Teyzeye Doğum Günü Mesajı – Teyzeye En Güzel ve Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Teyzeye Doğum Günü Mesajı – Teyzeye En Güzel ve Anlamlı Doğum Günü Mesajları
22.06.202019:09

Teyzeler anne yarısıdır bu nedenle annemiz kadar sevdiğimiz kişilerdir. Bizler de onları doğum gününde özel hissettirmek isteriz. Bu içeriğimizde sizler için teyzeye doğum günü mesajlarını derledik. İşte teyzeye doğum günü mesajı…

Haber güncelleme tarihi 22.06.2020 19:11

Teyzeler anne yarısı olarak anılmaktadır. Annemizin olmadığı yerde bize tıpkı çocuğu gibi bakar. Bizler de anne yarısı olan teyzemizin doğum gününde ona özel hissettirmek isteriz. Tıpkı güzel sözler ve özlü sözler içeriğinde olduğu gibi bu içeriğimizde de en kısa, resimli, anlamlı ve güzel teyzeye doğum günü mesajlarını derledik. İşte en güzel teyzeye doğum günü mesajı

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Sayfamızda en güzel ve anlamlı teyzeye doğum günü mesajları yer almaktadır.

1. Dünyaya gönderilmiş kanatsız melek doğum günün kutlu olsun.

2. Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice mutlu yaşlar teyzelerin bir tanesi.

3. Canım teyzeciğim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

4. Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman mesafelere inat benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Mutlu yıllar teyzeciğim.

5. Senin tarafından bu kadar sevilmek çok güzel teyzeciğim iyi ki varsın, iyi ki doğdun ve iyi ki hep yanımdasın…

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Teyzeye Doğum Günü Mesajı – Teyzeye Anlamlı ve Özlü Doğum Günü Mesajları

En güzel yıllar senin olsun teyzelerin en güzeli.

Bugün de senin doğum günün teyzeciğim…Tıpkı senin yaptığın gibi ellerin her zaman avuçlarımda olacak. İyi ki benim teyzemsin, yeri geldiğinde arkadaşımsın, sırdaşımsın, suç ortağımsın. Kısacası sen her şeysin. NOT: ve ben dünyanın en mutlu yeğeni.

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin doğum günün kutlu olsun.

Herkesin bir teyzesi olmalı bu hayatta… Canı sıkkın olduğunda başını yaslayabileceği candan öte bir dost. Biricik teyzeciğim iyi ki doğdun…

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

İyi ki doğdun ve iyi ki yanımdasın canım teyzem.

Teyze bambaşka bir şeydir benim için. Bana sen öğrettin düştüğümde kalkmayı… Annem kadar sen de yanımdaydın. Candan öte biricik teyzem iyi ki varsın dilerim ki yeni yaşın sana tüm güzellikleri getirsin…

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Saf ve temiz su gibisin teyze hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum iyi ki doğdun.

Herkesin teyzesi vardır ama benim teyzem bir başkadır. Sadece teyze değildir o; en yakın arkadaş, bazen de sırdaş… Her şeyim, biricik teyzem daha birlikte nice mutlu yaşlarımız olsun inşallah. Seni seviyorum…

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Doğum günün kutlu olsun canım teyzem. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Bugün kimin günüymüş? Kaç yıl önce tam da bugün biricik teyzem doğmuş. Ananem seni iyi ki doğurmuş. Canım teyzem iyi ki doğdun, iyi ki benim teyzemsin…

O yüzündeki muhteşem gülümsemen hiçbir zaman noksan olmasın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Kardeşinizden bir parça minicik elleriyle yumuk yumuk gözleriyle size bakar ve siz dünyanın en mutlu teyzesi olursunuz…O yumuk gözler büyüdü ve şimdi sana minnettarlıkla bakıyor biricik teyzem. Hep yanımda oldun, hep ellerimden tuttun artık sıra bende iyi ki doğdun canım teyzeciğim, mutlu yıllar sana…

Teyze anne yarısıdır derler, ne kadar güzel söylemişler. Anne kadar yeğenini düşünen, kol kanat geren, hep iyiliğini isteyen candan ötedir teyzeler. İyi ki doğdun teyzeciğim…

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Dalgalar vuruyor sahile yıldızlar parlıyor sonsuz mavide ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun teyze.

Pastanın etrafında sevdiklerin, senin etrafında sevenlerin olsun teyzeciğim bugün senin günün iyi ki doğdun.

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Kelimeler anlamsız gelebilir ben senin her zaman yanındayım mutlu gününde değil zor zamanında da seninleyim. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

İyi ki doğdun datlı teyzem.

Teyze olmak çok güzel bir duygudur. Onu ilk duyduğunuzda daha minicik bir parçayken sevmeye başlarsınız. Hayata gözlerini açmasını dört gözle beklersiniz. Sonra o minicik ellerle hayata gözlerini açtığında dünyanın en mutlu kişisi olursunuz… derdin teyzeciğim iyi ki benim teyzemsin. Birlikte nice mutlu yaşlara…

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Doğduğumda mutluluktan ağladın, ilk adımlarımda hep yanımdaydın. Ağladığımda hüznüme ortak oldun… Bana anne sıcaklığını hep hissettirdin. Biricik teyzeme iyi ki doğdun…

Annem olmadığı zaman sen bakardın bana emeğini hiçbir zaman ödeyemem doğum günün kutlu olsun teyzelerin en güzeli.

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum iyi ki varsın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce kez öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Bil ki hep yanındayım. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim. İyi ki varsın.

Bu mesajı neden çekiyorum unuttum inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum doğum günün kutlu olsun canım teyzem!

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Ben de hep senin dizinin dibinde  Daha hep birlikte nice güzel yaşlar görebilmek dileğiyle iyi ki doğdun teyzemmm.

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Dikkat! Bu mesaj sevgi neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara teyzelerin bir tanesi.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması teyzecik. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü. Nice yıllara canım teyzeciğim.

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum teyzeciğim. Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzelerin en güzeli.

Yaşa sev gül! Bunlar noksan olmasın yaşamından. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun canım teyzecim. Doğum günün kutlu olsun.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yaşlara teyzoşum…

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Mesafeler önemli değil önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzecim doğum günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

Teyzeler yıldızlar gibidirler, onları her zaman göremezsiniz ama sizin için her zaman var olduklarını ve sizi düşündüklerini bilirsiniz. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik teyzem.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun teyze ya bulamadım galiba!

Benim en güzel arkadaşım iyi ki varsın. Mutlu yıllar…

Canım güzel teyzem sen her şeyin iyisine layıksın her şey gönlünce olsun mutlu yıllara.

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlim… Teyzoşummm doğum günün kutlu olsun.

Clickk! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana teyze.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı sen nefes kadar önemli canım kadar değerlisin iyi ki doğdun bir tanecik teyzem.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun teyzeciğim!

Yaramazlık yaptığımda yanına koştuğum, mutsuz olduğumda yüzümü güldürüp hüznüme ortak olanım, hayatıma anlam katanım iyi varsın canım teyzeciğim, mutlu yıllar…

Nice nice güzel yıllara teyzelerin bir tanesi.

Hayatımız kısa sürse dahi teyzemin hatırı benim için en büyüğüdür nice yıllara dilerim.

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Teyzelerin en güzeline nasıl bir doğum günü mesajı gönderilir ki? Onun güzelliğinden daha güzel bir mesaj var mıdır ki? ve ondan daha değerli hediye. Doğum günün kutlu olsun Teyzoş.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara teyzeciğim.

Bir mesaja neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak senin sevgin kelimelerle anlatılmaz. Seni seviyorum teyzeciğim nice mutlu yaşlara.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Kalbim hep seninle…Birlikte daha nice yaşlara teyzoşum.

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara güzeller güzeli canım teyzem.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Dostluğunun arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın. Birlikte daha nice yaşlara teyzem.

Bu içeriğimizde sizler için teyzeye doğum günü mesajlarını derledik. Dilersiz sizler de sözler kategorimizi ziyaret edebilir, Doğum Günü Mesajları ve Komik Doğum Günü Mesajları gibi içeriklerimize de göz atabilirsiniz. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
2
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.