Kızlarla İlk Buluşmada Neler Konuşulur?

Kızlarla İlk Buluşmada Neler Konuşulur?
12.04.201815:31

İlk buluşmada ne konuşacağınızı tam olarak kestiremiyor musunuz? Ya da konuştunuz ama belli bir yerde tıkandınız mı? Kadınlarla neler konuşulur bütün hepsi bu yazımızda.

Haber güncelleme tarihi 03.04.2021 10:19

Hoşlandığınız bir kadın var ve siz nasıl konuşacağınızı bilmiyorsunuz. Çekingenseniz ve ilk adımı atmakta zorluk çekiyorsanız sizlere bu yazımız oldukça yararlı olacaktır. Buluştunuz ama konuşacak konu mu bulamıyorsunuz? Ya da her şey güzel gidiyor ama belli bir yerde tıkandınız... İşte o tüyoların hepsi bu yazımızda.

Kızlarla İlk Buluşmada Nasıl ve Neler Konuşulur?


-İlk Tüyo: Eğer kız arkadaşınızla ilk kez buluşacaksanız sakin bir yer tavsiye ederiz. Sakin ve rahat bir yer de kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz ve odaklanırsınız. Karşılıklı oturun ve sıcak bir şeyler söyleyin. Göz kontağı kurmayı unutmayın. Ama tabi gözlerinizde dikmeyin. Eğer kızın yanına oturursanız bu gerginliğe sebep olabilir.

-İkinci Tüyo: Kız arkadaşınızla oturdunuz sohbet etmeye başladınız. Eğer konuşmada tıkanırsanız size birkaç konu önereceğiz aklınızda mutlaka bulundurun. İlginç ve komik konulardan bahsedebilirsiniz.

-Üçüncü Tüyo: Konuşmanızın gidişatına bakın eğer gündemle ilgileniyorsa gündemdeki olaylar hakkında konuşabilirsiniz. Birlikte fikir yürütüp o konu hakkında tartışabilirsiniz. Emin olun işe yarayacak ve eğlenceli olacaktır. Gündemde ki yeni bir kitap, konser, müzik, spor gibi konulardan bahsedebilirsiniz. Zaten kız arkadaşınız neyden hoşlanıp hoşlanmadığını size söyleyecektir ve sohbet o yöne doğru ilerleyecektir.

kadınları etkileme sanatı


-Dördüncü Tüyo:Kız arkadaşınıza iltifat edin ama belirli bir ölçüde olmalı. Modayı takip ettiğinizi anlamalı. O gün ki saçından ya da ruj renginden veya elbisesine ufak iltifatlar edebilirsiniz. Bu onun hoşuna gidecektir ve size de iltifat edecektir. Aranızda tatlı bir kıvılcıma yol açabilirsiniz.

-Beşinci Tüyo: Hayallerinizi anlatın ve ona da sorun. “En büyük hayalin” nedir? En çok ne yapmaktan keyif alırsın. Genel ama bir o kadarda sıcak konular sizin aranızdaki bağı güçlendirecektir. Belki birlikte yapabileceğiniz bir organizasyon keşfedebilir ve birlikte katılma şansınız olabilir.

 

-Altıncı ve Son Tüyo: Baktınız bu konular işinize yaradı ama en önemlisi kesinlikle pozitif ve sempatik davranmalısınız. Esprili, şefkatli, korumacı olduğunuzu hissettirmelisiniz. Ve bu aşamada çok fazla telefonla oynamamanızı tavsiye ediyoruz.

Kızlarla İlk Buluşmada Nasıl ve Neler Konuşulur?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2765
1112
1581
317
304
1403
2103
129
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.