5 Aralık Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Mesajları!

5 Aralık Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Mesajları!
23.11.202117:24

Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri merak edenler için aşağıda araştırdık ve derledik.

Haber güncelleme tarihi 23.11.2021 18:50

Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Sözleri

Yazılım Mühendisleri Günü sözleri, Dünya Mühendisleri Günü mesajları, Dünya Yazılımcılar Günü'ne özel yazılmış sözler içeriğimizde sizleri bekliyor. Dilerseniz yazımızdaki sözleri sosyal medyada da paylaşabilirsiniz.

İşte 5 Aralık Dünya Bilgisayar Günü'ne özel 10 söz;

1. Kodlama zor bir iştir, özveri gerektirir. Bir bilgisayar ekranına bakarak uzun geceler boyunca özveriyle çalışan tüm Bilgisayar Mühendisi kardeşlerimin günü kutlu olsun.

2. Bilgisayar Mühendisleri, dünyayı elleri ve beyinleriyle keşfeden kişilerdir.

3. Tüm Bilgisayar Mühendisi ve yazılımcı kadınların günü kutlu olsun. Her alanda olduğu gibi yazılım alanında da kendini gösteren ve başarılara imza atan tüm kadınlar iyi ki varsınız!

4. Bilgisayar mühendisliği, donanım ve yazılım ürünlerini bir arada geliştirmek için mühendislik, matematik ve bilgisayar bilimleri alanlarını bütünleştiren bir disiplindir.

5. İnsanlık ve bilim yolunda yeteneklerini elleri vasata ile sanata dönüştüren tüm Bilgisayar Mühendislerinin 5 Aralık Bilgisayar Mühendisler Günü Kutlu Olsun!

6. Canım kardeşim, Dünya Bilgisayar Mühendisleri Gününü tebrik ederim. Başarılar daima seninle olsun. Seninle gurur duyuyorum.

7. Bilgisayar Mühendisleri zoru başaran kahramanlarımızdır. Günlük hayatta kullandığımız birçok şeyin arkasında onlar vardır!

8. Bilgisayarı ilmek ilmek dokuyarak harikalar yaratan tüm Bilgisayar Mühendislerinin bu özel günü kutlu olsun.

9. Bilgisayar Mühendisliği; günümüzün modern bilgisayar yazılım, donanım ve bilgi sistemlerini yaratıcı bir şekilde tasarlayabilecek, gerçekleştirebilecek ve iyileştirebilecek bir donanıma sahip geleceğimizin en popüler mesleğidir.

10. Yazılım, sanat ve mühendisliğin harika bir birleşimidir. – Bill Gates, Microsoft’un kurucu ortağı

Dünya Mühendisler Günü Mesajları

Hata ayıklama, ilk etapta kodu yazmaktan iki kat daha zordur. Bu nedenle, kodu olabildiğince akıllıca yazarsanız, tanımı gereği hata ayıklamak için yeterince akıllı değilsinizdir. -Brian W. Kernighan

Temelinde mühendislik, yaratıcı, pratik çözümler bulmak için bilimi kullanmakla ilgilidir. Asil bir meslektir. Mühendisler Günü Kutlu Olsun!

İyi bir mühеndis, kеndini güncеllеmеyi bilеn biridir.

Bilim bilmekle ilgilidir; mühendislik yapmakla ilgilidir. – Henry Petroski

Bilgisayar Mühendisleri Geleceğimizdir!

Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Sözleri

Bilgisayar Mühendisliği alanı, 20. yüzyılın ortalarından beri modern tarihte tanık olunan teknolojik ve toplumsal ilerlemenin ana itici güçlerinden biri olmuştur.

Ben bir Mühendisim. İnsanlığa hayalleri gerçekleştirerek hizmet ediyorum. Mühendisler Günü Kutlu Olsun!

Tüm mühendislerin, değerli Meslektaşlarımızın Dünya Mühendisler Günü kutlu olsun. Toplumsal yaşamın her aşamasında önemli hizmetler veren Mühendislere hak ettikleri saygıyı gördükleri bir yaşam dileriz.

5 Aralık Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Kutlu Olsun.

Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Sözleri

Sabah güne başlanmasından itibaren günün sona ermesine kadar geçen zaman diliminde karşımıza çıkan çoğu şey mühendislerimizin çalışmaları sonucu insanlığın hizmetine sunulan şeylerdir. Tüm mühendislerimizin bu özel gününü kutlarım.

Mühendislik, bilgi ve becerinin uzun soluklu elde edildiği ve üst düzey tecrübe gerektiren bir meslektir. Bu münasebetle Dünya Mühendisler Gününüzü kutlarım.

Farklı çalışmalar ve projelerle hayatımızı kolaylaştıran mühendislerin 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü kutlu olsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.