Rüyada Saç Kesmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Saç Kesmek Ne Anlama Gelir?
21.01.201612:01

Rüyada saç kesmek ne anlama geliyor? Rüyada saç kestiğinizi görmek, kendi saçınızı kestiğinizi görmeniz nasıl yorumlanıyor? İşte sorularınızın yanıtları...

Haber güncelleme tarihi 18.07.2021 14:57

Rüyada Saç Kestirmek

Uğursuzluk olarak yorumlanmaktadır. Saç kestirdiğini gören rüya sahibinin şansının ve kısmetinin kapanacağına işaret eder. Karşısına çıkan kötü kişilerin hayatını çıkmaza sokacağına ve işlerindeki bereketinin kaçacağı anlamına gelir. Bu yüzden kötü niyetli insanlardan uzak durmalı ve hayatına beyaz bir sayfa açmalıdır.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada Düşmanının Saçını Kesmek

Rüya sahibinin rüyasında düşmanının saçını kesmesi, kişinin karşısındaki düşman kimse ona galip geleceğine işaret eder. Bu rüya, rüya tabircileri tarafından bazen de size dost gibi görünen ama aslında düşman olan bir kişiyi fark edeceğinize, böyle insanlardan uzaklaşmaya, gerçek hayatta huzur içinde olmaya, kötülüklerden kendini korumaya korktuğundan emin olmaya işaret eder.

Rüyada Kendi Saçını Kesmek

Rüyada kendi saçını kestiğinizi görmek, hayırlara delalet etmez ve şansızlık olarak görülür. Kendi saçının kestiğini gören rüya sahibi üzerinde kara bulutların dolaşacağına, giriştiği işlerden başarısız olacağına, şansızlıklarla dolu günler yaşayacağına işaret eder. Hayata karşı sevincini kaybeden kişi, her şeyden geri kalacağı bir sürece gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Saçlarını Küt Kesmek

Rüyasında saçlarını küt kesen kişinin, herhangi bir konuda geri adım atmayacağı ve kimseyi dinlemediğine işaret eder. Bu rüya, rüya tabircileri tarafından çok dik başlı olduğunuza ve bu nedenle de çevreniz tarafından eleştirildiğinize yorumlanır. Küt kesmek bazen de herhangi bir yoldan ayrılmamaya bazı işlerde istikrarlı bulunmaya işarettir.

Rüyada Saçı Kısacık Kesmek

Rüya yazarları tarafından rüyada saçlarını kısacık kesen rüya sahibinin çalışma hayatında bazı başarısızlıklar yaşayacağı öngörülür. Bu rüya bazen de hastalıklara ve daha sonra şifa bulmaya, kişinin günah işlemesine, dünyeviye bağlı olan ve gününü yaşayan, umursamaz bir kişide yorumlanır.

Rüyada Saçı Kâhkül Kesmek

Rüya tabircilerine göre bu rüya, rüya sahibinin kendi isteğiyle kötülük yapacağına veya kendisine yararı dokunmayacak kişilerle düşüp kalkıp onlardan da zarar göreceğine işarettir. Bazı alimlere göre ise kakül, başarısızlıkla sonuçlanacak yatırımlara, boş işlerde bulunmaya, faydasız ilime işaret eder.

Rüyada Çocuğunuzun Saçını Kesmek

Rüyada çocuğunun saçını kesen anne, çocuğunun önünü keserek onu hayallerinden uzaklaştırır. Bu rüya çocuğunuzun üzerine yersiz olarak çok titrediğinizi, bu davranışınızın ona zarar vereceğini gösterir. Çocuğunuzun üzerindeki baskılarınızla onun başarısızlıklarla karşılaşmasına neden olacağınıza işaret eder.

Rüyada Sevgilinin Saçını Kesmek

Rüyasında sevgilisinin saçını kesen kişinin rüyası bazen ayrılığa, bazen tartışmaya bazen de iki sevgili arasına mesafelerin girmesine ve farklı iki mekanda bulunmalarına işarettir. Bu rüya, rüya tabircileri tarafından ayrıca o kişiyle yakın zamanda evlenmeye ve çocuk sahibi olmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuaförde Saç Kestirmek

Rüyada kuaförde saç kestirdiğini görmek, rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, eskisinden daha çok maddi kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin hanesinden bolluk ve bereketin hiç eksik olmayacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada saç kesmek, rüyayı gören kişinin cebinden çıkacağı mecburi ihtiyaçlara rivayet edilir. Mecburi çıkan ihtiyaçlar sonrası cebindeki paranın azalacağına yorulur.

Rüyada saç kestirmek

Rüyada saç kestirmek, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda büyük kayıp yaşayacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında saç kestirdiğini görmesi, kişinin hayatında uğursuzluklarla karşı karşıya kalacağı manasına da gelmektedir.

Rüyada Saçını Kökünden Kesmek

Rüyada saçını kökünden kesen kişinin başına gelecek bazı belalara, yanlış hareketler sonrasında zarar görmeye, kötü insanlarla münasebete, iş hayatında iflasa, yapacağı bazı çalışmalardan başarı elde edemeyeceğine, dini eksikliklere, ibadetlerdeki noksanlıklara yorumlanır.

Rüyada Kendi Saçını Makasla Kesmek

Rüyada saç kesmek iyi şekilde yorumlanmaz. Rüyada makasla saçınızı kestiğinizi görmeniz giriştiğiniz işlerde başarısız olacağınıza, planlarınızda geride kalacağınıza yorumlanır.

Rüyada Saçın Zorla Kesilmesi

Rüyada kişinin saçının zorla kesilmesi, kişinin başına gelecek bazı musibetleri işaret eder. Rüya tabircileri bu rüyayı yakınınızda bulunan ve sizin hakkınızda kötülük düşünen bir kişinin yapacağı hilelere, o kimseden göreceğiniz zararlara, bazen de iş hayatında yaşayacağınız problemlere de yorumlar.

Rüyada Makas Görmek

Rüyada makas görmek, rüya sahibinin huzurunu ve keyfini kaçıran bazı tatsız olaylara yorulur. Aynı zamanda rüyada makas görmek hak yolunda olan, irfan sahibi biriyle tabir edilir. Rüyada makas görmek pek çok fırsat anlamına da gelmektedir.

Rüyada Berber Görmek

Rüyada berber görmek, rüya sahibinin huzurunun kaçacağına, tatsız ve kötü olaylarla karşı karşıya kalacağına alamet eder. Rüya sahibi hiç hak etmediği sözleri işitecek ve çıkmaz durumlara gireceğine rivayet eder. Rüyada görülen berber sıkıntılı, kederli günlerin habercisidir.

Rüyada Kesilen Saçın Tekrar Uzaması

Rüyada kesilen saçın uzaması ümidinizi kaybettiğiniz anda umutlarınızın tekrardan yeşereceğine, sıkıntılardan sonra güzel günlere, mutlu günlerin çok yakında olacağına işaret eder.

Rüyada Sevmediğiniz Birinin Saçını Kesmek

Rüyada sevmediğiniz birinin saçını kestiğinizi görmek, birine yapacağınız kötülüğe, o kişiden uzaklaşmaya, sevmediğiniz kişiye karşı yaptığınız bedduaya, aile içindeki huzursuzluklara, bir dönem içinde yaşayacağınız başarısızlıklara, tartışmalara rivayet edilir.

Rüyada Ölü Birinin Saçını Kesmek

Rüyada ölmüş birinin saçını kesmeniz amellerinin bitmesine ve kesilmesine rivayet edilir. Bu rüya bazı tabircilere göre o kişinin öbür dünyada iyi bir yerde olmasına, ahrette mükafatlara ve arkasında iyi kimselerin varlığına işaret eder.

Rüyada Bir Kadının Saçını Kesmek

Rüyada bir kadının saçını kestiğinizi görmek, eğer o kadını tanıyorsanız o kişiye iftira attığınızı, haksız yere onu suçladığınıza yorulur. Eğer rüyadaki kişiyi tanımıyorsanız ise o surette birine yakın zamanda iftira atacağınızın, haksız yere kötüleyeceğinize yorulur.

Rüyada Kesilen Saçların Önünüze Düşmesi

Rüyada seçilen saçın önünüze düşmesi kötüye giden hayatınızın iyileşmesine, bir suçtan dolayı hapiste yatıyorsanız kısa zamanda o yerden çıkacağınıza, kötü alışkanlıklarınızın farkına varıp bırakacağınıza delalet eder.

Rüyada Saçı Bıçakla Kesmek

Rüyada saçın bıçakla kesilmesi hayra yorulur. Saçı bıçakla kesen rüya sahibinin erkek evladı varsa ondan büyük fayda sağlayacağına yorulur. Rüyada saçın bıçakla kesilmesi erkek çocuğunuzun ileride çok güzel atılımlarla bir yerlere geleceği ile tabir edilir.

Rüyada Bir Tutam Saç Kesmek

Rüyada bir tutam saç kesmek kısa süreli işlerinizin ters gideceğine alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında bir tutam saç görmesi, kişinin özel hayatında bir şeylerin geçici olarak bozulacağına yorulur.

Rüyada Saç Kazıtmak

Rüyada saç kazıtmak günah işlemeye, hata yapmaya işaret eder. Sürekli kendisini düşünen ve insanlara karşı kötü düşünen bir adamın başına gelen felaketlere yorulur. Rüyada saç kazıtmak kişinin hayallerine çok çalışarak kavuşabileceğine delalet eder.

Rüyada Saçın Yamuk Kesilmesi

Rüyada saçın yamuk, düzensiz kesildiğini gören kişi hatalar yapar. Rüya sahibinin rüyasında saçın yamuk kesildiğini görmesi, kişinin bir süre hayatının düzensizliğe düşeceğine ve sıkıntılara gireceği şeklinde yorumlanır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2137
1148
1260
1331
1012
2942
1997
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 13
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.