta dahi kusursuz bir temizlik için bir dizi sensöre sahip.

Halı ve sert zeminlerde en iyi temizliği yapabilmek için çift çoklu yüzey fırçalarını ve temizleme başlığını otomatik olarak yükseltip alçaltabilen bu cihaz, 3 aşamalı temizleme sistemi sayesinde kir ve tozu kısa sürede yok ediyor. Köşeleri kusursuz bir şekilde temizlemesine yardımcı olan 27 derecelik kenar süpürme fırçasına sahip iRobot Roomba 693, AeroVac filtresi sayesinde evcil hayvan tüylerini kolayca yakalayabiliyor.

Teknik Özellikler
90 dk çalışma zamanı
20mm aşılabilir yükseklik
0.55 lt toz haznesi
EPA/HEPA filtre
90 dk çalışma süresi
3 kg ağırlık

15. Hoover H-GO 300 HYDRO Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
AradığınFiyatlar
ARTILAREKSİLER
Otomatik şarjUzun şarj
Lazer taraması
5 farklı temizlik modu
120 dk kullanım

Hesaplı fiyata akıllı robot süpürge arayışında olanların tercihlerinden Hoover H-GO 300 HYDRO, günlük temizlik ihtiyacınızın ötesinde performansıyla birbirinden farklı özelliklere sahip. Yüksek manevra kabiliyeti ile beraberinde 5 ayrı moda sahip bu ürün, çift fırça sistemi ve tek haritalama dahil olmak üzere kumandadan tüm hareketleri kontrol etme imkanı sunuyor.

120 dakika çalışma süresiyle süpürme işlemi yaparken aynı zamanda paspas özelliğine de sahip cihaz, yıkanabilir EPA filtresi sayesinde son derece pratik ve kusursuz bir temizlik imkanı sağlıyor.

Teknik Özellikler
120 dk çalışma zamanı
15mm aşılabilir yükseklik
18 V lityum-iyon batarya
5 saat şarj
0.35 lt toz haznesi
2.5 kg ağırlık

Akıllı süpürge ya da temizlik robotu olarak bilinen ürünleri bu şekilde inceledik. Son yıllarda kadınların temizlikteki en büyük yardımcısı olan robot süpürgeleri bu sayede karşılaştırdık.

Robot süpürge tavsiyesi içeriğimizde Xiaomi, Roidmi, Roborock, Viomi gibi bir çok markanın ürettiği modeller yer alıyor. Bu robot süpürge modellerini artı ve eksi yönleriyle birlikte ele alarak sıraladık. Robot süpürge tavsiye içeriğimizde her bütçeye uygun en iyi modelleri sıraladık.

Robot süpürge hangisi iyi? Robot süpürge almayı düşünenlerin çok merak ettiği soru buydu. Robot süpürge karşılaştırma içeriğimizde model seçimi yapmanıza yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. Model seçimi yaparken robot süpürge kullananların yorumları oldukça önemli. Şüphesiz herkes aldığı robot süpürgeden memnun kalmak ister. İşte bu yüzden robot süpürge önerisi yapmadan kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine de detaylıca yer verdik.

Benzer Tavsiye Önerileri
Elektrikli Süpürge ModelleriDikey Süpürge Modelleri

2022'nin en iyi robot süpürgesi hangisi?

En iyi robot süpürge tavsiyesine gelecek olursak; Xiaomi, Roidmi, Roborock, Viomi , Tefal, iRobot, Samsung, Dyson, Miele ve Homend yüksek emiş gücü, ıslak kuru temizleme, geniş toz haznesi, uzun batarya süresi, haritalama ve lazer özellikleriyle en çok satan akıllı süpürgeler arasında yer alıyor.

2022'de hangi robot süpürge alınır?

Kullanıcı yorumları, tavsiye ve öneri, fiyat ve performansı göz önüne aldığımızda en iyi robot süpürge modelleri; Mi Vacuum Cleaner, Roidmi Eve Plus, Mop Pro, S6 Maxv Aı Dual, Vacuum S9, RG7447 X-Plorer, i7+, Powerbot, 360 Hurist, Scout Rx-2, S7 Sonic, Alex Pro, 693, H-GO 300 Hydro 2022'de alınabilecek en iyi akıllı süpürgeler.

Her bütçeye uygun robot süpürge tavsiyeleri neler?

  • Xiaomi Vacuum Mop Pro
  • Roborock S5 Max  
  • Roidmi Eve Plus
  • Hoover H-GO 300
  • Tefal X-Plorer
  • Homend Alex Pro
  • iRobot 693

Robot süpürge alırken nelere dikkat edilmeli?

Robot süpürge alırken dikkat edilmesi gerekenler: lidar teknolojisine sahip lazerli veya kameralı olması, en iyi sonuç için yüksek emiş gücüne sahip olması, Wi-Fi ve haritalama özelliği sayesinde istenilen noktayı temizlemesi, temizliğe kaldığı yerden devam edebilmesi için şarj ünitesine dönebilmesi, daha detaylı hijyeniklik için ıslak-kuru özelliği olması ve yenilikçi temizlik için yazılım güncelleme özelliğine sahip olması gerekmektedir.

Robot süpürge hangisi alınmalı?

Robot süpürge tercihinizde evinizin şekli (oda sayısı veya kat sayısı), mobilyalarınızın yüksekliği (koltuk, dolap, yatak vb. alanlara kolay ulaşabilmesi) ve bütçeniz göz önüne alınarak haritalama, süpürme-mop, şarj istasyonu, torbalı-torbasız özelliklere sahip en iyi model tercih edilmelidir.

Robot süpürge nasıl temizlenir?

Robot süpürgeler hakkında en çok sorulan sorulardan biri de “robot süpürgeler nasıl temizlenir?” sorusudur. Yapay zekaya sahip bu cihaz oda içerisindeki kir, çöp ve tozu güçlü emiş gücü sayesinde içerisinde bulunan toz haznesine dolduruyor. Kullanıcıların robot süpürgeleri temizlemek için yapması gereken şey ise toz haznesini kolayca yerinden çıkartıp içerisindeki kir ve çöpü boşaltmaktır.

Robot süpürgeler nasıl temizlik yapıyor?

Robot süpürge; cihazın alt kısmında bulunan pervaneler ve güçlü vakumunun çekim kuvvetiyle temizlik yapıyor. Pervaneler sayesinde kir ve tozlar vakum kısmına doğru sürükleniyor. Oradan da güçlü emiş gücü ve bir fırça yardımıyla robot süpürgenin kir ve tozları biriktirdiği hazneye gidiyor.

Robot süpürgelerin çalışma prensibi nedir?

Evinizde, odanızda ve iş yerinizde rahatça kullanabileceğiniz robot süpürgeler; kendi kendine temizlik yapabilmesi, her yere her köşeye girebilmesi, belirlediğiniz alan dışına çıkmaması ve temizlikte gösterdiği iyi performansla ön plana çıkıyor.

Çalıştığı andan itibaren etrafına gönderdiği kızıl ötesi sinyaller sayesinde alanın büyüklüğünü, duvarları ve engelleri hesaplayıp çalışacağı alanın bir haritasını çıkartıyor. Oluşturulan harita üzerinde belirli algoritmik hesaplamalar yapan robot süpürge, temizlik için en uygun rotayı belirliyor.

Bu rota temizliğin etkin şekilde yapılabilmesi için en uygun rota olarak değerlendiriliyor. Cihaz 2-3 cm yüksekliğe kadar engelleri aşabiliyor ve hassas sensörleri sayesinde duvar diplerine, mobilya altlarına kadar girebiliyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3502
526
508
447
504
506
2243
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 89
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.