20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü'ne Özel Sözler ve Mesajlar

En güzel Çocuk Hakları Günü mesajları ve daha fazlası aşağıdaki yazımızda sizleri bekliyor.
20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü'ne Özel Sözler ve Mesajlar

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Sözleri

Mesele küçük bir çocuğun saf ve temizliğinde büyük bir çocuk olmayı becerebilmektir. 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kutlu olsun.

Dünyanın neresinde olursa olsun tüm çocuklar masumdur. Dünya Çocuk Hakları Gününü kutlarım.

Tüm çocuklarımızın aynı şartlarda, huzur, mutluluk ve yalnızca çocuk sevgisiyle büyümeleri umuduyla. Dünya Çocuk Hakları Gününü kutlarım.

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Sözleri

Çocuğa çocuk olma hakkının tanındığı, istismar ve hak ihlallerinin kalmadığı çocuk yürekli bir dünya temennisiyle tüm dünya çocuklarının çocuk gününü kutluyorum.

Dünyanın en değerli varlıkları çocuklarımızın 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kutlu olsun. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, daha adil, daha mutlu, daha huzurlu ve savaşların olmadığı bir dünyada yaşamalarını diliyorum.

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Sözleri

Sevgi, eğitim, yaşam, sağlık ve korunma çocukların en doğal haklarıdır. Çocuklarımıza vereceğimiz en büyük hizmet onları sevgi ve şefkatle yetiştirmektir. Dünya Çocuk Hakları Günü Kutlu Olsun!

Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir Dünya Çocuk Günü kutlu olsun.

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Sözleri

En büyük hayalleri kuran, en güzel oyunları oynayan, en samimi ve içten yaşayan çocuklarımız, mutlu olmayı ve geleceğin en güzelini hak ediyorlar. Dünya Çocuk Hakları Günü kutlu olsun!

Doğduğu coğrafya, nedeniyle çocukluklarını yaşayamayan çocukların olduğu bir için Dünya Çocuk Hakları Günü’nü kutlarım.

Dünyada bir tane dahi çocuk mutsuz olduğu sürece büyük icatlar ve ilerlemeler hiçtir. Çocuk Hakları Günü kutlu olsun.

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Sözleri

Çocuklar geleceğimizdir, geleceğimize sahip çıkalım. Dünya Çocuk Hakları Günü kutlu olsun.

Bir çocuk gülsün dünya gülsün. 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kutlu olsun.

Ben çocuğum haklarım var. Günümüz kutlu olsun!

Dünya Çocuk Hakları Günü Mesajları

Çocuklar bir gün değil hep gülsün, hep mutlu olsun tüm hüzünleri acıları son bulsun duası ile Dünya Çocuk Günü kutlu olsun.

Çocuğun kalbi ekilmemiş tarlaya benzer; ne eksen tutar. İyilik ekelim, doğruluk ekelim, sevgi ekelim, vatan, millet, bayrak aşkı ekelim. Dünya Çocuk Günü kutlu olsun.

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Sözleri

İçimdeki çocuğu öldürmeye çalışanlara inat Dünya Çocuk Gününü kutluyorum.

Geleceğimizin teminatı evlatlarımız, Dünya Çocuk Hakları Gününüz kutlu olsun.

Dünya Çocuk Günü kutlu olsun da böyle sapık bir dünyada bu günü kutlayamıyoruz maalesef.

O zaman gününüz kutlu olsun çocuklarım, pırlantalarım.

Çocukça bir dünya için, çocuk kalanlarında günü kutlu olsun.

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Sözleri

Dünya Çocuk Hakları Günü’nde tüm çocuklarımıza adil yaşam haklarını elde edebilecekleri bir dünya diliyoruz.

Çocuk Hakları Sözleşmesi’ne imza atan ilk ülkelerden biri olan Türkiye çocuklara büyük önem vermektedir. 23 Nisan’ın çocuklara hediye edilmesi ve bu günün hâlen dünyada kutlanan tek çocuk bayramı olması bunun en anlamlı göstergesidir. Çocuklarımızın her zaman yanlarında olduğumuzu bir kez daha vurguluyor ve Dünya Çocuk Hakları Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum.

Yeryüzündeki tüm çocuklar sağlık ve mutluluk içinde olsun, yüzlerinden hiçbir zaman gülümseme eksik olmasın. Çünkü hayat, çocuklar mutluysa güzel. Dünya Çocuk Günü kutlu olsun.

Çocuklar yarınlarımızdır. Onları en iyi şekilde yetiştirerek geleceğe hazırlama sorumluluğumuzu yerine getirirken, sevgi ve barış dolu bir dünya miras bırakabilmek temennisiyle ülkemiz ve tüm dünya çocuklarının Dünya Çocuk Gününü kutluyorum.

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Sözleri

Çocuklar bizim en kıymetli varlıklarımız, toplumun geleceği, insanlığın umududur. Tüm dünya çocuklarına huzurlu, mutlu, neşeli ve aydınlık bir gelecek diliyoruz. Dünya Çocuk Günü kutlu olsun.

Gökyüzü gibi bir şey bu çocukluk, Hiçbir yere gitmiyor. Yeryüzündeki tüm çocukların, çocukluğunu doyasıya yaşaması dileğiyle.

Geleceği şekillendirecek tüm çocukların daha sağlıklı ve mutlu olduğu, yaşamın her alanında daha çok korunduğu ve haklarına kavuştuğu yarınlar diliyoruz. Dünya Çocuk Hakları Günü kutlu olsun!

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Sözleri

Rabbim evlatlarımızı zamanın fitnelerinden, şeytanlaşmış insanların şerrinden korusun.

Çocuklar umuttur, çocuklar masumiyettir, çocuklar gelecektir, çocuklar saf sevgidir. Dünya Çocuk Günü kutlu olsun.

Sevilmeyi, oynamayı ve okumayı dünyadaki tüm emsalleri gibi eşit derecede hak eden bütün mazlum çocuklar için iyiliklerle dolu bir gelecek dileğiyle. Dünya Çocuk Günü kutlu olsun.

Çocuklar, geleceğimiz ve insanlığın umududur. Geleceğimizi şekillendirecek tüm çocuklarımızın daha sağlıklı ve mutlu olduğu, yaşamın her alanında daha çok korunduğu ve haklarına kavuştuğu yarınlar diliyoruz.

Çocukların kendi biricikliğiyle var olduğu bir dünya için, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları günü kutlu olsun!

Çocuklar umudun, mutluluğun temsilcisi, dünyanın geleceğidir. Korunmaya ihtiyaçları olduğu gibi sevgi dolu bir dünyada yaşama hakkına sahiptirler.  Tüm dünya çocuklarının huzurun, barışın ve sevginin hakim olduğu bir dünyada yaşaması dileğimizle.

Sevgi dolu yürekleri ve gülen yüzleriyle bugüne anlam katan çocuklarımızın 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Gününü en kalbi duygularımla kutluyor, tüm çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyor, gözlerinden öpüyorum.

Yeryüzündeki tüm çocukların, çocukluğunu doyasıya yaşaması dileğiyle. Dünya çocuklarının kutluyorum.

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Sözleri

Dilerim ki yeryüzündeki her çocuk, hakkıyla yaşasın. Dünya çocuk hakları günü kutlu olsun.

Çocuklarımız geleceğimizin doktoru, mimari, aşçısı, çöpçüsü, pilotu, bakanı, başbakanı, cumhurbaşkanı en önemlisi ailenin babası. Gününüz kutlu olsun çocuklar.

Çocukların istismara uğramadığı, öldürülmediği, sevildiği, değer verildiği, onların haklarına saygı duyulduğu yarınlar olması dileğimle. 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kutlu olsun.

Hayatın en güzel dönemidir çocukluk her çocuğun eşit şartlarda yaşayabilmesi umuduyla. Dünya Çocuk Hakları Günü kutlu olsun.

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Sözleri

Yaşama hakkı çocuğun ilk hakkıdır. Dünya çocuk hakları günü kutlu olsun!

Çocuklar umutlarımızı yarınlara taşıyacak yegane değerdir. Aydınlık geleceğimiz büyük ve güçlü Türkiye’nin yegane mimarları çocuklarımızın Dünya Çocuk Gününü kutluyorum.

Eğitim, çocuklarımızı geleceğe hazırlamak değildir, şimdiye uyandırmaktır. Eğer şimdiye uyanmazsanız, gelecek tasavvurunuz olmaz. Bizim şimdiye uyanmamız lazım. Çocukları uyandırmamız lazım. Dünya Çocuk Günü kutlu olsun.

Merhameti, samimiyeti ve fedakarlığı çocuklardan öğrenin kitaplardan değil. Dünya Çocuk Hakları Günü kutlu olsun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü Mesajları19 Eylül Gaziler Günü Kutlama Sözleri
22 Kasım Diş Hekimleri Günü Sözleri7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü Mesajları
En Güzel Dünya Menopoz Günü Sözleri14 Mayıs Çiftçiler Günü Mesajları
21 Mart Down Sendromlular Günü SözleriÖğretmenler Günü Mesajları
19 Eylül Gaziler Günü Kutlama Mesajları21 Mart Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Mesajları
Jandarma Günü Kutlama MesajlarıHemşireler Günü Sözleri

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.