• DOLAR5,4693-0.18
 • EURO6,2098-0.13
 • ALTIN229,277-0.34
 • BIST103.310-1.48

Doğum Günü Mesajları – Sevgiliye, Arkadaşa ve Eşe En Güzel Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları – Sevgiliye, Arkadaşa ve Eşe En Güzel Doğum Günü Mesajları

En güzel doğum günü mesajları... İşte, sizler için özenle hazırlanan sevgiliye doğum günü mesajlarının yanı sıra arkadaşa, eşe, abiye, ablaya gönderilecek anlamlı, etkileyici, romantik, dini, uzun ve kısa doğum günü mesajları...

Haber güncelleme tarihi 18.02.2019 16:38

Hayatımızda değer verdiğimiz insanların doğdukları günün anısına en güzel doğum günü mesajları atmak isteriz. Bu insanlar, sevgiliniz, arkadaşınız, kardeşiniz, eşiniz, ablanız, anneniz ve babanız olabilir... Çevrenizde bulunan bu insanlara vakti geldiğinde güzel, anlamlı ve etkileyici doğum günü mesajları atmak istemez misiniz?

İşte, bizler de sizler için oldukça emek harcadığımız en anlamlı doğum günü mesajlarını bir araya getirdik. İçerisinde, komik doğum günü mesajları, anlamlı doğum günü mesajları ve romantik doğum günü mesajları dahil birçok farklı kategoride doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz.

Doğum Günü Mesajları

İşte bu yazımızda hayatımızda değer verdiğimiz insanların doğum günlerinde yollayabileceğimiz mesajları hazırladık. Hiçbir yerde bulamayacağınız “en güzel doğum günü mesajlarını çok beğeneceksiniz. Sevgiliye, arkadaşa, eşe, ablaya, yeğene ve dosta göndereceğiniz en güzel doğum günü sözlerini Facebook, Twitter, WhatsApp üzerinden  paylaşabilirsiniz. Sizin de sevdiğiniz kişilere göndereceğiniz komik ve resimli doğum günü mesajları varsa yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

doğum günü mesajları

Konularına Göre Bu Sayfada Yer Alan En Güzel Doğum Günü Mesajları

 • Doğum Günü Mesajları Resimli
 • Komik Doğum Günü Mesajları
 • Resimli Doğum Günü Mesajları
 • En Güzel Doğum Günü Mesajları
 • Doğum Günü Mesajları Uzun - Kısa
 • Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
 • Arkadaşa Doğum Günü Mesajları
 • Eşe Doğum Günü Mesajları
 • Anlamlı Doğum Günü Mesajları

En Komik Doğum Günü Mesajları

Plasentadan çıktığın gün kutlu olsun nice mutlu yıllara…

 

Tatlı tatlı gülümser, insancıl hareketler doğum günün ya bugün sürprizler seni bekler…

en komik doğum günü mesajları

Öyle oldu böyle oldu doğum günün kutlu oldu…

 

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, hani Tarkan diyor ya sen başkasın!

 

Başkasının seni ezmesine izin verme ehliyet al sen onları ez nice yıllara…

 

Gündüzün yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığin ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu oIsun.

 

Haydi, kalksana, güzelce bir hazırlansana, bugün senin günün, yeni yaşın kutlu olsun.

 

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene

 

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da, doğum günün özeldir. Herkes hatırlamasa da…

en komik doğum günü mesajları

Ah canım! Yaşlandın mı sen! Merak etme sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. İyi ki doğdun.

 

Bu güzelik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzelikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

 

Doğum günün mübarek olsun canım…

 

Nasıl şöyleyim bilmiyorum. Meraklandırmak da istemiyorum. O yüzden hemen seni çok seviyorum ve doğum günün kutluyorum.

 

Dost bir kara günde bir de doğum gününde beli olur. Seni unutmayan bir dost…

 

Hadi bakalım. Doğum günün kutlu olsun. Ve unutma her geçen gün ölüme yaklaşıyorsun. Yani ortada kutlanacak bir şey yok. Ama yine de benden önce mesaj atan olursa kan çıkar…

 

İyi ki doğdun… Bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma…

 

Bugünü unuttum sandın dimi. Hiç unutur muyum kankam benim. Elektriğin icadının 25. yıl dönümü kutlu oIsun.

doğum günü mesajları


Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

sevgiliye doğum günü mesajları

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

 

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için. Doğum günün kutlu olsun ışığım.

 

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

sevgiliye doğum günü mesajları

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim.

 

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

 

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle.

doğum günü mesajları


En Romantik Doğum Günü Mesajları

romantik doğum günü mesajları

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

 

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Doğum günün kutlu olsun canım.

 

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim, sevdiceğim!

 

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.

 

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, ben de senim. Senin doğum günün benim de doğduğum gündür. İyi ki varsın, iyi ki doğdun!

 

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Senli benli senelere sevgilim, seni seviyorum.

romantik doğum günü mesajları

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum, iyi ki varsın, iyi ki seni sevmişim, nice beraber mutlu yıllara, seni seviyorum peteğim.

 

Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

 

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj atıyorum. Mutlu yıllar sevgilim, iyi ki doğdun.

 

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

 

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

doğum günü mesajları


Eşe Doğum Günü Mesajları

eşe doğum günü mesajları

Allаh’ımа binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllаrа…

 

Bugün benim herkesten dаhа iyi tаnıyаn ve beni sevmeyi seçen insаnı kutlаmаm gerek. Bаnа olаn аşkın ve sаbrın için teşekkürler. Hаyаtımdа sen olduğun için çok şаnslıyım.

 

Cаnım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki vаrsın seni ölümüne seviyorum şu аn yаnındа değilim аmа emin ol kаlbimde аklımdа şenle inş bundаn sonrаki doğum günlerini berаber geçiririz.

 

Sen benim hаyаt аrkаdаşım ve en kıymetlimsin. Allаhım sаnа sаğIık, аfiyet versin bаşımızdаn аyırmаsın. Nice senelere bir tаnem…

 

Hаyаt аrkаdаşım, cаn yoldаşım, gönüldаşım seni çok аmа çok seviyorum iyi ki doğdun.

 

Hаyаtımın vаrlık sebebi seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu, sаğlıklı yıllаrа…

eşe doğum günü mesajları

Ömrümün sonunа kаdаr yаnı bаşındаn аyrılmаyаcаğımа söz veriyorum. İyi ki doğdun cаnım bir tаnem.

 

Sаnа lаyık bir eş olmаk için hаyаtım boyuncа çаlışаcаğımа bu mutmu günde bir kez dаhа söz veriyorum. İyi ki cаnımsın, iyi ki doğdun. Nice nice hep berаber yıllаrа, mutlu yаşlаrа.

 

Hep berаber yаşlаnаlım, yаnımdаn hiç аyrılmа seni çok аmа çok seviyorum аşkım, hаyаtım. İyi ki doğdun…

 

Bir yıl dаhа yаşlаndın benimle berаber ne mutlu bаnа. Nice nice yаşlаrа, mutluluklаrа. İyi ki doğdun аşkım.

doğum günü mesajları


En Güzel Doğum Günü Mesajları - Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyarsan arkadaş olabildiğim kadar buradayım. Doğum günün kutlu olsun dostum…

 

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

 

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun. Doğum günün kutlu olsun…

arkadasa-dogum-gunu-mesaji-4-001.jpg

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Nice mutu yaşlara arkadaşım…

 

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.


Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.


Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim…


Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun…


Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli oIan insan, kendini bilendir. Umutlu oIan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

 

Yeni yaşın dilediğin bütün güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin.

 

Doğacak her yeni günü sana armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun…

 

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

 

Yeni yaşını kutlar, eski yaşını şutlarım. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

 

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

 

Yeni yaşın önce sağlık ve huzur, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin sana… Nice yıllara…

doğum günü mesajları


Doğum Günü Mesajları Uzun-Kısa

Yeryüzündeki eşsiz güzelliklerden biri senin kalbin… Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce…

 

Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

 

Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara…

 

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

 

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

 

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın kutlu olsun.

 

Yeni yaşında da, hep olduğun gibi, sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal.Her şey gönlünce olsun doğum günün kutlu olsun.

anlamli-dogum-gunu-mesajlari.jpg

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana mutluluklar getirmesini diliyorum.

 

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Bütün hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın.

 

Acı ve hüzün yıldızlar kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz, doğum günün kutlu olsun…

 

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

 

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

 

Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

 

Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel arkadaşım.

doğum günü mesajları


En Güzel Resimli Doğum Günü Mesajları

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun.

dogum-gunu-mesaj.png

Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun.

 

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara.

 

Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık nice mutlu yıllara güzel arkadaş.

 

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Sevenlerin için, iyi ki varsın, iyi ki doğdun…

 

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.

 

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

 

Her zaman her şeyin gönlünce olmasını dilerim, o güzel gözlerin asla hüzünlenmesin yarının bugünden mutlu, bugünün dünden mutlu, doğum günün kutlu olsun…

 

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım.

happy-birthday-messages-dogum-gunun-kutlu-olsun-105-696x488-bilcez.3762fa.jpg

Yaşa! Sev! Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun.Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara. Doğum günün kutlu olsun…

 

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler seninle olsun.

 

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara.

 

Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim.

arkadasa-dogum-gunu-mesajlari.jpg

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım arkadaşım.

 

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun.

 

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara.

 

Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostluğa sarf eder, böyle güzel sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler. Nice mutlu yıllara.

doğum günü mesajları

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

arkadasa-dogum-gunu-mesaji.jpg

Sıradan bir arkadaş, sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları, sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

 

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

 

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

 

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek, tek toplarsın sonra birer, birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Mutlu yıllara, nice güzel yaşlara…


Doğum Günü Mesajları Paylaşma - Gönderme

Yukarıda yer alan en güzel doğum günü mesajları içerisinde sevgiliye gönderilecek doğum günü mesajları ve arkadaşa gönderilecek doğum günü mesajları dahil çevrenizdeki herkese göndereceğiniz doğum günü mesajları yer almaktadır.

Üstelik yukarıda yer alan en güzel doğum günü mesajları içerisinde komik, resimli, dini, anlamlı ve romantik doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu tür mesajları, daha önce de belirttiğimiz gibi sevgiliye, eşe, arkadaşa, dosta, kardeşe, abiye, ablaya, yeğene, anneye ve babaya gönderebilirsiniz.

En etkileyici doğum günü mesajlarını facebook, twitter ve instagram gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir isterseniz de doğum günü olan kişiye direk olarak kısa mesaj yoluyla gönderebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
51
16
52
8
5
51
8
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 3
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.