Anneye En Güzel Doğum Günü Sözleri | Kısa Duygusal Mesajlar

Annenizin doğum gününde paylaşabileceğiniz veya ona mesaj olarak atabileceğiniz en güzel sözleri listeledik. İşte anneye duygusal sözler...
Anneye En Güzel Doğum Günü Sözleri | Kısa Duygusal Mesajlar

Anneye Doğum Günü Mesajı

Canım Anneciğim, Melek Anneciğim. En kıymetlim, en büyük servetim. Doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum biriciğim.

Anne sana şunu söylemek istiyorum. Her sene seni “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu hediyeye yaklaşabilen bir başka kişi tanımıyorum. Harika anneme mutlu yıllar.

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sen benim hayatımdaki en özel insansın. Kalbimin en derinlerinden seni seviyorum. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Anne sana şunu söylemek istiyorum. Her sene seni “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu hediyeye yaklaşabilen bir başka kişi tanımıyorum. Harika anneme mutlu yıllar.

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum Anne. Doğum günün kutlu olsun, her zaman başımızda, yanımızda bizimle ol inşallah.

Bana hayat veren kadın, seni dünyalardan bile çok seviyorum. Senin sevgin ile dolup taşıyorum ve her güne senin verdiğin can sayesinde uyanıyorum. İyi ki varsın benim melek annem.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Benim bir tanecik annem, şimdiye kadar verdiğin emeklerinin karşılığını bir ömür boyu istesem de ödeyemem. Seninle açtım gözlerimi bu hayata ve ölene kadar ellerinden tutmazsam nefes alamam…

Benim canım, melek annem iyi ki senin yavrunum doğum günün kutlu olsun.

Bugünde cennetten gelen en iyi melek bu dünyada doğdu ve sonra güzel annem oldu. Sana çok müteşekkirim. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Hayatımda daha iyi bir kadın düşünemiyorum. Sen benim güzel annemsin ve seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun anne.

Yok, elimde bir demet çiçek, yok elimde sevdiğin gül şekeri, yok işte sana herhangi bir şey. Bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim. İyi ki doğdun canım annem nice mutlu yıllara.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Evimden kilometrelerce uzaktayım, senin kokuna hasretim. Keşke bir yol olsa da ve şimdi yanına ışınlanabilsem. Bazen nasıl da özlemin artıyor ve kokun burnuma geliyor benim melek annem hiç bilemezsin…

Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anneciğim doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın.

Dünyadaki en mutlu insan olmamın sebebisin ve bu mutluluğun senden kaynaklandığını çok iyi biliyorum. Sen her mutluluğu hak ediyorsun canım annem. Mutlu yıllar.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Anneye Doğum Günü Sözleri

Benim bir tanecik annem, nasıl da mis kokarsın sen. Yanındayken dünyalar benim olur sanki ve tüm dertlerim bir anda uçup gider. Doğum günün kutlu olsun benim canım annem.

Bir anneyle yavrusu arasında kopan tek bağ göbek bağıdır. Sen benim canımsın. Nice sağlıklı, güzel yaşlara…

Anne, bütün sevgini kalbimde sakladım. Bugün hepsi çiçek açmışlardı. Seni çok seviyorum anne. Mutlu yıllar.

Her zaman çocuklar için anneleri çok ama çok değerlidirler. Fakat sen benim için diğer çocuklardaki gibi değil farklı değerlisin annem. Seninle beraber tüm ömrüm büyük bir anlam kazandı ve sen yanımda olduğunda da düşsem de hemen ayağa kalkmayı bildim. Doğum günün kutlu olsun.

Senin o güzel ve kadife sesin bana hayat veren tek melodi oldu. Ağzından çıkan her kelime ruhumda hayat buldu. İyi ki senin çocuğun olmuşum ve iyi ki yanında büyümüşüm canım annem. Doğum günün kutlu olsun.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Güzeller güzeli canım annem sen bizim evimizin neşesisin Allah seni başımızdan eksik etmesin.

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum anne… Doğum Günün Kutlu olsun.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Doğum günün kutlu olsun benim biricik Annem.

Seni canımla, ruhumla seviyorum. Senin sevgin öyle güçlü ki ne olursa olsun senden asla vazgeçemiyorum. Sen benim bu hayattaki tek kahramanımsın, canımsın, her şeyimsin… Nice senelere annem, doğum günün kutlu olun.

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

Anne, senin yerine kalbime koyabileceğim hiç kimse yok. Bu dünyada en iyi anneyi bulduğum için çok şanslıyım. Senden ne kadar uzakta olduğum önemli değil her zaman bir numaralı anne olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Bu hayatta yaşadığım en kötü günleri senin sayende atlattım. Bu sıkıntı nasıl geçer dediğim her problemi sen çözdün, bana tekrar nefes almam için güç verdin. İyi ki varsın benim canım annem, başımdan hiç eksik olma.

Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice yıllar nasip etsin beraberce.

Her sabah kalktığımda Allah’a binlerce kez teşekkür ediyorum. Senin sıcaklığın, kalbin ve sevgin çok şey ifade ediyor. Beni koşulsuz seven tek kişisin. Sen her zaman benim sevgili annem kalacaksın, Doğum Günün Kutlu olsun.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Seni canımla, ruhumla seviyorum. Senin sevgin öyle güçlü ki ne olursa olsun senden asla vazgeçemiyorum. Sen benim bu hayattaki tek kahramanımsın, canımsın, her şeyimsin. Nice senelere annem, doğum günün kutlu olun.

Her anne çocuğu için değerlidir ama sen benim için bir başka değerlisin canım annem. Seninle birlikte tüm ömrüm anlam kazandı sen yanımda olduğun için düştüm ama hiç dizlerim kanamadı. Doğum günün kutlu olsun benim bir tanem.

Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık doğum günün kutlu olsun. Biricik evladın seni çok ama çok seviyorum.

Anne, sen benim sevgili meleğimsin. Bu özel gününde seni tüm kalbimle selamlıyorum. Mutlu yıllar anne.

Doğum Günün Kutlu Olsun Anne Mesajları

Hayatımın ilk aşkı, güzeller güzelim, gülüşüne hayran olduğum annem doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun. Hep yanımızda ol inşallah.

Bu hayatın hep güzelliklerini bana gösterdin. Sevginin ne kadar büyük bir duygu olduğunu sen bana öğrettin. Seninle birlikte hayatım hep güzelliklerle, çiçeklerle ve neşeyle doldu. Sen benim canımdan da ötesin, bir tanemsin…

Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Anne, bana olan inancından dolayı sana teşekkür etmek istiyorum. Herkes vazgeçtiğinde bana sonuna kadar destek olan tek kişisin. Doğum günün kutlu olsun…

Annem. Başımın tacı, gözümün nurusun. Senin hayata ilk geldiğin işte bugün; benim hayatıma verdiğin canla devam etti. Sen doğdun, seninle birlikte ben de doğdum. İyi ki doğdun, iyi ki annemsin ve iyi ki varsın canım annem.

Hayatım boyunca seni mutlu etmek için yaşadım, tıpkı senin de beni mutlu etmek için yaşadığın gibi… Seninle birlikte bu hayatın önemi ve anlamı hep arttı. Seni çok ama çok seviyorum canım annem.

Ne yaparsam yapayım hakkını asla ödeyemem bilirim. Senin bana yaptıklarını asla kimse yapamaz canım annem. Sen benim canım, cananım, yarenimsin. Sen benim hiç değişmeyen tek yol arkadaşımsın…

Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem.

Bu yaşıma kadar aşkla getirdin beni. Her istediğimi nasıl da canla başla gerçekleştirdin ve beni koruyup kollamaktan hiç vazgeçmedin. Sana tüm ömrüm boyunca teşekkür etsem yine az kalır. Seni çok seviyorum canım annem.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. İyi ki Doğdun Anneciğim. Seni dünyalar kadar seven biricik yavrun.

Anne, benim için bu dünyanın harika olmasının tek nedeni sensin. Sen benim için en özel prensessin. Doğum günün kutlu olsun…

Senin varlığın her şeye değer. Sen her şeyin en iyisini ve en güzelini hak edersin benim canım annem. Yüzünde ki gülümseme hiç solmasın ve hayat seni hiç üzmesin. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Bana her şeyin en güzelini vermek için elinden gelen her şeyi yaptın. Her istediğimi ikiletmeden yerine getirdin ve beni yetiştirdin. Şimdi sıra bende canım annem; sen emret ben yerine getireyim…

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem.

Her sene bugünü bekliyorum. Benim için o kadar özelsin ki hayatımdaki varlığın her şeyden önemli. Mutlu yıllar anne.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun annem.

Benim canım annem, sana sevgimi anlatmaya kelimeler yetmez. Canımdan çok seviyorum seni ve hayatım boyunca da seni her geçen gün artarak sevmeye devam edeceğim. Doğum günün kutlu olsun benim canım annem.

Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli doğum günün kutlu olsun.

Canım annem, kalbime ektiğin bütün sevgi tohumlarının hepsi bugün çiçek açtı. Doğum gününü kutlu olsun canım annem.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum canım annem.

Gözlerimi dünyaya açtığım ilk anda sen vardın yanımda ve o günden beri de hiç ellerimi bırakmadın benim. Bana kazandırdığın şeylerin ödemesini yapmak istesem tüm ömrüm boyunca çabalamam gerekir. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Doğum gününü kutlarım biricik annem.

En göz kamaştırıcı ve en harika insanın doğum gününü kutlamak istiyorum. Seni seviyorum anne.

Anneciğim canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

Seni öyle çok özledim ki annem meğer anneye özlem, özlemlerin en ağırıymış. Sen yokken anladım ki senin özleminle dolup taşmış içim ve çaresizce seni beklemeye başlamışım… Zaman bir an evvel geçsin ve sana kavuşayım canım annem.

Anacığım, canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

Kalbinin kapılarını aç benim tüm öpücüklerimi ve sevgimle içini doldur. Seni çok seviyorum anne. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada senden kıymetli kim var ki bir taneciğim. Sen olmasan ben de olmazdım canım annem. Hayatımı, her şeyimi sana borçluyum. İyi ki doğdun güzeller güzeli annem.

Anneye Uzun-Kısa Doğum Günü Mesajları

Büyüdükçe anladım ki meğer benim en yakın dostum senmişsin canım annem. Derdime senden daha iyi derman kimse bulamazmış ve kimse benim derdime kendi derdi gibi üzülemezmiş senden başka…

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum canım annem.

Sen hayatımın her anında bana ilham kaynağı oldun. Sensiz ben kaybolmuştum. Seni çok seviyorum anne. Doğum günün kutlu olsun.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum canım annem. İyi ki doğmuşsun canım annem.

Benim en büyük mutluluğum hep sen oldun benim bir tanecik annem ama şimdi benden çok uzaklardasın. Önemli olan başka şehirlerde bile olsak senin hayatta olduğunu bilmek. Seni çok seviyorum benim bir tanem…

Anneye Doğum Günü Mesajı

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem.

Bu doğum günü mesajını dünyadaki en iyi, olağanüstü ve anlayışlı annesine gönderiyorum. Seni seviyorum anne.

Fedakârlığın ve karşılıksız sevginin sihirli gücünü seninle öğrendim. Fedakârlığın ne derece iyileştirici bir şey olduğunu bana sen öğrettin. Bu zamana kadar yaptığın fedakârlıklar için teşekkür ederim. Bu sevginin tarifi yok seni çok seviyorum.

Bazen düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydim. Küçükken her an yanımda sen vardın ve hep korurdun beni, kimse kıramazdı kalbimi. Şimdi büyüdüm ve sanki yalnızlaştım canım annem, ne olursa olsun sakın bırakma beni.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım annem.

Bu dünya da en güvenli sığınak hem senin yanın hem de senin kucağın. Bu çivisi çıkmış dünyada sana rastlamış olmak senin benim annem olman benim için büyük bir şans. Hayatımdan hiç gitme sen benim canımsın canım annem.

Sen benim en kıymetlimsin, benim canımdan ötesin, her şeyimsin. Senin yanında olmak ve kafamı yine küçükken olduğu gibi dizlerine koymak istiyorum. Sen saçlarımı okşadıkça tüm sıkıntım uçsun gitsin ve rüyalarım seninle güzelleşsin istiyorum.

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem doğum günün kutlu olsun.

Şimdi büyümüş olsam bile yine de her şeyi tekrar yapmak için senin sıcacık kucağına ihtiyacım var. Sıcacık kalbimle mutlu yıllar diliyorum. Canım annem.

Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice yıllar nasip etsin beraberce.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Sana sımsıkı sarılıp uyuduğum, küçücük ellerimle sana sımsıkı sarıldığım günler geride kaldı sanma annem. Ben hala o yıllar evvelki küçük ve kırılgan kız çocuğuyum. Ne kadar büyürsem büyüyeyim senin kokunu hep özlüyorum.

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem.

Sen sadece benim annem değilsin. Sen benim en iyi öğretmenim, arkadaşım ve rehberimsin. Bana mükemmel olmak için her şeyi verdin. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Hayatımdaki en önemli şeyleri senin yanındayken yaşadım. Sen benim en güvenilir sığınağım oldun ve hiçbir zaman elimi bırakmadım. Bende hayatının sonuna kadar elini tutup, ihtiyacın olduğun anlar da yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun.

Sen beni bu yaşıma kadar hiç yalnız bırakmadın, bundan sonra sıra bende annem. Sen kendini asla yalnız hissetme diye senin yanı başından asla ayrılmayacağım. Seni çok ama çok seviyorum benim kıymetlim…

Anneye Doğum Günü Mesajı

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

Bu hayattaki tüm hayallerimi ve arzularımı gerçekleştirmemi mümkün kılan dünyanın en güzel insanı, sevgili anneciğim, doğum günün kutlu olsun. En güzel duygular senin olsun.

Bugün günlerden ne? Tabi ki Annemin doğum günü. Unutacağımı sandın değil mi? Her şeyi unuturum ama bir seni aklımdan çıkartamam canım annem! Doğum günün kutlu olsun. Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin.

Çaresizce seni özlemekten başka yapacak hiçbir şeyim yok. Büyüdükçe karanlıklara alıştım artık korkmuyorum ama senin yokluğuna alışmanın imkânı yok annem. Elimden gelen en kısa zamanda yanına gelip sana kocaman sarılacağım…

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

Kendisini başkası için feda etmek, özel ve sevecen bir sevgi gerektirir ki bu da anne sevgisidir. Hayatta mutluluğu yakalamama yardımcı olan tüm fedakârlıkların için teşekkür ederim anneciğim. Sen dünyanın en iyi annesisin! Doğum günün kutlu olsun.

Bana mutluluğu anlat deseler; “Annem yaşıyor” der susarım. Anneciğim iyi ki doğdun, iyi ki annemsin, doğum günün kutlu olsun.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Öyle bir yerdeyim ve karanlıktayım ki beni buradan kurtarabilecek tek kişi sensin annecim. Çaresizliğime gömülüp burada seni bekliyorum. Gel ve bana yeniden hayat ver canım annem. Doğum günün kutlu olsun nice senelere…

Karşılıksız sevginin, fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım. Seni çok seviyorum.

Sen günlerimi neşe ve gülücüklerle dolduruyorsun. Hayatımda olduğunu bilmek, bana mutluluktan başka bir şey getirmiyor. Umarım sen de seni ne kadar sevdiğimi biliyorsundur. Bu özel gününde senin için her şeyin en iyisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Anneler Günü SözleriAnne ile İlgili Sözler
Anne'nin Kızına SözleriDoğum Yapan Anneye Sözler
Meşhur Anne SözleriVefat Eden Anneye Sözler

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum