Kızıma Sözler | Anne'nin Kızına Anlamlı ve Duygusal Sözleri

Anne'den kızına söylenmiş sözler, anneden kızına doğum günü mesajı, anneden kızına mezuniyet sözleri gibi başlıklar sizlerle.
Kızıma Sözler | Anne'nin Kızına Anlamlı ve Duygusal Sözleri

Kızıma Sözler

Bana dünyayı kucakla deseler, ben gider kızıma sarılırım.

Sağlıklı, mutlu ve güzel günleri olan nice yaşlara canım kızım. Doğum günün kutlu olsun Seni çok seviyoruz.

Benim göz bebeğim canım kızım doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı ve başarılı bir yaşın olsun.

Allah’ım seni oralarda korusun. Melekler her zaman yoldaşın olsun. En mutlu günün doğum günün kutlu olsun.

Dileğim Allahtan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara biricik kızım.

Sen bizim gönül kuşumuzsun kızım, kanadın hiç kırılmasın.

Kızıma Sözler

Benim oturup kendimi düşünecek halim yokken, beni her zaman düşünen canım kızım var.

Sen hiç solmayan gül, hiç kurumayan sümbül, sanki neşeyle şakıyan, bir bülbül gibisin kızım.

Lütfen dikkat bu mesaj anneden dünya tatlısına gönderilmiştir ve aşırı miktarda sevgi içermektedir. Mesajı okurken sevgi komasına girebilirsiniz.

Evdeki neşemiz sendin, baban ile aramızdaki huzursuzluğun barış güverciniydin, sen iyi kalpli meleğimdin. Seni çok özledim canım kızım.

Canım kızım seni çok özledim, senden sonra uyku uyuyamaz oldum, her gün yolunu gözledim, her an her nefes alışımda ben hep seni özledim.

Kızımın ayağı takılsa yere düşse benim canım acır, kızımın bir derdi olsa benim yüreğim kanar.

Kızıma Sözler

Daha dün küçücüktün, ne çok severdin oynamayı omuzlarımda, küçük ellerinle yüzümü okşardın. Kıvırcık saçların vardı hani, renk renk tokalar bağlardın ve bir sert bakışımla ağlardın.

Bulaşıktan, cam silmeden, ev süpürmeden uzak bir seyahatin olsun. Sen tatil yap bütün işleri annen yapsın.

İnsanın kızından daha iyi bir arkadaşı yoktur. Kimsenin de senin gibi bir kızı.

Prensesimin doğum günü kutlu olsun. Sağlık, başarı, mutluluk ve sevgi hep onunla olsun.

Kızıma Sözler

Dünyaya bana gönderilmiş meleğimin bugün doğum günü, canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın dertlerini, kederlerini unuttursun, gönlüne mutluluklar doldursun. Doğum günün kutlu olsun Kuzum.

Çok sevdiğim canıma kucak dolusu sevgilerimi sunarım. Nice senelere canım kızım.

Canım kızım o gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

Kızıma Sözler

Doğduğundan beri beni bir an olsun üzmeyen canım kızım seni çok seviyorum.

Benim dünyalar kadar güzel kızım varken ben bu hayattaki her türlü zorluğa göğüs gererim.

Güzel Kızıma Sözler

Kızım sen kurduğum, cümlelerde öznesin; bu evde baş tacı, bu evde gözdesin.

Sen başarınla, çalışkanlığınla herkesi kendine hayran bıraktın. Sen benim arı gibi çalışkan kızımsın.

Kızıma Sözler

Kıvır kıvır saçlarını tarardın açamazdın, anne bana yardım eder misin diye beni çağırırdın, kızımın saçlarını tarar renk renk tokalar takardım.

Benim minik cimcimem büyüdü ve yetişkin bir kız oldu ama sen otuz yaşında da olsan benim güzel küçük bebeğimsin. Bebeğim seni çok özledim.

Bir anneyi en iyi kızı temsil edermiş. Çünkü anne kızını kendisi gibi yetiştirirmiş. Sen benden çok daha iyi birisin canım kızım seni çok özledim.

Sen doğduğun gün bizim bayramımız olmuştu. Canım kızım iyi ki varsın. Allah’ım sana sağlıklı ve huzurlu hayırlı ömürler nasip etsin.

Kızıma Sözler

Düşünmezdim bir gün kapılıp rüzgarına kaderin, uçup gideceğini bakışlarımdan. Bilmezdim ardından cümlelerin ağlayacağını, boyun bükeceğini kelimelerin. Nereden bilirdim seni, şarkılarda, şiirlerde arayacağımı, kalemle, kağıtla dertleşeceğimi gidişinde. İlk satırında hasretin vardır kızım şimdi ve yazılan şiirlerin her mahzun bitişinde.

Sen ne zaman büyüdün, büyüdün genç kız oldun, şimdi sen bensiz uzaklara gideceksin, yeni bir hayat, yeni bir eve yerleşeceksin. Ben buna nasıl alışırım bilmiyorum canım kızım ama ben seni çok ama çok özleyeceğim.

Sana kızdığım zaman seni üzüntülü gördüğüm zaman yüreğim kanardı. Ama kızım sende beni anlarsın işte anne yüreği öyle bir şey.

Eğer, sorarsan arkanda bıraktıklarını, annen sandalyeni kaldırmadı, tabağın boş ta olsa hep sofrada. Sevdiğin yemekler pişmiyor artık mutfağımızda, hoşlandığın müzikleri çalmıyoruz. Resmini de baş köşesine koyduk odanın, bakıyoruz da öyle işte, yavrusuz kalmıyoruz.

Seni ne kadar özledim kızım bir bilsen. Sen gittin benim gözlerim hala seni arıyor, geleceğin günleri sayıyor. Kızıma güzel sözler yazımızı okumaktasınız.

Kızıma Sözler

Kızım sen benim yüzümdeki gülümsemem, dilimdeki iki hecelik sözümsün, sen benim canım, kalbim, elim, ayağım iki gözümsün, sen benim dağlar kadar büyük özlemimsin. Kızıma güzel sözler çok güzel olsun.

Hiç aklıma gelmezdi bir gün kızımın bu yuvadan uçup gideceği kaderin bizi birbirimizden ayıracağı, yüreklerimize kor ateş koyacağı hiç aklıma gelmezdi canım kızım.

Elimi tutan en güzel el, bana bakan en güzel gözsün canım kızım.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Canım kızım yolun açık olsun.

Kızıma Sözler

Canım kızım Allah’ım seni hayırlı bir evlat eylesin. Her zaman dünyadaki hayırlı işlerle uğraşmak nasip etsin.

Kızım diye yazılır, meleğim diye okunur.

Sorma bize kızım senden sonraki hayatı, çünkü biz senden sonra yaşamayı bıraktık artık. Senin odana giremiyorum, kapını açınca karşıma çıkacak canım annem diye boynuma sarılacaksın diye kapıyı aralıyorum ama seni göremeyince oturup ağlıyorum. Soframızda yerin boş duruyor senin boşluğunu dolduramıyorum, sen olmadan bir damla su bile içemiyorum.

Kızım dünyanın öbür ucunda olsa bile onun eline batan bir kıymık benim yüreğimi kanatır.

Kızım benim! Dudağımda tebessümsün, dilimde sözüm. Kalbim, canım, iki gözüm. Bilir misin, ahlarımın ardında ismin gizlidir hep. Söylemem, ağlamam, dert yanmam kedere, içimedir tüm akışı nehirlerin. Özlemim, gözyaşım, suskunluğum sanadır. Doğu rüzgarında ben seni koklarım, yorgun bakışlarım hep gittiğin yoldan yanadır.

Sen doğduğunda seni kucağıma verdiklerinde gözlerim doldu, şimdi sen benden çok uzaklara gittin gözlerim hep seni arar oldu.

Kızıma Sözler

Dünyadaki en değerli pırlantalardan biri benim kızımdır.

Senin gibi bir kızı olmayan biri asla kızı olmanın mutluluğunu bilemez. Senin gibi bir evlat herkese nasip olmaz. Sen benim hayata tutunuşum, yaşama sebebimsin. Seni çok seviyorum kızım.

Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz.

Melekler görünmez derler ama benim meleğim görünüyor. Benim canım kızım sen bir meleksin seni çok özledim.

Ah yavrucuğum, sımsıkı sarılırdın boynuma, yanağıma öpücükler kondururdun. Babacığım diyen, gülümseyen dudakların mutluluğum olurdu. Tüm kara bulutlar dağılırdı varlığınla hayatımızdan, tüm fırtınalar seninle durulurdu.

En güzel nağmeleriydi müziğin,ayak seslerin, anlamsız kelimeleri sıraladığın şarkılar ruhumu okşardı. Neden büyüdün, küçük kalsaydın ya kızım, çocukluğunla ne de güzel günlerimiz vardı.

Kızıma Sözler

Merhaba kızım! Hasretim, gönül yaram, kara sevdam. Her şeyim, iki gözüm, yavrum. Uykusuzluğum, yolunu gözlediğim, her soluk alışımda özlediğim.

Ah, küçük kızım benim! Doyamadım çocuk sevgini yaşamaya, seneler su misali kaydı gitti avuçlarımdan, tutamadım. Ne çabuk geçti zaman, ne çabuk kader söktü aldı kucağımızdan seni yavrum. Ne zaman büyüdün, büyüdün de karlı dağlar ardına yürüdün?

Sen güldüğünde ben mutlu olurum, sen ağladığından ben yürekten yanarım. Sen her zaman mutlu ol, her zaman yüzün gülsün canım kızım.

Kızımsız hayat çok zor, kızım olmadan yaşamak nefes almadan yaşamak gibi, ruhsuz, umutsuz sadece bedende duran bir can gibi.

Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman mini minnacık meleğimsin.

Sen benim hayatımın en güzel ezgileriydin, sen hayata tutunuşum, yaşama sebebimdin, neden büyüdün ki kızım hep küçük kalsaydın, dizimin dibinde dursaydın.

Kızıma Sözler

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları

Önündeki yeni yeni yılların sana her zaman mutluluk getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kızım.

Benim sırdaşım, dizi yoldaşım, gün hazırlıklarımı yapan canım kızımın doğum günü kutlu olsun. Seni çok özledim gelmeni dört gözle bekliyorum.

Büyümeyen güzel kızımın doğum günü kutlu olsun. Sağlık, başarı, mutluluk ve sevgi hep onunla olsun.

Kızıma Sözler

Prensesim Allah’ım o gülen yüzünün hiçbir zaman soldurmasın, sağlıklı, başarılı ve güzel bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun Prensesim.

Allah’ım seni hayırlı bir evlat yapsın. Dünyadaki hayırlı işlerle uğraşmak nasip etsin. En güzel gününü mübarek etsin.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir dilek dile. Nice mutlu senelere bir tanecik kızım.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

Sen benim hayata gülümseyerek bakan gözlerimsin, bakınca umut saçan düşlerimsin. İyi ki varsın canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Kızıma Sözler

Uçurumun kenarında olsan bile, sırf hayata gıcıklık olsun diye gül. Mutlu seneler biricik kızım.

Güzel kızım doğum günün kutlu olsun. Zihnin açık derslerinde başarılar olsun. En güzel günün kutlu olsun.

Sen hayırlı bir evlat olmakla benim güldürdün yüzümü, Yüce Mevla’mdan güldürsün senin yüzünü. Doğum günün kutlu olsun kızım.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Doğum Yapan Anneye Anlamlı SözlerEvlat ile İlgili En Güzel Hadisler
Erkek Çocuğuma SözlerAna ve Baba Ocağıyla İlgili Sözler
Baba Kız SözleriYeni Doğmuş Bebek için Tebrik Mesajları
Torun Sevgisiyle İlgili SözlerAile Olmak ile İlgili Sözler
Babaya En Duygusal SözlerAnneye Anlamlı Sözler

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.