• DOLAR5,8280-0.70
  • EURO6,5221-1.06
  • ALTIN252,490-0.19
  • BIST93.0620.88

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kardeşe Doğum Günü Mesajları
24.10.201711:43

Hayattaki en değerli kişilerden birisi olan kardeşlere en güzel doğum günü sözlerini hazırladık. İşte en güzel doğum günü mesajları…

Haber güncelleme tarihi 21.02.2019 11:29

Kardeş yaşamımızda bizi gerçekten önemseyen en değerli kişilerdir. Bu sebepten dolayı kardeşlerimiz bu özel günlerde mutlu etmek bizim asli görevimizdir. Kardeşe doğum günü mesajları yollamak onları çok mutlu edecektir. Doğum günü mesajı atarken kardeşe gönderiyorsak en güzel mesajları seçmemiz gerekir. Kardeşe gönderilecek doğum günü mesajı olağan mesajlardan daha değerli olmalıdır. Kardeşe gönderilecek doğum günü mesajı anlamlı olmalı ki kardeşinizi verdiğiniz değeri görebilsin.

Bu yazımızda " kardeşe doğum günü mesajları 2018 " senesine ait orijinal güzel sözler bulabilirsiniz. Artık " kardeşe doğum günü mesajları Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarından paylaşılıyor. Sizler de, kardeşe göndereceğiniz en güzel doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

İşte, herkesin gönderebileceği en güzel kardeşe doğum günü mesajları ve sözleri...


En Güzel Kardeşe Doğum Günü Mesajları & Doğum Günü Sözleri

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

 

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum.

 

Biz seninle hep aynı şeylere güldük aynı şeylere ağladık, yıllarca canımızı yakan şeyler hep aynı oldu canım kardeşim. Bundan sonra hep birlikte gülmek ümidiyle, yeni yaşın şans getirsin…

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

 

Dünyaya geldiğin günden beri senin hayallerin, benim hayallerim oldu. Sen, dünyamın en değerlisisin canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun nice güzel senelerin olsun.

 

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara…

kardese-dogum-gunu-mesajlari-ve-sozleri.jpg

Bu yıl senin yılın olsun canım ablacım, hayalindeki her şeyi gerçekleştirebileceğin ve mutluluğunu katlayabileceğin bir yıl olsun. Nice güzel senelere, iyi ki doğmuşsun benim melek ablam…

 

Yasa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..

 

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama kardeşlik ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım kardeşim…

 

Yeni yaşını kutlarken her mumun için ayrı ayrı dilek tut canım kardeşim ve hepsi için bambaşka çiçekler açsın yeryüzünde, hepsi senin için açsın çiçeklerin… Doğum günün kutlu olsun, güzel günler ve mutlu yarınların olsun canım kardeşim…

 

İyi ki doğdun canım kardeşim seni çok ama çok seven candan seven kardeşin doğum gününü kutluyor. Kimi kardeşin olarak görüyorsan ya ona benze ya da kardeşin gibi gördüğün insanı kendine benzet ki görenler sizden örnek alsın.

 

Kardeşlik dünyadaki başka hiçbir duyguya benzemez, ondan kopmak eti tırnaktan ayırmaya benzer… Seninle hiç ayrılmamak ümidiyle canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun…

 

“Sen bir sene daha büyüdün. Ben bir sene daha seninle büyümenin zevkini yaşadım. Her sene bu zevki farklı heyecanlarla yaşattığın için teşekkür ederim. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

 

“Anıların içerisinde kaybolur gibi fotoğrafların arasında kayboluyorum. Ne kadar büyüdük. Ne güzel günler geçirdik beraber. Pastanın mumlarını üfler gibi acele ve hızlı: İyi ki doğdun güzel kardeşim.”

kardese-dogum-gunu-mesajlari-resimli-facebook-paylas_24387106-001.jpg

Dünyanın en güzel kardeşi doğum günün kutlu olsun. İyi ki kardeşimsin. Nice yıllara.

 

Aman Allah’ım kardeşim bir yaş daha büyümüş. Büyüdükçe güzelleşiyorsun, seni seviyorum kardeşim. Nice mutlu yıllara.

kardese-dogum-gunu-mesaji-10-001.jpg

Kardeşlik düşmesin diye tutmak, kardeşlik bırakmayacağını bilerek dayanmaktır. Her zaman yanındayım canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

 

Allah için birbirini seven iki kardeş buluştukları zaman, biri diğerini yıkayan iki el gibidir. Ne zaman iki mümin bir araya gelirse, Allah Teâlâ, birini diğerinden faydalandırır. (Hadis-i Şerif) Canım kardeşim nice mutlu, sağlıklı yaşlara.

 

Ey küçük melek! Seni baldan daha çok seviyorum iyi ki doğdun tatlım. Canım kardeşim mutu yıllar.

 

Ne zaman hata yapsam, beni affetmeyi her seferinde bildin. Bundan sonra daha çok hata yapayım ve sen de affetmek için hep yanımda ol. Beraber büyüyelim. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.”

kardese-dogum-gunu-sozleri.jpg

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

 

Küçüklükten beri hep yanımdasın ve hep yanımda olacaksın kardeşim iyi ki doğdun. Nice yaşlara.

 

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Canım kardeşim mutlu yıllar.

 

“Herkes doğum gününde kaç tane hediye geldiğine bakar. Ben ise senin gelip gelmediğine bakarım. Benim en büyük hediyem sensin kardeşim. İyi ki doğdun. İyi ki varsın.”

kardese-dogum-gunu-mesaji-10-(1).jpg

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa, nice yaşlara kardeşim…


Kardeşe Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Küçük prenses senin kadar sevecen, mutlu, eğlenceli ve güzel bir kardeşim var, iyi ki var! Kutlu olsun doğum günün. Nice yaşlara.

 

“Menekşeler güzeli kız kardeşim. Pastadaki mumları üfledikten sonra havaya ince bir duman yükselir ya. Her adını andığımda içimde öyle naif bir sevgi dolaşıyor. İyi ki doğmuşsun. İyi ki kardeş olmuşuz. Mutlu yıllar.”

 

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. Canım kardeşim nice yıllara.

 

İyi ki doğdun canım kardeşim. Seni çok ama çok seven candan seven kardeşin doğum gününü kutluyor.

 

Hayal kur, ne hayal kurmak istersen. Gez, nereye gitmek istersen. Ol, ne olmak istersen. Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için seni çok seviyorum bir tanecik kardeşim nice yaşlara.

dogumgunu-600x400-001.jpg

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim.

 

Pastanın üzerindeki mumlar ne zaman bu kadar arttı, bilemiyorum. Ama bildiğim bir şey varsa o da pastanın üzerindeki mumların sayısı gibi seninle birlikte hayatın daha çok aydınlandığıdır. Beraber nice seneler güzel kardeşim.

 

Doğum gününde sana en güzel hediyeyi vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim kardeşim! Nice mutlu yıllara.

 

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar canım kardeşim.

 

Kardeşim doğum günün kutlu olsun, Eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta al da kutlama yapalım ağız tadıyla.

 

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara. Canım kardeşim.

 

Kardeşlik sözlerde biten bir cümle değil kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır. Seni seviyorum canım kardeşim nice nice yaşlara.

 

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Mutlu yıllar canım kardeşim.

kardese-dogum-gunu-mesajlari-bilcez-sozleri.e54299-001.jpg

Hayat insanlara her zaman için fırsatlar verir ya iyi değerlendirmesini bilirsen eğer. Sen bana hayatın en tatlı fırsatlarındansın. Ben pek anlatamam böyle şeyleri. Ama sen bendeki yerini çok iyi biliyorsun. Seni seviyorum. Hem de kocaman. En kocamanından. İyi ki doğdun kardeşim.

 

Canım abim. Senin yanında kendimi o kadar güvende hissediyorum ki sanki bir çamın büyüyen gölgesinde oynamaya devam eder gibi yaşıyorum hayatı. Bana ayırdığın gölgenin hep büyümesi dileğiyle. Mutlu yıllar.

 

Kardeşlik sözlerde biten bir cümle değil kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır. Seni seviyorum canım kardeşim nice nice yaşlara.

 

Yanında olamadığım için bugün içim biraz buruk… Belki yanında değilim ama şunu bil ki tüm kalbimle senin dünyaya gelişini, bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara canım kardeşim.

kardeşe doğum günü mesajları

Eğer bugün yanında olsaydım sana sıkıca sarılır, yanağına kocaman bir öpücük kondurur ve gözlerindeki ışıltının hiç bitmemesini dilerdim. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

 

Senden ayrı olsam da rüzgârları iyi dinle, sana olan sevgimi onlara fısıldadım. Doğum günün tüm güzellikleri sana susun kardeşim.

 

Bugün yanında olamasam da unutmadım. Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler ve mutluluklar seni bulsun! Nice yeni yaşlara canım kardeşim.

 

İnsanın sevdikleri yıldızlara benzer, onlar bazen göremezsin ama orada olduğunu bilirsin. Ben de senin için hep yanında olacağım kardeşim. Nice yeni yaşlara, iyi ki doğdun kardeşim!

 

Bugün dalgalar bir başka vuruyor sahile, bugün yıldızlar bir başka parlıyor sonsuz mavide…  Bende ise bitmez bir huzur ve sevgi var bu saatlerde. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kardeşim.


Kardeşe Resimli Doğum Günü Mesaları

Hayatıma varlığınla eğer katan biricik kardeşim, doğum günün kutlu olsun...

kardeşe doğum günü mesajları

Doğum günün kutlu olsun güzel kız kardeşim...

 

kardeşe doğum günü mesajları

Dünyanın en güzel kardeşi doğum günün kutlu olsun. İyi ki kardeşimsin, nice yıllara...

kardeşe doğum günü mesajları

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama kardeşim benim sana lan sevim ne solar ne de kırılır. Doğum günün kutlu olsun...

kardeşe doğum günü mesajları

Kardeşlerin en özeli iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

kardeşe doğum günü mesajları

Her gün seninle konuşmasam da daima kalbimin en derinlerindesin. Mutu yıllar kardeşim.

kardeşe doğum günü mesajları

Kalbimin yıldızı kardeşim, doğum günün kutlu olsun.

kardeşe doğum günü mesajları

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
71
18
17
9
7
4
4
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
BENZER HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.