Rüyada Kendi Saçını Kesmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kendi saçını kesmenin tabirini sizlerle paylaşıyoruz. Anlaşılır ve net yorumlar burada yer alıyor. İşte yorumcuların değerli görüşleri ve tabirleri.
Rüyada Kendi Saçını Kesmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kendi Saçını Kesmek

Genellikle şanssızlığa işaret eder. Rüya sahibinin meslek hayatında başarısızlıklar yaşayacağı ve bu nedenle kötü günler geçireceğine delalet eder. Ayağa kalkmak için elinden geleni yapacağına yorulur. Zor gününde yanında sevdiği insanların olacağına rivayettir.

Rüyada Kendi Saçını Kesmek

Rüyada Saçlarını Kat Kat Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında saçlarını kat kat kestiğini görmesi, kişinin iyi huyları ve kötü huyları olan ve bazen nefsinin isteklerine boyun eğen bir kişi anlamına gelir. Saçlarını kat kat kesen kimse birçok yeri gezer ve şehir şehir dolaşır. Bazen de çeşitli işleri bir arada yapmaya, farklı konularda görüş bildirmeye, önceden savunduğu bir şeyi sonradan terk etmeye de işaret eder.

Rüyada Sevmediği Birinin Saçını Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevmediği birinin saçını kestiğini görmesi, kişinin sevmediği birisine yapacağınız kötülüğe, o kimseden uzaklaşmaya, o insanın yaşayacağı bazı başarısızlıklara, eğer size kötülük yapmış birisi ise bu kötülüklerin karşılığını göreceğine, bazen de sevmediğinizi kişiye yapacağınız bedduaya, aile hayatında huzursuz olmasına, onunla kısa süre içerisinde yaşayacağınız bir tartışmaya da yorumlanır.

Rüyada Kesilen Saçların Önüne Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında saçların önüne düştüğünü görmesi herhangi bir suç ile cezalandırılmaya, kendisine isnat edilecek bir çürüme, hapiste bulunanalar için bulunduğu yerden çıkmaya, devlete ödeyeceğiniz cezaya, bazen kötülüklerden kurtulmaya, kötü insanları terk etmeye, günahları terk edip doğru yola erişmeye işaret eder.

Rüyada Saçlarını Küt Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında saçlarını küt kestiğini görmesi herhangi bir konuda geri adım atmaz ve kimseyi dinlemez. Bu rüya çok dik başlı olduğunuzu ve bu nedenle de çevreniz tarafından eleştirildiğinizi gösterir. Küt kesmek bazen de herhangi bir yoldan ayrılmamaya bazı işlerde istikrarlı bulunmaya işarettir.

Rüyada Kesilen Saçların Önüne Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında saçların önüne düştüğünü görmesi herhangi bir suç ile cezalandırılmaya, kendisine isnat edilecek bir çürüme, hapiste bulunanalar için bulunduğu yerden çıkmaya, devlete ödeyeceğiniz cezaya, bazen kötülüklerden kurtulmaya, kötü insanları terk etmeye, günahları terk edip doğru yola erişmeye işaret eder.

Rüyada Kuaföre Saç Kestirdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kuaföre saç kestirdiğini görmesi, kişinin eğer işini güzel yapmışsa, gerçek hayatta da çalışkan ve bulunduğu işte başarılı olan bir kadının sembolüdür. Bu rüya, çevrenizde bulunan böyle bir kişiden yardım göreceğinize ve onun sayesinde sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada Saçlarını Kısa Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında saçlarını kısa kestiğini görmesi, kişinin çalışma hayatında bazı başarısızlıklar yaşar. Bu rüya bazen de hastalıklara ve daha sonra şifa bulmaya, kişinin günah işlemesine, dünya eviye bağlı olan ve gününü yaşayan, umursamaz bir kişide yorumlanır.

Rüyada Kendi Saçını Makasla Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kendi saçını makasla kestiğini görmesi kişinin plan ve projelerinde karşısına bazı aksiliklerin çıkacağına ve sıkıntılı günler yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Saçını Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında saçını kestiğini görmesi, rüya sahibinin hem maddi hem de manevi anlamda sıkıntıya ve zorluğa düşeceğine delalet eder. Kişinin rüyasında saç kestiğini görmesi, rüya sahibinin iş hayatında sorunlar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Saç Kestiğini Görmek

Rüyada saç kestiğini görmesi, uğursuzluk olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin kapanacağına, karşısına kötü kişilerin çıkacağına, yaptığı işlerin kendisine hayır getirmeyeceğine ve işlerindeki bereketin kaçacağına delalet eder.

Rüyada Saç Kestirdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında saç kestirdiğini görmesi rüya, mecburi şekilde yapılacak ödemelere işaret eder. Kişinin rüyasında saç kestirdiğini görmesi, rüya sahibinin borçlarını kolay bir şekilde ödeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Çocuğunun Saçını Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çocuğun saçını kestiğini görmesi çocuğunun saçını kesmesi, çocuğunun çok istediği bir şeyi engelleyecek olmak anlamına gelir. Aynı zamanda bu rüya, çocuğunuzun ilerde makamını kaybetmesine ve bazı başarısızlıklar yaşamasına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kestiğiniz Saçın Tekrar Uzadığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kestiği saçın tekrar uzadığını görmesi kesilen saçın tekrar uzaması, kişinin ümidini kestiği bir yerden hayır elde edecek olmasına delalet eder.

Rüyada Bir Tutam Saç Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bir tutam saç kestiğini görmesi kısa sürecek bir üzüntü yaşayacağınıza; fakat kısa zamanda bu üzüntünün yerini ferahlığa bırakacağına işaret eder. Bazen de böyle bir rüya elden çıkacak bir miktar paraya veya mala da yorumlanmaktadır.

Rüyada Saçını Yamuk Kesmek

Rüya sahibinin rüyasında saçlarının yamuk kestiğini kesildiğini görmesi iyi huylu bir insan olmanıza rağmen yaptığınız yanlışlar neticesinde üzüntü yaşadığınıza, isteyerek veya istemeden bazı günahlar işlediğinize, kısa süreli sıkıntılar yaşamanıza da yorumlanmaktadır.

Rüyada Makas Görmek

Rüya sahibinin rüyasında makas görmesi haklıya hakkını veren, haksıza da haddini bildiren bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüyada makas görmek haktan yana olup, adil davranan ve yol gösteren bir kişi üzerinden açıklanır.

Rüyada Berber Görmek

Rüya sahibinin rüyasında berber görmesi huzurunu ve keyfini kaçıracak bazı tatsız ve kötü olayların yaşanacağına alamet eder. Kişi, hiç hak etmediği sözler işitecek ve çıkmaz durumlara girecek demektir. Rüyasında berber gören kişi sıkıntılı günler yaşayacak demektir.

YORUMLAR (4)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum